ÚRADNÁ SPRÁVA Č.11 ZO DŇA 10.09.2021

Sekretariát

Pravidlá pre hromadné podujatia, ktoré sú v platnosti od 16.08.2021 a špecifikujú všeobecné obmedzenia podľa COVID automatu nájdete TU

USMERNENIE k organizácií futbalových zápasov súťažného ročníka 2021/2022 (s výnimkou Fortuna ligy) účinné od 16.8.2021 nájdete TU

Sekretariát BFZ dáva do pozornosti novelizované predpisy SFZ  a pravidlá futbalu, ktoré nájdete v linkoch nižšie:

Súťažný poriadok SFZ – platný od 1.7.2021

https://mediamanager.sportnet.online/media/pages/f/futbalsfz.sk/2021/06/sp-sfz-6-2021.pdf

Registračný a prestupový poriadok SFZ – platný od 8.6.2021

https://mediamanager.sportnet.online/media/pages/f/futbalsfz.sk/2021/06/rapp-novela-08_06_2021-konsolidovane-znenie.pdf

Disciplinárny poriadok SFZ – účinný od 1.7.2021

https://mediamanager.sportnet.online/media/pages/f/futbalsfz.sk/2021/06/dp-2021—konsolidovane-znenie.pdf

Pravidlá futbalu – platné od 1.7.2021

https://mediamanager.sportnet.online/media/pages/f/futbalsfz.sk/2021/06/pravidla-futbalu-2021-22_slovenska-verzia.pdf

Sekretariát BFZ oznamuje, že VV BFZ na svojom zasadnutí dňa 06.07.2021 schválil program konferencie BFZ, ktorá sa bude konať dňa 23.09.2021 o 18:00 hod. v kongresovej sále Hotela NIVY.

1, Otvorenie, privítanie hostí a prehlásenie, že konferencia sa koná v zmysle stanov BFZ

2, Schválenie pracovného predsedníctva, mandátovej, návrhovej komisie, skrutátorov a overovateľov zápisnice

3,Správa mandátovej komisie

4,Schválenie programu konferencie BFZ

5, Príhovory hostí

6, Odovzdanie ocenení

7, Správa predsedu o činnosti BFZ a VV BFZ od ostatnej konferencie

8, Správa o hospodárení BFZ za roky 2019 – 2020

9, Schválenie účtovnej závierky a výročnej správy o hospodárení BFZ za rok 2019 – 2020

10, Správa  predsedu revíznej komisie BFZ za obdobie od poslednej konferencie

11, Schválenie rozpočtu BFZ na rok 2021

12, Schválenie stanov BFZ

13, Diskusia

14, Schválenie návrhu uznesenia

15, Záver

Športovo – technická komisia

emailová adresa ŠTK BFZ na komunikáciu s klubmi:

email ŠTK: stk@futbalbfz.sk

Upozorňuje:

Kluby pôsobiace v regionálnej súťaži U15/U13 BFZ, že v zmysle platného SP a RS BFZ bod 5.1, za kategóriu U13 môže nastúpiť prípravkár len vo vekovej úrovni U11 s platným ostaršením.

Oznamuje:

Splnenie podmienok infraštruktúry štadióna pre IV. ligu BFZ u TJ Slovan Vištuk

Kontumuje:

stretnutie 2.kola U13 BFZ – FC Ružinov Bratislava – NŠK 1922 Bratislava v zmysle SP čl. 82 ods. 1 písm. c). V zmysle SP čl. 11 ods. 3 platí výsledok dosiahnutý v stretnutí 5:1.

Schvaľuje:

IV.liga

15.kolo FK Karpaty Limbach – TJ Jarovce Bratislava 13. 11. o 13:30

U19

14.kolo FK Slovan Ivanka pri Dunaji – FC – Žolík Malacky 7. 11. o 10:00

13.kolo PŠC Pezinok – MŠK Kráľová pri Senci 15. 9. o 13:00

U17 A

4.kolo TJ Malinovo – PŠC Pezinok 12. 9. o 13:00

4.kolo FK Rača Bratislava – FK Vajnory odohrať stretnutia v opačnom poradí, t.z., že 4. kolo na ihrisku vo Vajnoroch 11.9.2021 o 16:30 a 13. kolo 14.11.2021 o 13:00 na ihrisku v Rači.

6.kolo TJ Malinovo – TJ Družstevník Blatné 24. 9. o 16:45

13.kolo FK Slovan Ivanka pri Dunaji – ŠK Vrakuňa Bratislava 13. 11. o 10:00

15.kolo TJ Družstevník Blatné – TJ Malinovo 15. 9. o 13:30

Nariaďuje odohrať:

III. liga

7.kolo FK Rača Bratislava – SFC Kalinkovo 18. 9. o 10:30

Odstupuje na DK:

TJ Záhoran Kostolište (S4BA):

– za porušenie bodu 2 RS BFZ – ustanovenia k organizácii stretnutia (nenahratie videozáznamu zo stretnutia 17. kola do 48 hodín + videozáznam neobsahuje zvukovú stopu),

– za porušenie bodu 9.7 RS BFZ – Ihriská a lopty (nezabezpečenie min. dvoch podávačov lôpt)

SDM Domino (S4BA) za opätovné porušenie bodu 2 RS BFZ – ustanovenia k organizácii stretnutia (nenahratie kompletného videozáznamu zo stretnutia 5. kola do 48 hodín).

Schvaľuje štart hráčov vo vyššej vekovej kategórii v zmysle SP čl.46:

Matthew Godfred Aidi (FK Inter Bratislava)

Adam Buri (FK Družstevník Blatné)

Dominik Struhárik (FK Družstevník Blatné)

Šimon Petrík (FK Družstevník Blatné)

Leonard Danihel (MŠK Iskra Petržalka)

Richard Andraššy (MŠK Iskra Petržalka)

René Vittek (MŠK Iskra Petržalka)

Jacopo Berrettini (MŠK Iskra Petržalka)

Pavol Heteš (MŠK Iskra Petržalka)

Filip Balog (MŠK Iskra Petržalka)

Disciplinárna komisia

Vylúčení po ČK. Disciplinárna sankcia (ďalej len DS) – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu alebo akejkoľvek funkcie, podľa čl. 9/2b1, 2 DP:

U46: Peter Szendrei 1254244 ( ŠK Tomášov  lll. liga )   vylúčený za narušenie riadneho priebehu hry – zmarenie jasnej gólovej príležitosti podrazením súpera pred PÚ, podľa čl. 45/1b DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 45/2 DP, od 6.9.2021.

U47: Adam Holič 1235923 (FK Jablonové, IV. liga)  vylúčený za narušenie riadneho priebehu hry – zmarenie jasnej gólovej príležitosti podrazením súpera pred PÚ, podľa čl. 45/1b DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 45/2 DP, od 6.9.2021.

U48: Pavol Škoda 1318222 (OFK Dunajská Lužná, SD3R)  vylúčený za narušenie riadneho priebehu hry – zmarenie jasnej gólovej príležitosti držaním súpera, podľa čl. 45/1b DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 45/2 DP, od 6.9.2021.

U49: Jakub Mozol 1323450 (FC Rohožník, MD3R B)  vylúčený za hrubý nešportový prejav – hrubá urážka delegovanej osoby na hracej ploche, podľa čl. 48/1c DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 2 týždne, podľa čl. 48/2b DP, od 5.9.2021.

Vylúčení po 2. ŽK. DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu alebo akejkoľvek funkcie na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 9/2b1, 2 DP a čl. 37/3 DP:

U50: Róbert Boroš 1302642 (FK Slovan Most pri Bratislave, lll. liga), od 6.9.2021.

U51: Samuel Vaniš 1298223 (TJ Záhoran Jakubov, lV. liga), od 5.9.2021.

Disciplinárne sankcie za ďalšie priestupky:

U52: Matúš Kuma, tréner 1343170 (FC Rohožník, MD3R B)  vylúčený za hrubé nešportové prejavy – vyhrážanie a hrubá urážka delegovanej osoby na hracej ploche, podľa čl. 48/1c DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 3 týždne a pokuta 100.-€, podľa čl. 48/2b DP, od 5.9.2021.

U53: FC Rohožník, MD3R B. Berie na vedomie písomné stanovisko klubu a oznamuje, že námietku na zmenu v zápise na nesprávne udelenie ČK inému hráčovi, treba podať riadiacemu zväzu do 48 hodín. Za hrubé nešportové prejavy trénera mládeže po stretnutí 3. kola TJ Jarovce – FC Rohožník, ukladá klubu FC Rohožník DS – pokutu 100.-€, podľa čl. 48/4 DP.

U54: TJ Jarovce Bratislava, MD3R B. Berie na vedomie stanovisko klubu a prijaté opatrenia k U45 bez prijatia ďalších opatrení, podľa čl. 71/5c DP. Zároveň berie na vedomie oznámenie o úhrade škody.

U55: Samuel Hegyi 1301770 ( FK Slovan Ivanka pri Dunaji  lll. liga ). Na základe žiadosti menovaného o zmenu DS uloženej U20, podľa čl. 41/1, 2 DP podmienečne upúšťa od výkonu jej zvyšku (1 stretnutie) a určuje skúšobnú dobu do 31.12.2021. Menovaný má uvoľnenú športovú činnosť od 10.09.2021.

U56: FC IMAS, MD3R B. Berie na vedomie písomné stanovisko klubu a dohodu klubov FC IMAS a TJ Jarovce Bratislava o úhrade škody.

U57: FK Slovan Most pri Bratislave, lll. Liga. Na základe Správy delegáta zo stretnutia a podnetu delegáta zväzu, za porušenie povinnosti vyplývajúcej z predpisu BFZ (viesť družstvo v priebehu majstrovského stretnutia a stáť v technickej zóne môže výlučne hlavný tréner s požadovanou trénerskou licenciou a nie hráč, ktorý je pripravený na striedanie) v stretnutí 5. kola lll. ligy FK Slovan Most pri Bratislave – SFC Kalinkovo, podľa čl. 64/1a DP a ukladá klubu DS – Upozornenie, podľa čl. 64/4 a čl. 10 DP.

U58: ŠK Bernolákovo, lll. Liga. Berie na vedomie Správu delegáta zo stretnutia ŠK Bernolákovo – FC-Žolík Malacky, bez prijatia ďalších disciplinárnych sankcií, podľa čl. 71/5c DP.

U59: SDM Domino, lV. Liga. Berie na vedomie Správu delegáta zo stretnutia SDM Domino – TJ Záhoran Jakubov, bez prijatia ďalších disciplinárnych sankcií, podľa čl. 71/5c DP.

U60: Roman Ševčík 1196713 FK Slovan Most pri Bratislave. Opätovne predvoláva menovaného na svoje zasadnutie dňa 16.09.2021 o 16,00 hodine v sídle BFZ.  V prípade nedostavenia sa, disciplinárny orgán prerokuje podanie klubu FK Slovan Most pri Bratislave aj bez jeho prítomnosti.

Odvolanie proti rozhodnutiu Disciplinárnej komisie BFZ (okrem rozhodnutí podľa čl. 37/3, čl. 5 alebo čl. 8 DP) sa podáva na Disciplinárnu komisiu BFZ v lehote do siedmich dní odo dňa oznámenia rozhodnutia Disciplinárnej komisie BFZ (čl. 84 ods. 1 DP).

Matrika

Oznamy

Letné registračné obdobie s obmedzením bude od 01.07.2021 do 30.09.2021.

Letné registračné obdobie zo zahraničia bude od 01.07.2021 do 30.09.2021.

Matrika BFZ upozorňuje, že pri požiadaní o nový elektronický RP je potrebné použiť aktuálnu fotografiu žiadajúcej osoby v zmysle RaPP SFZ čl. 9 bod 4 b. V prípade nedodržania ustanovenia predmetného článku bude takáto žiadosť zamietnutá.

Dáva do pozornosti oznam matriky SFZ, ktorý bol zaslaný prostredníctvom ISSF systému.

V súvislosti s registračným obdobím pre medzinárodné prestupy amatérov smerom na Slovensko, si vás dovoľujem osloviť s nasledujúcimi informáciami. Letné registračné obdobie pre vyššie uvedené transfery začína 1. 7. a končí 30. 9.

Ako podklady slúžia:

1,kompletne vyplnený a podpísaný formulár „Žiadosť o transfer hráča – zahraničie – amatér“.

2,kópia dokladu totožnosti (identifikačná karta, cestovný pas; nie povolenie na pobyt, nie povolenie pracovať) hráča, ktorý má byť transferovaný.

Podklady možno zaslať poštou, ale aj mailom – ako dve samostatné prílohy vo formáte „pdf“. Doklady zaslané mailom v inom formáte ako „pdf“ matrika neakceptuje.

Transfer nie je možné zadať elektronicky do issf.

Ak sú doklady kompletné, vybavenie trvá cca 8 – 9 dní a uskutočňuje sa cez „prestupový program“ FIFA.

Je dôležité vedieť, že transfery hráčov, smerujúce do súťaží, ktoré nie sú čisto amatérske (napr. 2. liga, ale i nižšie súťaže /napr. FC ViOn B/, sa uskutočňujú v registračnom období pre profesionálov, t. j. 15. 6. do 6. 9.

Keďže prestupy je možné zadať do systému FIFA (TMS) max. 30. resp. 6. 9. do 24.00 hod., je nutné podklady posielať tak, aby boli doručené matrike max. v posledný deň registračného obdobia. V prípade zaslania podkladov poštou – i keď v termíne – a ich doručenia po 30., resp. 6. septembri, nie je možné transfer realizovať.

Matrika BFZ dáva do pozornosti  všetkým  FK znenie RaPP SFZ čl. 37

Článok 37 – Spoločné ustanovenia k odstupnému za amatéra

(1) Za prestup amatéra do nového klubu má materský klub nárok na odstupné, ktoré sa stanovuje podľa kategórie klubu alebo stupňa súťaže, do ktorého hráč smeruje a podľa veku hráča, ktorý hráč dosiahne v súťažnom ročníku, počas ktorého prestupuje, ak v poslednej vete tohto odseku nie je ustanovené inak. Kategória klubu podľa stupňa súťaže je určená matričnou príslušnosťou klubu podľa čl. 12 ods. 6. V rámci žiadosti o transfer amatéra je nový klub povinný uviesť sumu odstupného, ktorá zodpovedá a) hodnote odstupného v zmysle príslušných tabuliek podľa článku 37a až 37c, alebo b) dohodnutej sume odstupného podľa písomnej dohody klubov alebo dohody uzatvorenej prostredníctvom ISSF.

(2) Ak hráč v priebehu 12 mesiacov od uskutočnenia prestupu do klubu nižšieho stupňa súťaže než je súťaž pôvodného klubu, z ktorého hráč prestúpil, prestúpi do klubu vyššieho stupňa súťaže, je takýto nový klub hráča povinný doplatiť klubu, z ktorého hráč pôvodne prestúpil, rozdiel na odstupnom, ktoré by pôvodný klub získal, ak by hráč prestúpil priamo do nového klubu. Ak je novým klubom pôvodný klub hráča, z ktorého hráč prestúpil do klubu nižšieho alebo vyššieho stupňa súťaže v ostatných 12  mesiacoch, nový klub uhradí pri prestupe (návrate) hráča rovnakú sumu, ktorá mu bola uhradená pri prestupe hráča do klubu nižšieho alebo vyššieho stupňa súťaže, ak sa kluby nedohodnú inak.

(3) Ak hráč v kalendárnom roku, v ktorom dosiahne 19 rokov veku, nemôže štartovať v kategórii mládeže, pričom jeho dátum narodenia je od 01.07 do 31.12., výška odstupného za amatéra sa stanovuje podľa tabuľky č. 2 (čl. 37b ods. 1).

(4) Odstupné podľa článku 37a až 37c sa uhrádza prostredníctvom mesačnej zbernej faktúry na účet SFZ. SFZ poukáže odstupné podľa predchádzajúcej vety na účet materského klubu do 10 dní od pripísania odstupného na účet SFZ na základe faktúry, ktorú vystaví materský klub a doručí ju na adresu SFZ. Okrem zákonných náležitostí 32) musí faktúra obsahovať číslo platobného predpisu vygenerovaného klubom v ISSF pri položke odstupného. Materský klub je povinný doručiť faktúru podľa tohto odseku na SFZ do 90 dní odo dňa schválenia transferu príslušnou matrikou. Ak materský klub nedoručí faktúru na SFZ v stanovenej lehote alebo faktúra nebude obsahovať náležitosti podľa tohto odseku, nárok na odstupné za amatéra má namiesto materského klubu SFZ, ktorý tieto prostriedky použije v rámci fondu podpory mládežníckeho futbalu.

(5) Ak nový klub pri postupe podľa odseku 1 uvedie odstupné v sume 0,- EUR, postup podľa odseku 4 tohto článku sa neuplatňuje a materský klub si nárok na zaplatenie odstupného priamo môže uplatniť voči novému klubu, a to v lehote 90 dní odo dňa schválenia transferu príslušnou matrikou, inak nárok na odstupné za amatéra má namiesto materského klubu SFZ, ktorý tieto prostriedky použije v rámci fondu podpory mládežníckeho futbalu. Ak si materský klub uplatňuje odstupné vo vyššej hodnote, akú uviedol nový klub v rámci žiadosti o transfer amatéra, vzniknutý rozdiel si materský klub uplatní priamo voči novému klubu postupom podľa predchádzajúcej vety, inak nárok na odstupné za amatéra má namiesto materského klubu SFZ, ktorý tieto prostriedky použije v rámci fondu podpory mládežníckeho futbalu.

(6) Ak klubu vznikne v budúcnosti nárok na výchovné podľa článku 36, znižuje sa jeho nárok na výchovné o odstupné, ktoré mu bolo uhradené podľa tohto poriadku.

(7) Ak klub, ktorý má nárok na odstupné za amatéra, je platcom dane z pridanej hodnoty,33) k sume podľa tabuliek uvedených v článku 37a až 37c sa pripočíta daň z pridanej hodnoty v zmysle platných právnych predpisov Slovenskej republiky.

(8) Nárok na odstupné nevzniká materskému klubu pri postupe podľa článku 15 ods. 5; to neplatí, ak ide o zmenu registrácie hráča vo veku do 21 rokov registrovaného v materskom klube, ktorého družstvá súťažili iba v súťažiach mládeže.

Návod na vygenerovanie platobných predpisov nájdete v linku nižšie:

https://www.futbalsfz.sk/issf-platobne-predpisy

Komisia rozhodcov a delegátov

Oznamuje termín fyzických previerok rozhodcov v jesennej časti súťažného ročníka 2021/2022: 21.9.2021.

Opakovane dôrazne upozorňuje rozhodcov, že dôvody udelenia OT členom realizačných tímov je nutné uvádzať v zázname rozhodcu.

Nedostatky v zápisoch o stretnutí:

E.Bogdáň – neuvedený dôvod udelenia OT-ŽK vedúcemu H a masérovi H (v zázname R);

R.Šafárik – nesprávny popis priestupku hráča, ktorému bola udelená OT-ŽK;

M.Fischer – neúplný popis priestupku hráča, ktorému bola udelená OT-ŽK pri nariadení PK;

P.Martinkovič – chýbajú mená vedúcich družstiev bez ďalšieho zdôvodnenia;

D.Tanglmayer – nie je uvedený žiadny lekár ani zdravotník jedného ani druhého družstva;

F.Foltín – chýba meno vedúceho družstva D.

Pozýva na zasadnutie dňa 10.9.2021 Š. Tramitu, R. Mikuleckého, A. Hájka a M. Lala.

Ospravedlnenia: Ježík od 25.9. neobsadzovať počas sobôt; Ďurčo 1.-3.10. (16.-19.9. k dispozícii); Uram 24.9., 25.9. (do 12.00); Cvengroš 25.9.; Pati Nagy 15.9.; Pavlíková 20.-22.9.; Tramita 24.-29.9.; Foltín 24.-25.9.; Farkaš R. 10.-12.9. (ospravedlnenie uvádza dodatočne).

Komisia mládeže

Oznam pre FK:

a/ Žiadosti o zmenu termínu stretnutia sa podávajú len na KM BFZ ( nie ŠTK BFZ ) prostredníctvom ISSF ako všeobecný podnet na komisiu ( uviesť kolo stretnutia, dátum odohratia, dôvod zmeny, pri lehote kratšej ako 21 dní uviesť aj súhlas súpera )

b/ KM oznamuje FK, že aj v súťažiach prípraviek platí povinnosť mať v ISSF nahrané nasledovné funkcie v stretnutí: hlavný usporiadateľ, lekár, vedúci tímový manažér a pokiaľ máte tak aj kvalifikovaný trener. Vyplýva to zo zákona, FN ako aj RS BFZ. FK ktoré to nebudú mať budú odstúpené na DK BFZ.

Oznam pre FK hrajúce turnajové súťaže PMC U9, PMD U8

KM oznamuje organizátorom turnajov T4 v termíne 30. – 31.10. že vzhľadom k jesenným školským prázdninám v uvedenom termíne majú možnosť odohrať tieto turnaje aj v termíne 23. – 24.10., so zmenou termínu musia byť oboznámení všetci účastníci v danej skupine a treba to včas zaslať na mailové adresy: pavel.prikopa@futbalsfz.sk, konecny58@centrum.sk

a/ súťaže prípraviek PMA1, PMB1, PMA3, PRMA, PRPK, PRSC, PMB2

KM oznamuje FK, že stretnutia vyššie uvedených súťaží rozhodujú rozhodcovia – laici. Kluby sú povinné dohodnúť sa na takomto rozhodcovi.

b/ turnajové súťaže U9 PMC, U8 PMD

KM oznamuje FK, že zaradenie prihlásených družstiev do jednotlivých skupínje zverejnené na futbalnet.sk.

Termíny turnajov ( jesenná časť ) pre obe súťaže PMC a PMD

T1: 18. – 19.9.2021

    T2: 2. – 3.10.2021

T3: 16. – 17.10.2021

    T4: 30. – 31.10.2021

Žiadame účastníkov jednotlivých skupín, aby sa medzi sebou dohodli na vzájomných termínoch ( kedy ktorý FK bude turnaj organizovať ) a do 31.8.2021 zaslali na mailové adresy: pavel.prikopa@futbalsfz.sk, konecny58@centrum.sk nasledujúce údaje: presný dátum a čas organizácie turnaja, miesto turnaja ( hracia plocha ), počet ihrísk na ktorých sa bude hrať, kontaktnú osobu zodpovednú za organizáciu turnaja.

c/ súťaž U9 PMC – nahlásené termíny organizovania turnajov

Skup.A/ FK Dúbravka A – T1 19.9. od 12.00 hod. ( 2 ihriská )

Lokomotíva DNV A – T2 3.10. od 13.00 hod. ( 2 ihriská )

FA Lafranconi – T3 16.10. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

FKP Bratislava – T4 30.10. od 14.00 hod. ( 2 ihriská )

B/ FK Lamač – T1 18.9. od 14.30 hod. ( 2 ihriská )

NŠK 1922 A – T3 16.10. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

MFK Záhorská Bystrica – T4 30.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

C/ MŠK Iskra Petržalka – T1 18.9. od 13.00 hod. ( 2 ihriská )

FK Rača – T2 3.10. od 14.00 hod. ( 2 ihriská )

FK Vajnory – T3 17.10. od 11.30 hod. ( 2 ihriská )

D/ FK Dúbravka B – T1 19.9. od 15.00 hod. ( 1 ihrisko )

NŠK 1922 B – T2 2.10. od 9.00 hod. ( 1 ihrisko )

Lokomotíva DNV B – T3 17.10. od 11.00 hod. ( 1 ihrisko )

E/ TJ Záhoran Jakubov – T1 18.9. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

FC-Žolík Malacky A – T2 3.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

ŠK Gajary – T3 16.10. od 10.00 hod.

F/ FK Jabloňové – T1 18.9. od 14.00 hod. ( 2 ihriská )

FC-Žolík Malacky B – T2 3.10. od 13.00 hod. ( 2 ihriská )

FC Rohožník – T4 31.10. od 11.00 hod. ( 2 ihriská )

G/ ŠK Plavecký Štvrtok – T1 18.9. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

FC Zohor – T2 2.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

H/ PŠC Pezinok – T1 18.9. od 13.30 hod. ( 2 ihriská )

ŠK Svätý Jur – T2 3.10. od 10.30 hod. ( 2 ihriská )

FK Karpaty Limbach – T4 30.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

CH/ Senec Football Academy – T1 18.9. od 9.00 hod. ( 2 ihriská – HP Reca )

FC Slovan Častá – T3 16.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

I / SFC Kalinkovo – T1 18.9. od 11.15 hod. ( 2 ihriská )

OFK Dunajská Lužná – T2 2.10. od 9.30 hod. ( 2 ihriská )

FC ŠTK 1914 Šamorín – T3 16.10. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

TJ Rovinka A – T4 30.10. od 11.15 hod. ( 2 ihriská )

J / SFC Kalinkovo B – T1 18.9. ( čas upresní )

ŠKO Miloslavov – T2 2.10. od 9.30 hod. ( 2 ihriská )

ŠK Hamuliakovo – T3 16.10. ( čas upresní )

TJ Rovinka B – T4 30.10. od 13.45 hod. ( 2 ihriská )

K/ ŠK Tomášov – T1 19.9. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

OŠK Chorvátsky Grob – T2 3.10. od 14.00 hod. ( 2 ihriská )

ŠK Bernolákovo – T3 16.10. od 13.00 hod. ( 2 ihriská )

L/ FK Slovan Ivanka – T1 18.9. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

MŠK Senec B – T3 16.10. od 9.00 hod. ( 2 ihriská – Hrubý Šúr )

ŠK Nová Dedinka – T4 30.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

M/ MŠK Senec A – T2 2.10. od 9.00 hod. ( 2 ihriská – Hrubý Šúr )

ŠK Veľký Grob – T3 16.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

Nenahlásené termíny ku dňu 9.9.2021

TJ Čunovo, ŠK Vrakuňa, FK Malé Leváre, ŠK Lozorno, FKM Stupava, OŠK Vysoká pri Morave, OŠK Slovenský Grob, FC Slovan Modra, ŠK Igram, FK Danubia Veľký Biel, MŠK Kráľova pri Senci, Š.Ú.R.

d/ súťaž U8 PMD – nahlásené termíny organizovania turnajov

Skup. A/ FC Petržalka – T1 19.9. od 14.00 hod. ( 4 ihriská )

FKM Karlová Ves – T4 30.10. od 9.00 hod. ( 4 ihriská )

B/ FK Lamač – T1 18.9. od 11.30 hod. ( 2 ihriská )

FK Dúbravka B – T2 3.10. od 15.00 hod. ( 2 ihriská )

Lokomotíva DNV – T3 16.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská – ZŠ P.Horova )

MFK Záhorská Bystrica – T4 30.10. od 13.00 hod. ( 2 ihriská )

C/ MŠK Iskra Petržalka – T2 2.10. od 13.00 hod. ( 2 ihriská )

NŠK 1922 Bratislava – T3 16.10. od 11.00 hod.

D/ FKP Bratislava – T1 19.9. od 12.00 hod. ( 2 ihriská )

FK Dúbravka A – T2 3.10. od 12.00 hod. ( 2 ihriská )

FK Rača – T3 17.10. od 14.00 hod. ( 2 ihriská )

TJ Rovinka – T4 30.10. od 8.40 hod. ( 2 ihriská )

E/ FKM Stupava – T1 18.9. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

TJ Záhoran Jakubov – T2 3.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

TJ Záhoran Kostolište – T3 16.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

FC IMAS B – T4 30.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

F / FK Studienka – T1 18.9. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

ŠK Závod – T2 2.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

FC-Žolík Malacky – T3 17.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

H / FK Karpaty Limbach – T1 19.9. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

ŠK Svätý Jur – T2 2.10. od 10.30 hod. ( 2 ihriská )

PŠC Pezinok B – T3 16.10. od 14.00 hod. ( 2 ihriská )

G/ FK Jabloňové – T1 19.9. od 12.30 hod. ( 2 ihriská )

FK Sološnica – T2 3.10. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

FC Rohožník – T3 16.10. od 14.00 hod. ( 2 ihriská )

FC IMAS A – T4 30.10. od 13.00 hod. ( 2 ihriská )

CH/ PŠC Pezinok A – T1 18.9. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

OŠK Chorvátsky Grob – T2 3.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

I/ Atletiko Zálesie – T1 18.9. od 14.00 hod. ( 2 ihriská )

OFK Dunajská Lužná – T3 16.10. od 9.30 hod. ( 2 ihriská )

SFC Kalinkovo B – T4 31.10. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

J/ ŠK Nová Dedinka – T2 3.10. od 13.00 hod. ( 2 ihriská )

MŠK Senec B – T3 16.10. od 13.00 hod. ( 2 ihriská – Hrubý Šúr )

ŠK Kaplná – T4 30.10. od 10.00 hod. ( 2 ihriská )

K/ Senec Football Academy – T1 18.9. od 9.00 hod. ( 2 ihriská – HP Reca )

TJ Malinovo – T2 2.10. ( čas upresní – 2 ihriská )

FC ŠTK 1914 Šamorín – T3 16.10. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

FK Slovan Ivanka – T4 30.10. od 13.00 hod. ( 2 ihriská )

L/ ŠK Tomášov – T1 18.9. od 9.00 hod. ( 2 ihriská )

MŠK Senec A – T2 2.10. od 13.00 hod. ( 2 ihriská – Hrubý Šúr )

ŠK Bernolákovo – T3 17.10. od 13.00 hod. ( 2 ihriská )

SFC Kalinkovo A – T4 31.10. od 11.15 hod. ( 2 ihriská )

Nenahlásené termíny ku dňu 9.9.

ŠK Slovan Bratislava, FK Inter Bratislava, ŠK Vrakuňa, SDM Domino, TJ Veľké Leváre, CFK Pezinok Cajla, OŠK Slovenský Grob, TJ Slovan Viničné, ŠK Hamuliakovo, MŠK Kráľová pri Senci

e/ zmena hracieho času

PRPK: FK Karpaty Limbach – nedeľa 10.30 hod. ( zmena platí až od 3.10. )

PMB1: FKM Stupava – nedeľa 11.00 hod. ( súbežne s PMA1 )

f/ zmeny

PMB2 – 2.kolo: ŠK Vrakuňa B – Senec Football Academy B, 11.9. o 9.00 hod. ŠK Vrakuňa Bratislava poplatok 20,- € .

Trenersko – metodická komisia

Úsek vzdelávania trénerov

PLÁNOVANÉ ŠKOLENIA TRÉNEROV

Organizátor:                        Technický úsek SFZ – Oddelenie vzdelávania trénerov v spolupráci s TMK BFZ

Názov školenia:                 UEFA GC 2021/BA2

Miesto školenia:                Bratislava – Európska agentúra vzdelávania (teória, workshopy), Bratislava (hospitácie TJ, Prax)

Termín školenia:                03.10.2021 – 28.11.2021 + záverečné skúšky 10.-11.12.2021 (po dohode s účastníkmi)

Organizácia školenia:       8 výukových blokov (kontaktná forma, dištančná forma)

Blok Forma Termín Deň Čas Miesto
B1 kontaktná forma 03.10. nedeľa 09:00 – 15:00 Bratislava
B2 kontaktná forma 13.10. streda 16:30 – 19:30 Bratislava
B3 kontaktná forma 23.10. sobota 09:00 – 13:30 Bratislava
B4 on-line 02.11. utorok 18:30 – 20:00 Microsoft Teams
kontaktná forma 04.11. štvrtok 15:00 – 20:00 Bratislava
B5 on-line 09.11. utorok 18:30 – 20:00 Microsoft Teams
kontaktná forma 11.11. štvrtok 15:00 – 20:00 Bratislava
B6 on-line 16.11. utorok 18:30 – 20:00 Microsoft Teams
kontaktná forma 18.11. štvrtok 15:00 – 20:00 Bratislava EAV
B7 on-line 25.11. štvrtok 18:30 – 20:00 Microsoft Teams
kontaktná forma 27.11. sobota 09:00 – 13:30 Bratislava
B8 kontaktná forma 28.11. nedeľa 09:00 – 16:00 Bratislava

Poznámka 1:           Účasť sa vyžaduje 100 % – á. V prípade absencie (maximálna povolená absencia je 10 % z kontaktnej výuky, t.z. 6 hodín) je potrebné výuku si nahradiť (na náklady študenta).

Poznámka 2:           Školenie je prioritne určené pre záujemcov z Bratislavského kraja.

Poplatok za školenie:       130,- EUR (poplatok je nevratný!)

Počet účastníkov:             min. 16, max. 24 osôb

Prihlášky:                           

len elektronickou formou do 25.09.2021, online prihlášku nájdete na stránke:

https://ticketing.futbalsfz.sk na prihlásenie musíte byť registrovaný https://my.sportnet.online/

Podrobné informácie ohľadom organizácie školení, podmienok prijatia a záväznej prihlášky sú zverejnené na internetovej stránke SFZ v časti SFZ/Tréneri/Školenia.

Úsek mládeže:  

Plán akcií BFZ na 2.polrok 2021

Dátum Akcia Kategória
September:
18-22.09.2021 RT SFZ U14 (Senec a okolie) s hráčmi FA BFZ U14
20.09.2021 TZ/TC – PPT U12, U13, U14 ObFZ BA Vidiek – bez hráčov FA a ÚTM (Pezinok) PPT U12, U13, U14
21-22.09.2021 MT U17 (Česko) – bez hráčov FA a ÚTM BFZ U17
23.09.2021 TZ/TC – PPT U12, U13, U14 ObFZ BA Mesto – bez hráčov FA a ÚTM (NŠK) PPT U12, U13, U14
28.09.2021 Minichampionsliga SFZ U12 (Akadémia ŠK Slovan Bratislava – miniihrisko s UT) Kluby BFZ U12
Október:
06.10.2021 MT Triangel U13, U14 (Bratislava) – mimo hráčov FA BFZ U13, BFZ U14
11.10.2021 TZ/TC – PPT U12, U13, U14 ObFZ BA Vidiek – bez hráčov FA a ÚTM (Pezinok) PPT U12, U13, U14
14.10.2021 TZ/TC – PPT U12, U13, U14 ObFZ BA Mesto – bez hráčov FA a ÚTM (NŠK) PPT U12, U13, U14
25.10.2021 TZ/TC – PPT U12, U13, U14 ObFZ BA Vidiek – bez hráčov FA a ÚTM (Pezinok) PPT U12, U13, U14
28.10.2021 TZ/TC – PPT U12, U13, U14 ObFZ BA Mesto – bez hráčov FA a ÚTM (NŠK) PPT U12, U13, U14
November:
27.11.2021 MHT Bratislava Cup U13 (Hala Pezinok) BFZ U13

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV