Obsadenie R a DS – PR BFZ 10.-16.9. 2021 č. 8

Súťaže riadené SFZ

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 7. kolo

12.9. 10.30-13.00 Domino – Dubnica nad Váhom  Cvengroš, Bláha, Bródy, Príkopa

Ml. dorast I. liga  I. LMD – U17, U16 – 7. kolo

11.9. 11.00-13.15 Slovan – Dunajská Streda  Srna, Tramita, Tanglmayer

11.9. 11.00-13.15 Petržalka – Nitra  Piatka, Hádek, Valko

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 4. kolo

11.9. 10.00-12.00 Inter – Púchov Hajnala, Bródy, Foltín 

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 5. kolo

15.9. 10.00-12.00 Karlova Ves – Petržalka Hádek, Mikulecký, Srna 

15.9. 10.00-12.00 Slovan – Skalica Bláha, Fischer, Bogdáň 

15.9. 10.00-12.00 Domino – Zlaté Moravce Uram, Štepanovský, Šafárik

Ženy I. liga – 7. kolo

12.9. 17.00 Petržalka – Nitra  Henček, Gosiorovský

Ženy II. liga – 3. kolo

11.9. 11.00 NŠK 1922 – Kozmos  Martiš, Gosiorovský

Dorastenky I. Liga –  WU 19– 4. kolo

15.9. 14.00 Slovan – Trnava  Martiš

Žiačky I. Liga – WU15 – 4. kolo

15.9. 16.00 Slovan – Trnava  Martiš

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 6. kolo

10.9 .  18.30 Senec – Ivanka P/D  Hegedűs, Dubravec, Ralbovský, Príkopa   

11.9 .  16.30 Vrakuňa – Kalinkovo  Tománek, Lalo, Bogdáň, Lazar

11.9  . 16.30 Inter – Rusovce  Henček, Štepanovský, Krčová, Líška   

12.9 .  16.30 Rovinka – Rača  Polakovič, Cvengroš, Martiš, Hájek   

12.9.   16.30 Nová Dedinka – Bernolákovo  Hudy, Polák, Hajnala, Lônčik  

12.9.   16.30 Malacky – PŠC Pezinok  Ďurčo, Bláha, Kardelis, Darlea

12.9.   16.30 D.N.Ves – Most P/B  Vašš, Ježík, Martinkovič, Perašin  

12.9.   16.30 Tomášov – D.Lužná  Bohun, Kachnič, Pati Nagy, Dobrovský

Seniori IV. liga Bratislava – 6. kolo

11.9.   16.30 Lamač – Závod  Fischer, Gosiorovský, Martiš, Truchlý 

11.9.   16.30 Vištuk – NŠK 1922  Hajnala, Pati Nagy, Kardelis, Lônčik

12.9.   16.30 Jakubov – Karlova Ves Tramita, Srna, Tománek, Farkaš  

12.9.   16.30 Čunovo – Kostolište  Bogdáň, Fischer, Bródy; Schmidt   

12.9.   16.30 Jarovce – Vajnory  Kožuch, Čižmár, Ralbovský, Hlavenka  

12.9.   17.00 Limbach – Jablonové  Piatka, Foltín, Tanglmayer, Slezák   

12.9.   16.30 Slovenský Grob – Domino  Hádek, Dujava, Mikulecký, Keller  

12.9.   16.30 Veľké Leváre – Láb  Uram, Hegedűs, Šafárik, Vnuk  

12.9.   16.30 CFK Pezinok – Sv. Jur  Dubravec, Pati Nagy, Valko, Jablonický   

Seniori IV. liga Bratislava – 16. kolo

15.9.   16.30 Čunovo – Veľké Leváre  Bogdáň, Hajnala, Fischer; Darlea 

15.9.   16.30 Vištuk – Slovenský Grob Cvengroš, Martinkovič, Tanglmayer, Jablonický

15.9.   16.30 CFK Pezinok – Jakubov Hudy, Kožuch, Ježík, Keller  

15.9.   16.30 Jarovce – Lamač  Henček, Čižmár, Štepanovský, Slezák  

15.9.   16.30 Vajnory – Limbach  Krčová, Šafárik, Valko, Farkaš

15.9.   16.30 Sv. Jur – Kostolište  Vašš, Kachnič, Piatka, Príkopa   

15.9.   16.30 NŠK 1922 – Jablonové  Srna, Hádek, Mikulecký, Dobrovský  

15.9.   16.30 Láb – Závod  Foltín, Bláha, Bródy, Hájek  

15.9.   16.30 Domino – Karlova Ves  Tománek, Polák, Kardelis, Vnuk   

St. dorast SD3R – U19 – 6. kolo

11.9. 09:00 IMAS – Domino   Polakovič, Polák

11.9. 10:00 Žolík Malacky – PŠC Pezinok  Hudy, Mikulecký

11.9. 13:00 Ružinov – D. Lužná  Ďurčo, Šafárik

12.9. 09:00 NŠK 1922 – Dúbravka  Čižmár, Ralbovský

12.9. 10:30 Rača – Bernolákovo  Štepanovský, Foltín

12.9. 14:30 Ivanka P/D – Kráľová P/S  ObFZ-mesto , ObFZ-mesto

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 4. kolo

11.9. 11:00 Vrakuňa – Ivanka P/D  Bohun, Bláha

11.9. 14:00 D. Lužná – Blatné  Cvengroš, Vašš

12.9. 13:00 Rača – Vajnory  Foltín, Štepanovský

12.9. 14:00 Malinovo – PŠC Pezinok  ObFZ-mesto , ObFZ-mesto

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 15. kolo

16.9. 16:30 Modra – Vrakuňa Ježík, Lalo

16.9. 16:30 Blatné – Malinovo  Pati Nagy, Piatka

16.9. 16:30 Ivanka P/D – Rača  Hádek, Valko

16.9. 16:30 PŠC Pezinok – Vajnory  Srna, ObFZ-vidiek

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 4. kolo

11.9. 10:00 Domino – Rohožník  Fischer

11.9. 11:00 IMAS – Záhorská Bystrica   Polák, Polakovič

11.9. 16:30 Inter – Ružinov  Bródy, Foltín

12.9. 10:30 Lamač – Jarovce  Krčová, Gosiorovský

12.9. 10:30 Iskra Petržalka – NŠK 1922  Kardelis, Ďurčo

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 15. kolo

16.9. 16:30 Lamač – Domino  Bláha

16.9. 16:30 Rohožník – IMAS   Kožuch, Mikulecký

16.9. 16:30 Jarovce – Inter Fischer, Uram

16.9. 16:30 Záhorská Bystrica – Iskra Petržalka  Polakovič

16.9. 16:30 Ružinov – NŠK 1922  Hádek, Valko

Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 4. kolo

11.9. 09.00-11.00 Bernolákovo – Žolík Malacky  Dubravec

11.9. 09.00-11.00 Ružinov – Jarovce  Šafárik

11.9. 09.00-10.45 Rača – Modra  Martinkovič

11.9. 10.00-12.00 PŠC Pezinok – Rusovce Ježík

11.9. 10.00-12.00 Senec – FKP Bratislava   Pati Nagy

11.9. 13.00-14.45 Iskra Petržalka – IMAS   Hegedűs

12.9. 09.00-11.00 Vrakuňa – NŠK 1922   Hajnala

Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 13. kolo

15.9. 09.00-10.45 IMAS – FKP Bratislava  Hegedűs

15.9. 09.00-11.00 Bernolákovo – NŠK 1922  Hajnala

15.9. 09.00-11.00 Ružinov – Rača  Bródy

15.9. 09.30-11.15 Rusovce – Iskra Petržalka Bohun

15.9. 09.30-11.15 Žolík Malacky – Jarovce   Polák

15.9. 10.00-12.00 PŠC Pezinok – Modra   Ježík

15.9. 10.00-12.00 Senec – Vrakuňa   Piatka


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV