Obsadenie R a DS – PR BFZ na 15.- 16.3.2014

Súťaže riadené SFZ

I. LMD – U17, U16 – 3. kolo
15.3. 11.00-13.00 Slovan – Dubnica      Polakovič Ľ., Křivan, Laciňák (Rapid)

I.LSŽ – U15, U14 – 16. kolo
15.3. 10.00-12.00 FC Petržalka – Senec      Gaži, Gosiorovský, Malárik (ZŠ Pankúchová)
15.3. 10.00-12.00 Inter – D. Streda      Olša D., Valko, Hádek (Viničné)

I. LMŽ U13 – U12 – 3. kolo
15.3. 10.00-11.30 Senec – FC Petržalka      Szakáll, Lacena za ObFZ-m (Réca)
16.3. 10.00-11.30 Slovan – Levice      Malárik, Černý (Pasienky)

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 17. kolo
15.3. 10.00-12.30 FC Petržalka – Z. Moravce      Fischer, Lackovič, Ščepán; Banič (Sklodowskej)
15.3. 10.00-12.30 Inter – Senec      Bohun, Tanglmayer, Ježík; Marczell (Most pri Bratislave)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 18. kolo
15.3. 15.00 P. Štvrtok – Sv. Jur      Kroneraff, Berner, Cvengroš; Brody
15.3. 15.00 Inter – Domino      Srna, Vašš, Rozinek; Keller (Stupava)
16.3. 15.00 S. Grob – Kráľová p/S      Henček, Vašš, Berner; Príkopa
16.3. 15.00 Rohožník – Most p/B      Lauer, Fischer, Kachnič; Jablonický
16.3. 15.00 Rovinka – Ivanka p/D      Straka, Bohun, Smirnov; Darlea
16.3. 15.00 Limbach – Báhoň      Bláha, Cvengroš, Parilák; Truchlý
16.3. 15.00 Bernolákovo – ŠKP      Orlický, Martiš za SFZ, Rozinek; Somoláni
16.3. 15.00 Stupava – Lozorno      Kočický, Brody, Ďurčo; Hájek

Pohár BFZ Seniori 1. kolo – dohrávka
16.3. 15.00 Kalinkovo – Ružinov      Ruc, Dujava, Martinkovič st.; Minárik

Dorast SD3R – 16. kolo
15.3. 10.00 PŠC Pezinok – Bernolákovo      Havrila, Straka, Martiška
15.3. 12.30 Rohožník – Ivanka p/D      Ralbovský, Polomský, Somoši
15.3. 12.30 D. Lužná – Báhoň      Chálka, Černý, Pacalaj
15.3. 14.00 Ružinov – Iskra      Koštrna, Smirnov, Lipari
15.3. 15.00 Kostolište – Rača      Križko, Ďurčo, Moravec
16.3. 10.30 BCT – ŠKP      Hajnala, Abrman, Hrazdira


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV