Obsadenie R a DS – PR BFZ na 30.10.- 3.11.2013

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 13. kolo
31.10. 10.00-12.00 FC Petržalka – Spartak Trnava      Křivan, Valko, Abrman (Pankúchová)

I. LMŽ U13 – U12 – 26. kolo
31.10. 10.00-11.30 Slovan – Myjava      Lovás, Rataj za ObFZ-m (Pasienky)
31.10. 10.00-11.30 Senec – Senica      Zaťko, Dano za ObFZ-m (Réca)
31.10. 10.00-11.30 Inter – Trenčín      Krčová, Takáč za ObFZ-m (Ekonóm)

I. liga žien – 9. kolo
2.11. 13.00 Slovan – Selce      Ruc, Martiška, Černý (Bajkalská)

I. liga juniorky – 9. kolo
2.11. 15.00 Slovan – Selce      Černý, Martiška, Ruc (Bajkalská)

II. liga žien – 9. kolo
3.11. 13.30 Vrakuňa – Sv. Jur      Rozinek
3.11. 13.30 Láb – FK Dúbravka      Smirnov, Lipari

Regionálna liga žiačok Bratislava – 9.kolo
31.10. 10.00 FC Petržalka – FK Dúbravka      Gaži (Polygraf)
31.10. 15.00 Slovan – D. Lužná      Malárik (Pasienky)

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 14. kolo
31.10. 10.00-12.30 Inter – Skalica      Kočický, Brody, Černý; Šuran (Drieňová)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 16. kolo
2.11. 10.30 ŠKP – P. Štvrtok      Tanglmayer, Lauer, Parilák; Beňo
2.11. 10.30 Ružinov – Domino      Fischer, Ježík, Rozinek, Brody
2.11. 13.30 Báhoň – Stupava      Cvengroš, Orlický, Smirnov; Keller
2.11. 13.30 Sv. Jur – Inter      Henček, Smolíková, Berner; Darlea
3.11. 13.30 S. Grob – Rohožník      Chromý, Bláha, Ščepán, Chladek
3.11. 13.30 Kráľová p/S – Rovinka      Kroneraff, Srna, Havrila; Hájek
3.11. 13.30 Most p/B – Limbach      Kočický, Tanuška, Brody; Šuniar
3.11. 13.30 Ivanka p/D – Bernolákovo      Polakovič Ľ., Kachnič, Vašš; Marczell

Seniori S4A – 12. kolo
2.11. 13.30 Danubia – Igram      Zálesňák, Srna, Ďurčo M.; Mazanec P. (Hrubý Šúr)
2.11. 13.30 Lamač – Rusovce      Ralbovský, Brody, Křivan; Elefant
2.11. 13.30 Vrakuňa – Tomášov      Maretta, Dujava, Koštrna; Príkopa
3.11. 13.30 Jarovce – BCT      Martiška, Smolíková, Hrazdira; Truchlý
3.11. 13.30 Kalinkovo – Vajnory      Bohun, Dujava, Křivan; Rášo
3.11. 13.30 Malinovo – Čunovo      Pacalaj, Tanglmayer, Koštrna; Vaško
3.11. 13.30 Karlova Ves – D. N. Ves      Ruc, Martinkovič st., Abrman; Lazar

Seniori S4B – 12. kolo
2.11. 13.30 PŠC Pezinok – Jakubov      Gubančok, Straka, Gosiorovský; Jablonický
3.11. 13.30 Šenkvice – Viničné      Dávid D., Berner, Gosiorovský; Pogány
3.11. 13.30 Jablonové – Gajary      Černý, Hádek, Valko; Páchnik
3.11. 13.30 Budmerice – Jablonec      Straka, Parilák, Ďurčo M.; Sedlák
3.11. 13.30 Závod – Kostolište      Chálka, Samko, Gaži; Ležovič
3.11. 13.30 V. Leváre – Zohor      Olša D., Ježík, Somoši; Banič
3.11. 13.30 Malacky – CFK Pezinok      Malárik, Lauer, Križko; Somoláni

Dorast SD3R – 14. kolo
31.10. 13.00 ŠKP – Domino      Chromý, Henček, Tanglmayer
2.11. 10.30 Iskra – Rohožník      Vašš, Malárik, Lipari
2.11. 11.00 Ivanka p/D – BCT      Havrila, Chromý, Augustovič za ObFZ-v
2.11. 11.00 Báhoň – PŠC Pezinok      Orlický, Smirnov, Olša D.
2.11. 13.30 Bernolákovo – Kostolište      Valko, Hádek, Chálka
2.11. 14.00 Ružinov – Vrakuňa      Bláha, Kroneraff, Abrman

Dorast MD3R – 12. kolo
30.10. 13.00 ŠKP – PŠC Pezinok      Vašš, Černý
2.11. 14.00 Senec „B“ – Tomášov      Somoši, Križko
3.11. 10.00 Ružinov – Vrakuňa      Henček, Lipari
3.11. 11.00 Šamorín-Hamuliakovo – BCT      Janco, Krčová za ObFZ-m
3.11. 11.00 Domino – Rača      Ralbovský, Maretta

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

Seniori S5VB – 14. kolo
02.11. 13:30 Slovenský Grob (B) – Grinava      Rybár, Augustovič, Brejcha, D
03.11. 13:30 Častá – Svätý Jur (B)      Augustovič, Strapek, Opálek, D
03.11. 13:30 Hrubý Šúr – Vištuk      Zárecký, Polakovič A., AR2, D
03.11. 13:30 Miloslavov – Chorvátsky Grob      Patlevič, Mičura, Gajarský, D
03.11. 13:30 Kaplná – Dubová      Huska, Lieskovský, AR2, D
03.11. 13:30 Čataj – Blatné      Olša M., Bilčík, AR2, D
03.11. 13:30 Modra – Kráľová pri Senci (B)      Brejcha, Rybár, Hošo, D
03.11. 13:30 Nová Dedinka – Dolany      Bočák, Miško, Samardžia, D

Seniori S5VA – 11. kolo
03.11. 13:30 Kuchyňa – Záhorská Ves      Randa, Boško, AR2, D
03.11. 13:30 Sološnica – Plavecký Štvrtok-Vysoká B      Kováč, Žilavý, AR2, D
03.11. 13:30 Plavecký Mikuláš – Studienka      Dávid M., Kožík, AR2, D
03.11. 13:30 Suchohrad – Borinka      Rozbora, Višváder, AR2, D
03.11. 13:30 FC Malacky – Malé Leváre      Hudy, Pirník, AR2, D

Starší dorast SD4VB – dohrávky
31.10. 17.00 D. Lužná B – Častá      Hošo, Randa
31.10. 15.30 Viničné – Cajla      Augustovič, Brejcha
02.11. 11.00 Kráľová pri Senci – Viničné      Strapek, Hošo
02.11. 13.30 Jakubov – Stupava /v Stupave/      Randa, Boško

SZV MA – 11.kolo
03.11. 11,00 Láb – V.Leváre      R
03.11. 10,30 Lozorno – Rohožník      R
03.11. 10,00 Jakubov – Žolík / hrá sa na Žolíku Malacky /      R
03.11. 11,30 Jabloňové – Pl.Štvrtok A      R
03.11. 10,30 Závod – Stupava      R
03.11. 11,30 Sološnica – Zohor      Kováč

SZV PK – 6.kolo / dohrávka /
02.11. 11,30 Sl.Grob – Dubova      Brejcha

SZV SC – 10.kolo
03.11. 11,30 Kráľova – Igram      R
03.11. 11,00 Most – Malinovo      R

MZV – 10.kolo
02.11. 11,00 P.Uľany – Báhoň      Kardelis
31.10. 16,30 Šenkvice – Rovinka      Huska
03.11. 10,00 Viničné – Bernolákovo      R
03.11. 10,00 N.Dedinka – Limbach      Marczell
02.11. 13,00 Š.Hamuliakovo – CFK Cajla      R

PrMA – 10.kolo
2.11. 10,00 Rohožník – Láb      R
3.11. 10,00 Zohor – Sološnica /v Sološnici/      Hudy
2.11. 13,30 V.Leváre – Jakubov      R
3.11. 10,30 Stupava – Lozorno      R
2.11. 10,00 Vysoká – Studienka      Višváder

PrPK – 9.kolo
3.11. 11,30 Grinava – PŠC Pezinok      Paracková
2.11. 10,00 Sl.Grob – Viničné      Brejcha
2.11. 10,00 CFK Cajla – Sv.Jur      Paracková
3.11. 10,00 Šenkvice – Jablonec      R
3.11. 10,00 Modra – Limbach      R

PrSC – 10.kolo
3.11. 10,00 Kraľova B – N.Dedinka      R
3.11. 11,30 Kalinkovo – Ivanka      R
3.11. 11,30 Čataj – Rovinka      Olša M.
3.11. 10,30 Malinovo – Kraľova A      R
3.11. 10,00 Miloslavov – Senec      Mičura


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV