Obsadenie R a D na 24.- 29.8.2013

Súťaže riadené SFZ

I. LMD – U17, U16 – 17. kolo
24.8. 10.00-12.00 Slovan – Senica Koštrna, Fischer, Tanglmayer, ( Rapid )

I.LSŽ – U15, U14 – 3. kolo
24.8. 10.00-12.00 Senec – FC Petržalka Straka, Bláha, Smirnov (Réca)
24.8. 10.00-12.00 Slovan – Levice Hádek, Polakovič Ľ., Moravec (Pasienky)

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 4. kolo
24.8. 10.00-12.30 Senec – L. Trnava Melíšek, Orlický, Valko; Jablonický (V. Biel)
24.8. 10.00-12.30 K. Ves – Horná Nitra Chromý, Berner , Ščepán; Hájek (Lamač)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 3. kolo
24.8. 10.30 ŠKP – Rovinka Dujava, Vašš; Rozinek; Keller
24.8. 17.00 Báhoň – Rohožník Tanglmayer, Ježík, Lauer; Chladek
24.8. 17.00 Sv. Jur – Bernolákovo Parilák, Henček, Brody; Minárik
25.8. 17.00 Most p/B – S. Grob Polakovič Ľ., Chromý, Melíšek; Príkopa
25.8. 17.00 Ivanka p/D – Kráľová p/S Tanuška, Cvengroš, Rozinek; Somoláni
25.8. 17.00 Lozorno – Limbach Fischer, Brody, Straka; Šuran
25.8. 17.00 Ružinov – Stupava Bláha, Henček, Smirnov; Pogany
25.8. 17.00 Domino – P. Štvrtok Havrila, Berner,Hádek; Brody

Seniori MRB – 4. kolo
28.8. 17.00 P. Štvrtok – Inter Cvengroš, Rozinek, Ježík; Keller
28.8. 17.00 Stupava – Domino Chromý, Srna, Brody; Hájek
28.8. 17.00 Bernolákovo – Ružinov Vašš, Straka, Hádek; Jablonický
28.8. 17.00 Limbach – Sv. Jur Lauer, Havrila, Tanuška; Darlea
28.8. 17.00 Rovinka – Lozorno Henček, Parilák, Bláha; Somoláni
28.8. 17.00 Rohožník – ŠKP Mosor, Berner, Fischer; Sedlák
28.8. 17.00 Kráľová p/S – Báhoň Polakovič Ľ., Smolíková, Kočický; Príkopa
28.8. 17.00 Most p/B – Ivanka p/D Tanglmayer, Dujava, Smirnov; Brody

Seniori S4A – 2. kolo
24.8. 9.30 BCT – Karlova Ves Gaži, Kočický, Čižmár; Marczell
24.8. 17.00 Lamač – Jarovce Malárik, Kachnič, Dávid D.; Banič
25.8. 17.00 Danubia – D. N. Ves Vašš, Martiška, Kachnič; Ležovič
25.8. 17.00 Čunovo – Tomášov Ruc, Somoši, Maretta; Darlea
25.8. 17.00 Vajnory – Vrakuňa Valko, Orlický, Ježík; Sedlák
25.8. 17.00 Rusovce – Malinovo Lackovič, Samko, Martinkovič st.; Vaško
25.8. 17.00 Igram – Kalinkovo Zálesňák, Dávid D., Olša D.; Dadykin

Seniori S4B – 2. kolo
24.8. 17.00 PŠC Pezinok – Zohor Laciňák, Havrila, Křivan; Ondrušek
25.8. 17.00 Kostolište – CFK Pezinok Chálka, Křivan, Gosiorovský; Vyletel
25.8. 17.00 Jablonec – Malacky Ďurčo M., Abrman, Bilčík; Lazar
25.8. 17.00 Gajary – V. Leváre Križko, Dujava, Dávid M.; Hájek
25.8. 17.00 Viničné – Závod Gubančok, Ščepán, Kudlica; Jablonický
25.8. 17.00 Jakubov – Budmerice Moravec, Koštrna, Parilák; Minarovič
25.8. 17.00 Šenkvice – Jablonové Kočický; Čižmár, Gaži; Rašo

Dorast SD3R – 3. kolo
24.8. 11.00 Ivanka p/D – Iskra Ruc, Samko, Koštrna
24.8. 13.00 ŠKP – Rohožník Kudlica, Vašš; Rozinek
24.8. 14.30 Báhoň – Vrakuňa Bilčík, Ježík, Lauer
24.8. 14.30 Bernolákovo – D. Lužná Samko, Ruc
24.8. 14.30 Sv. Jur – BCT Somoši, Henček, Brody
24.8. 17.00 Kostolište – Domino Gosiorovský, Abrman, Križko
25.8. 13.00 Rača – PŠC Pezinok Malárik, Orlický, Ježík

Dorast SD3R – 4. kolo
29.8. 10.30 BCT – Rača Moravec, Smirnov, Gubančok
29.8. 10.30 Iskra – Báhoň Gosiorovský, Ralbovský, Abrman
29.8. 11.30 PŠC Pezinok – Kostolište Orlický, Křivan, Černý
29.8. 14.00 Ružinov – Domino Čižmár, Gaži, Ďurčo M.
29.8. 14.30 D. Lužná – Sv. Jur Chálka, Valko, Hádek
29.8. 14.30 Rohožník – Bernolákovo Dávid M., Dávid D., Lackovič
29.8. 17.00 Vrakuňa – ŠKP Kočický, Malárik, Križko

Dorast MD3R – 2. kolo
24.8. 14.30 PŠC Pezinok – Tomášov Křivan, Havrila
24.8. 15.30 Ružinov – Zohor Martiška, Maretta
25.8. 10.00 Vrakuňa – Domino Ščepán, Gubančok
25.8. 12.30 BCT – ŠKP Martiška, Samko
25.8. 14.30 Gajary – N. Dedinka Dávid M., Dujava
25.8. 15.00 Rača – SFM Senec Laciňák, Malárik

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 1. kolo
24.8. 9.00-11.00 Vrakuňa – Domino Chálka, ObFZ-m
24.8. 9.30-11.15 K. Ves – Modra Gaži, Gosiorovský
24.8. 10.00- 12.00 Žolík Malacky – PŠC Pezinok Lackovič, Dávid M
24.8. 10.00-11.45 Rača – D. Lužná Križko, Abrman
24.8. 10.00-12.00 Ružinov – D. N. Ves Martiška, Maretta
24.8. 13.00-15.00 FA Bratislava – BCT Olša D., ObFZ-v (Malinovo)
25.8. 13.00-15.00 Ivanka p/D – Rusovce Cvengroš, Rozinek

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 2. kolo
29.8. 9.00-10.30 Domino – Ružinov Kroneraff, Maretta
29.8. 10.00-11.30 Modra – Vrakuňa Olša D., ObFZ-v
29.8. 10.00-11.30 Rusovce – FA Bratislava Samko, Ruc
29.8. 10.00-11.45 D. Lužná – Ivanka p/D Valko, Hádek
29.8. 10.00-12.00 Žolík Malacky – Rača Bláha, Koštrna
29.8. 13.00-15.00 BCT – K. Ves Smirnov, Gubančok
29.8. 14.00-15.30 PŠC Pezinok – D. N. Ves Křivan, Černý

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

Seniori S5VB – 3. kolo
24.08. 17:00 Králová pri Senci (B) – Blatné  Rybár, Kardelis, AR2, D
25.08. 17:00 Miloslavov – Častá  Huska, Brejcha, AR2, D
25.08. 17:00 Kaplná – Grinava  Patlevič, Mičura, Gajarský, D
25.08. 17:00 Čataj – Svätý Jur (B)  Zárecký, Boško, AR2, D
25.08. 17:00 Modra – Vištuk  Hošo, Kováč, AR2, D
25.08. 17:00 Nová Dedinka – Chorvátsky Grob  Miško, Polakovič A., AR2, D
25.08. 17:00 Dolany – Dubová  Olša M., Opálek, AR2, D
25.08. 17:00 Hrubý Šúr – Slovenský Grob (B)  Augustovič, Strapek, AR2, D

Seniori S5VA – 1. kolo
25.08. 17:00 PL.Štvr.Vysoká – Studienka  Randa, AR1, AR2, D
25.08. 17:00 Záhorská Ves – Sološnica  Višváder, AR1, AR2, D
25.08. 17:00 M.Leváre – Pernek  Žilavý, AR1, AR2, D
25.08. 17:00 Borinka – Malacky  odložené
25.08. 17:00 Pl.Mikuláš – Suchohrad  Hudy, AR1, AR2, D

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV