ZT BFZ 2014 (seniori) – výsledky 4. kola

Skupina A (ihr. ZŠ Budatínska)

4. kolo:

BCT – Kalinkovo 2:3 (1:2), Krajňák 2 – Turanský, Slavík, Gyenes (11 m), ŽK: Kormoš – Gyenes, Mikuláši, Krajčír.

Rusovce – Lamač 3:0 (2:0), Bastl, Kogler, Morský, ŽK: Hrica (Lamač).

Štart – Čunovo, zápas odložili.

1. Kalinkovo           4              4              0              0              20:10       12

2. Rusovce             4              4              0              0              11:1         12

3. BCT                   4              0              2              2              5:10         2

4. Lamač               4              0              2              2              8:14         2

5. Čunovo              3              0              1              2              6:9           1

6. Štart Nepoč.       3              0              1              2              6:12         1

Skupina B (ihrisko ŠK Slovan na Rapide)

4. kolo:

Vajnory – Cajla 9:1 (3:0), Jakubec 4, Čík a Škrabák po 2, Miženka – Turek, bez kariet.

D. N. Ves – Limbach 6:1 (3:1), W. Rischer a M. Rischer po 2, Stupavský, Marhefka – Vršek, bez kariet.

Stupava – Lozorno, zápas odložili.

1. Vajnory               3              3              0              0              15:3         9

2. Stupava              3              2              0              1              9:2           6

3. Lozorno              2              2              0              0              8:3           6

4. D. N. Ves            4              1              0              3              9:12         3

5. Limbach              4              1              0              3              7:13         3

6. Cajla                   4              1              0              3              6:17         3

Skupina C (ihrisko NTC Senec)

4. kolo:

Kráľová – Pezinok 0:1 (0:0), Srnánek, ŽK: Srnánek, Gavorník, Jureník, Strapák (PŠC Pezinok).

Blatné – Báhoň 0:4 (0:0), Sloboda 3 (1 z 11 m), Kiss, ŽK: Pecko, J. Fiala – Sloboda, Blaho.

Ivanka – Šenkvice 9:1 (3:1), Lipnický 3, Kelemen 2, Letenay, Sebestyen, Svitnič, Lepko – Ulrich, ŽK: Kinčeš – Polakovič.

1. Ivanka                 4              4              0              0              18:3         12

2. Báhoň                  4              3              1              0              16:4         10

3. Pezinok               4              1              1              2              8:15         4

4. Kráľová                4              1              0              3              3:6           3

5. Blatné                  4              1              0              3              1:8           3

6. Šenkvice              4              1              0              3              8:18         3

Poradie strelcov:

7 gólov – Lipnický (Ivanka), 6 – Gyenes (Kalinkovo), 5 – Turanský (Kalinkovo), Michal Ulrich (Šenkvice), 4 – Kozmon (Pezinok), Lipták (Cajla), Popluhár (Stupava), Jakubec (Vajnory), 3 – M. Kovasich (Čunovo), Imrich (Lamač), Marjanov, Kogler (Rusovce), Miženko (Vajnory), W. Rischer (D. N. Ves), Sloboda (Báhoň), Kelemen (Ivanka), 2 – Gavula, Král (Štart), Chrenka, Slavík (Kalinkovo), Fašung, Čík, Škrabák (Vajnory), Szorád, Lepko (Ivanka), Pomšahár, Krajčovič, Kiss (Báhoň), Pálfy (Lamač), T. Karovič (Lozorno), Krajňák (BCT), M. Rischer (D. N. Ves), 1 – Slezák, Miškovský, Varga, Srnánek (Pezinok), Tomáš Ulrich, Benčurik, Líška (Šenkvice), Jurček, Kolesár, Hypki, Bastl, Morský (Rusovce), Portschy, Novák (Štart), Matiš, Baráth, Machač, Mikuláši (Kalinkovo), Valent, Baláž, Tvrdoň (Čunovo), Boháč, Molnár, Kostka (Lamač), Beňa, Zakucjak, J. Karovič, Šťastný, Daniel, Kostka (Lozorno), Džubák, Navrátil, Bednárik, Dugovič, Kardelis, Janotík, Vršek (Limbach), Kukumberg, Vadel, Ilaš, Grofič (Stupava), Cintavý, Fekete (Vajnory), Štilla, Lacko, Stupavský, Marhefka (D. N. Ves), Maršovský, Kročka, Červenka, Piatka, Köszikla, Pero (Báhoň), Kinčeš, Letenay, Sebestyen, Svitnič (Ivanka), Slavík, Briatka, Danter (BCT), Kabát, Turek (Cajla), Gábriš, Futo, Matúška (Kráľová), Wszol (Blatné).

Súťaž fair play:

0 tr. bodov – Vajnory, Stupava, Cajla, Lozorno, Limbach, Štart, 5 – Lamač, BCT, D. N. Ves (1ŽK), 10 – Šenkvice, Kráľová (2ŽK), 15 – Ivanka, Rusovce (3ŽK), 25 – Báhoň, Blatné, Kalinkovo (5ŽK), 30 – Čunovo (6ŽK), 35 – PŠC Pezinok (7ŽK).

(kritéria: žltá karta – 5 tr. bodov, červená karta po 2ŽK – 15 tr. bodov, červená karta – 30 tr. bodov, nenastúpenie na zápas a zavinené nedohratie zápasu 200 tr. bodov).

Ďalší program:

A-skupina (ihr. ZŠ Budatínska)

5. kolo (23. 2.) – 10.00 Kalinkovo – Rusovce, 12.00 Lamač – Štart, 14.00 Čunovo – BCT.

B-skupina (ihr. bývalý Rapid – Prievoz)

Dohrávka 2. kola, 20. 2. 18.30 Lozorno – Vajnory.

5. kolo (23. 2.) – 8.30 Lozorno – Cajla, 10.30 Stupava – D. N. Ves, 12.30 Limbach – Vajnory.

C-skupina (ihr. NTC Senec)

5. kolo (23. 2.) – 10.00 Pezinok – Blatné, 12.00 Šenkvice – Kráľová, 14.00 Báhoň – Ivanka.


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV