Victory Cup 2013 – 14.12.2013 (sobota)

XV. ročník medzinárodného vianočného halového turnaja mladších žiakov v kategórii „U 12“

VICTORY CUP  2013

XII. ročník spomienky na Viliama Hasprúna 

– dňa 14.12. 2013 (sobota) v športovej hale Domu športu, Junácka 6, Bratislava 

Účastníci turnaja:      

skupina A                             skupina B

1. ObFZ Bratislava-mesto      1. MŠK Žilina

2. Spartak Trnava                     2. MěFS   Brno – město

3. Dukla Banská Bystrica       3. MTK  Budapešť

4. MFK Košice                            4. AS Trenčín

Vylosovanie stretnutí v skupinách:

                                          08.30     Technická porada

                                          09.00     Bratislava  – Trnava

                                          09.20     Žilina – Brno

                                          09.40     B. Bystrica – Košice

                                          09.55     Slávnostné otvorenie turnaja

                                                         Spomienka na Viliama Hasprúna

                                          10.00     Budapešť – Trenčín

                                          10.20     Bratislava – B. Bystrica

                                          10.40     Žilina – Budapešť

                                          11.00     Trnava – Košice

                                          11.20     Brno – Trenčín                                   

                                          11.40     Bratislava – Košice

                                          12.00     Žilina – Trenčín

                                          12.20     Trnava – B. Bystrica

                                          12.40     Budapešť –  Brno

Stretnutia o umiestnenie:

                                          13.10     7.-8. miesto     (4. sk.A – 4. sk.B)

                                          13.30     1. semifinále   (1. sk A – 2. sk.B)

                                          13.50     2. semifinále   (2. sk.A – 1. sk.B)

                                          14.15     5.-6. miesto     (3. sk.A – 3. sk B)

                                          14.35     3.-4. miesto  (porazení semifinalisti)

                                          15.00     FINÁLE TURNAJA  (víťazi semifinále)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV