ÚRADNÁ SPRÁVA Č.10 ZO DŇA 03.09.2021

Sekretariát

USMERNENIE k organizácií futbalových zápasov súťažného ročníka 2021/2022 (s výnimkou Fortuna ligy) účinné od 16.8.2021 nájdete TU

Sekretariát BFZ dáva do pozornosti novelizované predpisy SFZ  a pravidlá futbalu, ktoré nájdete v linkoch nižšie:

Súťažný poriadok SFZ – platný od 1.7.2021

https://mediamanager.sportnet.online/media/pages/f/futbalsfz.sk/2021/06/sp-sfz-6-2021.pdf

Registračný a prestupový poriadok SFZ – platný od 8.6.2021

https://mediamanager.sportnet.online/media/pages/f/futbalsfz.sk/2021/06/rapp-novela-08_06_2021-konsolidovane-znenie.pdf

Disciplinárny poriadok SFZ – účinný od 1.7.2021

https://mediamanager.sportnet.online/media/pages/f/futbalsfz.sk/2021/06/dp-2021—konsolidovane-znenie.pdf

Pravidlá futbalu – platné od 1.7.2021

https://mediamanager.sportnet.online/media/pages/f/futbalsfz.sk/2021/06/pravidla-futbalu-2021-22_slovenska-verzia.pdf

Sekretariát BFZ oznamuje, že VV BFZ na svojom zasadnutí dňa 06.07.2021 schválil program konferencie BFZ, ktorá sa bude konať dňa 23.09.2021 o 18:00 hod. v kongresovej sále Hotela NIVY.

1, Otvorenie, privítanie hostí a prehlásenie, že konferencia sa koná v zmysle stanov BFZ

2, Schválenie pracovného predsedníctva, mandátovej, návrhovej komisie, skrutátorov a overovateľov zápisnice

3,Správa mandátovej komisie

4,Schválenie programu konferencie BFZ

5, Príhovory hostí

6, Odovzdanie ocenení

7, Správa predsedu o činnosti BFZ a VV BFZ od ostatnej konferencie

8, Správa o hospodárení BFZ za roky 2019 – 2020

9, Schválenie účtovnej závierky a výročnej správy o hospodárení BFZ za rok 2019 – 2020

10, Správa  predsedu revíznej komisie BFZ za obdobie od poslednej konferencie

11, Schválenie rozpočtu BFZ na rok 2021

12, Schválenie stanov BFZ

13, Diskusia

14, Schválenie návrhu uznesenia

15, Záver

Športovo – technická komisia

emailová adresa ŠTK BFZ na komunikáciu s klubmi:

email ŠTK: stk@futbalbfz.sk

Upozorňuje:

Kluby pôsobiace v regionálnej súťaži U15/U13 BFZ, že v zmysle platného SP a RS BFZ bod 5.1, za kategóriu U13 môže nastúpiť prípravkár len vo vekovej úrovni U11 s platným ostaršením.

Schvaľuje:

U19

1.kolo PŠC Pezinok – SDM Domino “B” 1. 9. o 12:30

7.kolo SDM Domino “B” – FC Ružinov Bratislava 18. 9. o 10:00

U17 A

4.kolo ŠK Vrakuňa Bratislava – FK Slovan Ivanka pri Dunaji 11. 9. o 11:00

U17 B

4.kolo SDM Domino „B“ – FC Rohožník 11. 9. o 10:00

5.kolo NŠK 1922 Bratislava – SDM Domino „B“ 19. 9. o 13:00

Nariaďuje odohrať:

U19

13.kolo PŠC Pezinok – MŠK Kráľová pri Senci 30. 10. o 14:00

U17 A

11.kolo PŠC Pezinok – OFK Dunajská Lužná 31. 10. o 14:00

U17 B

5.kolo FC Rohožník – FK Lamač Bratislava „B“ 19. 9. o 10:00

7.kolo FC Rohožník – FK Inter Bratislava „B“ 3. 10. o 10:00

11.kolo FC Rohožník – MFK Záhorská Bystrica 30. 10. o 11:45

12.kolo FC Rohožník – TJ Jarovce Bratislava 6. 11. o 10:00

13.kolo FC Rohožník – SDM Domino „B“ 13. 11. o 10:00

Schvaľuje štart hráčov vo vyššej vekovej kategórii v zmysle SP čl.46:

  • Samuel Gazda (ŠK Bernolákovo)
  • Dávid Lenčeš (MFK Záhorská Bystrica)

Disciplinárna komisia

Vylúčený po ČK. Disciplinárna sankcia (ďalej len DS) – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu alebo akejkoľvek funkcie, podľa čl. 9/2b1, 2 DP:

U33: Richard Krč 1328838 ( OFK Dunajská Lužná  SD3R U19 )   vylúčený za narušenie riadneho priebehu hry – zmarenie jasnej gólovej príležitosti podrazením súpera v súboji o loptou, podľa čl. 45/1b DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 45/2 DP, od 29.8.2021.

Vylúčení po 2. ŽK. DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu alebo akejkoľvek funkcie na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 9/2b1, 2 DP a čl. 37/3 DP:

U34: Jakub Buchel 1308729 (FC Žolík Malacky, lll. liga), od 30.8.2021.

U35: Michal Ondríšek 1234449 (ŠK Nová Dedinka, lll. liga), od 30.8.2021.

U36: Martin Juraško 1188112 (FK Slovan Most pri Bratislave, lll. liga),od 29.8.2021.

U37: Zdeno Šipoš 1378384 (FC Ružinov Bratislava, MD3R B), od 30.8.2021.

U38: Matej Hulík 1384490 (NŠK 1922 Bratislava, MŽ-U13), od 29.8.2021.

U39: Alexej Mády 1344353 (NŠK 1922 Bratislava, MD3R B), od 2.9.2021.

U40: Martin Janeček 1387635 (TJ Jarovce, MD3R B), od 2.9.2021.Po vylúčení odmietol opustiť lavičku náhradníkov a hrubo urazil rozhodcov stretnutia. DS – pozastavenie výkonu športu na 4 týždne, podľa čl. 48/1c,2b DP. Disciplinárna sankcia začne plynúť v deň nasledujúci po vykonaní disciplinárnej sankcii uloženej v zmysle čl. 37.

Disciplinárne sankcie za ďalšie priestupky:

U41: SDM DOMINO, lV. Liga.  Na základe podnetu ŠTK, za neskoré nahratie videozáznamu do archívu zo stretnutia 3. kola lV. ligy, podľa čl. 64/1a DP ukladá DS – finančnú pokutu 50.-€, podľa čl. 64/4 a čl. 12/6 DP v spojení s čl. 2 RS BFZ.

U42: ŠK Tomašov, lll. Liga  Dostavil sa klubový ISSF manager p Erik László, ktorý vysvetlil registráciu nových hráčov v klube a zároveň sa ospravedlnil za zadané nepravdivé údaje v ISSF pri registrácii. Za porušenie predpisu a zadanie nepravdivých údajov pri registrácii štyroch hráčov, podľa čl. 64/1e DP ukladá klubu ŠK Tomašov DS – finančnú pokutu 200.-€, podľa čl. 64/4 a čl. 12/6 DP.

U43: Erik László 1200527 (ŠK Tomašov, ISSF manager). Za zadanie nepravdivých údajov pri registrácii hráčov v ISSF, podľa čl. 64/1e DP ukladá DS – pozastavenie výkonu funkcie na 3 mesiace s podmienečným odkladom do 30.06.2022, podľa čl. 64/2 DP, od 3.09.2021.

U44: Roman Ševčík 1196713 FK Slovan Most pri Bratislave. Na základe podnetu klubu predvoláva si na svoje zasadnutie hráča Romana Ševčíka dňa 9.09.2021 o 16,00 hodine v sídle BFZ.

U45: TJ Jarovce, MD3R B. Na základe Zápisu rozhodcu zo stretnutia 14. kola FC IMAS – TJ Jarovce, MD3R B, žiada klub TJ Jarovce o stanovisko a predloženie spôsobu vysporiadania škody – rozbité dvere na šatni hostí, po stretnutí do 7.09.2021.

Budúce zasadnutie DK BFZ bude 9.09.2021 v sídle BFZ.

Odvolanie proti rozhodnutiu Disciplinárnej komisie BFZ (okrem rozhodnutí podľa čl. 37/3, čl. 5 alebo čl. 8 DP) sa podáva na Disciplinárnu komisiu BFZ,v lehote do siedmich dní odo dňa oznámenia rozhodnutia Disciplinárnej komisie BFZ (čl. 84 ods. 1 DP).

Matrika

Oznamy

Letné registračné obdobie s obmedzením bude od 01.07.2021 do 30.09.2021.

Letné registračné obdobie zo zahraničia bude od 01.07.2021 do 30.09.2021.

Matrika BFZ upozorňuje, že pri požiadaní o nový elektronický RP je potrebné použiť aktuálnu fotografiu žiadajúcej osoby v zmysle RaPP SFZ čl. 9 bod 4 b. V prípade nedodržania ustanovenia predmetného článku bude takáto žiadosť zamietnutá.

Dáva do pozornosti oznam matriky SFZ, ktorý bol zaslaný prostredníctvom ISSF systému.

V súvislosti s registračným obdobím pre medzinárodné prestupy amatérov smerom na Slovensko, si vás dovoľujem osloviť s nasledujúcimi informáciami. Letné registračné obdobie pre vyššie uvedené transfery začína 1. 7. a končí 30. 9.

Ako podklady slúžia:

1,kompletne vyplnený a podpísaný formulár „Žiadosť o transfer hráča – zahraničie – amatér“.

2,kópia dokladu totožnosti (identifikačná karta, cestovný pas; nie povolenie na pobyt, nie povolenie pracovať) hráča, ktorý má byť transferovaný.

Podklady možno zaslať poštou, ale aj mailom – ako dve samostatné prílohy vo formáte „pdf“. Doklady zaslané mailom v inom formáte ako „pdf“ matrika neakceptuje.

Transfer nie je možné zadať elektronicky do issf.

Ak sú doklady kompletné, vybavenie trvá cca 8 – 9 dní a uskutočňuje sa cez „prestupový program“ FIFA.

Je dôležité vedieť, že transfery hráčov, smerujúce do súťaží, ktoré nie sú čisto amatérske (napr. 2. liga, ale i nižšie súťaže /napr. FC ViOn B/, sa uskutočňujú v registračnom období pre profesionálov, t. j. 15. 6. do 6. 9.

Keďže prestupy je možné zadať do systému FIFA (TMS) max. 30. resp. 6. 9. do 24.00 hod., je nutné podklady posielať tak, aby boli doručené matrike max. v posledný deň registračného obdobia. V prípade zaslania podkladov poštou – i keď v termíne – a ich doručenia po 30., resp. 6. septembri, nie je možné transfer realizovať.

Matrika BFZ dáva do pozornosti  všetkým  FK znenie RaPP SFZ čl. 37

Článok 37 – Spoločné ustanovenia k odstupnému za amatéra

(1) Za prestup amatéra do nového klubu má materský klub nárok na odstupné, ktoré sa stanovuje podľa kategórie klubu alebo stupňa súťaže, do ktorého hráč smeruje a podľa veku hráča, ktorý hráč dosiahne v súťažnom ročníku, počas ktorého prestupuje, ak v poslednej vete tohto odseku nie je ustanovené inak. Kategória klubu podľa stupňa súťaže je určená matričnou príslušnosťou klubu podľa čl. 12 ods. 6. V rámci žiadosti o transfer amatéra je nový klub povinný uviesť sumu odstupného, ktorá zodpovedá a) hodnote odstupného v zmysle príslušných tabuliek podľa článku 37a až 37c, alebo b) dohodnutej sume odstupného podľa písomnej dohody klubov alebo dohody uzatvorenej prostredníctvom ISSF.

(2) Ak hráč v priebehu 12 mesiacov od uskutočnenia prestupu do klubu nižšieho stupňa súťaže než je súťaž pôvodného klubu, z ktorého hráč prestúpil, prestúpi do klubu vyššieho stupňa súťaže, je takýto nový klub hráča povinný doplatiť klubu, z ktorého hráč pôvodne prestúpil, rozdiel na odstupnom, ktoré by pôvodný klub získal, ak by hráč prestúpil priamo do nového klubu. Ak je novým klubom pôvodný klub hráča, z ktorého hráč prestúpil do klubu nižšieho alebo vyššieho stupňa súťaže v ostatných 12  mesiacoch, nový klub uhradí pri prestupe (návrate) hráča rovnakú sumu, ktorá mu bola uhradená pri prestupe hráča do klubu nižšieho alebo vyššieho stupňa súťaže, ak sa kluby nedohodnú inak.

(3) Ak hráč v kalendárnom roku, v ktorom dosiahne 19 rokov veku, nemôže štartovať v kategórii mládeže, pričom jeho dátum narodenia je od 01.07 do 31.12., výška odstupného za amatéra sa stanovuje podľa tabuľky č. 2 (čl. 37b ods. 1).

(4) Odstupné podľa článku 37a až 37c sa uhrádza prostredníctvom mesačnej zbernej faktúry na účet SFZ. SFZ poukáže odstupné podľa predchádzajúcej vety na účet materského klubu do 10 dní od pripísania odstupného na účet SFZ na základe faktúry, ktorú vystaví materský klub a doručí ju na adresu SFZ. Okrem zákonných náležitostí 32) musí faktúra obsahovať číslo platobného predpisu vygenerovaného klubom v ISSF pri položke odstupného. Materský klub je povinný doručiť faktúru podľa tohto odseku na SFZ do 90 dní odo dňa schválenia transferu príslušnou matrikou. Ak materský klub nedoručí faktúru na SFZ v stanovenej lehote alebo faktúra nebude obsahovať náležitosti podľa tohto odseku, nárok na odstupné za amatéra má namiesto materského klubu SFZ, ktorý tieto prostriedky použije v rámci fondu podpory mládežníckeho futbalu.

(5) Ak nový klub pri postupe podľa odseku 1 uvedie odstupné v sume 0,- EUR, postup podľa odseku 4 tohto článku sa neuplatňuje a materský klub si nárok na zaplatenie odstupného priamo môže uplatniť voči novému klubu, a to v lehote 90 dní odo dňa schválenia transferu príslušnou matrikou, inak nárok na odstupné za amatéra má namiesto materského klubu SFZ, ktorý tieto prostriedky použije v rámci fondu podpory mládežníckeho futbalu. Ak si materský klub uplatňuje odstupné vo vyššej hodnote, akú uviedol nový klub v rámci žiadosti o transfer amatéra, vzniknutý rozdiel si materský klub uplatní priamo voči novému klubu postupom podľa predchádzajúcej vety, inak nárok na odstupné za amatéra má namiesto materského klubu SFZ, ktorý tieto prostriedky použije v rámci fondu podpory mládežníckeho futbalu.

(6) Ak klubu vznikne v budúcnosti nárok na výchovné podľa článku 36, znižuje sa jeho nárok na výchovné o odstupné, ktoré mu bolo uhradené podľa tohto poriadku.

(7) Ak klub, ktorý má nárok na odstupné za amatéra, je platcom dane z pridanej hodnoty,33) k sume podľa tabuliek uvedených v článku 37a až 37c sa pripočíta daň z pridanej hodnoty v zmysle platných právnych predpisov Slovenskej republiky.

(8) Nárok na odstupné nevzniká materskému klubu pri postupe podľa článku 15 ods. 5; to neplatí, ak ide o zmenu registrácie hráča vo veku do 21 rokov registrovaného v materskom klube, ktorého družstvá súťažili iba v súťažiach mládeže.

Návod na vygenerovanie platobných predpisov nájdete v linku nižšie:

https://www.futbalsfz.sk/issf-platobne-predpisy

Komisia rozhodcov a delegátov

Oznamuje termín fyzických previerok rozhodcov v jesennej časti súťažného ročníka 2021/2022: 21.9.2021.

Opakovane upozorňuje rozhodcov, že dôvody udelenia OT členom realizačných tímov je nutné uvádzať v zázname rozhodcu.

Nedostatky v zápisoch o stretnutí:

R.Hudy – neuvedený dôvod udelenia OT-ŽK trénerovi D (v zázname R);

P.Pati Nagy – nesprávny popis priestupku hráča, ktorému bola udelená OT-ČK;

M.Ďurčo a P. Martinkovič – chýbajú mená vedúcich družstiev bez ďalšieho zdôvodnenia;

R. Šafárik – nie je uvedený žiadny lekár ani zdravotník jedného ani druhého družstva (!), kto potom nahlásil zranenie hráča a potvrdil pravdepodobnú diagnózu?

Pozýva na zasadnutie dňa 10.9.2021 Š. Tramitu, R. Mikuleckého, A. Hájka a M. Lala.

Ospravedlnenia: Šafárik 18.9., 25.9.; Truchlý 12.-24.9.; Hájek 11.9.; Pavlík R. 18.9. (do 14.00).

Komisia mládeže

Oznam pre FK:

Žiadosti o zmenu termínu stretnutia sa podávajú len na KM BFZ ( nie ŠTK BFZ ) prostredníctvom ISSF ako všeobecný podnet na komisiu ( uviesť kolo stretnutia, dátum odohratia, dôvod zmeny, pri lehote kratšej ako 21 dní uviesť aj súhlas súpera )

a/ súťaže prípraviek PMA1, PMB1, PMA3, PRMA, PRPK, PRSC, PMB2

KM oznamuje FK, že vyžrebovanie stretnutí je zverejnené aj s presnými časmi na futbalnet.sk.

Začiatok všetkých vyššie uvedených súťaží je 4.9.2021

b/ turnajové súťaže U9 PMC, U8 PMD

KM oznamuje FK, že zaradenie prihlásených družstiev do jednotlivých skupínje zverejnené na futbalnet.sk.

Termíny turnajov ( jesenná časť ) pre obe súťaže PMC a PMD

T1: 18. – 19.9.2021

    T2: 2. – 3.10.2021

T3: 16. – 17.10.2021

    T4: 30. – 31.10.2021

Žiadame účastníkov jednotlivých skupín, aby sa medzi sebou dohodli na vzájomných termínoch ( kedy ktorý FK bude turnaj organizovať ) a do 31.8.2021 zaslali na mailové adresy: pavel.prikopa@futbalsfz.sk, konecny58@centrum.sk nasledujúce údaje: presný dátum a čas organizácie turnaja, miesto turnaja ( hracia plocha ), počet ihrísk na ktorých sa bude hrať, kontaktnú osobu zodpovednú za organizáciu turnaja.

c/ súťaž U9 PMC – nahlásené termíny organizovania turnajov

Skup.A/ FK Dúbravka A – T1 19.9. od 12.00 hod. ( 2 ihriská )

Lokomotíva DNV A – T2 3.10. od 13.00 hod. ( 2 ihriská )

FA Lafranconi – T3 16.10. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

FKP Bratislava – T4 30.10. od 14.00 hod. ( 2 ihriská )

B/ FK Lamač – T1 18.9. od 14.30 hod. ( 2 ihriská )

NŠK 1922 A – T3 16.10. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

MFK Záhorská Bystrica – T4 30.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

C/ MŠK Iskra Petržalka – T1 18.9. od 13.00 hod. ( 2 ihriská )

FK Rača – T2 3.10. od 14.00 hod. ( 2 ihriská )

FK Vajnory – T3 17.10. od 11.30 hod. ( 2 ihriská )

D/ FK Dúbravka B – T1 19.9. od 15.00 hod. ( 1 ihrisko )

NŠK 1922 B – T2 2.10. od 9.00 hod. ( 1 ihrisko )

Lokomotíva DNV B – T3 17.10. od 11.00 hod. ( 1 ihrisko )

E/ TJ Záhoran Jakubov – T1 18.9. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

FC-Žolík Malacky A – T2 3.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

ŠK Gajary – T3 16.10. od 10.00 hod.

F/ FC-Žolík Malacky B – T2 3.10. od 13.00 hod. ( 2 ihriská )

FC Rohožník – T4 31.10. od 11.00 hod. ( 2 ihriská )

G/ ŠK Plavecký Štvrtok – T1 18.9. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

H/ PŠC Pezinok – T1 18.9. od 13.30 hod. ( 2 ihriská )

ŠK Svätý Jur – T2 3.10. od 10.30 hod. ( 2 ihriská )

CH/ Senec Football Academy – T1 18.9. od 9.00 hod. ( 2 ihriská – HP Reca )

FC Slovan Častá – T3 16.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

I / SFC Kalinkovo – T1 18.9. od 11.15 hod. ( 2 ihriská )

OFK Dunajská Lužná – T2 2.10. od 9.30 hod. ( 2 ihriská )

FC ŠTK 1914 Šamorín – T3 16.10. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

TJ Rovinka A – T4 30.10. od 11.15 hod. ( 2 ihriská )

J / SFC Kalinkovo B – T1 18.9. ( čas upresní )

ŠKO Miloslavov – T2 2.10. od 9.30 hod. ( 2 ihriská )

ŠK Hamuliakovo – T3 16.10. ( čas upresní )

TJ Rovinka B – T4 30.10. od 13.45 hod. ( 2 ihriská )

K/ ŠK Tomášov – T1 19.9. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

OŠK Chorvátsky Grob – T2 3.10. od 14.00 hod. ( 2 ihriská )

ŠK Bernolákovo – T3 16.10. od 13.00 hod. ( 2 ihriská )

L/ FK Slovan Ivanka – T1 18.9. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

MŠK Senec B – T3 16.10. od 9.00 hod. ( 2 ihriská – Hrubý Šúr )

ŠK Nová Dedinka – T4 30.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

M/ MŠK Senec A – T2 2.10. od 9.00 hod. ( 2 ihriská – Hrubý Šúr )

d/ súťaž U8 PMD – nahlásené termíny organizovania turnajov

Skup. A/ FC Petržalka – T1 19.9. od 14.00 hod. ( 4 ihriská )

FKM Karlová Ves – T4 30.10. od 9.00 hod. ( 4 ihriská )

B/ FK Lamač – T1 18.9. od 11.30 hod. ( 2 ihriská )

FK Dúbravka B – T2 3.10. od 15.00 hod. ( 2 ihriská )

Lokomotíva DNV – T3 16.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská – ZŠ P.Horova )

MFK Záhorská Bystrica – T4 30.10. od 13.00 hod. ( 2 ihriská )

C/ MŠK Iskra Petržalka – T2 2.10. od 13.00 hod. ( 2 ihriská )

D/ FKP Bratislava – T1 19.9. od 12.00 hod. ( 2 ihriská )

FK Dúbravka A – T2 3.10. od 12.00 hod. ( 2 ihriská )

FK Rača – T3 17.10. od 14.00 hod. ( 2 ihriská )

TJ Rovinka – T4 30.10. od 8.40 hod. ( 2 ihriská )

E/ TJ Záhoran Jakubov – T2 3.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

TJ Záhoran Kostolište – T3 16.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

FC IMAS B – T4 30.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

F / FK Studienka – T1 18.9. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

ŠK Závod – T2 2.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

FC/Žolík Malacky – T3 17.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

H / ŠK Svätý Jur – T2 2.10. od 10.30 hod. ( 2 ihriská )

PŠC Pezinok B – T3 16.10. od 14.00 hod. ( 2 ihriská )

G/ FK Sološnica – T2 3.10. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

FC Rohožník – T3 16.10. od 14.00 hod. ( 2 ihriská )

FC IMAS A – T4 30.10. od 13.00 hod. ( 2 ihriská )

CH/ PŠC Pezinok A – T1 18.9. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

OŠK Chorvátsky Grob – T2 3.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

I/ Atletiko Zálesie – T1 18.9. od 14.00 hod. ( 2 ihriská )

OFK Dunajská Lužná – T3 16.10. od 9.30 hod. ( 2 ihriská )

SFC Kalinkovo B – T4 31.10. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

J/ ŠK Nová Dedinka – T2 3.10. od 13.00 hod. ( 2 ihriská )

MŠK Senec B – T3 16.10. od 13.00 hod. ( 2 ihriská – Hrubý Šúr )

K/ Senec Football Academy – T1 18.9. od 9.00 hod. ( 2 ihriská – HP Reca )

TJ Malinovo – T2 2.10. ( čas upresní – 2 ihriská )

FC ŠTK 1914 Šamorín – T3 16.10. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

FK Slovan Ivanka – T4 30.10. od 13.00 hod. ( 2 ihriská )

L/ ŠK Tomášov – T1 18.9. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

MŠK Senec A – T2 2.10. od 13.00 hod. ( 2 ihriská – Hrubý Šúr )

ŠK Bernolákovo – T3 17.10. od 13.00 hod. ( 2 ihriská )

SFC Kalinkovo A – T4 31.10. od 11.15 hod. ( 2 ihriská )

e/ zmena hracieho času

PRMA: FC-Žolík Malacky B – sobota 13.00 hod.

f/ zmeny

PMA3 – 3.kolo: SDM Domino C – FKM DNV B, 18.9. o 9.30 hod. SDM Domino poplatok 20,- €

PRPK – 3.kolo: Vištuk – Častá, 18.9. o 10.00 hod. TJ Slovan Vištuk poplatok 20,- €

PRPK – 5.kolo: Vištuk – Modra, 2.10. o 10.00 hod.

PRPK – 7.kolo: Vištuk – Doľany, 16.10. o 10.00 hod.

PRPK – 9.kolo: Vištuk – PŠC Pezinok B, 30.10. o 10.00 hod.

Trenersko – metodická komisia

úsek vzdelávania trénerov

PLÁNOVANÉ ŠKOLENIA TRÉNEROV

Organizátor:                        Technický úsek SFZ – Oddelenie vzdelávania trénerov v spolupráci s TMK BFZ

Názov školenia:                 UEFA GC 2021/BA2

Miesto školenia:                Bratislava – Európska agentúra vzdelávania (teória, workshopy), Bratislava (hospitácie TJ, Prax)

Termín školenia:                03.10.2021 – 28.11.2021 + záverečné skúšky 10.-11.12.2021    (po dohode s účastníkmi)

Organizácia školenia:       8 výukových blokov (kontaktná forma, dištančná forma)

Blok Forma Termín Deň Čas Miesto
B1 kontaktná forma 03.10. nedeľa 09:00 – 15:00 Bratislava
B2 kontaktná forma 13.10. streda 16:30 – 19:30 Bratislava
B3 kontaktná forma 23.10. sobota 09:00 – 13:30 Bratislava
B4 on-line 02.11. utorok 18:30 – 20:00 Microsoft Teams
kontaktná forma 04.11. štvrtok 15:00 – 20:00 Bratislava
B5 on-line 09.11. utorok 18:30 – 20:00 Microsoft Teams
kontaktná forma 11.11. štvrtok 15:00 – 20:00 Bratislava
B6 on-line 16.11. utorok 18:30 – 20:00 Microsoft Teams
kontaktná forma 18.11. štvrtok 15:00 – 20:00 Bratislava EAV
B7 on-line 25.11. štvrtok 18:30 – 20:00 Microsoft Teams
kontaktná forma 27.11. sobota 09:00 – 13:30 Bratislava
B8 kontaktná forma 28.11. nedeľa 09:00 – 16:00 Bratislava

 

Poznámka 1:           Účasť sa vyžaduje 100 % – á. V prípade absencie (maximálna povolená́ absencia je 10 % z kontaktnej výuky, t.z. 6 hodín) je potrebné výuku si nahradiť (na náklady študenta).

Poznámka 2:           Školenie je prioritne určené pre záujemcov z Bratislavského kraja.

Poplatok za školenie:       130,- EUR (poplatok je nevratný!)

Počet účastníkov:             min. 16, max. 24 osôb

Prihlášky:                           

Len elektronickou formou do 25.09.2021, online prihlášku nájdete na stránke: https://ticketing.futbalsfz.sk na prihlásenie musíte byť registrovaný v https://my.sportnet.online/

Podrobné informácie ohľadom organizácie školení, podmienok prijatia a záväznej prihlášky sú zverejnené na internetovej stránke SFZ v časti SFZ/Tréneri/Školenia.

Úsek mládeže:  

N O M I N Á C I A hráčov výberu BFZ U-14 (nar. po 1.1.2008)

na KCZ regionálneho výberu BFZ U14 dňa 8.9.2021, ihrisko Pankúchová (TJ+PZ FC Petržalka U15)

Hráči:

ŠK Slovan Bratislava (13): GRAMBLIČKA Daniel, BOTKA Šimon, RICHTER Nikolas, BARNÁŠ Tobias, MATEÁŠ Maxim, TOPLANSKÝ Timotej, NOVÁK Maroš, LUKÁČEK Dávid, JENČUŠ Martin, RAJČAN Filip, ŠALKOVIČ Lukáš, TREPLAN Branislav, JAKUBEC Jakub

FC Petržalka (5): HORVÁTH Peter, KIANIČKA Matúš, STRNISKO Dávid, MELIA Alex, KOVÁCZ Sameer

FKM Karlova Ves (3): KRAĽOVIČ Adam, VÍG Jakub, KASANA Fedor

FK Inter Bratislava (3): ADÁMIK Nicolas, TÓTH Maximilián, DZUBA Dávid

SDM Domino (2): STADNIČÁR Peter, PECSUK Dominik

SK Rapid Wien (1): OŽVOLD Svetozár

Náhradníci:

FKM Karlova Ves (3): BARTOŇ Bruno, BOBOVSKÝ Samuel, MAŤO Sebastian

FC Petržalka (2): GUBANČOK David, ŠOLTÝS Tadeáš

ŠK Slovan Bratislava (2): CHUDÝ Ivan, ROŽŇAI Dávid

SDM Domino (2): ÁRVAI Ladislav, MICHALÍK Jakub

FK Inter Bratislava (1): MORTREUX Oliver

RT :               

Vedúci tréner: Eduard VILČINSKÝ

Tréneri: Maroš SKOVAJSA, Attila ILLÉS, Peter BALÁŽ

Tréner brankárov: Miroslav HOLČÍK

DOLEŽITÉ: Priniesť so sebou informovaný súhlas a bezinfekčnosť (príloha nominácie), zdravotný preukaz, hráčsku výstroj

Zraz nominovaných hráčov je v stredu 08.09.2021 o 09:30 hod. – ihrisko Pankúchová (ZŠ Pankúchová 4, Bratislava) Ukončenie zrazu bude cca o 16:15 hod. na mieste zrazu.. Prípadné ospravedlnenia je potrebné hlásiť na t.č.: M. Skovajsa  – 0902 658 530.

N O M I N Á C I A hráčov výberu BFZ U-14 (nar. po 1.1.2008)

                             na regionálny turnaj SFZ PPT U14 v Poprade 7-8.9.2021

Hráči:

MŠK Senec (5): ŠUŠLA Enzo, POMŠAHÁR Oliver, TUŽINSKÝ Milan, POÓR Patrik, SEDLÁK Marko

NŠK 1922 Bratislava (4):  HROMÁDKA Matej, ŠOOŠ Marián, HUKEL Matej, SENECHKIN Danil    

PŠC Pezinok (3): BÚCI Tomáš, NAGY Samuel, ŠARMÍR Gabriel

FK Slovan Ivanka p.D. (2): WALZER Dávid, LUŽA Marek

FK Rača (1): KALATA Lukáš 

ŠK Vrakuňa (1): ELSAKA Adam

FK Dúbravka (1): OLAH Branislav

ŠK Nová Dedinka (1): HAVLÍČEK Ján

FC IMAS (1): MLYNKA Martin

ŠK Bernolákovo (1): DORNAI Lukáš

Náhradníci:

FK Dúbravka (2): GLUCH Patrik, RADOCHA Matej

ŠK Vrakuňa (1): GRETSCH Jakub

RT :               

Vedúci tréner: Eduard VILČINSKÝ

Tréneri: Kevin ABSOLON, Marek MESÁROŠ

Lekár: František ŽÁK

DOLEŽITÉ: Priniesť so sebou NEGATÍVNY VÝSLEDOK TESTU, informovaný súhlas a bezinfekčnosť (príloha nominácie), zdravotný preukaz, hráčsku výstroj

Zraz nominovaných hráčov je v utorok 07.09.2021 o 06:15 hod. – štadión Pasienky, vchod OC VIVO (Trnavská 3011/33C, 831 04 Bratislava). Ukončenie zrazu bude v stredu 8.9.2021 cca o 20:00 hod. na mieste zrazu.. Prípadné ospravedlnenia je potrebné hlásiť na t.č.: K. Absolon – 0905 678 091.

N O M I N Á C I A hráčov výberu BFZ U-15 (nar. po 1.1.2007)
na regionálny turnaj SFZ PPT U15 v Poprade 7-8.9.2021

Hráči:

MŠK Senec (6):  VITÁLOŠ Alex, BOGNÁR Peter, KAKAŠ Patrik, MAGYAR Samuel, HORNÍK Daniel, ŠEBO Daniel

FC IMAS (5): BENKOVSKÝ Lucas, ZEMAN Erik, FOLTÝN Samuel, TOMAN Miroslav, SIROTA Bruno

NŠK 1922 Bratislava (3): KYSELA Šimon, LANDSMEER Matúš, LEŽOVIČ Denis

TJ Rovinka (2): ŠÍN Martin, HABÁŇ Samuel

FK Slovan Ivanka p. Dunaji (1): SALKOVIČ Norbert

FK Rača (1): BRŇÁK Jakub

TJ Jarovce (1): VAŠÍČEK Martin

PŠC Pezinok (1): ŠRAMOTA Adam

Náhradníci:

FK Slovan Ivanka p. Dunaji (3): SMRIGA Fabián, MIHÁLIK Bruno

ŠK Tomášov (1): KOZICS Oliver

FK Rača (1): KADLEČÍK Martin

MŠK Senec (1): CHMÚRA Tomáš                                

RT :               

Vedúci tréner: Eduard VILČINSKÝ

Tréneri: Marek PORVAZNÍK, Martin KADLEČÍK

Vedúci: Lukáš GALOVIČ

Lekár: František ŽÁK

DOLEŽITÉ: Priniesť so sebou NEGATÍVNY VÝSLEDOK TESTU, informovaný súhlas a bezinfekčnosť (príloha nominácie), zdravotný preukaz, hráčsku výstroj

Zraz nominovaných hráčov je v utorok 07.09.2021 o 06:15 hod. – štadión Pasienky, vchod OC VIVO (Trnavská 3011/33C, 831 04 Bratislava). Ukončenie zrazu bude v stredu 8.9.2021 cca o 20:00 hod. na mieste zrazu.. Prípadné ospravedlnenia je potrebné hlásiť na t.č.: M. Porvazník  – 0903 641 544.

Plán akcií BFZ na 2.polrok 2021

Dátum Akcia Kategória
September:
06.09.2021 TZ/TC – PPT U12, U13 ObFZ BA Vidiek – bez hráčov FA a ÚTM (Pezinok) PPT U12, U13
07-08.09.2021 RT PPT SFZ U14,U15 (Poprad) bez hráčov FA, ÚTM BFZ U14, BFZ U15
08.09.2021 KCZ U14 ( TJ + PZ FC Petržalka U15) s hráčmi FA BFZ U14
09.09.2021 TZ/TC – PPT U12, U13 ObFZ BA Mesto – bez hráčov FA a ÚTM (NŠK) PPT U12, U13
15.09.2021 KCZ U13 (TJ + PZ) s hráčmi FA BFZ U13
18-22.09.2021 RT SFZ U14 (Senec a okolie) s hráčmi FA BFZ U14
20.09.2021 TZ/TC – PPT U12, U13, U14 ObFZ BA Vidiek – bez hráčov FA a ÚTM (Pezinok) PPT U12, U13, U14
21-22.09.2021 MT U17 (Česko) – bez hráčov FA a ÚTM BFZ U17
23.09.2021 TZ/TC – PPT U12, U13, U14 ObFZ BA Mesto – bez hráčov FA a ÚTM (NŠK) PPT U12, U13, U14
28.09.2021 Minichampionsliga SFZ U12 (Akadémia ŠK Slovan Bratislava – miniihrisko s UT) Kluby BFZ U12
Október:
06.10.2021 MT Triangel U13, U14 (Bratislava) – mimo hráčov FA BFZ U13, BFZ U14
11.10.2021 TZ/TC – PPT U12, U13, U14 ObFZ BA Vidiek – bez hráčov FA a ÚTM (Pezinok) PPT U12, U13, U14
14.10.2021 TZ/TC – PPT U12, U13, U14 ObFZ BA Mesto – bez hráčov FA a ÚTM (NŠK) PPT U12, U13, U14
25.10.2021 TZ/TC – PPT U12, U13, U14 ObFZ BA Vidiek – bez hráčov FA a ÚTM (Pezinok) PPT U12, U13, U14
28.10.2021 TZ/TC – PPT U12, U13, U14 ObFZ BA Mesto – bez hráčov FA a ÚTM (NŠK) PPT U12, U13, U14
November:
27.11.2021 MHT Bratislava Cup U13 (Hala Pezinok) BFZ U13


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV