Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 28.9.- 3.10.2013

Súťaže riadené SFZ

I. LMŽ U13 – U12 – 21. kolo
29.9. 10.00-11.30 Slovan – D. Streda      Triskal, Kramár ObFZ-m za Janca (Pasienky)

II. liga žien – 4. kolo
29.9. 13.30 FK Kuchyňa – Sv. Jur      Hudy, Bočák Ján ObFZ-v za Lackoviča

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 11. kolo
29.9. 10.00 Inter – Most p/B      Parilák (R) za Cvengroša
29.9. 16.00 Lozorno – S. Grob      Chromý (AR1) za Pariláka

Seniori S4A – 7. kolo
28.9. 16.00 Vrakuňa – Jarovce      Čižmár (AR2) za Hrazdiru
29.9. 16.00 Tomášov – Lamač      Cvengroš za Chromého

Seniori S4B – 7. kolo
28.9. 16.00 Závod – PŠC Pezinok      Hrazdíra (AR1) za Čižmára
29.9. 16.00 CFK Pezinok – Šenkvice      Lackovič (R) za Pinčeka

Dorast SD3R – 9. kolo
28.9. 10.00 PŠC Pezinok – Rohožník      Pinček (AR2) za Olšu D.
28.9. 13.30 Sv. Jur – Ivanka p/D      Kroneraff za (AR2)
28.9. 16.00 Kostolište – Iskra      Bláha (AR2) za Ruca

Dorast MD3R – 1. kolo
1.10. 16.00 Domino – BCT      Křivan, Henček

Dorast MD3R – 7. kolo
28.9. 12.00 PŠC Pezinok – BCT      Hádek, Valko,
29.9. 13.30 Tomášov – Šamorín-Hamuliakovo       Kroneraff, Cvengroš za Chromého
29.9. 15.00 Rača – Gajary      Kocurek, Matejová za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 1. kolo
2.10. 16.00-14.30 FA Bratislava – BCT      Hádek, Valko (Malinovo)

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 5. kolo
1.10. 16.30 Vrakuňa – D. Lužná      Moravec (MZRL)

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 6. kolo
2.10. 16.00 PŠC Pezinok – Modra      Olša D. (MZRL)

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 7. kolo
28.9. 9.00-11.00 Vrakuňa – Rača      Henček za Hrazdiru, Gubančok
28.9. 10.00-11.30 Modra – BCT      Olša D.
28.9. 10.00-12.00 FA Bratislava – PŠC Pezinok      Kroneraff, Smirnov (Malinovo) zmena UHČ

Prípravka (PMA1) 5. kolo
28.9. 9.00 Šamorín-Hamuliakovo – Slovan      Trískal za Doležala (Hamuliakovo)

Prípravka (PMB1) 5. kolo
28.9. 10.00 Šamorín-Hamuliakovo – Slovan      Trískal za Doležala (Hamuliakovo)

Prípravka (PMC) 10. kolo
28.9. 11.00 Šamorín-Hamuliakovo – Slovan      Trískal za Doležala (Hamuliakovo)

Prípravka (PMA2) 9. kolo
28.9. 9.00 D. Lužná – Iskra      Teťák za Krčovú

Prípravka (PMB2) 4. kolo
28.9. 10.15 D. Lužná – Inskra      Teťák za Krčovú
3.10. 17.00 K. Ves „B“ – Vrakuňa      Adámik- zmena termínu

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

Seniori S5VA – 6. kolo
29.09. 16:00 Sološnica – Suchohrad      AR1 za Surovského

Seniori S5VB – 9. kolo
29.09. 16:00 Nová Dedinka – Miloslavov      Samardžia za Polakoviča A.

Dorast SD4VA – 5. kolo
28.09. 13:30 Závod – Jarovce      Hudy za AR1
28.09. 16:00 Žolík Malacky – Plavecký Mikuláš      Kožík za Surovského, AR1 za Kožíka
28.09. 16:00 ŠK Malacky – Jakubov      Žilavý za Hudyho, AR1 za Žilavého
29.09. 13.30 Lozorno – Lamač      Ščepán, Chromý (AR1) za Pariláka

Starší žiaci SZVA – 6. kolo
29.09. 14:00 Sološnica – Jablonové      R za Surovského

Starší žiaci SZVC – 5. kolo
28.09. 15:00 Šamorín-Hamuliakovo – Most pri Bratislave      Randa

Mladší žiaci MZV – 5. kolo
28.09. 10:00 Pezinok-Cajla – Báhoň      R za Lieskovského

PrMA – 5.kolo
28.9. 12,00 Zohor – Vysoká      R /zmena času/

PrSC – 5.kolo
29.9. 14,00 Čataj – Kraľova B      Paracková za Patleviča
29.9. 09,30 Rovinka – Bernolákovo      Randa


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV