ZHL BFZ (16.február) – st. a ml. žiaci + prípravky – výsledky

Zimná halová liga BFZ žiakov 2013/2014

Tradičná dlhodobá Zimná halová liga BFZ žiakov 2013/2014 o Pohár župana BSK, ktorú v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v dvoch vekových kategóriách – mladší žiaci (nar. po 1. 1. 2001 a mladší) a starší žiaci (nar. po 1. 1. 1999 a mladší) pokračovala zápasmi v kategórii starších žiakov.

Starší žiaci (Hala Lekárskej fakulty, Mlynská dolina Bratislava)

7. kolo – o 19. miesto: Marianka – Ekonóm 3:1 o 17. miesto: MŠK I. Petržalka – Sv. Jur 3:6 o 15. miesto: K. Ves – Vysoká 2:1, o 13. miesto: Ružinov – Vajnory 8:1, o 11. miesto: Domino B – BCT 3:2, o 9. miesto: 13.30 Rača – Domino A 3:1, o 5. – 8. miesto: Šamorín B – D. N. Ves B 2:5, o 5. – 8. miesto: Vrakuňa – Ivanka 1:5, zápas č. 1:  Šamorín A – D. N. Ves A 3:3, pk 4:1, zápas č. 2: Žolík Malacky – Šamorín-Hamuliakovo 4:3.

Finálová časť – 22. 2. 2014 (sobota) v športovej hale Domu Športu, Junácka 6, Bratislava:

1. semifinále: 12.30 Šamorín A – Šamorín-Hamuliakovo,

2. semifinále: 13.20 Žolík Malacky – D. N. Ves A, 14.10 o 3. miesto, 15.00 finále.

Mladší žiaci

Finálová časť – 22. 2. 2014 (sobota) v športovej hale Domu Športu, Junácka 6, Bratislava:

1. semifinále: 9.00 Domino A – K. Ves,

2. semifinále: 9.50 Šenkvice – Žolík Malacky,

Stretnutia o umiestnenie: 10.40 o 3. miesto, 11.30 finále.

Zimná halová liga BFZ prípraviek 2013/2014 – ŠH Malina Malacky – 8. hrací deň:

Sološnica – Zohor 1:8 (0:3), Mazúr – Fekete 3, Malý a Kovar po 2, Prieložný.

Žolík Malacky B – Závod 4:1 (3:1), Kotrla, Gazdič, Galba, Kubinec – Bartoš.

Sološnica – Závod 3:1 (2:0), Ftáček 2, Mazúr – Kopjar.

Zohor – Žolík Malacky B 2:2 (1:1), Malý, Prieložný – Gašpar, Kotrla.

Lozorno – Modra 1:1 (0:0) – na pok. kopy 2:3, Vavríček – E. Tóth.

Studienka – Kúty 2:3 (0:1), Dojčák, Demetrovič – Ruppert 2, Salus.

Lozorno – Studienka 0:2 (0:1), Orgoň, Dojčák.

Modra – Kúty 3:3 (1:1), Kollár, Kollárová, Glasa – Antala, Ruppert, Martin Polák.

Poradie strelcov:

22 gólov – Rastislav Haramia (Žolík A), 16 – Čech (Láb), 15 – Rácz (ŠKP), 14 – Rajzík (Vysoká), 13 – Ďurica (Láb), 12 – Šoka (Šenkvice), Mazúr (Sološnica), 11 – Kalman (Domino A), Zukal (ŠKP), 10 – Kuma (Žolík A), 9 – Gbelský (Vysoká), Babík (Domino A), Závodský (ŠKP), 8 – Blažek (Domino A), Repaský (Rohožník), 7 – Jurkáček, Rizvani (Žolík A), Martin Polák (Kúty), 6 – Červienka (ŠKP), Šimek, Michalovič (Žolík A), 5 – Kšinský, Štefančin, Kružliak, Karolčík, Anisino (Domino A), Fijalka (Rohožník), Šutta, Tokár (Šenkvice), Gahír (Vysoká), Poncer (Lozorno), Prieložný (Zohor), Kollárová (Modra), 4 – Šimon Polakovič, Hájnik (Šenkvice), Lazík, Masár, Lednár (Domino B), Šiška (ŠKP), Malý (Zohor), Kotrla (Žolík B), 3 – Nikolas Haramia (Rohožník), Marčičiak, Nocian (Vysoká), Marušinová, Goča, Špitalský (ŠKP), Rusňák, Bagin (Domino B), Dvorák, Glasa (Modra), Ruppert, Danihel, Daniš (Kúty), Fekete, Kovar, Mifkovič, Rabek (Zohor), Marek Polák (Žolík A), Vavríček (Lozorno), Dojčák (Studienka), 2 – Urbanič (Vysoká), Mošovský (Žolík B), Kadlic, Vojtas, Džuppa (Domino A), Tóth, Foltýn (Lozorno), A. Královič, Hutta (Kúty), Tóth, Mozola (ŠKP), Fedér, Kollár (Modra), Hržič, Sadloň, Hrivnák (Domino B), Sedlák (Žolík A), Šulc, Sivák (Láb), Bartoš (Závod), Ftáček (Sološnica), Orgoň (Studienka), 1 – Patuc, Mrocková, Kostúr, Mrožek, Mauer (Domino A), Matejovič, Jánoš (Lozorno), Baláž, Jančarek, Demetrovič (Studienka), Švanda, Špergl (Rohožník), Gašpar, Voltemar, Gazdič, Galba, Kubinec (Žolík B), Korič, Bariny (Šenkvice), M. Královič, Gulíšek, Salus, Antala (Kúty), Sova, Voltemar (Žolík A), Matlovič (Zohor), E. Tóth, Juranová (Modra), Jakub Potocký, Mikuška (Domino B), Žofčák, Vrbinský, Kopjar (Závod), Habuda, Macík (Láb), Marušin (ŠKP).

Program 9. hracieho dňa – 23. 2.2014 (nedeľa):

9.00 Rohožník – Láb, 9.45 Vysoká – Domino B, 10.30 porazení Rohožník/Láb – Vysoká/Domino B, 11.15 víťazi Rohožník/Láb – Vysoká/Domino B, 12.00 Šenkvice – Žolík A, 12.45 Domino A – ŠKP Dúbravka, 13.30 porazení Šenkvice/Žolík A – Domino A/ŠKP, 14.15 víťazi Šenkvice/Žolík A – Domino A/ŠKP.

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV