Zmeny v obsadení a dohrávky 13.-24.4.2013

Súťaže riadené SFZ

II. LS/M/DZ – 19. kolo
17.4. 14.00-16.15 Inter – Levice Vašš, Maretta, Hádek, Brody      ( Drieňová )

II. LS/M/DZ – 20. kolo
17.4. 14.00-16.15 Petržalka – Trenčín „B“ Bohun, Havrila za Kočického, Križko; Jablonický      ( Sklodowskej )

II. LS/M/DZ – 17. kolo
24.4. 14.00-16.15 Senec – Senica „B“ Fischer, Brody, Parilák; Darlea      (V. Biel)
24.4. 14.00-16.15 Inter – Púchov Chromý R za Martinkoviča ml., Vašš, Ščepán; Truchlý      (Drieňová)

I. LSŽ-Z A+B – 16. kolo
24.4. 14.00-16.00 Petržalka – Dun.Streda Kočický R za Hrazdiru, Bohun AR za Henčeka, Chalka      (ZŠ Pankúchova)
24.4. 14.00-16.00 K. Ves – Púchov Melíšek, Valko, Kuzmová za ObFZ-m      (Lamač)

I. liga žien – 12. kolo
24.4. 16.30 Slovan – N. Zámky Křivan R za Smolíkovú, Henček, Martinka      ( Pasienky )

I. liga žiačok – 12.kolo
24.4. 15.00 Slovan – N. Zámky Henček , Martinka      ( Pasienky )

II. liga žien – 16. kolo
14.4. 15.00 Láb – Vrakuňa Kramár, Kocurek, Trískal za ObFZ-m

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 20. kolo
13.4. 16.30 Pl. Štvrtok – Limbach Polakovič R za Lauera, Parilák AR2 za Polakoviča

Seniori MRB – 19. kolo
17.4. 17.30 ŠKP – Sv. Jur Pinček R za Lauera, Dujava, Zálesňák; Šuran
24.4. 17.30 Lozorno – Pl. Štvrtok Tanglmayer, Srna, Hádek; Likavský

Seniori S4A – 18. kolo
14.4. 16.30 Tomášov – Rusovce Chudá R SFZ za Koštrnu, Tanglmayer AR za Chalku

Seniori S4A – 17. kolo
24.4. 17.30 Lamač – D. N. Ves Dávid D., Lazar, Hrazdira; Lônčík
24.4. 17.30 Hrubý Šúr – Tomášov Mosor, Havrila, Jendruš; Minárik

Dorast SD3R – 20. kolo
13.4. 14.00 Sv. Jur – FC Petržalka Brejcha AR2 za ObFZ-v
14.4. 13.30 Rača – Vrakuňa Rozinek AR2 za Tanglmayera
13.4. 11.00 D. Lužná – Iskra Ježík, Čižmár, Dujava za Vašša, Jendruša, Valka

Dorast SD3R – 17. kolo
17.4. 17.00 Bernolákovo – PŠC Pezinok Augustovič, Brejcha, Hošo za ObFZ-v

Dorast SD3R – 16. kolo
24.4. 17.00 K. Ves – Rača Kroneraff, Laciňák, Ginda za ObFZ-m
24.4. 17.00 Sv. Jur – D. Lužná Smirnov, Bláha, Miško za ObFZ-v
24.4. 17.00 Domino – Iskra Pacalaj, Melíšek, Černý za ObFZ-m
24.4. 17.00 Dúbravka – Vrakuňa GosiorovskýR za Havrilu, Gubančok, Lacena za ObFZ-m
24.4. 17.00 PŠC Pezinok – Ivanka Pinček R za Valka, Keller K., Hošo za ObFZ-v
24.4. 17.00 ŠKP – Bernolákovo Dujava, Abrman, Rataj za ObFZ-m

Dorast MD3R – 16. kolo
14.4. 11.30 Domino – Iskra Smirnov, Abrman AR1 za Križka

Dorast MD3R – 14. kolo
17.4. 17.00 K. Ves – Vrakuňa Nosek, Navrátil, Rataj za ObFZ-m
17.4. 17.00 Domino – ŠKP Martiška, Ruc, Szakáll za ObFZ-m
17.4. 17.00 Iskra – PŠC Pezinok Triskal, Janco, Takáč za ObFZ-m      (Budatínska)

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

Seniori – S5VB – 20. kolo
13. 4. 16.30 Králová p. S. B – N. Dedinka Biháry, Miško za Rusinka, AR2, D
14. 4. 16.30 Miloslavov – Kaplná Augustovič za Husku, Zborovan, Rusinko za AR2, D
14. 4. 16.30 Čataj – Grinava Huska za Augustoviča, Zárecký, AR2, D

Dorast – SD4VA – 11. kolo
13. 4. 14.00 Pl. Štvrtok – Kuchyňa nehrá sa

Dorast – SD4VB – 18. kolo
13. 4. 16.30 Šenkvice – Slov. Grob Habo, Olša D. za Lieskovského
13. 4. 14.00 Králová p. S. – N. Dedinka Miško, Biháry za Husku

Žiaci – SZVPK – 10. kolo
14. 4. 14.30 Dubová – Častá                     odložené na 15.5.2013
13. 4. 14.30 Sl. Grob – Modra Strapek za Brejchu

14.4. 14.30 Šenkvice – Budmerice Moravec R za BFZ

Žiaci – SZVSC – 11. Kolo
14. 4. 11.30 Most p. B. – Igram Biháry za Strapeka
14. 4. 14.30 Králová p. S. – Tomášov Biháry za Rusinka
14. 4. 10.00 N. Dedinka – Blatné                         zrušené Blatné odstúpilo

Žiaci – MZV – 14. kolo
13. 4. 14.30 Šenkvice – Limbach Olša D. za Lieskovského

Prípravka – PrMA – 12. kolo
13.4. 14.00 Sološnica – Pl. Štvrtok A R /D/

Prípravka – PrSC – 15. kolo
14.4. 10.00 Miloslavov – Malinovo Randa

Doplnenie obsadenia

Žiaci – MZM – 13. kolo
14.4. 10.00 Bernolákovo – Lamač Marczell za ObFZ-v
13.4. 11.00 Rovinka – Scorpions Strapek za ObFZ-v
13.4. 9.30 Sv. Jur – Vajnory Brejcha za ObFZ-v

Prípravka-PMA – 15. kolo
14.4. 9.30 ŽOLIK MA – FA Bratislava Hušek za ObFZ-v      i. Záhorácka

Prípravka-PMB – 15.kolo
14.4. 10.45 ŽOLIK MA – FA Bratislava Hušek za ObFZ-v      i. Záhorácka

Prípravka-PMC – 15.kolo
14.4. 12.00 ŽOLIK MA – FA Bratislava Hušek za ObFZ-v      i. Záhorácka

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV