Obsadenie R a D na 10.- 11.8.2013

 

Súťaže riadené SFZ

I. LMD – U17, U16 – 15. kolo

10.8. 11.00-13.00 Slovan – Senica  Henček, Bláha, Srna ( Rapid ) 

I.LSŽ – U15, U14 – 1. kolo

10.8. 10.00-12.00 Senec – Púchov  Čižmár, Chálka, Krč ( Réca )

13.8. 10.00-12.00 Inter – Šaľa  Hádek, Valko, Gaži ( Drieňová )

13.8. 10.00-12.00 Slovan – Senica  Vašš, Křivan, Malárik ( Pasienky )

 

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 2. kolo

10.8. 10.00-12.30 K. Ves – N. Zámky  Kočický, Gosiorovský, Malárik; Príkopa ( Lamač )

10.8. 10.00-12.30 Senec – Inter  Moravec, Hrazdira, Ralbovský; Minárik ( V. Biel )

 

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 1. kolo

10.8. 10.30 ŠKP – Bernolákovo  Tanglmayer, Brody, Ježík; Šuran

10.8. 17.00 Báhoň – Limbach  Chromý, Berner, Rozinek; Somoláni  

10.8. 17.00 Sv. Jur – P. Štvrtok  Vašš, Smirnov, Valko; Sedlák

11.8. 17.00 Kráľova P/S – S. Grob  Henček, Bláha, Kočický; Darlea

11.8. 17.00 Most P/B – Rohožník  Cvengroš, Mosor, Straka; Chladek 

11.8. 17.00 Ivanka P/D – Rovinka  Srna, Melíšek, Pinček; Brody

11.8. 17.00 Lozorno – Stupava  Fischer, Dujava, Moravec; Jablonický

11.8. 17.00 Domino – Inter  Polakovič Ľ., Tanuška, Hádek; Truchlý

Dorast SD3R – 1. kolo

10.8. 10.30 Iskra Petržalka – Ružinov  Kachnič, Martinkovič st., Križko ( Budatínska ) 

10.8. 11.00 Ivanka P/D – Rohožník  Orlický, Koštrna, Gaži

10.8. 13.00 ŠKP – BCT  Křivan, Brody, Ježík

10.8. 14.30 Báhoň – D. Lužná  Laciňák, Berner, Rozinek

10.8. 14.30 Bernolákovo – PŠC Pezinok  Abrman, Černý, Samko

10.8. 14.30 Sv. Jur – Domino  Ruc, Smirnov, Valko

11.8. 13.00 Rača – Kostolište  Martiška, Maretta, Somoši

 

Súťaže riadené ObFZ Ba-vidiek

 

Seniori S5VB – 1. kolo

11. 8.  17.00  Častá – Sl. Grob B  Zárecký, Polakovič A., Kardelis

11. 8.  17.00  Hrubý Šúr – Grinava  Augustovič, Brejcha, Strapek

11. 8.  17.00  Miloslavov – Sv. Jur B  Patlevič, Mičura, Gajarský

11. 8.  17.00  Kaplná – Vištuk  Huska, Kováč, Boško

11. 8.  17.00  Čataj – Ch. Grob  Olša D., Olša M., Opálek

11. 8.  17.00  Modra – Dubová  Pirník, Višváder, Hušek     

11. 8.  17.00  N. Dedinka – Blatné  Bočák, Hošo, Miško

10. 8.  17.00  Doľany – Kráľová p/S B  Rybár, Boško, AR2

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV