Obsadenie R a DS – PR na 4.- 12.9.2013

Súťaže riadené SFZ

I. LMD – U17, U16 – 19. kolo
7.9. 11.00-13.00 Slovan – MFK Košice      Chromý, Lauer, Tanglmayer (Rapid)

I.LSŽ – U15, U14 – 5. kolo
7.9. 10.00-12.00 Senec – Inter       Srna, Henček, Berner (Réca)
7.9. 10.00-12.00 Slovan – Trenčín      Brody, Vašš, Mosor (Pasienky)

I. LMŽ U13 – U12 – 18. kolo
7.9. 10.00-11.30 Inter – Senec      Krčová, Brody za ObFZ-m (Ekonóm)
7.9. 10.00-11.30 Petržalka – Dubnica      Dano, Orlíková za ObFZ-m (Pankúchova)

I. liga žien – 3. kolo
7.9. 13.00 Slovan – Nové Zámky      Bláha, Straka, Ježík

I. liga juniorky – 3. kolo
7.9. 15.00 Slovan – Nové Zámky      Ježík, Straka, Bláha

II. liga žien – 2. kolo
7.9. 15.00 FK Kuchyňa – FK Dúbravka      ObFZ-v
8.9. 14.00 Láb – Vrakuňa      Zálesňák

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 6. kolo
7.9. 10.00-12.30 Senec – Čermáňsky FK Nitra      Parilák, Rozinek, Smolíková; Minárik (V. Biel)
7.9. 10.00-12.30 Inter – Nové Zámky      Havrila, Hádek, Valko; Šuniar (Drieňová)
8.9. 10.00-12.30 K. Ves – FC Petržalka      Hrazdira, Gosiorovský, Ruc; Pogány (Lamač)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 4. kolo – odložené stretnutia
4.9. 17.00 Stupava – Domino      Chromý, Srna, Brody; Hájek
4.9. 17.00 Bernolákovo – Ružinov      Vašš, Straka, Smolíková; Jablonický
4.9. 17.00 Limbach – Sv. Jur      Lauer, Havrila, Berner; Darlea
4.9. 17.00 Kráľová p/S – Báhoň      Polakovič Ľ., Smirnov, Kočický; Príkopa
4.9. 17.00 Most p/B – Ivanka p/D      Tanglmayer, Dujava, Dobrovský; Šuran

Seniori MRB – 6. kolo
8.9. 16.30 S. Grob – P. Štvrtok      Cvengroš, Berner, Melíšek; Beňo
8.9. 16.30 Bernolákovo – Inter      Fischer, Havrila, Mosor; Ľupták
8.9. 16.30 Limbach – Domino      Brody, Dobrovský, Bláha; Jablonický
8.9. 16.30 Rovinka – Ružinov      Tanglmayer, Ježík, Dujava; Hájek
8.9. 16.30 Rohožník – Sv. Jur      Vašš, Polakovič Ľ., Chromý; Darlea
8.9. 16.30 Kráľová p/S – Lozorno      Bohun, Hádek, Rozinek; Truchlý
8.9. 16.30 Most p/B – ŠKP      Henček, Parilák, Srna; Sedlák
8.9. 16.30 Ivanka p/D – Báhoň      Straka, Smolíková, Lauer; Príkopa

Seniori MRB – 7. kolo
11.9. 17.00 Báhoň – S. Grob      Hádek, Henček, Kočický; Minárik
11.9. 17.00 ŠKP – Ivanka p/D      Chromý, Martiš, Smolíková; Príkopa
11.9. 17.00 Lozorno – Most p/B      Havrila, Cvengroš, Brody; Darlea
11.9. 17.00 Sv. Jur – Kráľová p/S      Polakovič Ľ., Dobrovský, Straka; Jablonický
11.9. 17.00 Ružinov – Rohožník      Fischer, Srna, Melíšek; Truchlý
11.9. 17.00 Domino – Rovinka      Vašš, Berner, Ježík; Sedlák
11.9. 17.00 Inter – Limbach      Tanglmayer, Parilák, Rozinek; Keller
11.9. 17.00 P. Štvrtok – Stupava      Bohun, Bláha, Smirnov; Hájek

Seniori S4A – 4. kolo
7.9. 9.30 BCT –Tomášov      Lackovič, Gubančok, Křivan; Ondrušek
7.9. 16.30 Vrakuňa – Rusovce      Zálesňák, Smirnov, Dávid D.; Banič
7.9. 16.30 Lamač – Malinovo      Laciňák, Pinček, Samko; Dadykin
8.9. 16.30 Danubia – Čunovo      Pinček, Orlický, Ščepán; Vaško
8.9. 16.30 Vajnory – D. N. Ves      Moravec, Kroneraff, Gaži; Keller
8.9. 16.30 Igram – Karlova Ves      Martinkovič st., Kachnič, Křivan; Ležovič
8.9. 16.30 Jarovce – Kalinkovo      Dávid D., Valko, Samko; Marczell

Seniori S4B – 4. kolo
7.9. 16.30 PŠC Pezinok – Kostolište      Martiška, Kočický, Ďurčo M.; Rášo
8.9. 16.30 Jablonec – Zohor      Kočický, Černý, Bilčík; Minarovič
8.9. 16.30 Gajary – CFK Pezinok      Chálka, Koštrna, Abrman; Lazar
8.9. 16.30 Viničné – Malacky      Ralbovský, Križko, Malárik; Marczell
8.9. 16.30 Jakubov – V. Leváre      Maretta, Somoši, Dávid M.; Somoláni
8.9. 16.30 Šenkvice –Závod      Ďurčo M., Čižmár, Olša D.; Mazanec
8.9. 16.30 Jablonové – Budmerice      Ruc, Hrazdira, Gosiorovský; Šuran

Seniori 1. predkolo pohára BFZ
11.9. 17.00 Marianka – Kostolište       R, AR1, AR2, D

Dorast SD3R – 6. kolo
5.9. 17.00 D. Lužná – Kostolište      Křivan, Hádek, Valko
7.9. 10.30 Iskra – Bernolákovo      Gosiorovský, Martinkovič st., Kroneraff
7.9. 11.00 Ivanka p/D – Báhoň      Hrazdira, Koštrna, Ruc
7.9. 14.00 Ružinov – PŠC Pezinok      Čižmár, Chálka, Čižmár
7.9. 14.00 Rohožník – Rača      Križko, Maretta, Ralbovský
7.9. 14.00 Vrakuňa – Sv. Jur      Smirnov, Dávid D., ObFZ-m
8.9. 10.30 BCT – Domino      Černý, Martiška, Laciňák

Dorast MD3R – 4. kolo
7.9. 16.00 Ružinov – PŠC Pezinok      Somoši, Chálka, Čižmár
8.9. 12.30 BCT – Senec „B“       Laciňák, Martiška
8.9. 14.00 Gajary – Tomášov      Koštrna, Abrman
8.9. 14.00 Šamorín-Hamuliakovo – ŠKP      ObFZ-m, ObFz-m (Hamuliakovo)
8.9. 15.00 Rača – Zohor      ObFZ-m, ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 2. kolo
6.9. 17.30-15.30 Modra – Vrakuňa      Olša D., Brejcha (AR, R) za ObFZ-v

Žiaci II. liga starší (SZRL) – 3. kolo
12.9. 17.00 Vrakuňa – BCT      Gosiorovský, Abrman

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 4. kolo
7.9. 9.30-11.15 K. Ves – D. Lužná      Gaži, Malárik
7.9. 10.00-11.30 Modra – D. N. Ves      Orlický, Olša D.
7.9. 10.00- 11.30 Rusovce – Vrakuňa      Abrman, Černý
7.9. 10.00-12.00 Žolík Malacky – FA Bratislava      Dávid M., ObFZ-v
7.9. 10.00-11.45 Rača – Ivanka p/D      Martiška, Ščepán
7.9. 11.30-13.30 BCT –Ružinov      Gubančok, Křivan
7.9. 12.30-15.00 PŠC Pezinok – Domino      Kočický, Ďurčo M.

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 12. kolo
11.9. 17.00-15.30 PŠC Pezinok – D. Lužná      Orlický, Olša D.
11.9. 17.00-15.30 Žolík Malacky – Rusovce      Lackovič, ObFZ-v
11.9. 17.00-15.30 Rača – BCT      Gaži, Křivan
11.9. 17.00-15.30 Ivanka p/D – Modra      Martiška, Černý
11.9. 17.00-15.30 FA Bratislava – Domino      Abrman, Valko (Malinovo)
11.9. 17.00-15.30 K. Ves – D. N. Ves      Koštrna, Malárik
11.9. 17.00-15.30 Vrakuňa –Ružinov      Ruc, Gosiorovský

Prípravka (PMA1) 2. kolo
7.9. 11.00 Slovan – Rača      Lovás
8.9 9.00 Senec – Domino      Dano
8.9. 9.00 FC Petržalka – Šamorín-Hamuliakovo      Teťák
8.9. 9.00 FA Bratislava – ŠKP      Jaššo
8.9. 10.30 K. Ves – Ružinov      Lovás

Prípravka (PMB1) 2. kolo
7.9. 10.00 Slovan – Rača      Lovás
8.9 10.00 Senec – Domino      Dano
8.9. 10.00 FC Petržalka – Šamorín-Hamuliakovo      Teťák
8.9. 10.00 FA Bratislava – ŠKP      Jaššo
8.9. 9.30 K. Ves – Ružinov      Lovás

Prípravka (PMC1) 2. kolo
7.9. 9.00 Slovan – Rača      Lovás
8.9 11.00 Senec – Domino      Dano
8.9. 11.00 FC Petržalka – Šamorín-Hamuliakovo      Teťák
8.9. 11.00 FA Bratislava – ŠKP      Jaššo
8.9. 8.30 K. Ves – Ružinov      Lovás

Prípravka (PMA2) 1. kolo
8.9. 9.00 Šamorín – Jarovce      Bočák Jo.
8.9. 9.00 D.N.Ves – Vrakuňa      Straka Martin
8.9. 10.00 Žolík Malacky – D.Lužná      ObFZ-v
8.9. 11.00 ŠKP – K. Ves      Ľupták Š.
8.9. 14.00 BCT – Iskra        Kravárik

Prípravka (PMB2) 1. kolo
8.9. 10.00 Šamorín – Jarovce      Bočák Jo.
8.9. 10.30 D.N.Ves – Vrakuňa      Straka Martin
8.9. 11.30 Žolík Malacky – D.Lužná      ObFZ-v
8.9. 11.00 ŠKP – K. Ves      Kravárik
8.9. 15.00 BCT – Iskra      Kravárik

Prípravka (PMA3) 1. kolo
7.9. 10.00 Z. Bystrica – Čuňovo      Kravárik
7.9. 10.30 Scorpions – Danubia      Lehuta
8.9. 9.30 Kalinčiakova – Lamač       Príkopa
8.9. 12.00 FC Petržalka – Inter      Teťák
8.9. 14.30 Rusovce – FK Dúbravka      Teťák

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5VA – 3. kolo
08.09. 16:30 Záhorská Ves – Studienka      Hudy, Rozbora, AR2, D
08.09. 16:30 Malé Leváre – Sološnica      Žilavý, AR1, AR2, D
08.09. 16:30 Borinka – Kuchyňa      Bočák, AR1, AR2, D
08.09. 16:30 Plavecký Mikuláš – Pernek      Pirník, AR1, AR2, D
08.09. 16:30 Suchohrad – FC Malacky      Višváder, AR1, AR2, D

Seniori S5VB – 6. kolo
07.09. 16:30 Slovenský Grob (B) – Dubová      Augustovič, Strapek, AR2, D
08.09. 16:30 Chorvátsky Grob – Blatné      Hošo, Kožík, AR2, D
08.09. 16:30 Vištuk – Králová pri Senci (B)      Patlevič, Mičura, Gajarský, D
08.09. 16:30 Svätý Jur (B) – Dolany      Randa, Kováč, AR2, D
08.09. 16:30 Grinava – Nová Dedinka      Olša M., Opálek, AR2, D
08.09. 16:30 Častá – Modra      Huska, Lieskovský, AR2, D
08.09. 16:30 Hrubý Šúr – Čataj      Strapek, Augustovič, Brejcha, D
08.09. 16:30 Miloslavov – Kaplna      Miško, Boško, AR2, D

Dorast SD4VA – 2. kolo
07.09. 14:00 Devínska Nová Ves – Závod      ObFZ Ba-mesto
07.09. 14:00 Lamač – Jarovce      Triskal, Krčová, Misttrík za ObFZ-m
07.09. 16:30 Plavecký Mikuláš –  ŠK Malacky      Pirník, AR1
07.09. 16:30 Jakubov – Žolík Malacky      Višváder, AR1
08.09. 14:00 Stupava – Lozorno      Bočák, AR1

Dorast SD4VB – 2. kolo
07.09. 16:30 Šenkvice – Králová pri Senci      Huska, Lieskovský
07.09. 16:30 Dunajská Lužná (B) – Pezinok-Cajla      Polakovič A., Kardelis
08.09. 14:00 Slovenský Grob – Modra      Berner, Melíšek
08.09. 14:00 Viničné – Častá      Križko, Malárik
08.09. 14:00 Igram – Budmerice      Křivan, Kachnič

Starší žiaci SZVMA – 14. kolo
05.09. 17:30 Veľké Leváre – Stupava      Lukeš
05.09. 17:30 Plavecký Štvrtok-Vysoká (B) – Zohor      Višváder /vo Vysokej/
05.09. 17:30 Záhorská Ves – Sološnica  Rozbora
05.09. 17:30 Plavecký Štvrtok-Vysoká (A) – Závod      Hudy /v Pl. Štvrtku/
05.09. 17:30 Žolík Malacky – ŠK Malacky      Konečný
05.09. 17:30 Láb – Jabloňové      R
05.09. 17:30 Lozorno – Jakubov      Pirník

Starší žiaci SZVMA – 3. kolo
08.09. 10:00 Plavecký Štvrtok-Vysoká (A) – Plavecký Štvrtok-Vysoká (B)      Žilavý
08.09. 10:00 Žolík Malacky – Stupava      Hudy
08.09. 10:30 Lozorno – Závod      Pirník
08.09. 11:00 Láb – Sološnica      Višváder
08.09. 13:30 Záhorská Ves – Velké Leváre      R
08.09. 14:00 Jakubov – ŠK Malacky      Dávid M.
08.09. 14:30 Rohožník – Zohor      Chromý

Starší žiaci BA SZVPK – 2. kolo
07.09. 10:30 Jablonec – Doľany      Huska
07.09. 14:30 Slovenský Grob – Budmerice      Strapek
08.09. 14:00 Vištuk – Pezinok-Cajla      Mičura
08.09. 14:30 Šenkvice – Dubová      Olša D.
08.09. 14:30 Častá – Svätý Jur      Huska

Starší žiaci SZVSC – 2. kolo
08.09. 11:00 Hrubý Šúr – Malinovo      Randa
08.09. 11:00 Most pri Bratislave – Igram      Konečný
08.09. 14:30 Králová pri Senci – Šamorín-Hamoliakovo      Hádek
08.09. 14:30 Chorvátsky Grob – Tomášov      Kožík

Mladší žiaci MZV – 2. kolo
07.09. 10:00 Rovinka – Nová Dedinka      R
07.09. 14:00 Pusté Úľany – Limbach      Kardelis
07.09. 15:00 Šenkvice – Kalinkovo      Lieskovský
08.09. 10:30 Báhoň – Viničné      Polakovič A.
08.09. 15:00 Bernolákovo – Pezinok-Cajla      Mosor

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV