Obsadenie R a D na 13. – 14.4.2013

Súťaže riadené SFZ

I. LS/M/D – 21. kolo
12.4. 14.00-16.15 Slovan – Košice Čmiko za SFZ, Jendruš, Parilák, Tanglmayer, Líška ( Rapid )

II. LS/M/DZ – 21. kolo
13.4. 10.00-12.15 Ružinov – Slovan „B“ Páchnik, Bláha, Kroneraff; Ľupták
13.4. 10.00-12.15 Senec – Petržalka Kočický, Henček, Bohun; Somoláni ( V. Biel )
13.4. 10.00-12.15 Inter – Myjava Zálesňák, Brody, Lackovič; Chladek (Drieňová)

I. LSŽ-Z A+B – 20. kolo
13.4. 10.00-12.00 Petržalka – Senec Fischer, Havrila, Srna ( Pankúchová )
14.4. 10.00-12.00 K. Ves – Dubnica Křivan, Ščepán, Lazar ( Lamač )

I. liga žien – 14. kolo
13.4. 15.00 FK Dúbravka – Humenné Smirnov, Krč, Maretta

I. liga žiačok – 14.kolo
13.4. 13.15 FK Dúbravka – Humenné Krč, Maretta

II. liga žien – 16. kolo
14.4. 11.30 Sv. Jur – K. Ves Parilák, Moravec, Križko
14.4. 15.00 Láb – Vrakuňa ObFZ-v, ObFZ-v, ObFZ-v

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 20. kolo
13.4. 16.30 Sv. Jur – Inter Tanglmayer, Cvengroš, Rozinek; Vaško
13.4. 16.30 Pl. Štvrtok – Limbach Lauer, Vašš, Polakovič; Truchlý
14.4. 10.30 Rača – ŠKP Dujava, Smolíková, Ježík; Likavský
14.4. 16.30 Králová p/S – Sl. Grob Martinkovič ml., Havrila Zálesňák; Brody
14.4. 16.30 Rohožník – Jablonec Kroneraff, Dobrovský, Pinček; Lônčík
14.4. 16.30 Rovinka – Ivanka Srna, Fischer, Melíšek, Jablonický
14.4. 16.30 Ružinov – Bernolákovo Chromý, Brody, Smirnov; Darlea
14.4. 16.30 Stupava – Lozorno Bohun, Kočický, Henček; Pogány

Seniori S4A – 18. kolo
13.4. 9.30 BCT – Vrakuňa Moravec, Křivan, Ďurčo M.; Šuran
13.4. 16.30 Domino „B“ – Lamač Valko, Melíšek, Gosiorovský; Dadykin
14.4. 16.30 Kalinkovo – Čunovo Martinkovič st., Maretta, Ralbovský; Minarovič
14.4. 16.30 Vajnory – Hrubý Šúr Čižmár, Hrazdira, Abrman; Rášo
14.4. 16.30 Tomášov – Rusovce Koštrna, Bilčík, Chálka; Keller
14.4. 16.30 Most p/B – Igram Hádek, Mosor, Gosiorovský; Sedlák
14.4. 16.30 D.N. Ves – Danubia Lazar, Křivan, Ščepán; Mazanec I.

Seniori S4B – 18. kolo
13.4. 16.30 PŠC Pezinok – B. Pezinok Pinček, Jendruš, Orlický; Minárik
14.4. 16.30 Báhoň – Budmerice Straka, Ďurčo M., Kudlica; Banič
14.4. 16.30 Šenkvice – Zohor Križko, Parilák, Moravec; Randa
14.4. 16.30 Jakubov – Jablonové Dávid D., Lackovič, Dávid M.; Hájek
14.4. 16.30 V. Leváre – Viničné Bláha, Cvengroš, Krč; Marczell
14.4. 16.30 Závod – Kostolište Pacalaj, Polakovič Ľ., Martinka; Slezák

Dorast SD3R – 19. kolo – dohrávka – nové obsadenie
14.4. 10.00 PŠC Pezinok – K. Ves Melíšek, Tanglmayer, Pinček

Dorast SD3R – 22. kolo – predohrávka
10.4. 17.00 Domino – PŠC Pezinok Křivan, Brody, Gosiorovský

Dorast SD3R – 20. kolo
13.4. 10.00 Kostolište – Ivanka Dávid M., Dávid D., Lazar
13.4. 10.00 FK Dúbravka – ŠKP Maretta, Krč, Smirnov
13.4. 14.00 Sv. Jur – FC Petržalka Cvengroš, Rozinek, ObFZ-v
13.4. 14.00 Domino – Bernolákovo Gosiorovský, Melíšek, Valko
14.4. 10.00 D. Lužná – Iskra Vašš, Jendruš, Valko
14.4. 13.30 Rača – Vrakuňa Ježík, Smolíková, Tanglmayer

Dorast MD3R – 18. kolo
13.4. 9.00 Vrakuňa – PŠC Pezinok Abrman, Ralbovský
13.4. 14.30 K. Ves – Senec Ščepán, Chromý

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 17. kolo
13.4. 12.00-14.00 PŠC Pezinok – D. N. Ves Jendruš, Orlický
13.4. 12.00-14.00 BCT – FA Bratislava Ďurčo M., Křivan
13.4. 14.00-15.30 Ružinov – Domino Hrazdira, Križko
14.4. 9.00-11.00 Vrakuňa – Žolík Malacky Gosiorovský, Mosor
14.4. 13.00-15.00 Ivanka – Lozorno Jendruš, Valko
14.4. 9.00 Iskra – Rača Abrman ( iba ml. žiaci ) ( Budatínska )

Lmz SFZ U-12, U-13- 13.kolo
14.4. 13.30-12.00 Karlova Ves – Petržalka Németh
14.4. 13.00-14.30 Ružinov – Senec Mráz
11.4. 17.00 Domino U-12 – Inter U-12 Savčinský
11.4. 17.30-16.00 Slovan – ŠKP Takáč
13.4. 9.00 Domino U-13 – Inter U-13 Brody

I.LMŽZ U-12, U-13 -20. kolo
13.4. 13.30-15.15 Petržalka – Púchov Svrčan

Prípravka ( PMA ) 15. kolo
13.4. 16.00 Senec – Slovan „B“ Krávárik ( V. Biel )
14.4. 9.00 Petržalka – Inter Švárny ( Pankúchová )
13.4. 11.00 Slovan „A“ – Ružinov Kuzmová
14.4. 10.30 Karlova Ves – Domino Ľupták
14.4. 9.30 Žolík Malacky – FA Bratislava ObFZ-v ( Záhorácka )
13.4. 9.30 Rača – ŠKP Randa

Prípravka ( PMB ) 15. kolo
13.4. 17.00 Senec – Slovan „B“ Krávárik ( V. Biel )
14.4. 10.00 Petržalka – Inter Švárny ( Pankúchová )
13.4. 10.00 Slovan „A“ – Ružinov Kuzmová
14.4. 9.30 Karlova Ves – Domino Ľupták
14.4. 10.45 Žolík Malacky – FA Bratislava ObFZ-v ( Záhorácka )
13.4. 10.45 Rača – ŠKP Randa

Prípravka ( PMC ) 15. kolo
13.4. 8.30 Senec – Slovan „B“ Matejová ( V. Biel )
14.4. 11.00 Petržalka – Inter Švárny ( Pankúchová )
13.4. 9.00 Slovan „A“ – Ružinov Kuzmová
14.4. 8.30 Karlova Ves – Domino Ľupták
14.4. 12.00 Žolík Malacky – FA Bratislava ObFZ-v ( Záhorácka )
13.4. 12.00 Rača – ŠKP Lovás

Prípravka ( PMA 2 ) 15. kolo
14.4. 9.00 D. N. Ves – Vrakuňa Takáč
13.4. 10.00 Vajnory – Inter Triskal
14.4. 12.30 BCT – Karlova Ves „B“ Kravárik
13.4. 9.00 Iskra – Karlova Ves „A“ Kravárik
13.4. 9.00 Scorpions – D. Lužná Lehuta ( Polygraf )

Prípravka ( PMB 2 ) 15. kolo
13.4. 10.00 D. N. Ves – Vrakuňa Takáč
14.4. 9.30 Dúbravka – Inter Straka Martin
13.4. 10.30 Čunovo – Karlova Ves „B“ Straka Martin
14.4. 10.30 Jarovce – Karlova Ves „A“ Krčová
14.4. 9.00 Kalinčiakova – Danubia Príkopa
13.4. 10.00 Z. Bystrica – D. Lužná Takáč

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

Seniori – S5VA – 15. kolo
14. 4. 16.30 M. Leváre – Pernek Boldižár, Pirník, AR2, D
13. 4. 16.30 Marianka – Pl. Mikuláš Rybár, Rusinko, Gajarský, D
14. 4. 16.30 Borinka – Kuchyňa Višváder, Gilan, AR2, D
13. 4. 16.30 P.Š./Vysoká B – Studienka Hurban, Ďurčo, Surovský, D
14. 4. 16.30 Gajary – Sološnica Žilavý, Hušek, AR2, D

Seniori – S5VB – 20. kolo
14. 4. 16.30 Sv. Jur B – Sl. Grob B Patlevič, Mičura, Gajarský, D
14. 4. 16.30 Častá – Vištuk Bočák, Miško, AR2, D
14. 4. 16.30 Dubová – Doľany Olša M., Olša D., Lieskovský, D
14. 4. 16.30 Králová p. S. B – N. Dedinka Biháry, Rusinko, AR2, D
14. 4. 16.30 Ch. Grob – Modra Habo, Hošo , AR2, D
14. 4. 16.30 Malinovo – Blatné Rybár, Mrva, Strapek, AR2, D
14. 4. 16.30 Miloslavov – Kaplná Huska, Zborovan, AR2, D
14. 4. 16.30 Čataj – Grinava Augustovič, Zárecký, AR2, D

Dorast – SD4VA – 11. kolo
13. 4. 13.30 Žolik MA – Rohožník Gilan, Hudy v Pl. Podhradí
14. 4. 14.00 Lozorno – Stupava Pirník, Gilan
14. 4. 14.00 Jakubov – Pl. Mikuláš Ďurčo, Surovský
13. 4. 14.00 Pl. Štvrtok – Kuchyňa Hušek, Žilavý

Dorast – SD4VB – 18. kolo
14. 4. 14.00 Báhoň – Budmerice Kudlica, Ďurčo M.
13. 4. 16.30 Častá – B. Pezinok Zárecký, Opálek
13. 4. 16.30 Šenkvice – Slov. Grob Habo, Lieskovský
13. 4. 16.30 Králová p. S. – N. Dedinka Miško, Huska,
14. 4. 14.00 Malinovo – Igram Mrva, Strapek,
13. 4. 16.30 Limbach – Modra Hošo, Mrva

Žiaci – SZVMA – 15. kolo
13. 4. 16.30 Kuchyňa – diev. – Zohor Hudy
13. 4. 16.30 Jakubov – Láb Žilavý
14. 4. 14.30 Rohožník – ŽOLIK B Hudy
13. 4. 11.30 Stupava – Jablonové Blecha
14. 4. 10.00 Malacky – Závod Surovský

Žiaci – SZVPK – 10. kolo
14. 4. 14.30 Dubová – Častá Olša D.
14. 4. 14.30 Šenkvice – Budmerice BFZ
13. 4. 10.30 Jablonec – B. Pezinok Opálek
14. 4. 10.30 Báhoň – Doľany Olša M.
13. 4. 14.30 Sl. Grob – Modra Brejcha

Žiaci – SZVSC – 11. Kolo
14. 4. 11.30 Most p. B. – Igram Strapek
14. 4. 14.30 Králová p. S. – Tomášov Rusinko
14. 4. 14.30 Ch. Grob – Malinovo Hošo
14. 4. 10.00 N. Dedinka – Blatné Hošo

Žiaci – MZV – 14. kolo
13. 4. 13.30 P. Úľany – Pl. Štvrtok B Polakovič A.
14. 4. 10.00 Kuchyňa – Vištuk Ďurčo P.
14. 4. 10.00 B. Pezinok – V. Leváre Lieskovský
14. 4. 9.30 Pl. Štvrtok A – Marianka Višváder
13. 4. 14.30 Šenkvice – Limbach Lieskovský

Prípravka – PrMA – 12. kolo
14.4. 14.00 Záh. Ves – Stupava Hušek
13.4. 10.00 Rohožník – Pl. Štvrtok B Ďurčo P.
14.4. 10.00 Jakubov – Láb Gilan
13.4. 14.30 Zohor – Lozorno Višváder
13.4. 14.00 Sološnica – Pl. Štvrtok A Pirník

Prípravka – PrPK – 12. kolo
14.4. 14.30 Grinava – Jablonec Opálek
14.4. 9.30 Sv. Jur – Sl. Grob Brejcha
14.4. 10.00 Viničné – PŠC Pezinok D
14.4. 12.00 Modra – Ch. Grob Opálek

Prípravka – PrSC – 15. kolo
14.4. 14.30 Čataj – Králová p. S. B Zárecký
14.4. 10.00 Miloslavov – Malinovo D
13.4. 10.00 Králová p. S. A – N. Dedinka Mrva
14.4. 14.00 Kalinkovo B – Kalinkovo A D
13.4. 9.30 Rovinka – Most p. B. Strapek
13.4. 10.00 Bernolákovo – Ivanka p. D. Marczell

 

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV