Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 5.11-7.11. 2021 č. 16

Súťaže riadené SFZ

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 15. kolo

6.11. 10.00-12.30 Senec – Inter  Bródy, Krčová, Valko za Dubravca, Lazar

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U17 – 15. kolo

7.11. 12.30 Karlova Ves – Trnava  Foltín, Gosiorovský, AR2

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 10. kolo

6.11. 10.00-12.00 Karlova Ves – Domino  Srna, Ralbovský, AR2  (HP Kalinčiakova)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 14. kolo

6.11 .   13.30 Inter – Tomášov  Parilák (SFZ) za Vašša, Kachnič, Martiš, Keller

6.11  .  13.30 PŠC Pezinok – Vrakuňa  Hegedűs, Straka (SFZ) za Henčeka, Uram, Príkopa

Seniori IV. liga Bratislava – 14. kolo

6.11.   13.30 Sv. Jur – Závod  Kožuch, Mikulecký za Tománka, Lalo, Farkaš

7.11.   13.30 Veľké Leváre – Jakubov Srna, Hudy, Bogdáň za Henčeka, Slezák

7.11.   13.30 Vajnory – Jablonové  Polák, Dubravec za Vašša, Tanglmayer, Vnuk  

7.11.   13.30 Láb – Domino  Malárik za SFZ, Choreň za SFZ, Lauer za SFZ, Lônčik

St. dorast SD3R – U19 – 14. kolo

6.11.   09:00 IMAS – PŠC Pezinok  Bláha, Hajnala (odložené na neurčito)

6.11.   13:00 Ružinov – Bernolákovo  Vašš za Šafárika

6.11.   13:30 Kráľová p/S – Dúbravka  Piatka, Dubravec za Valka

7.11.   09:00 NŠK 1922 – Rača  Chálka za ObFZ-m, Šusták za ObFZ-m

7.11.   10:00 Ivanka p/B – Žolík Malacky  Hajnala, Tramita (odložené na neurčito)

7.11.   12:00 Domino – Dunajská Lužná  R, AR1  (zmena termínu 27.11. o 11:00)

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 12. kolo

6.11.  13:00 Vrakuňa – PŠC Pezinok  Fischer, AR1 (zmena termínu 17.11. o 13:00)

6.11.  14:00 Dunajská Lužná – Ivanka p/B  R, AR1 (zmena termínu 20.11. o 11:00)

7.11.  10:45 Modra – Blatné  Olša D. za ObFZ-v, Almáši za ObFZ-v

7.11.  11:00 Malinovo – Vajnory  Knopp za ObFZ-m

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 12. kolo

6.11.  13:30 Inter – NŠK 1922  Bohun, AR1

6.11.  14:00 Domino – Iskra Petržalka  Fischer za R, AR1

7.11.  09:00 IMAS – Ružinov  Mikulecký, Kožuch

7.11.  10:00 Rohožník – Jarovce  Kožuch, Tománek E. za ObFZ-v (odložené na neurčito)

7.11.  10:30 Lamač – Záhorská Bystrica  Křivan za ObFZ-m, Ťažký za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 11. kolo

6.11. 13.00-14.45 Iskra Petržalka – Senec  Soviš za ObFZ-m

7.11. 09.00-11.00 Vrakuňa – Ružinov  Soviš za ObFZ-m

7.11. 11.00-12.45 NŠK 1922 – IMAS  Vašš za R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV