Obsadenie R a DS – PR BFZ na 14.- 15.9.2013

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 6. kolo
14.9. 10.00-12.00 FC Petržalka – Myjava      Cvengroš, Henček, Malárik (Pankúchová)
15.9. 10.00-12.00 Inter –Slovan      Ďurčo M., Dujava, Rozinek (Drieňová)

I. LMŽ U13 – U12 – 19. kolo
14.9. 10.00-11.30 Senec – Spartak Trnava      Szákall, Kocurek (Réca)
15.9. 10.00-11.30 Slovan – Inter      Ľupták Š., Brody

II. liga žien – 3. kolo
14.9. 15.00 K. Ves – Myjava      Lauer, Bláha
14.9. 15.30 D. Lužná – Kuchyňa      Hádek
15.9. 11.00 Sv. Jur – Povoda      Havrila
15.9. 16.00 Vrakuňa – Skloplast Trnava      ObFZ-m

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 7. kolo
14.9. 10.00-12.30 FC Petržalka –Senec      Fischer, Kočický, Berner; Darlea (Sklodowskej)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 8. kolo
14.9. 16.00 Báhoň – ŠKP      Bohun, Smolíková, Havrila; Truchlý
15.9. 16.00 S. Grob – Stupava      Kočický, Kachnič, Ježík; Ľupták
15.9. 16.00 Bernolákovo – P. Štvrtok      Parilák, Vašš, Smolíková; Príkopa
15.9. 16.00 Rovinka – Inter      Cvengroš, Chromý, Lackovič; Brody
15.9. 16.00 Rohožník – Domino      Straka, Havrila, Orlický; Beňo
15.9. 16.00 Kráľová p/S – Ružinov      Henček, Fischer, Smirnov; Šuran
15.9. 16.00 Most p/B – Sv. Jur      Lauer, Ščepán, Mosor; Keller
15.9. 16.00 Ivanka p/D – Lozorno      Brody, Berner, Bláha; Šuniar

Seniori S4A – 5. kolo
14.9. 16.00 Lamač – Karlova Ves      Ruc, Polakovič Ľ., Križko; Vyletel
14.9. 16.00 Vrakuňa – Igram      Orlický, Ralbovský, Gubančok; Sochor
15.9. 16.00 Danubia – Kalinkovo      Maretta, SFZ, Dujava; Mazanec
15.9. 16.00 Malinovo – Jarovce      Gaži, Čižmár, Ruc; Rášo
15.9. 16.00 Tomášov – Rusovce      Martiška, Polakovič Ľ., Hrazdira; Elefant
15.9. 16.00 D. N. Ves – BCT      Křivan, Tanglmayer, ObFZ-m; Somoláni
15.9. 16.00 Čunovo – Vajnory      Somoši, Rozinek, Ďurčo M.; Ležovič

Seniori S4B – 5. kolo
15.9. 16.00 Budmerice – PŠC Pezinok      Dávid D., Samko, Malárik; Minárik
15.9. 16.00 Závod – Jablonové      Černý, Srna, Chálka; Hájek
15.9. 16.00 V. Leváre – Šenkvice      Pinček, Tanuška, Olša D.; Marczell
15.9. 16.00 Malacky – Jakubov      Gosiorovský, Križko, ObFZ-m; Vaško
15.9. 16.00 CFK Pezinok – Viničné      Zálesňák, Bohun, ObFZ-m; Pogány
15.9. 16.00 Zohor – Gajary      Valko, Hádek, Bilčík; Sedlák
15.9. 16.00 Kostolište – Jablonec      Košttrna, SFZ, Pacalaj; Jablonický

Dorast SD3R – 7. kolo
14.9. 10.00 PŠC Pezinok – BCT      Pinček, Maretta, Olša D.
14.9. 13.00 ŠKP – Ivanka p/D      Tanglmayer, Křivan, Gaži
14.9. 13.30 Báhoň – Ružinov      Havrila, Smolíková, ObFZ-v
14.9. 13.30 Sv. Jur – Iskra      Mosor, Brody, Chromý
14.9. 16.00 Kostolište – Rohožník      Lackovič, Zálesňák, Dávid D.
14.9. 16.00 Domino – D. Lužná      Vašš, Rozinek, Samko
15.9. 13.00 Rača – Vrakuňa      Ježík, Kachnič

Dorast MD3R – 4. kolo
14.9. 12.00 PŠC Pezinok – Rača      Olša D., Pinček, Maretta
14.9. 14.00 Senec – Vrakuňa      Černý, Valko
15.9. 13.30 Domino – Ružinov      ObFZ-m, ObFZ-m
15.9. 13.30 Tomášov – BCT      Polakovič Ľ., Hrazdira
15.9. 13.30 Zohor – Gajary      Bilčík, Hádek

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 5. kolo
14.9. 9.00-11.00 Vrakuňa – D. Lužná      Gosiorovský, Ďurčo
14.9. 9.00-11.00 D. N. Ves – BCT      Somoši, Martiška
14.9. 9.00-10.30 Domino – Modra      Chálka, Pacalaj
14.9. 9.30-11.15 K. Ves – Žolík Malacky      Lauer, Bláha
14.9. 13.00-15.00 FA Bratislava – Rača      Valko, Straka (Malinovo)
15.9. 9.30-11.30 Ružinov – Rusovce      Koštrna, Smirnov
15.9. 12.00-14.30 Ivanka p/D – PŠC Pezinok      Berner, Bláha

Prípravka (PMA1) 3. kolo
12.9. 17.30 Ružinov – FC Petržalka      Lovás
14.9. 10.00 Šamorín-Hamuliakovo – FA Bratislava      Orlíková (Hamuliakovo)
14.9. 13.30 Domino – Inter      Teťák
15.9. 9.00 ŠKP – Slovan      Jaššo
15.9. 15.00 Rača – Senec      Straka M.

Prípravka (PMB1) 3. kolo
12.9.16.00 Ružinov – FC Petržalka      Dano
14.9. 10.00 Šamorín-Hamuliakovo – FA Bratislava      Kravárik (Hamuliakovo)
14.9. 13.30 Domino – Inter      Jaššo
15.9. 9.00 ŠKP – Slovan      Dano
15.9. 16.00 Rača – Senec      Straka M.

Prípravka (PMC) 3. kolo
12.9. 16.00 Ružinov – FC Petržalka      Lovás
14.9. 11.00 Šamorín-Hamuliakovo – FA Bratislava      Orlíková (Hamuliakovo)
14.9. 14.30 Domino – Inter      Teťák
15.9. 10.00 ŠKP – Slovan      Jaššo
15.9. 17.00 Rača – Senec      Straka M.

Prípravka (PMA2) 2. kolo
14.9. 9.00 D.Lužná – Vrakuňa      Kuzmová
14.9. 9.00 Iskra – D.N. Ves      Lehuta
15.9. 9.30 K. Ves „B“ – BCT      Lovás
15.9.10.00Žolík Malacky – Šamorín      OBFZ-v
15.9. 10.30 Jarovce – ŠKP      Adámik

Prípravka (PMB2) 2. kolo
14.9. 10.15 D.Lužná – Vrakuňa      Kuzmová
15.9. 9.00 Iskra – D.N. Ves      Lehuta
15.9. 8.30 K. Ves „B“ – BCT      Lovás
15.9.11.30Žolík Malacky – Šamorín      OBFZ-v
15.9. 9.15 Jarovce – ŠKP      Adámik

Prípravka (PMA3) 2. kolo
14.9. 9.30 Lamač – Z. Bystrica      Dano
14.9. 10.30 Čunovo – Rusovce      Adámik
14.9. 10.30 Scorpions – Kalinčiakova      Doležal
14.9. 12.00 Danubia – Inter      Jaššo
15.9. 9.30 FK Dúbravka – FC Petržalka      Lupták Vl.

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5VA – 4. kolo
15.09. 16:00 Studienka – FC Malacky      Žilavý, Rozbora, AR2, D
15.09. 16:00 Pernek – Suchohrad      Bočák, Surovský, AR2, D
15.09. 16:00 Kuchyňa – Plavecký Mikuláš      Pirník, AR1, AR2, D
15.09. 16:00 Sološnica – Borinka      Hudy, AR1, AR2, D
15.09. 16:00 Plavecký Štvrtok-Vysoká (B) – Malé Leváre      Kožík, Višváder, AR2, D

Seniori S5VB – 7. kolo
14.09. 16:00 Králová pri Senci (B) – Svätý Jur (B)      Strapek, Habo, Huska, D
15.09. 16:00 Kaplna – Slovenský Grob (B)      Augustovič, Strapek, AR2, D
15.09. 16:00 Čataj – Miloslavov      Zárecký, Polakovič A. AR2, D
15.09. 16:00 Modra – Hrubý Šúr      Patlevič, Mičura, Gajarský, D
15.09. 16:00 Nová Dedinka – Častá      Rybár, Miško, AR2, D
15.09. 16:00 Dolany – Grinava      Habo, Brejcha, Lieskovský, AR2, D
15.09. 16:00 Blatné – Vištuk      Randa, Hošo, AR2, D
15.09. 16:00 Dubová – Chorvátsky Grob      Olša M., Opálek, AR2, D

Dorast SD4VA – 3. kolo
14.09. 16:00 Žolík Malacky – Lamač      Pirník, Žilavý
14.09. 16:00 Závod – Jakubov      Kožík, Rozbora
14.09. 16:00 ŠK Malacky – Stupava      Surovský, Hudy
15.09. 13:30 Jarovce – Plavecký Mikuláš      Biely, Matejová, Mistrík za ObFZ-m
15.09. 13:30 Lozorno – Devínska Nová Ves      Surovský

Dorast SD4VB – 3. kolo
12.09. 17:00 Modra – Viničné      Brejcha, Opálek /ŠTVRTOK/
14.09. 13:30 Králová pri Senci – Dunajská Lužná (B)      Huska, Habo
14.09. 16:00 Častá – Igram      Olša M., Opálek
15.09. 13.30 Budmerice – Šenkvice     Malárik, Samko za BFZ
15.09. 13.30 CFK Pezinok – S. Grob      Bohun, ObFZ-m

Starší žiaci SZVMA – 4. kolo
14.09. 11:30 Stupava – Rohožník       Blecha
14.09. 16:00 Zohor – Láb      Višváder
15.09. 10:00 ŠK Malacky FO – Jabloňové      Surovský
15.09. 13:00 Závod – Jakubov      Rozbora
15.09. 13:00 Záhorská Ves – Plavecký Štvrtok-Vysoká (A)      Kožík
15.09. 14:00 Sološnica – Lozorno      Hudy
15.09. 14:00 Plavecký Štvrtok-Vysoká (B) – ŠK Žolík Malacky      Višváder

Starší žiaci – SZVMA – 13. kolo
10.09. 17.30 Jabloňové – Rohožník      Pirník /UTOROK/

Starší žiaci – SZVMA – 2. kolo
14.09. 14.30 Veľké Leváre – Jabloňové      Hudy

Starší žiaci SZVPK – 3. kolo
14.09. 09:30 Svätý Jur – Slovenský Grob      Huska
15.09. 09:30 Pezinok-Cajla – Jablonec      Brejcha
15.09. 10:00 Budmerice – Šenkvice      Olša M.
15.09. 14:00 Dolany – Častá      Brejcha
15.09. 14:00 Dubová– Vištuk      Opálek

Starší žiaci SZVSC – 3. kolo
15.09. 14.00 Malinovo – Most p/B     Ruc za BFZ
15.09. 10:00 Igram – Králová pri Senci      R

Mladší žiaci MZV – 3. kolo
14.09. 11:00 Viničné – Šenkvice      Brejcha
14.09. 13:00 Šamorín-Hamuliakovo – Rovinka      R
15.09. 10:00 Nová Dedinka – Báhoň      Marczell
15.09. 14:00 Kalinkovo – Pusté Ulany      R
15.09. 14:30 Limbach – Bernolákovo      R

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV