Obsadenie R a DS – PR BFZ 22.10 – 28.10. 2021 č. 14

Súťaže riadené SFZ

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 13. kolo

23.10. 10.00-12.30 Senec – Karlova Ves  Bohun, Kožuch, Foltín, Príkopa

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 13. kolo

28.10. 12.00-14.30 Domino – Zlaté Moravce  Hajnala, Martiš, Hádek, Schmidt

28.10. 12.00-14.30 Inter – Piešťany  Krčová, Šafárik, Polák, Líška

Ml. dorast I. liga  I. LMD – U17, U16 – 12. kolo

23.10. 11.00-13.15 Petržalka – Košice  Bláha, Šafárik, Ďurčo

Ml. dorast I. liga  I. LMD – U17, U16 – 13. kolo

28.10. 10.00-12.15 Slovan – Petržalka  Tanglmayer, Foltín, Bródy

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 9. kolo

23.10. 10.00-12.00 Domino – Dunajská Streda  Uram, Čižmár, Tanglmayer  

23.10. 10.00-12.00 Inter – Zlaté Moravce  Vašš, Kachnič, Mikulecký

24.10. 10.00-12.00 Slovan – Karlova Ves  Ďurčo, Henček, Srna

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 5. kolo

28.10. 14.00-16.00 Petržalka – Spartak Trnava  Tománek, Hudy, Mikulecký

28.10. 14.00-16.00 Slovan – Skalica  Bláha, Fischer, Bogdáň

Dorastenky I. Liga –  WU 19 – 7. kolo

23.10. 16.00 Petržalka – Nové Zámky  Mikulecký

Žiačky I. Liga – WU15 – 7. kolo

23.10. 18.00 Petržalka – Nové Zámky  Mikulecký

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 12. kolo

22.10 .   18.30 Senec – D.N.Ves  Lalo, Ďurčo, Srna, Schmidt

23.10 .   14.00 Inter – Kalinkovo  Tománek, Polakovič, Martiš, Líška  

23.10  .  14.00 Bernolákovo – Most P/B  Tramita, Štepanovský, Hajnala, Perašin

23.10 .   14.00 PŠC Pezinok – Dunajská Lužná Henček, Hudy, Polák, Jablonický

24.10.    14.00 Rovinka – Tomášov  Bláha, Kardelis, Martiš, Lazar  

24.10.    14.00 Malacky – Rača  Hegedűs, Martinkovič, Ježík, Keller

24.10.    14.00 Nová Dedinka – Vrakuňa  Vašš, Šafárik, Kachnič, Darlea

24.10.    14.00 Rusovce – Ivanka P/D  Kožuch, Bogdáň, Ralbovský, Dobrovský

Seniori IV. liga Bratislava – 12. kolo

23.10.   13.30 NŠK 1922 – Láb  Srna, Fischer, Bródy, Lônčik

23.10    14.00 Vištuk – Kostolište  Lalo, Valko, Hádek, Mydlárik

23.10.   14.00 Sv. Jur – Domino  Bogdáň, Gosiorovský, Kardelis, Truchlý

24.10.   14.00 Čunovo – Jakubov  Uram, Štepanovský, Bródy, Príkopa

24.10.   14.00 Slovenský Grob – Lamač Hajnala, Bohun, Foltín, Pavlík R.

24.10.   14.00 Vajnory – Karlova Ves  Krčová, Hádek, Valko, Hájek   

24.10.   14.00 Veľké Leváre – Limbach  Polakovič, Mikulecký, Hudy, Farkaš

24.10.   14.00 CFK Pezinok – Jablonové  Dubravec, Piatka, Fischer, Slezák  

24.10.   14.00 Jarovce – Závod  Polák, Szakáll, Gosiorovský, Hlavenka

St. dorast SD3R – U19 – 12. kolo

23.10.   09:00 IMAS – Rača   ObFZ-v, ObFZ-v

23.10.   13:00 Ivanka P/D – NŠK 1922  Martinkovič, ObFZ-m

23.10.   14:00 Kráľová P/S – Bernolákovo  Piatka, Dubravec

24.10.   12:00 Domino – PŠC Pezinok  ObFZ-m, ObFZ-m

24.10.   13:00 Ružinov – Žolík Malacky  ObFZ-m, ObFZ-m

St. dorast SD3R – U19 – 12. kolo

28.10.   10:00 Bernolákovo – IMAS  Piatka

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 10. kolo

23.10.  13:00 Vrakuňa – Rača ObFZ-m, ObFZ-m

23.10.  14:00 Dunajská Lužná – Vajnory  ObFZ-m, ObFZ-m

24.10.  10:30 Blatné – Ivanka P/D  ObFZ-m, ObFZ-m

24.10.  10:45 Modra – PŠC Pezinok ObFZ-v, ObFZ-v

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 10. kolo

23.10.  11:30 Jarovce – Záhorská Bystrica  Hegedűs

23.10.  14:30 Domino – Inter  Čižmár, Uram

23.10.  14:30 Rohožník – Ružinov  ObFZ-v, ObFZ-v

24.10.  09:00 IMAS – Iskra Petržalka  Šafárik, Kožuch

24.10.  10:30 Lamač – NŠK 1922 Mikulecký, Polakovič

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 11. kolo

26.10.  15:00 NŠK 1922 – IMAS  Hajnala, Martiš

Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 10. kolo

23.10. 09.00-10.45 Rača – IMAS  Hajnala

23.10. 09.30-11.30 Modra – Žolík Malacky  ObFZ-v

23.10. 10.00-12.00 FKP Bratislava – Jarovce ObFZ-m

23.10. 13.00-14.45 Iskra Petržalka – Ružinov Ralbovský

23.10. 14.15-16.15 Senec – PŠC Pezinok  Szakáll

24.10. 09.00-11.00 Vrakuňa – Bernolákovo Hajnala

24.10. 10.00-11.45 NŠK 1922 – Rusovce  ObFZ-m

Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 11. kolo

28.10. 09.30-11.30 Modra – IMAS  ObFZ-v

28.10. 12.30-14.15 Bernolákovo – Rača ObFZ-m


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV