Zmeny v obsadení na 31.8. – 1.9.2013

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 4. kolo
3.9. 15.00-17.00 FC Petržalka – Slovan  Sabo, Rataj, Takáč za ObFZ-m (ZŠ Pankúchová)

I. LMŽ U13 – U12 – 17. kolo
31.8. 10.00-11.30 Senec – Trenčín  Lacena, Szákall za ObFZ-M
1.9. 10.00-11.30 Slovan – FC Petržalka  Lovás, Navrátil za ObFZ-m

II. liga žien – 1. kolo
31.8. 13.30 FK Dúbravka – FC Povoda  Smirnov, Sabo, Mistrík za ObFZ-m
31.8. 15.00 K. Ves – Láb  Maretta, Rataj, Mihál za ObFZ-m
31.8. 16.00 D. Lužná – Myjava  Moravec, Dano, Lovás za ObFZ-m
1.9. 16.30 Vrakuňa – Kopčany  Navrátil, Triskal, Teťák za ObFZ-m

Regionálna liga žiačok Bratislava – 1.kolo
31.8. 11.45 FK Dúbravka – FC Povoda  Mistrík (R) ObFZ-m za Smirnova
31.8. 13.30 K. Ves – FC Petržalka  Maretta – odložené
31.8. 14.00 D. Lužná – Myjava  Dano (R) ObFZ-m za Moravca

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 4. kolo
28.8. 17.00 Rohožník – ŠKP  Martiš (AR1) za Tanušku
4.9. 17.00 Most – Ivanka Tanglmayer, Dujava, Smolíková,  Šuran D za Bródyho

Seniori MRB – 5. kolo
31.8. 10.30 ŠKP – Kráľová p/S  Vašš (AR2) za Rozinka

Seniori S4A – 3. kolo
31.8. 16.30 Vrakuňa – BCT  Abrman, Cvengroš, Kočický (AR2) za Vašša; Somoláni
1.9 16.30 Kalinkovo – Lamač  Ščepán (AR1) za Gubančoka
1.9 16.30 Malinovo – Igram  Gubančok (AR1) za  Ščepána
1.9 16.30 Rusovce – Karlova Ves  Ďurčo M., Malárik, Sabo (AR2) za ObFZ-m; Príkopa

Seniori S4B – 3. kolo
1.9 16.30 Závod – Jakubov  Chálka, Martiš (AR1) za Rozinka, Gaži; Dadykin

Dorast SD3R – 4. kolo
BCT – Rača  Moravec, Smirnov, Gubančok  odložené na 25.9. 16.00
29.8. 10.30 Iskra – Báhoň  Ďurčo M. (AR2) za Abrmana
29.8. 14.00 Ružinov – Domino  Abrman (AR2) za Ďurča M.

Dorast SD3R – 5. kolo
31.8. 11.00 Ivanka p/D – Ružinov  Chálka (R) za Kočického, Durčo M. (AR1) za Chálku, Ščepán (AR2) za Gažiho
31.8. 13.00 ŠKP – Iskra  Vašš (AR2) za Rozinka
31.8. 16.30 Bernolákovo – Vrakuňa  Gaži (AR1) za Orlického
1.9. 13.00 Rača – D. Lužná  Malárik, Ďurčo M., Sabo (AR2) za ObFZ-m

Dorast MD3R – 3. kolo
31.8. 15.00 ŠKP – Vrakuňa  Vašš (R) za Rozinka

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 2. kolo
29.8. 9.00-10.30 Domino – Ružinov  Malárik (R) za Kroneraffa

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 3. kolo
31.8. 9.00-11.00 D. N. Ves – Domino  Abrman, Takáč za ObFZ-m
31.8. 13.00-15.00 FA Bratislava – D. Lužná  Gaži (R) za Orlického, Olša D. (Malinovo)

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5VB – 5. kolo
31.08.  16:30  Králová pri Senci (B) – Chorvátsky Grob – Kardelis za Husku
01.09.  16:30  Miloslavov – Slovenský Grob (B) – Miško za Boška
01.09.  16:30  Kaplná – Hrubý Šúr – Zárecký, Boško za Kardelisa, Gajarský za AR2
01.09.  16:30  Modra – Grinava – Huska za AR2
01.09.  16:30  Doľany – Vištuk – AR2  za Gajarského

Seniori S5VA – 2. kolo
01.09.  16:30  Malacky – Plavecký Mikuláš – AR1 za Rozboru
01.09.  16:30  Kuchyňa – Malé Leváre – Pirník za Husku
01.09.  16:30  Plavecký Štvrtok-Vysoká – Záhorská Ves – Rozbora za AR1

Dorast SD4VB  – 1. kolo
31.08.  16:30  Častá – Slovenský Grob – Polakovič A. za Záreckého, AR2 za Polakoviča A.

Dorast SD4VA  – 1. kolo
31.08.  14:00  Lamač – Plavecký Mikuláš – ObFZ Ba-mesto za Randu a Boška
31.8. Lamač – Pl. Mikuláš  Triskal, Krčová, Kuzmová ObFZ-m za Randu, Boško

Starší žiaci SZVMA  – 2. kolo
31.08.  11:30  Stupava – Plavecký Štvrtok-Vysoká (A) – Randa za Blechu
01.09.  13:00  Jablonové – Veľké Leváre – preložené na neurčito

Starší žiaci SZVPK  – 1.kolo
01.09.  09:30  Pezinok-Cajla – Dubová – preložené na 4.9. 18.00

Starší žiaci SZVSC  – 1.kolo
01.09.  10:00  Igram – Hrubý Šúr – Hošo za R
01.09.  10:00  Tomášov – Šamorín-Hamuliakovo – preložené na 31.8. 15.00 + zmena ihriska /Hamuliakovo/-Marczell
1.9. 14.30 Malinovo – Ch. Grob – odložené

Mladší žiaci BA – Vidiek (MZV) – 1.kolo
31.08.  10:00  Pezinok-Cajla – Limbach – Minárik za R
31.08.  13:00  Šamorín-Hamuliakovo – Bernolákovo – Marczell za R
01.09.  10:00  Viničné – Rovinka – Minárik za R
1.9. 14.30 Kalinkovo – Báhoň  Ščepán (R) BFZ za Gubančoka

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV