Zimná halová liga BFZ – prípravky – 10. hrací deň (záverečné výsledky)

Zimná halová liga BFZ prípraviek 2013/2014 – ŠH Malina Malacky

Výsledky – 10. hrací deň (záverečný – stretnutia o umiestnenie) :

 

o 13. miesto: Žolík Malacky B – Zohor 1:4 (0:3)

Góly: Rizvani – Rábek 4.

o 11. miesto: Lozorno – Studienka 1:1 (0:0) – na pok. kopy 0:2

Góly: Foltýn – Demetrovič.

o 9. miesto: Modra – Kúty 0:2 (0:0)

Góly: Smolinský 2.

o 3. miesto: Šenkvice – Domino A 3:4 (2:4)

Góly: Šoka 2, Tokár – Kšinský, Kadlic, Kalman, Babík.

o 1. miesto: Žolík Malacky A – ŠKP Dúbravka 1:0 (0:0)

Gól: Šimek.

Konečné poradie: 1. ŠK Žolík Malacky A, 2. ŠKP Dúbravka, 3. SDM Domino Bratislava A, 4. ŠK Šenkvice, 5. ŠK Láb, 6. OFK Vysoká pri Morave, 7. SDM Domino Bratislava B, 8. FC Rohožník, 9. ŠK Kúty, 10. Slovan Modra, 11. FK Studienka, 12. ŠK Lozorno, 13. FC Zohor, 14. ŠK Žolík Malacky A, 15. FK Sološnica, 16. TJ Závod.

Najlepšia hráčka: Kristína Kollárová (Slovan Modra).

Poradie strelcov:

23 gólov – Rastislav Haramia (Žolík A), 22 – Čech (Láb), 16 – Ďurica (Láb), 15 – Rácz (ŠKP), 14 – Rajzík (Vysoká), Šoka (Šenkvice), 12 – Mazúr (Sološnica), Kuma (Žolík A), Zukal (ŠKP), Kalman (Domino A), 10 – Repaský (Rohožník), Gbelský (Vysoká), Babík (Domino A), Šimek (Žolík A), 9 – Závodský (ŠKP), 8 – Blažek (Domino A), 7 – Jurkáček, Rizvani (Žolík A), Martin Polák (Kúty), Rábek (Zohor), 6 – Červienka (ŠKP), Michalovič (Žolík A), Lazík (Domino B), Tokár (Šenkvice), Kšinský (Domino A), 5 – Štefančin, Kružliak, Karolčík, Anisino (Domino A), Fijalka (Rohožník), Šutta (Šenkvice), Gahír (Vysoká), Poncer, Foltýn (Lozorno), Prieložný (Zohor), Kollárová (Modra), Rusnák (Domino B), 4 – Šimon Polakovič, Hájnik (Šenkvice), Masár, Lednár (Domino B), Šiška, Mozola (ŠKP), Malý (Zohor), Kotrla (Žolík B), Nikolas Haramia (Rohožník), Sedlák (Žolík A), 3 – Marčičiak, Nocian (Vysoká), Marušinová, Goča, Špitalský (ŠKP), Bagin (Domino B), Dvorák, Glasa (Modra), Ruppert, Danihel, Daniš (Kúty), Fekete, Kovar, Mifkovič (Zohor), Marek Polák (Žolík A), Vavríček (Lozorno), Dojčák (Studienka), Kadlic (Domino A), 2 – Urbanič (Vysoká), Mošovský (Žolík B), Vojtas, Džuppa (Domino A), Tóth (Lozorno), A. Královič, Hutta, Smolinský (Kúty), Tóth (ŠKP), Fedér, Kollár (Modra), Hržič, Sadloň, Hrivnák (Domino B), Šulc, Sivák (Láb), Bartoš (Závod), Ftáček (Sološnica), Orgoň, Demetrovič (Studienka), 1 – Patuc, Mrocková, Kostúr, Mrožek, Mauer (Domino A), Matejovič, Jánoš (Lozorno), Baláž, Jančarek (Studienka), Švanda, Špergl (Rohožník), Gašpar, Voltemar, Gazdič, Galba, Kubinec (Žolík B), Korič, Bariny (Šenkvice), M. Královič, Gulíšek, Salus, Antala (Kúty), Sova, Voltemar, Galba (Žolík A), Matlovič (Zohor), E. Tóth, Juranová (Modra), Jakub Potocký, Mikuška (Domino B), Žofčák, Vrbinský, Kopjar (Závod), Habuda, Macík, Kubišta (Láb), Marušin (ŠKP), Rizvani (Žolík B).

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV