Obsadenie R a D na 28.8.- 1.9.2013

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 4. kolo
1.9. 14.00-16.00 Inter – FC Nitra Polakovič Ľ., Straka, Abrman (Drieňová)
3.9. 15.00-17.00 FC Petržalka – Slovan R, AR1, AR2 (ZŠ Pankúchová)

SP žien – 1. kolo – odveta
28.8. 15.00 Slovan – Šaľa Malárik, Orlíková, Krčová (Rapid)

II. liga žien – 1. kolo
31.8. 13.30 FK Dúbravka – FC Povoda Smirnov
31.8. 15.00 K. Ves – Láb Maretta
31.8. 16.00 D. Lužná – Myjava Moravec
1.9. 11.00 Sv. Jur – Skloplast Trnava Srna
1.9. 16.30 Vrakuňa – Kopčany R

Regionálna liga žiačok Bratislava – 1.kolo
31.8. 11.45 FK Dúbravka – FC Povoda Smirnov
31.8. 13.30 K. Ves – FC Petržalka Maretta
31.8. 14.00 D. Lužná – Myjava Moravec
1.9. 9.30 Sv. Jur – Skloplast Trnava Srna

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 5. kolo
31.8. 10.00-12.30 Inter – Topolčany Mosor, Parilák, Križko; Príkopa (Drieňová)
31.8. 10.00-12.30 FC Petržalka – Piešťany Lauer, Křivan, Kroneraff; Brody (Sklodowskej)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 5. kolo
31.8. 10.30 ŠKP – Kráľová p/S Havrila, Brody, Rozinek; Jablonický
31.8. 16.30 Báhoň – Most p/B Chromý, Fischer, Ježík; Darlea
31.8. 16.30 Sv. Jur – Rovinka Bláha, Tanglmayer, Smolíková; Keller
1.9. 10.00 Inter – Stupava Dujava, Polakovič Ľ., Straka; Sedlák
1.9. 16.30 Ivanka p/D – S. Grob Bohun, Vašš, Mosor; Pogány
1.9. 16.30 Lozorno – Rohožník Hádek, Berner, Smirnov; Hájek
1.9. 16.30 Ružinov – Limbach Parilák, Tanglmayer, Srna; Šuran
1.9. 16.30 Domino – Bernolákovo Cvengroš, Henček, Lauer; Minárik

Seniori S4A – 3. kolo
31.8. 16.30 Vrakuňa – BCT Abrman, Cvengroš, Vašš; Somoláni
1.9 16.30 D. N. Ves – Čunovo Dávid D., Křivan, Laciňák; Lazar
1.9 16.30 Jarovce – Danubia Martinkovič st., Fischer, Bilčík; Minarovič
1.9 16.30 Kalinkovo – Lamač Lackovič, Gubančok, Moravec; Darlea
1.9 16.30 Malinovo – Igram Martiška, Ščepán, Orlický; Brody
1.9 16.30 Rusovce – Karlova Ves Ďurčo M., Pacalaj, Malárik; Príkopa
1.9 16.30 Tomášov – Vajnory Kočický, Smolíková, Černý; Vyletel

Seniori S4B – 3. kolo
1.9 16.30 Jablonové – PŠC Pezinok Koštrna, Bláha, Ralbovský; Ľupták
1.9 16.30 Budmerice – Šenkvice Somoši, Dujava, Kroneraff; Banič
1.9 16.30 Závod – Jakubov Chálka, Rozinek, Gaži; Dadykin
1.9 16.30 V. Leváre – Viničné Valko, Havrila, Olša D.; Marczell
1.9 16.30 Malacky – Gajary Gosiorovský, Ježík, Samko; Ležovič
1.9 16.30 CFK Pezinok – Jablonec Maretta, Čižmár, Ruc; Vaško
1.9 16.30 Zohor – Kostolište Brody, Chromý, Križko; Lônčík

Dorast SD3R – 5. kolo
31.8. 11.00 Ivanka p/D – Ružinov Kočický, Chálka, Gaži
31.8. 13.00 ŠKP – Iskra Čižmár, Brody, Rozinek
31.8. 14.00 Sv. Jur – Rohožník Tanglmayer, Smolíková, ObFZ-v
31.8. 14.00 Domino – PŠC Pezinok Polakovič Ľ., Koštrna, Laciňák
31.8. 16.30 Bernolákovo – Vrakuňa Srna, Orlický, Gosiorovský
31.8. 16.30 Kostolište – BCT Dávid D., Lackovič, ObFZ-v
1.9. 13.00 Rača – D. Lužná Pacalaj, Malárik, Ďurčo M.

Dorast MD3R – 3. kolo
31.8. 14.00 Senec „B“ – Gajary Ščepán, Ďurčo
31.8. 15.00 ŠKP – Vrakuňa Rozinek, Brody, Čižmár
1.9. 14.00 Domino – Šamorín-Hamuliakovo Henček, Lauer
1.9. 14.00 Tomášov – Rača Smolíková, Černý
1.9. 14.00 Zohor – Pezinok Križko, Chromý

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 2. kolo
31.8. 9.00-11.00 Vrakuňa – BCT Martinkovič st., Gosiorovský
31.8. 9.00-11.00 D. N. Ves – Domino Abrman, ObFZ-m
31.8. 9.30- 11.15 K. Ves – Rusovce Ralbovský, Ruc
31.8. 10.00-11.45 Rača – PŠC Pezinok Samko, Somoši
31.8. 10.00-12.00 Ružinov – Modra Martiška, Malárik
31.8. 13.00-15.00 FA Bratislava – D. Lužná Orlický, Olša D. (Malinovo)
1.9. 12.30-14.30 Ivanka p/D – Žolík Malacky Vašš, Mosor

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5VB – 4. kolo
28.08. 17:00 Slovenský Grob (B) – Blatné  Višváder, Hudy, Žilavý, D
28.08. 17:00 Dubová – Králová pri Senci (B)  Huska, Brejcha, AR2, D
28.08. 17:00 Chorvátsky Grob – Doľany  Hošo, Kováč, AR2, D
28.08. 17:00 Vištuk – Nová Dedinka  Zárecký, Opálek, AR2, D
28.08. 17:00 Svätý Jur (B) – Modra  Rybár, Randa, AR2, D
28.08. 17:00 Grinava – Čataj  Augustovič, Strapek, Boško, D
28.08. 17:00 Častá – Kaplná  Olša M., Lieskovský, AR2, D
28.08. 17:00 Hrubý Šúr – Miloslavov  Patlevič, Mičura, Gajarský, D

Seniori S5VB – 5. kolo
31.08. 16:30 Králová pri Senci (B) – Chorvátsky Grob  Strapek, Habo, Huska, D
01.09. 16:30 Miloslavov – Slovenský Grob (B)  Rybár, Boško, AR2, D
01.09. 16:30 Kaplná – Hrubý Šúr  Zárecký, Kardelis, AR2, D
01.09. 16:30 Čataj – Častá  Hošo, Kováč, AR2, D
01.09. 16:30 Modra – Grinava  Randa, Brejcha, AR2, D
01.09. 16:30 Nová Dedinka  Svätý Jur (B) – Augustovič, Strapek, AR2, D
01.09. 16:30 Doľany – Vištuk  Patlevič, Mičura, Gajarský, D
01.09. 16:30 Blatné – Dubová  Olša M., Polakovič A., AR2, D

Seniori S5VA – 2. kolo
01.09. 16:30 Studienka – Suchohrad  Hudy, AR1, AR2, D
01.09. 16:30 Malacky – Plavecký Mikuláš  Višváder, Rozbora, AR2, D
01.09. 16:30 Pernek – Borinka  Habo, Lieskovský, AR2, D
01.09. 16:30 Kuchyňa – Malé Leváre  Huska, AR1, AR2, D
01.09. 16:30 Plavecký Štvrtok-Vysoká – Záhorská Ves  Žilavý, AR1, AR2, D

Dorast SD4VA – 1. kolo
31.08. 14:00 Lamač – Plavecký Mikuláš  Randa, Boško
31.08. 16:30 Žolik Malacky – Devínska Nová Ves  Hudy, Rozbora
31.08. 16:30 Závod – Stupava  Žilavý
01.09. 14:00 Jarovce – Jakubov Fischer, Bilčík za BFZ
01.09. 14:00 Lozorno – ŠK Malacky  Berner, Smirnov za BFZ

Dorast SD4VB – 1. kolo
31.08. 16:30 Častá – Slovenský Grob  Zárecký, Polakovič A.
01.09. 14:00 Igram – Šenkvice  Polakovič A., Olša M.
01.09. 14:00 Budmerice – Viničné  Kroneraff, Dujava za BFZ
01.09. 14:00 Modra – Dunajská Lužná (B)  Brejcha, Randa
01.09. 14:00 Pezinok-Cajla – Králová pri Senci  Ruc, Čižmár za BFZ

Starší žiaci SZVMA – 2. kolo
31.08. 11:30 Stupava – Plavecký Štvrtok-Vysoká (A)  Blecha
31.08. 16:30 Zohor – Žolik Malacky (B)  Višváder
01.09. 10:00 ŠK Malacky – Lozorno  Hudy
01.09. 13:00 Jablonové – Veľké Leváre  R
01.09. 13:30 Závod – Láb  Gaži za BFZ
01.09. 14:30 Sološnica – Rohožník  R
01.09. 14:30 Plavecký Štvrtok-Vysoká (B) – Záhorská Ves  Žilavý

Starší žiaci SZVMA – 13. kolo
29.08. 10:00 Lozorno – Veľké Leváre  Randa
29.08. 10:00 Jakubov – Láb  Hudy
29.08. 10:00 Jablonové – Rohožník  R
29.08. 10:00 ŠK Malacky – Plavecký Štvrtok-Vysoká (A)  Žilavý
29.08. 10:00 Závod – Záhorská Ves  Lukeš
29.08. 10:00 Sološnica – Plavecký Štvrtok-Vysoká (B) R
29.08. 10:00 Zohor – Stupava  Višváder

Starší žiaci SZVPK – 1. kolo
31.08. 09:30 Svätý Jur – Jablonec  Brejcha
31.08. 14:30 Slovenský Grob – Šenkvice  Hošo
01.09. 09:30 Pezinok-Cajla – Dubová  Habo
01.09. 10:00 Budmerice – Častá  Olša M.
01.09. 14:30 Doľany – Vištuk – Mičura

Starší žiaci SZVSC – 1. kolo
01.09. 10:00 Igram – Hrubý Šúr  R
01.09. 10:00 Tomášov – Šamorín-Hamuliakovo  Marczell
01.09. 11:00 Most pri Bratislave – Králová pri Senci  Strapek
01.09. 14:30 Malinovo – Chorvátsky Grob  Ščepán za BFZ

Mladší žiaci MZV – 1. kolo
31.08. 10:00 Pezinok-Cajla – Limbach  R
31.08. 13:00 Šamorín-Hamuliakovo – Bernolákovo  R
31.08. 15:00 Šenkvice – Pusté Úľany  R
01.09. 10:00 Viničné – Rovinka  R
01.09. 14:30 Kalinkovo – Báhoň  Gubančok za BFZ

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV