Obsadenie R a DZ/PR BFZ 23.3-31.3.2022 č.25

Súťaže riadené SFZ

St. ml. dorast – II LSMD – U19, U19.kolo

26.3. 10:00/12:30 Domino – Karlova Ves    Hegedűs, Krčová, Rataj, Lônčik

St. žiaci – I LSŽ – U15, U14 1.kolo nadstavba

26.3. 10:00/12:00 Domino – Senica  Fischer, Mikulecký, Kravárik

26.3. 10:00/12:00 Petržalka – Z. Moravce  Tománek, Martinkovič, Kachnič    – bude sa meniť termín

26.3. 10:00/12:00 Slovan – Trenčín  Ďurčo, Dubravec, Bródy

Ženy – I. Liga 17. kolo

26.3. 10:00 Petržalka – Trenčín  Farkaš, Martiš, Szakall

Ženy – II. Liga 10. kolo

27.3. 10:00  D. Lužná – ŠK 2011  Martiš

27.3. 15:00 Kozmos – Komárno  Kravárik  – D.N.Ves

Dorastenky – I. liga – WU19/Žiačky WU/15 15.kolo

30.3. 10:00/12:00 NŠK – Slovan Foltín

30.3 15:00/17:00 Petržalka – Nitra Martiš

Súťaže riadené SFZ

Seniori III. Liga 14.kolo dohrávka

23.3. 16:00 Rovinka – Senec  Bohun, Martinkovič, Martiš za Kardelis, Perašín  HP D. Lužná

Seniori III. Liga 17.kolo

26.3. 15:00  PSČ Pezinok – D.N.Ves Hudy, Tománek, Vašš, Schmidt

26.3. 15:00  Bernolákovo – Tomašov  Tramita, Dubravec, Štepanovský, Mydlárik

27.3. 15:00 Nová Dedinka – Senec Henček, Hudy, Hajnala, Hájek

27.3. 15:00 Malacky – Inter  Chromý za SFZ, Lalo za SFZ,Ralbovský za SFZ, Truchlý

27.3. 15:00 Most p/B – Rovinka Hegedűs, Martinkovič, Uram, Príkopa

27.3. 15:00 Dun. Lužná – Vrakuňa Šafárik, Kožuch, Štepanovský, Líška

27.3. 15:00 Ivanka p/D – Rača Bohun, Dubravec, Martiš, Keller

27.3. 15:00 Rusovce – Kalinkovo Bláha, Ježík, Kachnič, Perašín

Seniori IV. Liga 19.kolo

26.3. 15:00  Domino – Kostolište  Piatka, Mikulecký, Kravárik, Hlavenka

26.3. 15:00  Sv. Jur – Jakubov  Hádek, Fischer, Valko, Pavlíková

27.3. 13:30 NŠK 1922 – Lamač  Vašš, Mikulecký, Stolárik, Slezák

27.3. 15:00 Láb – Limbach  Fischer, Tramita, Rataj, Vnuk

27.3. 15:00 Vajnory – S. Grob  Krčová, Polák, Bródy, Farkaš

27.3. 15:00 Jarovce – V. Leváre Foltín, Piatka, Tabiš, Darlea

27.3. 15:00 CFK Pezinok – Vištuk Tománek, Tanglmayer,Sidenko za ObFZ m, Pavlík R.

27.3. 15:00 K. Ves – Jablonove Ďurčo, Farkaš, Cvengroš, Kroneraf – Zohor

27.3. 15:00 Závod – Čunovo Srna, Gosiorovský, Čižmár, Lazar

St. dorast – SD3R – U19  17.kolo

26.3. 10:00 PSČ Pezinok – Žolík Malacky Šafárik, Gosiorovský

26.3. 12:00 Králová p/S – Ivanka p/D   Ťažký za  Obfz m, Žažo za Obfz m

30.3. 16:30 D. Lužná – Ružinov Tanglmayer, Hádek

27.3. 9:00 Dúbravka – NŠK 1922  Vašš, Dubravec

27.3. 10:00 Bernolákovo – Rača Štepanovský, Kožuch

27.3. 12:00 Domino B – FC Imas Hádek, Valko

Ml. dorast – MD3R „A“ – U17 16.kolo

26.3. 13:00 Vrakuňa – D. Lužná Tabiš Foltín

31.3. 16:30 Vajnory – Ivanka p/D  Bródy, Srna

27.3. 12:30 Malinovo – Modra Vargová za Obfz m, Štofik J. za Obfz m

27.3. 13:00 Rača – Blatné Szákall

Ml. dorast – MD3R „B“ – U17 16.kolo

26.3. 11:00 FC Imas – Lamač  Uram, Kožuch

27.3. 14:30 Domino B – Ružinov Valko, Hádek

26.3. 15:00 Inter B – Rohožník Martiš, Henček  Drieňová

27.3. 10:30 Iskra Petržalka – Jarovce Polák, Krčová

27.3. 10:00 NŠK 1922 – Z. Bystrica Cvengroš, Stolárik

Ml. žiaci – II. Liga U15/U13

26.3. 9:00/11:00 Ružinov – FKP Bratislava Kardelis

26.3. 9:00/11:00 Bernolákovo – Rusovce Bláha

26.3. 9:00/11:00 Senec – NŠK 1922 Hajnala

26.3. 11:00/14:00 PSČ Pezinok – Jarovce Tanglmayer – HP Grinava

26.3. 13:00/14:45 Iskra Petržalka – Rača Polák

27.3. 9:00/10:45 Vrakuňa – Modra  Kravárik

27.3. 9:00/10:45 FC Imas – Žolík Malacky Hudy


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV