Obsadenie R a DS – PR BFZ 4.-8.9. 2021 č. 7

Súťaže riadené SFZ

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 6. kolo

4.9. 10.00-12.30 Senec – Skalica  Hajnala, Dubravec, Piatka, Schmidt

5.9. 10.00-12.30 Inter – Domino  Tománek, Kožuch, Ďurčo, Farkaš

5.9. 11.00-13.30 Karlova Ves – Púchov  Srna, Henček, Valko, Perašin

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 3. kolo

4.9. 10.00-12.00 Karlova Ves – Skalica Hegedűs, Tanglmayer, Uram 

4.9. 10.00-12.00 Slovan – Senica Čižmár, Bródy, Bogdáň 

4.9. 10.00-12.00 Domino – Prievidza Henček, Štepanovský, Vašš 

5.9. 10.00-12.00 Petržalka – Levice Krčová, Dujava, Szakáll

Ženy I. liga – 6. kolo

4.9. 15.00 Slovan – Žilina  Tanglmayer, Hegedűs

Dorastenky I. Liga –  WU 19– 3. kolo

4.9. 09.00 NŠK 1922 – Zlaté Moravce  Martiš

4.9. 15.00 Petržalka – Senica  Uram

Dorastenky I. Liga –  WU 19– 2. kolo

8.9. 14.00 Slovan – Nitra  Šafárik

Žiačky I. Liga – WU15 – 3. kolo

4.9. 11.00 NŠK 1922 – Zlaté Moravce  Martiš

4.9. 17.00 Petržalka – Senica  Uram

Žiačky I. Liga – WU15 – 2. kolo

8.9. 16.00 Slovan – Nitra  Šafárik

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 5. kolo

4.9 .  16.30 Bernolákovo – Malacky  Lalo, Kachnič, Dubravec; Jablonický   

4.9 .  16.30 PŠC Pezinok – Inter  Bohun, Pati Nagy, Polák; Keller  

4.9  . 16.30 Vrakuňa – Rača  Vašš, Henček, Štepanovský; Dobrovský   

5.9 .  16.30 Nová Dedinka – Rovinka  Tramita, Uram, Lalo; Schmidt   

5.9.   16.30 Rusovce – Senec  Polakovič, Martiš, Martinkovič; Truchlý  

5.9.   16.30 Ivanka – Tomášov  Hajnala, Štepanovský, Ralbovský; Hájek

5.9.   16.30 D.Lužná – D.N.Ves  Pavlíková, Kardelis, Kožuch; Perašin  

5.9.   16.30 Most p/B – Kalinkovo  Bláha, Kachnič, Bohun; Lônčik

Seniori IV. liga Bratislava – 5. kolo

4.9.   13.30 NŠK 1922 – Veľké Leváre  Foltín, Martiš, Valko; Slezák 

4.9.   16.30 Sv. Jur – Vištuk  Fischer, Tománek, Kožuch; Vnuk

4.9.   16.30 Domino – Jakubov  Bogdáň, Čižmár, Bródy; Pavlík R.  

4.9.   16.30 Lamač – Karlova Ves  Ralbovský, Bláha, Kardelis; Hlavenka   

5.9.   16.30 Jarovce – Čunovo  Krčová, Szakáll, Dujava; Príkopa  

5.9.   16.30 Vajnory – CFK Pezinok  Hádek, Bródy, Tanglmayer; Lazar   

5.9.   16.30 Láb – Sl. Grob  Piatka, Pati Nagy, Mikulecký; Darlea  

5.9.   16.30 Závod – Limbach  Ježík, Čižmár, Gosiorovský; Líška  

5.9.   16.30 Jablonové – Kostolište  Šafárik, Hegedűs, Bogdáň; Farkaš   

St. dorast SD3R – U19 – 5. kolo

4.9. 10:00 PŠC Pezinok – NŠK 1922   Lalo, ObFZ-v

5.9. 09:00 Dúbravka – Ružinov Štepanovský, Šafárik

5.9. 10:00 Bernolákovo – Malacky  Pati Nagy, Piatka

5.9. 10:30 Rača – Ivanka P/D  Foltín, Martinkovič

5.9. 12:00 Domino – Kráľová P/S   Uram, Tramita

5.9. 14:00 D. Lužná – IMAS  Kardelis

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 3. kolo

4.9. 13:00 Ivanka P/D – D. Lužná ObFZ-m, ObFZ-m

4.9. 16:30 Vajnory – Malinovo  Ďurčo, Hajnala

5.9. 10:00 PŠC Pezinok – Vrakuňa  Lalo, ObFZ-v

5.9. 10:30 Blatné – Modra  Dubravec, Valko

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 3. kolo

4.9. 11:30 Jarovce – Rohožník  Fischer, Bohun

4.9. 12:30 Záhorská Bystrica – Lamač   Polakovič, Mikulecký

5.9. 10:30 Iskra Petržalka – Domino Bohun, Fischer

5.9. 12:00 NŠK 1922 – Inter  Bródy, Hádek

5.9. 12:00 Ružinov – IMAS  Ralbovský, Hajnala

Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 3. kolo

4.9. 09.00-10.45 Rača – Iskra Petržalka  Martinkovič

4.9. 09.30-11.30 Modra – Vrakuňa  ObFZ-v

4.9. 09.30-11.15 Rusovce – Bernolákovo  Fischer

4.9. 09.30-11.15 Malacky – IMAS Polák  

4.9. 10.00-12.00 FKP Bratislava – Ružinov   ObFZ-m

5.9. 09.00-11.00 Jarovce – PŠC Pezinok  ObFZ-m

5.9. 10.00-11.45 NŠK 1922 – Senec   Bródy


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV