Obsadenie R a DS – PR BFZ na 12.- 17.11.2013

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 15. kolo
16.11. 10.00-12.00 Slovan – Púchov Brody, Gaži, Černý, (Pasienky)
16.11. 10.00-12.00 Senec – Levice Orlický, Ježík, Abrman (Réca)

I. LMŽ U13 – U12 – 2. kolo
16.11. 10.00-11.30 FC Petržalka – FC Nitra Rataj, Takáč za ObFZ-m (Pankúchová)
16.11. 10.00-11.30 Inter – Spartak Trnava Szakáll, Lupták V. za ObFZ-m (Ekonóm)

II. liga žien – 7. kolo
23.11. 13.00 Vrakuňa – FK Dúbravka R, AR1, AR2

II. liga žien – 8. kolo
16.11. 11.30 FK Dúbravka – Kopčany Triskal, Orlíková, Krčová za ObFZ-m

II. liga žien – 10. kolo
16.11. 10.30 D. Lužná – Láb Chálka, Berner, Havrila

Regionálna liga žiačok Bratislava – 10.kolo
13.11. 18.15 Slovan – Sv. Jur Matejová za ObFZ-m (Rapid UT) – dohrávka

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 17. kolo
16.11. 13.00 Inter – Ružinov Pinček, Chromý, Rozinek; Hájek – dohrávka

Dorast SD3R – 15. kolo
12.11. 13.30 Domino – Bernolákovo Martiška, Křivan, Abrman – dohrávka

Dorast MD3R – 13. kolo
16.11. 11.00 Rača – ŠKP Križko, Somoši, Ďurčo M. – dohrávka

Seniori 1. kolo pohára BFZ
16.11. 13.00 D. N. Ves – Stupava Kachnič, Dávid D., Zálesňák; Šuran
16.11. 13.00 Limbach – S. Grob Bohun, Vašš, Ščepán; Truchlý
16.11. 13.00 Báhoň – Bernolákovo Maretta, Valko, Tanglmayer; Sedlák
16.11. 13.00 Rovinka – Domino Polakovič Ľ., Cvengroš, Křivan; Darlea
16.11. 13.00 Rohožník – Lozorno Martiška, Smolíková, Henček; Somoláni
17.11. 13.00 Kráľová p/S – Ivanka p/D Lauer, Kočický, Bláha; Páchnik
9.3.2014 Inter – Sv. Jur – odložené
9.3.2014 Kalinkovo – Ružinov – odložené

Dorast 1. kolo pohára BFZ
16.11. 10.00 Báhoň – Bernolákovo Tanglmayer, Valko, Maretta
16.11. 13.00 Šenkvice – PŠC Pezinok Polomský, Kroneraff, Olša D.
16.11. 13.00 Stupava – Kostolište Fischer, Srna, Lackovič
16.11. 13.00 Vrakuňa – ŠKP Parilák, Ruc, Koštrna
16.11. 13.00 Iskra Petržalka – BCT Martinkovič st., Gosiorovský, Lauer
16.11. 13.00 Rača – Ivanka p/D Ďurčo M., Somoši, Križko
16.11. 13.00 D. Lužná – Domino Havrila, Berner, Chálka


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV