Obsadenie R a D na 20. – 21.4.2013

Súťaže riadené SFZ

II. LS/M/DZ – 22. kolo
20.4. 10.00-12.15 Petržalka – Dubnica „B“ Pinček, Křivan, Tanglmayer; Darlea (Sklodowskej)
21.4. 10.00-12.15 Slovan „B“ – Nitra „B“ Henček, Ralbovský, Kudlica; Sedlák ( Rapid )

I. LSŽ-Z A+B – 21. kolo
20.4. 10.00-12.00 Slovan – Petržalka Cvengroš, Chromý, Dujava ( Pasienky )
20.4. 10.00-12.00 Senec – Levice Čižmár, Valko, Melíšek ( V. Biel )
20.4. 14.30-16.30 Inter – Nitra Brody, Havrila, Parilák ( Drieňová )

I. liga žien – 15. kolo
20.4. 15.00 FK Dúbravka – Slovan Straka, Ďurčo M., Kroneraff
20.4. 16.30 Lady Team – Nové Zámky Hrazdira, Martinkovič st., Martinkovič ml. ( Sklodowskej )

I. liga žiačok – 15.kolo
20.4. 13.15 FK Dúbravka – Slovan Ďurčo M., Kroneraff
20.4. 14.30 Lady Team – Nové Zámky , Martinkovič st., Martinkovič ml. ( Sklodowskej )

II. liga žien – 17. kolo
21.4. 10.00 Sv. Jur – Láb Křivan, Gosiorovský, ObFZ-v
21.4. 15.00 Lady Team „B“ – Vrakuňa Rozinek, ObFZ-m, ObFZ-m ( Polygraf )

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 21. kolo
20.4. 17.00 Pl. Štvrtok – Králová p/S Henček, Smolíková, Ježík; Chládek
21.4. 10.30 Inter – Rača Fischer, Dobrovský za SFZ, Tanuška; Šuran
21.4. 17.00 Limbach – Stupava Vašš, Havrila, Straka; Ľupták
21.4. 17.00 Lozorno – Ružinov Dujava, Polakovič Ľ., Smolíková; Hájek
21.4. 17.00 Bernolákovo – Rovinka Kočický, Pinček, Mosor; Minárik
21.4. 17.00 Ivanka – Sv. Jur Bohun, Brody, Hádek; Lônčík
21.4. 17.00 ŠKP – Rohožník Chromý, Martinkovič ml., Bláha; Jablonický
21.4. 17.00 Jablonec – Sl. Grob Tanglamayer, Ježík, Srna; Pogány

Seniori S4A – 19. kolo
20.4. 17.00 Danubia – Domino „B“ Kudlica, Tanuška, Zálesňák; Somoláni
20.4. 17.00 Lamač – Most p/B Rozinek, Ščepán, Orlický; Minarovič
21.4. 17.00 D.N. Ves – BCT Lackovič, Ralbovský, Abrman; Príkopa
21.4. 17.00 Igram – Tomášov Cvengroš, Smirnov, Bilčík; Likavský
21.4. 17.00 Rusovce – Vajnory Moravec, Jendruš, Dobrovský za SFZ; Ležovič
21.4. 17.00 Hrubý Šúr – Kalinkovo Melíšek, Dávid D., Dávid M., Rášo
21.4. 17.00 Čunovo – Vrakuňa Ďurčo M., Pacalaj, Valko; Randa

Seniori S4B – 19. kolo
21.4. 17.00 Kostolište – Báhoň Maretta, Martinkovič st., Križko; Ondrušek
21.4. 17.00 Závod – V. Leváre Hrazdira, Lazar, Ruc za ObFZ-m; Slezák
21.4. 17.00 Viničné – Malacky Gosiorovský, Orlický, Křivan; Truchlý
21.4. 17.00 Jablonové – Šenkvice Parilák, Ščepán, Černý P. za ObFZ-m; Vyletel
21.4. 17.00 Zohor – PŠC Pezinok Martinka, Chálka, Krč; Brody
21.4. 17.00 B. Pezinok – Budmerice Čižmár, Kroneraff, Sabo za ObFZ-m; Vaško

Dorast SD3R – 21. kolo
20.4. 9.30 PŠC Pezinok – FK Dúbravka Jendruš, Bláha, Smirnov
20.4. 10.00 ŠKP – Domino Bohun, Kočický, Henček
20.4. 11.30 Ivanka – Sv. Jur Srna, Fischer, Vašš
20.4. 17.00 Vrakuňa – D. Lužná Križko, Krč, Abrman
21.4. 10.00 Petržalka – Rača Havrila, Polakovič, Bláha ( Polygraf )
21.4. 14.30 Bernolákovo – Kostolište Mosor , Pinček, ObFZ-v

Dorast MD3R – 19. kolo
20.4. 12.00 Vrakuňa – Iskra Abrman, Krč, Križko
20.4. 14.00 Senec – ŠKP Melíšek, Čižmár, Valko

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 19. kolo
20.4. 12.00 Žolík Malacky – Iskra ObFZ-v ( iba ml.žiaci )
20.4. 9.00-11.00 FA Bratislava – Ružinov Hádek, Chálka ( Miloslavov )
20.4. 9.00-10.30 Domino – Ivanka Mosor, Ralbovský
20.4. 9.00-11.00 Lozorno – Ružinov Zálesňák, Lazar
20.4. 9.00-10.30 D. N. Ves – D. Lužná Parilák, Maretta
21.4. 9.30-11.00 Rača – BCT Gosiorovský, Moravec

LMŽ SFZ U-12, U-13- 14.kolo
18.4. 15.30-17.00 Petržalka – Slovan  Malárik ( Pankúchová )
20.4. 14.00-15.30 ŠKP – Domino  Kuzmová
20.4. 10.45-9.00 Inter – Ružinov  Triskal ( Štart )
20.4. 15.30-14.00 Senec – Karlova Ves  Takáč ( V. Biel )

I.LMŽZ  U-12, U-13
21.4. 10.00-11.45 Slovan – Horná Nitra  Savčinský

Prípravka ( PMA ) 16. kolo
20.4. 11.00 Slovan „B“ – Rača Straka Martin
21.4. 9.00 ŠKP – Žolík Malacky Kravárik
21.4. 9.00 FA Bratislava – Karlova Ves Randa ( Bieloruská )
20.4. 14.00 Domino – Slovan „A“ Dano
18.4. 17.30 Ružinov – Petržalka Kuzmová
20.4. 9.00 Inter – Senec Švárny ( Drieňová )

Prípravka ( PMB ) 16. kolo
20.4. 10.00 Slovan „B“ – Rača Straka Martin
21.4. 10.00 ŠKP – Žolík Malacky Kravárik
21.4. 10.15 FA Bratislava – Karlova Ves Randa ( Bieloruská )
20.4. 14.00 Domino – Slovan „A“ Kravárik
18.4. 16.00 Ružinov – Petržalka Kravárik
20.4. 9.00 Inter – Senec Lovás ( Drieňová )

Prípravka ( PMC ) 16. kolo
20.4. 9.00 Slovan „B“ – Rača Straka Martin
21.4. 11.00 ŠKP – Žolík Malacky Kravárik
21.4. 11.30 FA Bratislava – Karlova Ves Randa ( Bieloruská )
20.4. 15.00 Domino – Slovan „A“ Dano
18.4. 16.00 Ružinov – Petržalka Kuzmová
20.4. 10.45 Inter – Senec Švárny ( Drieňová )

Prípravka ( PMA 2 ) 16. kolo
20.4. 9.00 Vrakuňa – Scorpions Kuzmová
20.4. 13.15 D. Lužná – Vajnory Janošovský
21.4. 9.30 Karlova Ves „B“ – Iskra Dano
21.4. 10.30 Karlova Ves „A“ – BCT Dano
20.4. 12.45 Inter – D. N. Ves Lovás

Prípravka ( PMB 2 ) 16. kolo
20.4. 10.00 Vrakuňa – Záhorská Bystrica Kuzmová
20.4. 14.30 D. Lužná – Kalinčiakova Janošovský
21.4. 10.30 Danubia – Jarovce Príkopa ( Ekonóm )
21.4. 8.30 Karlova Ves „A“ – Čunovo Dano
20.4. 9.30 Karlova Ves „B“ – Dúbravka Rataj
20.4. 10.45 Inter – D. N. Ves Lovás

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

Seniori – S5VA – 16. kolo
21. 4. 17.00 Pernek – Gajary Bočák, Miško, AR2, D
21. 4. 17.00 Sološnica – P.Š./Vysoká B Žilavý, AR1, AR2, D
21. 4. 17.00 Studienka – Borinka Hušek, Višváder, AR2, D
21. 4. 17.00 Kuchyňa – Marianka Gilan, Hudy, AR2, D
21. 4. 17.00 Suchohrad – M. Leváre Pirník, Hurban, AR2, D

Seniori – S5VB – 21. kolo
21. 4. 17.00 Čataj – Sv. Jur B Zárecký, Olša D., AR2, D
21. 4. 17.00 Grinava – Miloslavov Boldižár, Surovský, AR2, D
21. 4. 17.00 Kaplná – Malinovo Rusinko, Strapek, AR2, D
21. 4. 17.00 Blatné – Ch. Grob Zborovan, Lieskovský, AR2, D
21. 4. 17.00 Modra – Králová p. S. B Mrva, Hošo, AR2, D
21. 4. 17.00 N. Dedinka – Dubová Augustovič, Brejcha, AR2, D
21. 4. 17.00 Doľany – Častá Patlevič, Mičura, Gajarský, D
21. 4. 17.00 Vištuk – Sl. Grob B Biháry, Polakovič, AR2, D

Dorast – SD4VA – 12. kolo
20. 4. 14.30 Pl. Štvrtok – Malacky Ďurčo, Hušek
20. 4. 17.00 Pl. Mikuláš – Lozorno Višváder, Gilan
21. 4. 14.30 Stupava – Žolik MA Miško, Bočák

Dorast – SD4VB – 19. kolo
20. 4. 17.00 Limbach – Báhoň Rybár, AR
21. 4. 14.30 Viničné – Malinovo Orlický za BFZ, Křivan za BFZ
21. 4. 14.30 Igram – Králová p. S. Smirnov za BFZ, Bilčík za BFZ
21. 4. 14.30 N. Dedinka – Šenkvice Brejcha, Augustovič
21. 4. 14.30 Slov. Grob – Častá R, AR
21. 4. 14.30 B. Pezinok – Budmerice Kroneraff za BFZ, Sabo za BFZ

Žiaci – SZVMA – 16. kolo
21. 4. 15.00 Zohor – Gajary BFZ
21. 4. 14.00 Závod – Stupava Hušek
21. 4. 15.00 Rohožník – Jablonové R
21. 4. 10.00 Žolik MA – Jakubov Hudy
21. 4. 11.00 Láb – Kuchyňa-diev. Višváder

Žiaci – SZVPK – 12. kolo
21. 4. 15.00 Dubová – Budmerice R
21. 4. 15.00 Častá – B. Pezinok R
21. 4. 15.00 Šenkvice – Doľany R
20. 4. 10.30 Jablonec – Modra Opálek
21. 4. 10.30 Báhoň – Sl. Grob Olša D.

Žiaci – SZVSC – 12. kolo
21. 4. 10.00 Igram – N. Dedinka Opálek
21. 4. 11.00 Hr. Šúr – Ch. Grob Lieskovský
21. 4. 10.00 Malinovo – Králová p. S. Strapek
21. 4. 10.00 Tomášov – Most p. B. Brejcha

Žiaci – MZV – 15. kolo
20. 4. 15.00 Šenkvice – Modra Lieskovský
21. 4. 15.00 Limbach – Pl. Štvrtok A Surovský
20. 4. 14.00 Marianka – B. Pezinok Blecha
21. 4. 15.00 V. Leváre – Kuchyňa Višváder
21. 4. 15.00 Vištuk – Pl. Štvrtok B Polakovič A.

Prípravka – PrMA – 13. kolo
20. 4. 14.00 Sološnica – Záh. Ves Pirník
20. 4. 15.00 Pl. Štvrtok A – Zohor Gilan
20. 4. 1100 Lozorno – Jakubov R – D
21. 4. 9.30 Láb – Rohožník R – D
20. 4. 10.00 Pl. Štvrtok B – Stupava Gilan

Prípravka – PrPK – 13. kolo
20. 4. 12.00 B. Pezinok – Grinava R – D
20. 4. 11.00 Ch. Grob – Viničné R – D
20. 4. 13.30 PŠC Pezinok – Sv. Jur R – D
21. 4. 10.00 Sl. Grob – Jablonec R – D

Prípravka – PrSC – 16. kolo
21. 4. 10.00 Králová p. S. B – Bernolákovo R – D
20. 4. 17.00 Malinovo – Čataj R – D
20. 4. 10.00 N. Dedinka – Miloslavov
21. 4. 14.30 Kalinkovo A – Králová p. S. A R – D
21. 4. 9.30 Most p. B. – Kalinkovo B Randa
20. 4. 9.30 Ivanka p. D. – Rovinka Marczell

Dohrávky:

Seniori – S5VB – 17. kolo
17.4. 17.30 Modra – Čataj Augustovič, Zborovan, Huska

Dorast – SD4VB – 15. kolo
17.4. 17.30 Častá – Šenkvice Hošo, Opálek

 

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV