Obsadenie R a DS – PR BFZ 18. – 22.9. 2021 č. 9

Súťaže riadené SFZ

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 8. kolo

18.9. 10.00-12.30 Senec – Zlaté Moravce  Piatka, Hádek, Kardelis,  Vnuk

18.9. 10.00-12.30 Inter – Púchov Hajnala, Hegedűs, Uram,  Líška

19.9. 11.00-13.30 Karlova Ves – Krakovany  Krčová, Bohun, Foltín,  Keller

Ženy I. liga – 8. kolo

19.9. 10.30 Slovan – Banská Bystrica  Martiš, Tanglmayer

Ženy II. liga – 4. kolo

18.9. 16.00 Kozmos – Topoľčany  Bogdáň, Šafárik

Dorastenky I. Liga –  WU 19– 4. kolo

19.9. 09.00 NŠK 1922 – Dunajská Streda  Mikulecký

Žiačky I. Liga – WU15 – 4. kolo

19.9. 11.00 NŠK 1922 – Dunajská Streda  Mikulecký

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 7. kolo

18.9 .  10.30 Rača – Kalinkovo  Vašš, Krčová, Ježík,  Jablonický   

18.9 .  16.00 Vrakuňa – D. N. Ves  Pavlíková, Bláha, Hajnala,  Keller   

18.9 . 16.00 Bernolákovo – Rovinka  Kožuch, Ďurčo, Tománek, Perašin

18.9 .  16.00 PŠC Pezinok – Nová Dedinka Srna, Štepanovský, Cvengroš, Príkopa  

19.9.   16.00 Rusovce – Malacky  Cvengroš, Uram, Srna,  Schmidt  

19.9.   16.00 Ivanka P/D – Inter  Hegedűs, Martiš, Kachnič,  Dobrovský

19.9.   16.00 D. Lužná – Senec  Hudy, Kožuch, Dubravec,  Líška  

19.9.   16.00 Most P/B – Tomášov  Henček, Polakovič, Kardelis,  Darlea

Seniori IV. liga Bratislava – 16. kolo

15.9.   16.30 Čunovo – Veľké Leváre  Bogdáň, Hajnala, Fischer; Darlea 

15.9.   16.30 Vištuk – Slovenský Grob Cvengroš, Martinkovič, Tanglmayer, Jablonický

15.9.   16.30 CFK Pezinok – Jakubov Hudy, Kožuch, Ježík, Keller  

15.9.   16.30 Jarovce – Lamač  Henček, Čižmár, Štepanovský, Slezák  

15.9.   16.30 Vajnory – Limbach  Krčová, Šafárik, Valko, Farkaš

15.9.   16.30 Sv. Jur – Kostolište  Vašš, Kachnič, Piatka, Príkopa   

15.9.   16.30 NŠK 1922 – Jablonové  Srna, Hádek, Mikulecký, Dobrovský  

15.9.   16.30 Láb – Závod  Foltín, Bláha, Bródy, Hájek  

15.9.   16.30 Domino – Karlova Ves  Tománek, Polák, Kardelis, Vnuk   

Seniori IV. liga Bratislava – 7. kolo

18.9.   13.30 NŠK 1922 – CFK Pezinok  Polák, Valko, Čižmár,  Farkaš 

18.9.   16.00 Sv. Jur – Jarovce  Hádek, Kardelis, Piatka,  Hájek

18.9.   16.00 Domino – Veľké Leváre Ralbovský, Mikulecký, Bródy,  Lônčik

18.9.   16.00 Karlova Ves – Slovenský Grob  Uram, Tanglmayer, Hegedűs,  Slezák  

19.9.   16.00 Vajnory – Čunovo  Tramita, Szakáll, Gosiorovský,  Pavlík R.  

19.9.   16.00 Láb – Vištuk  Bláha, Ježík, Martinkovič,  Hlavenka   

19.9.   16.00 Závod – Jakubov  SFZ, SFZ, SFZ,  SFZ  

19.9.   16.00 Jablonové – Lamač Foltín, Krčová, Bohun,  Vnuk 

19.9.   16.00 Kostolište – Limbach  Šafárik, Hajnala, Dujava,  Lazar  

St. dorast SD3R – U19 – 7. kolo

18.9. 10:00 PŠC Pezinok – Rača   Lalo, ObFZ-v

18.9. 10:00 Domino – Ružinov  Čižmár, Valko

18.9. 14:00 Kráľová P/S – IMAS  Dubravec,

19.9. 09:00 Dúbravka – Žolík Malacky  Bláha, Hegedűs

19.9. 10:00 Bernolákovo – Ivanka P/D  Hajnala

19.9. 13:30 D. Lužná – NŠK 1922  Kožuch, Hudy

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 5. kolo

18.9. 13:00 Ivanka P/D – Malinovo  ObFZ-m, ObFZ-m

19.9. 10:30 Blatné – Vrakuňa  Piatka, Valko

19.9. 10:45 Modra – D. Lužná  ObFZ-v, ObFZ-v

19.9. 14:00 Rača – PŠC Pezinok  ObFZ-m, ObFZ-m

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 5. kolo

18.9. 11:30 Jarovce – IMAS  Bródy, Mikulecký

18.9. 12:30 Záhorská Bystrica – Inter   Tománek, Kožuch

19.9. 10:00 Rohožník – Lamač  ObFZ-v, ObFZ-v

19.9. 12:00 Ružinov – Iskra Petržalka  Srna, Uram

19.9. 13:00 NŠK 1922 – Domino  ObFZ-m, ObFZ-m 

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 1. kolo

22.9. 16:30 NŠK 1922 – Lamač  Polakovič, Ťažký (ObFZ-v)

Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 5. kolo

18.9. 09.30-11.30 Modra – Iskra Petržalka  Srna

18.9. 09.30-11.15 Rusovce – Ružinov  Ďurčo

18.9. 09.30-11.15 Žolík Malacky – PŠC Pezinok  Mikulecký

18.9. 10.00-12.00 FKP Bratislava – Vrakuňa Bláha

19.9. 09.00-11.00 Jarovce – Senec   ObFZ-m

19.9. 09.00-10.45 IMAS – Bernolákovo  Dujava

19.9. 10.00-11.45 NŠK 1922 – Rača   Hádek

Turnaj regionálnych výberov U14

20.9.  10.00-12.00            Hádek, Piatka, Valko (HP Pezinok)

21.9.  10.00-12.00            Hajnala, Martiš, Hádek (HP Dunajská Lužná)

22.9.  10.00-12.00            Šafárik, Uram, Bláha (HP NTC Senec)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV