Obsadenie R a DS – PR BFZ 5.11. – 7.11. 2021 č. 16

Súťaže riadené SFZ

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 15. kolo

6.11. 10.00-12.30 Senec – Inter  Bródy, Krčová, Dubravec, Lazar

7.11. 10.00-12.30 Karlova Ves – Trnava  Bogdáň, Foltín, Gosiorovský, Farkaš  (HP Kalinčiakova)

Ml. dorast I. liga  I. LMD – U17, U16 – 14. kolo

6.11. 11.00-13.15 Slovan – Košice  Tramita, Kardelis, Štepanovský

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 10. kolo

5.11. 15.00-17.00 Petržalka – Púchov  Tanglmayer, Bródy, Uram

6.11. 10.00-12.00 Karlova Ves – Domino  Srna, Ralbovský, Uram  (HP Kalinčiakova)

Ženy I. liga – 13. kolo

7.11. 17.00 Petržalka – Ružomberok  Martiš, Bródy

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 14. kolo

6.11 .   13.30 Inter – Tomášov  Vašš, Kachnič, Martiš, Keller

6.11 .   13.30 Bernolákovo – Rača  Hudy, Polák, Martinkovič, Pinček  

6.11  .  13.30 PŠC Pezinok – Vrakuňa  Hegedűs, Henček, Uram, Príkopa

7.11 .   13.30 Rovinka – Senec Bohun, Martinkovič, Kardelis, Perašin

7.11.    13.30 Malacky – D.N.Ves  Krčová, Kožuch, Kachnič, Dobrovský

7.11.    13.30 Nová Dedinka – Kalinkovo  Bláha, Hegedűs, Ralbovský, Jablonický

7.11.    13.30 Rusovce – Most p/B  Lalo, Štepanovský, Ježík, Lazar

7.11.    13.30 Ivanka p/D – Dunajská Lužná  Tománek, Hajnala, Tramita, Hájek

Seniori IV. liga Bratislava – 14. kolo

6.11.   13.30 Vištuk – Lamač  Hajnala, Bogdáň, Hádek, Truchlý

6.11.   13.30 Sv. Jur – Závod  Kožuch, Tománek, Lalo, Farkaš

6.11.   13.30 NŠK 1922 – Karlova Ves  Foltín, Bláha, Gosiorovský, Hlavenak

7.11.   13.30 Čunovo – Slovenský Grob  Šafárik, Martiš, Bródy, Darlea

7.11.   13.30 Veľké Leváre – Jakubov Srna, Hudy, Henček, Slezák

7.11.   13.30 CFK Pezinok – Limbach  Fischer, Mikulecký, Uram, Mydlárik   

7.11.   13.30 Jarovce – Kostolište  Piatka, Hádek, Valko, Pavlík R.

7.11.   13.30 Vajnory – Jablonové  Polák, Vašš, Tanglmayer, Vnuk  

7.11.   13.30 Láb – Domino  SFZ, SFZ, SFZ, Lônčik

St. dorast SD3R – U19 – 14. kolo

6.11.   09:00 IMAS – PŠC Pezinok  Bláha, Hajnala

6.11.   13:00 Ružinov – Bernolákovo  Šafárik, ObFZ-m

6.11.   13:30 Kráľová p/S – Dúbravka  Piatka, Valko

7.11.   09:00 NŠK 1922 – Rača  ObFZ-m, ObFZ-m

7.11.   10:00 Ivanka p/B – Žolík Malacky  Hajnala, Tramita

7.11.   12:00 Domino – Dunajská Lužná  ObFZ-m, ObFZ-m

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 12. kolo

6.11.  13:00 Vrakuňa – PŠC Pezinok  Fischer, ObFZ-m

6.11.  14:00 Dunajská Lužná – Ivanka p/B  ObFZ-m, ObFZ-m

7.11.  10:45 Modra – Blatné  ObFZ-v, ObFZ-v

7.11.  11:00 Malinovo – Vajnory  ObFZ-m, ObFZ-m

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 12. kolo

6.11.  13:30 Inter – NŠK 1922  Bohun, ObFZ-m

6.11.  14:00 Domino – Iskra Petržalka  ObFZ-m, ObFZ-m

7.11.  09:00 IMAS – Ružinov  Mikulecký, Kožuch

7.11.  10:00 Rohožník – Jarovce  Kožuch, ObFZ-v

7.11.  10:30 Lamač – Záhorská Bystrica  ObFZ-m, ObFZ-m

Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 11. kolo

6.11. 09.00-12.00 Rača – PŠC Pezinok  Tanglmayer

6.11. 09.30-11.00 Modra – Bernolákovo  Lalo

6.11. 10.00-11.15 FKP Bratislava – Žolík Malacky Šafárik

6.11. 13.00-12.00 Iskra Petržalka – Senec  ObFZ-m

7.11. 09.00-12.00 Vrakuňa – Ružinov  ObFZ-m

7.11. 09.00-12.00 Jarovce – Rusovce  Hádek, Valko

7.11. 10.00-12.00 NŠK 1922 – IMAS  ObFZ-m

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV