Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 21.- 25.9.2013

Regionálny turnaj U14 NTC Senec
23.9. 9.30-11.00      Henček, Čižmár, Křivan
24.9. 9.30-11.00      Hádek, Valko, Olša D.
25.9. 9.00-10.30      Bláha, Chromý, Koštrna

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 6. kolo
24.9. 15.00-16.45 FC Petržalka – Myjava      Čižmár, Henček, Parilák (Pankúchová)-dohrávka
I.LSŽ – U15, U14 – 7. kolo
21.9. 10.00-12.00 Slovan – Spartak Trnava      Maretta (AR1,R) za Bláhu
I. LMŽ U13 – U12 – 19. kolo
24.9. 15.30-17.00 Senec – Spartak Trnava      Szákall, Kocurek (Réca)-dohrávka

I. LMŽ U13 – U12 – 20. kolo
21.9. 10.00-11.30 Inter – Dubnica      Matejová, Krčová ObFZ-m za Príkopu

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 7. kolo
25.9. 14.30-16.45 FC Petržalka –Senec      Martiška, Ďurčo M., Koštrna; Jablonický – dohrávka (Sklodowskej)

II. liga Západ SD/MD – 8. kolo
21.9. 10.00-12.30 Inter – Horná Nitra      Brody (D) za Pogányho (Drieňová)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 9. kolo
21.9. 10.30 ŠKP – S. Grob      Jablonický (D) za Chladeka
21.9. 16.00 P. Štvrtok – Limbach      Dobrovský (AR1) za Ježíka
22.9. 10.00 Inter – Rohožník      Henček (AR1) za Brodyho, Kachnič (AR2) za Bohuna
22.9. 16.00 Lozorno – Báhoň      Bohun (AR2) za Kachniča
22.9. 16.00 Domino – Kráľová p/S      Brody (AR2) za Henčeka
22.9. 16.00 Stupava – Bernolákovo      Chladek (D) za Jablonického

Seniori MRB – 10. kolo
24.9. 16.30 Rovinka – P. Švrtok      Orlický, Kachnič, Lauer; Darlea
25.9. 16.30 Limbach – Stupava      Martinkovič ml.(AR2)
25.9. 16.30 Kráľová p/S – Inter      Trenčanský (AR2); Brody (D) za Chladeka 
25.9. 16.30 Most p/B – Domino      Tománek (AR2) 
25.9. 16.30 Ivanka p/D – Ružinov      Dobrovský (AR2)
25.9. 16.30 Báhoň – Sv. Jur      Martiš (AR2) 

Seniori S4A – 6. kolo
22.9. 16.00 Vajnory – Danubia      Minarovič (D) za Vyletela

Seniori S4B – 6. kolo
22.9. 16.00 Gajary – Kostolište      Mazanec (D) za Ráša

Dorast predkolo pohára BFZ
2.10. 15.30 Šenkvice – Sv. Jur      Valko, Hádek, Olša D.

Dorast SD3R – 7. kolo – dohrávka
25.9. 17.00 Sv. Jur – Iskra      Gosiorovský, Ralbovský, Ruc

Dorast SD3R – 8. kolo
21.9. 11.00 Ivanka p/D – Bernolákovo      Augustovič (AR2) za ObFZ-v
21.9. 13.30 Rohožník – Domino      Hádek, Valko, Rozbora za ObFZ-v

Dorast MD3R – 4. kolo
25.9. 17.00 PŠC Pezinok – Rača      Brejcha, Hošo za ObFZ-v
26.9. 17.00 Senec „B“ – Vrakuňa      Černý, Hošo za ObFZ-v

Dorast MD3R – 6. kolo
22.9. 13.30 Šamorín-Hamuliakovo – Senec      Kocurek, Navrátil za ObFZ-m
22.9. 13.30 Domino – ŠKP      Brody (AR1) za Henčeka

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 5. kolo
25.9. 16.30 Vrakuňa – D. Lužná      Samko, Gaži (SZRL)
25.9. 16.00-14.30 FA Bratislava – Rača      Hrazdira, Gubančok (Malinovo)
22.9. 12.00 D. N. Ves – BCT      Rozinek (MZRL)
25.9. 17.00 D. N. Ves – BCT      Malárik, Somoši (SZRL)

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 6. kolo
21.9. 10.00-11.30 Rusovce – D. N. Ves      Martinkovič st., Teťák za ObFZ-m
21.9. 10.00- 12.00 Žolík Malacky – Vrakuňa      Lackovič, Hudy za ObFZ-v
21.9. 10.00-11.45 Rača – K. Ves      Mosor za Ježíka, Doležal za ObFZ-m

Prípravka (PMA1) 4. kolo
22.9. 9.00 FA Bratislava – Ružinov      Krčová – nehrá sa

Prípravka (PMA3) 3. kolo
22.9. 12.00 FC Petržalka – Čunovo      Kravárik za Straku M.
22.9. 14.00 Rusovce – Lamač      Kravárik za Straku M.

Súťaže riadené ObFZ Ba-vidiek

Seniori S5VA – 5. kolo
22.09. 16:00 Plavecký Mikuláš – Sološnica      Hudy za Višvádera, Žilavý za Hudyho
22.09. 16:00 Suchohrad – Kuchyňa       Višváder za Žilavého

Seniori S5VB – 8. kolo
22.09. 16:00 Vištuk – Dubová       Huska za AR2
22.09. 16:00 Svätý Jur – Blatné      Vašš za Hoša, Hošo za Boška, Boško za AR2
22.09. 16:00 Častá – Doľany      Ježík za Záreckého, Zárecký za Lieskovského, Lieskovský za AR2
22.09. 16:00 Hrubý Šúr – Nová Dedinka      Brejcha za AR2

Dorast SD4VA – 4. kolo
21.09. 16:00 Jakubov – Lozorno      AR1 za Surovského

Dorast SD4VB – 4. kolo
21.09. 16:00 Šenkvice – Dunajská Lužná (B)      Hošo za Brejchu, AR1 za Hoša
22.09. 13:30 Slovenský Grob – Kráľová pri Senci      Hošo za R, Boško za AR1

Prípravka PrMA – 4.kolo
21.09. 10.00 Rohožník – Lozorno      R
21.09. 14.00 Sološnica – Studienka      R
22.09. 09.30 Láb – Vysoká      R
22.09. 10.00 Zohor – Závod      R
21.09. 16.00 V.Leváre – Stupava      R

Prípravka PrPK – 3.kolo
22.09. 14.30 Jablonec – PŠC Pezinok      R
22.09. 09.30 Svätý Jur – Limbach      R
22.09. 14.00 Grinava – Šenkvice      R
22.09. 10.00 Slovenský Grob – CFK Cajla      R

Prípravka PrSC – 4.kolo
22.09. 10.00 Kráľova B – Ivanka      R
21.09. 10.00 Bernolákovo – Kralova A      Marczell
22.09. 10.00 N.Dedinka – Senec      R
21.09. 11.00 Chorvatsky Grob – Miloslavov      Marczell
22.09. 09.30 Most – Malinovo      R
22.09. 12.00 Kalinkovo – Čataj      R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV