Výsledky stretnutí – hrací deň 13.-14.4.2013

20. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

Rača – ŠKP I. Dúbravka   7:0 (3:0), 28. a 48. Andrejko, 6. Schustrík, 41. Živčák, 47. Gostič, 76. Zvarík, 80. Kalina.

Plav. Štvrtok – Limbach   5:0 (4:0), 9. Ďurica, 32. Havlík, 38. Miklušičák, 45.+ Horváth (11 m), Kadera, ČK: 45.+ Vršek (L).

Sv. Jur – Inter   0:1 (0:1), 10. Benčat.

FC Ružinov – Bernolákovo   0:1 (0:0), 88. Petrovič.

Králová p.S. – Slov. Grob   1:1 (1:0), 43. Kulaš (11 m) – 85. Šporánek.

Rohožník – Jablonec   2:1 (1:0), 13. Uhrinec, 50. Števík – 70. Gašparík (11 m).

Stupava – Lozorno   2:1 (1:0), 44. Ilaš, 83. Turi (11 m) – 53. Juričkovič.

Rovinka – Ivanka p.D   1:2 (1:0), 43. Gubančok – 75. Bician, 87. Szorád.

Dohrávka 17. kola:

ŠKP IDúbravka – FC Ružinov 3:0 (0:0), 58. Frečka, 67. Kantner, 81. Valovič.

1. Rohožník             18        12        3          3          41:22   39

2. Rača                      18        11        4          3          50:14   37

3. Kráľová p.S.       17        10        4          3          33:15   34

4. Slov. Grob           18        9          6          3          36:17   33

5. Inter                      18        9          6          3          28:19   33

6. Bernolákovo      18        10        3          5          27:18   33

7. Rovinka                18        8          6          4          35:23   30

8. Pl. Štvrtok            17        7          5          5          39:22   26

9. Lozorno                 17        5          6          6          20:20   21

10. ŠKP Dúbravka    17        5          4          8          19:34   19

11. Ivanka p.D.          18        5          4          9          24:31   19

12. FC Ružinov          18        5          1          12        19:35   16

13. Svätý Jur             17        4          3          10        16:26   15

14. Limbach               17        4          3          10        12:35   15

15. Stupava                18        3          4          11        17:50   13

16. Jablonec               18        1          4          13        14:49     7

 

Seniori – IV. liga A

18. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

BCT – Vrakuňa 1:2 (1:0), Jaška – Matuška 2.
Kalinkovo – Čunovo 2:0 (2:0), Krajčír (11 m), Lonský.
Vajnory – Hr. Šúr 4:2 (2:0), Gabura 2, Jakubec, Cintavý – Krajč, Čík (vl.).
Tomášov – Rusovce 1:0 (0:0), Lipiak.
Most – Igram 2:0 (0:0), Podolský, Juraško.
Domino B – Lamač 1:0 (1:0), Župa.
D. N. Ves – Danubia 0:2 (0:0), Dudúcz, Kopúň.

1. Most p/B 16 12 2 2 44:16 38
2. Vajnory 16 11 1 4 38:20 34
3. D. N. Ves 15 10 2 3 27:12 32
4. Danubia 16 8 2 6 36:25 26
5. Tomášov 15 8 2 5 26:17 26
6. Lamač 15 8 1 6 34:21 25
7. Kalinkovo 16 6 2 8 23:23 20
8. Čunovo 16 6 1 9 20:23 19
9. Vrakuňa 16 5 3 8 21:26 18
10. Igram 16 6 0 10 19:34 18
11. LP Domino B 16 5 2 9 17:29 17
12. Rusovce 16 4 4 8 19:31 16
13. BCT 16 5 1 10 17:32 16
14. Hrubý Šúr 15 3 3 9 24:56 12

 

Seniori – IV. liga B (S4B)

18. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

Báhoň – Budmerice 3:0 (0:0), Maršovský, Piatka, Bartek.
PŠC Pezinok – B.Pezinok 0:0.
Šenkvice – Zohor 6:1 (3:0), Benčurík 2, Černay, Augustín, Ulrich, Rovenský – Štefanovič.
Jakubov – Jablonové 4:3 (2:3), Malinovský, Gajdár, Šarkózy, Malý – Lazar 2, Hon.
V. Leváre – Viničné 3:2 (1:1), Hájek 3 – Miškov, Kuboši.
Závod – Kostolište 2:0 (1:0), Šíp, M. Susko.

1. Báhoň 15 11 3 1 55:15 36
2. Šenkvice 14 8 3 3 40:27 27
3. B. Pezinok 14 6 5 3 29:19 23
4. Kostolište 15 6 3 6 35:27 21
5. Budmerice 14 6 3 5 32:27 21
6. Jablonove 14 6 2 6 36:30 20
7. Závod 14 5 4 5 27:30 19
8. Viničné 15 6 1 8 33:40 19
9. Zohor 15 5 4 6 23:36 19
10. Jakubov 15 5 3 7 21:24 18
11. PŠC Pezinok 14 5 3 6 19:26 18
12. V. Leváre 14 3 2 9 25:45 11
13. ŠK Malacky 13 3 0 10 19:48 9

 

Seniori – V. liga mesto

17. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

Z. Bystrica – Ekonóm 2:1 (1:0), Štiglic, Brondoš – Salaj.
FK Dúbravka – K. Ves 2:4 (0:2), Novotný, J. Kolár – Bitner 3, Al Jabri.
Hamuliakovo – Štart Nepoč. 1:8 (0:3), Baka (11 m) – Gavula 4, Zorňan a Dudáš po 2.
Krasňany – Volkswagen 1:2 (1:1), Strelec – Sobotovič 2.
Jarovce – Dragons 7:2 (5:1), Pauhof 4, Aksamit, Balucha, Tóth – Vareščák, González.

1. Jarovce 16 14 0 2 72:21 42
2. Štart Nepočujúci 17 12 2 3 65:30 38
3. Volkswagen 17 11 2 4 41:29 35
4. K. Ves 16 10 4 2 53:25 34
5. Ekonóm 16 7 3 6 36:31 24
6. Krasňany 15 5 0 10 34:44 15
7. FK Dúbravka 14 4 0 10 26:41 12
8. Dragons 18 4 0 14 26:64 12
9. Hamuliakovo 15 3 1 11 18:71 10
10. Z. Bystrica 14 2 2 10 10:25 8

 

Seniori V. liga A

15. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

M. Leváre – Pernek 7:3 (2:1), Hujsa 3, T. Maxián a Čermák po 2 – M. Víger 2, Cabak.
Marianka – Pl.Mikuláš 0:0.
Borinka – Kuchyňa 2:4 (1:1), Homola, D. Martinkovič – Doležal 3, T. Čederle.
Vysoká B – Studienka 1:1 (0:1), Kréger – Melichar.
Gajary – Sološnica 6:2 (2:1), Hrdina a Slávik po 3 – Holič, Herda.

1. Gajary 12 10 2 0 40:11 32
2. Malé Leváre 12 8 1 3 33:22 25
3. Vysoká B 12 6 4 2 38:22 22
4. Kuchyňa 12 6 2 4 25:19 20
5. Plav. Mikuláš 12 3 6 3 19:17 15
6. Studienka 12 3 4 5 21:20 13
7. Suchohrad 11 3 3 5 21:31 12
8. Sološnica 12 3 3 6 20:30 12
9. Marianka 11 2 4 5 15:24 10
10. Borinka 12 2 3 7 27:36 9
11. Pernek 12 3 0 9 10:37 9

Po skončení súťažného ročníka odrátajú družstvám OŠK Marianka a TJ Malé Leváre 3 body.

 

Seniori V. liga B

20. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

Sv. Jur B – Sl. Grob B 3:2 (2:2), Andrašovič, Brejcha, Chrappa – Šutta 2.
Častá – Vištuk 6:1 (3:0), Palúch 3, Achymský, Pátek, Martešík – Peško.
Dubová – Doľany 4:3 (2:1), Žák 2, Benkovský, Vika – M. Vandák 2, Tichý.
Kráľová B – N. Dedinka 1:2 (1:1), Németh – Bernáth, Repáň.
Ch. Grob – Modra 0:2 (0:1), Lehnert, Turčan.
Malinovo – Blatné 5:1 (2:1), Gajdoš 2, Hamulák, Goga, T. Peller – M. Milošovič.
Miloslavov – Kaplna 4:2 (1:1), Szép 3, Snopek – T. Benko, L. Benko.
Čataj – Grinava 1:2 (0:1), Mykyška – A. Mlynek, Tábora.

1. Malinovo 17 15 1 1 65:9 46
2. N. Dedinka 18 8 9 1 47:25 33
3. Miloslavov 18 10 2 6 39:29 32
4. Dubová 17 10 1 6 31:24 31
5. Častá 16 9 2 5 40:22 29
6. Kráľová B 18 8 3 7 28:26 27
7. Grinava 18 7 5 6 27:23 26
8. Modra 16 7 3 6 24:30 24
9. Kaplna 18 7 3 8 34:42 24
10. Svätý Jur B 18 7 2 9 23:37 23
11. Chorv. Grob 18 5 3 10 21:33 18
12. Slov. Grob B 17 4 5 8 28:31 17
13. Doľany 18 4 5 9 21:43 17
14. Čataj 17 5 1 11 23:43 16
15. Blatné 18 3 6 9 20:35 15
16. Vištuk 18 4 3 11 38:57 15

Po skončení súťažného ročníka odrátajú družstvu TJ Družstevník Malinovo 6 bodov.

 

Starší dorast – 3. liga

20. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

D. Lužná – I. Petržalka 1:1
Rača – Vrakuňa 2:0
Sv. Jur – FC Petržalka 3:3
Kostolište – Ivanka 0:2
Domino – Bernolákovo 4:1
FK Dúbr – ŠKP I. Dúbr. 0:5

Predohrávka 22. kola:

Domino – PŠC Pezinok 3:1
1. Domino 16 12 2 2 62:19 38
2. ŠKP I Dúbr. 15 12 1 2 50:9 37
3. K. Ves 15 11 1 3 45:11 34
4. D. Lužná 15 8 5 2 36:11 29
5. Rača 16 7 4 5 30:23 25
6. PŠC Pezinok 15 7 3 5 31:17 24
7. FC Petržalka 15 7 2 6 36:34 23
8. Ivanka 14 7 1 6 29:21 22
9. I. Petržalka 16 5 4 7 24:43 19
10. Vrakuňa 15 5 1 9 55:27 16
11. Bernolákovo 14 5 0 9 23:54 15
12. Kostolište 15 4 1 10 16:31 13
13. Sv. Jur 14 1 1 12 12:61 4
14. FK Dúbravka 15 1 0 14 8:66 3

 

Mladší dorast – 3. liga

18. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

K. Ves – SFM Senec B
Vrakuňa – PŠC Pezinok 2:0

voľný žreb – ŠKP Dúbravka
voľný žreb – I. Petržalka
voľný žreb – LP Domino

1. I. Petržalka 10 7 1 2 29:16 22
2. LP Domino 9 7 0 2 17:8 21
3. ŠKP Dúbravka 10 5 2 3 22:12 17
4. SFM Senec B 10 5 1 4 20:20 16
5. K. Ves 9 4 2 3 28:12 14
6. Vrakuňa 9 1 1 7 8:28 4
7. PŠC Pezinok 11 1 1 9 10:38 4

 

Starší žiaci – II. liga (SZRL)

18. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

PŠC Pezinok – D. N. Ves 0:0, Ivanka – Lozorno 4:0, Ružinov – Domino 1:1, BCT – FA Bratislava 11:1, Vrakuňa – Žolík Malacky 0:11.

1. Žolík Malacky 12 11 0 1 83:6 33
2. Domino 12 9 2 1 46:7 29
3. Ružinov 13 8 3 2 64:16 27
4. Ivanka 12 8 3 1 37:10 27
5. D. N. Ves 13 7 3 3 41:15 24
6. BCT 13 6 2 5 30:16 20
7. D. Lužná 12 6 0 6 33:29 18
8. PŠC Pezinok 12 3 2 7 26:27 11
9. Rača 11 3 1 7 21:24 11
10. FA Bratislava 12 2 0 10 13:89 6
11. Lozorno 12 1 0 11 5:75 3
12. Vrakuňa 12 1 0 11 15:100 3

 

Mladší žiaci – II. liga (MZRL)

18. kolo – 13./14. 4. – 16.30: PŠC Pezinok – D. N. Ves 0:1, Ivanka – Lozorno 5:1, Ružinov – Domino 2:0, BCT – FA Bratislava 1:2, I. Petržalka – Rača 2:1, Vrakuňa – Žolík Malacky 0:1.

1. D. N. Ves 14 12 1 1 46:8 37
2. PŠC Pezinok 13 9 2 2 46:17 29
3. Žolík Malacky 13 7 3 3 26:20 24
4. I. Petržalka 14 7 2 5 24:15 23
5. Ivanka 13 7 2 4 30:23 23
6. D. Lužná 13 7 1 5 30:26 22
7. FA Bratislava 13 6 2 5 21:28 20
8. Ružinov 14 6 1 7 20:17 19
9. Rača 13 5 1 7 22:23 16
10. BCT 14 5 1 8 19:26 16
11. Vrakuňa 13 2 2 9 17:33 8
12. Domino 13 2 1 10 10:32 7
13. Lozorno 14 2 1 11 12:54 7

 

Liga mladších žiakov SFZ – U13

13. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

K. Ves – FC Petržalka 3:0,

FC Ružinov – SFM Senec 0:6,

LP Domino – Inter 2:7,

Slovan – ŠKP Dúbravka 9:3.

1. K. Ves 12 9 1 2 52:7 28
2. Inter 12 8 1 3 37:32 25
3. SFM Senec 12 7 2 3 47:25 23
4. FC Petržalka 12 6 1 5 46:33 19
5. Slovan 12 6 0 6 54:27 18
6. ŠKP Dúbravka 12 5 0 7 36:47 15
7. FC Ružinov 12 2 0 10 17:59 6
8. LP Domino 12 2 0 10 11:70 6

 

Liga mladších žiakov SFZ – U12

13. kolo – 13./14. 4. – 16.30: K. Ves – FC Petržalka 3:0, FC Ružinov – SFM Senec 2:2, LP Domino – Inter 0:1, Slovan – ŠKP Dúbravka 24:0.

1. Slovan 12 10 0 2 101:11 30
2. Inter 12 8 2 2 25:6 26
3. K. Ves 12 5 4 3 42:20 19
4. LP Domino 12 5 2 5 33:24 17
5. SFM Senec 12 5 2 5 32:33 17
6. FC Petržalka 12 5 0 7 39:37 15
7. ŠKP Dúbravka 12 3 2 7 23:79 11
8. FC Ružinov 12 0 2 10 8:93 2

 

Prípravka A

15. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

SFM Senec – Slovan B
FC Petržalka – Inter
Slovan A – FC Ružinov 18:3,
K. Ves – LP Domino,
Žolík Malacky – FA BA 1:12,
Rača – ŠKP Dúbravka

Prípravka B

15. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

SFM Senec – Slovan B
FC Petržalka – Inter
Slovan A – FC Ružinov 13:0
K. Ves – LP Domino 5:2
Žolík Malacky – FA BA 3:6
Rača – ŠKP Dúbravka

 

Prípravka C

15. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

SFM Senec – Slovan B 3:0
FC Petržalka – Inter,
Slovan A – FC Ružinov 13:0
K. Ves – LP Domino 7:3
Žolík MAy – FA BA 1:6
Rača – ŠKP Dúbravka

 

Prípravka A2

15. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

D. N. Ves – Vrakuňa 4:3
voľný žreb – Inter
BCT – K. Ves B
MŠK I. Petrž. – K. Ves A 10:0
Vajnory – voľný žreb
Scorpions – D. Lužná 0:2

 

Prípravka B2

15. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

D. N. Ves – Vrakuňa 7:6
FK Dúbravka – Inter 1:0
Čunovo – K. Ves B 6:1
Jarovce – K. Ves A
Kalinčiakova – Danubia 16:4
Z. Bystrica – D. Lužná

 

ObFZ Bratislava-mesto

 

Dorast – IV. liga

19. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

Lamač – BCT 2:5
Slovan ženy B – K. Ves 2:1
Jarovce – D. N. Ves 2:0

1. Jarovce 18 13 1 4 49:24 40
2. BCT 16 12 1 3 52:16 37
3. Lamač 18 11 0 7 37:37 33
4. K. Ves 17 6 1 10 43:36 19
5. D. N. Ves 17 5 0 12 29:47 15
6. Slovan B ženy 16 2 1 13 15:65 7

 

I. trieda starší žiaci

18. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

K. Ves C – voľný žreb
Ružinov B – Lamač 3:0
Rusovce – Ekonóm 12:0
Domino B – BIS

1. Ružinov B 14 11 2 1 64:16 35
2. Rusovce 14 11 0 3 81:15 33
3. Domino B 13 10 1 2 74:13 31
4. BIS 12 6 1 5 55:27 19
5. Lamač 14 6 0 8 45:35 18
6. Ekonóm 15 2 0 13 15:135 6
7. K. Ves C 14 0 0 14 7:100 0

 

I. trieda mladší žiaci

13. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

Bernolákovo – Lamač 2:1
Rača B – I. Petržalka B 2:0
Rusovce – Slovan-ž. 0:6
Rovinka – Scorpions 5:4
Sv. Jur – Vajnory 0:8
Z. Bystrica – FK Dúbravka

1. Bernolákovo 13 9 3 1 51:17 30
2. Vajnory 13 9 2 2 80:5 29
3. I. Petržalka B 13 9 2 2 30:8 29
4. Lamač 13 7 2 4 35:16 23
5. Rovinka 13 7 2 4 35:38 23
6. Slovan-žiačky 13 6 3 4 26:20 21
7. Rača B 13 6 2 5 19:17 20
8. Sv. Jur 13 5 1 7 20:50 16
9. FK Dúbravka 12 4 0 8 25:32 12
10. Rusovce 13 3 1 9 11:51 10
11. Scorpions 13 3 0 10 18:52 9
12. Z. Bystrica 12 0 0 12 4:48 0

 

ObFZ Bratislava-vidiek

 

Starší dorast IV. liga A

11. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

Žolík MA – Rohožník 1:2
Lozorno – Stupava 1:3
Jakubov – Pl. Mikuláš 5:1

1. Jakubov 8 5 1 2 31:14 16
2. Lozorno 8 5 0 3 36:14 15
3. Rohožník 8 5 0 3 19:20 15
4. ŠK Malacky 7 4 1 2 15:9 13
5. Stupava 8 4 0 4 20:24 12
6. Žolík Malacky 8 3 0 5 15:19 9
7. Pl. Štvrtok 7 2 2 3 12:22 8
8. Pl. Mikuláš 8 1 0 7 8:34 3

 

Starší dorast IV. liga B

18. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

Báhoň – Budmerice 7:0
Častá – B. Pezinok 1:2
Šenkvice – Sl. Grob 3:3
Kráľová – N. Dedinka 3:1
Malinovo – Igram 0:5
Limbach – Modra 2:3

1. Báhoň 14 12 1 1 76:14 37
2. Igram 14 12 1 1 60:8 37
3. Kráľová 14 11 1 2 77:15 34
4. N. Dedinka 15 10 1 4 76:19 31
5. Malinovo 15 8 1 6 38:36 25
6. B. Pezinok 14 7 2 5 26:32 23
7. Modra 14 6 2 6 23:38 20
8. Budmerice 14 5 1 8 19:51 16
9. Častá 13 4 0 9 33:40 12
10. Šenkvice 13 3 2 8 30:46 11
11. Sl. Grob 13 1 3 9 8:42 6
12. Viničné 13 1 1 11 9:74 4
13. Limbach 14 1 0 13 10:76 3

 

Starší žiaci A

15. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

Kuchyňa-dievč.- Zohor 2:7
Jakubov – Láb 0:1
Rohožník – Žolík MA B 3:1
Stupava – Jablonové 5:1
ŠK Malacky – Závod nehrali

1. Rohožník 11 8 2 1 39:10 26
2. Žolík Malacky B 11 8 1 2 64:16 25
3. Gajary 10 8 0 2 62:19 24
4. Stupava 11 7 1 3 46:21 22
5. Závod 10 7 0 3 41:18 21
6. Zohor 11 5 0 6 36:37 15
7. Jablonové 11 4 1 6 41:31 13
8. Láb 11 4 0 7 26:43 12
9. ŠK Malacky 10 3 1 6 26:44 10
10. Jakubov 11 2 0 9 24:48 6
11. Kuchyňa-dievčatá 11 0 0 11 11:127 0

 

Starší žiaci B

10. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

Dubová – Častá (15.5. 17:00)
Šenkvice – Budmerice 5:1
Jablonec – B. Pezinok 0:4
Báhoň – Doľany 0:6
Sl. Grob – Modra 1:12

1. Modra 10 9 1 0 78:7 28
2. B. Pezinok 10 9 0 1 41:6 27
3. Doľany 10 6 2 2 28:19 20
4. Jablonec 10 6 0 4 27:21 18
5. Dubová 9 5 1 3 27:20 16
6. Častá 9 3 2 4 15:16 11
7. Šenkvice 10 2 1 7 14:27 7
8. Sl. Grob 10 2 1 7 19:41 7
9. Budmerice 10 1 2 7 14:33 5
10. Báhoň 10 0 0 10 9:88 0

 

Starší žiaci C

11. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

Most – Igram 3:0
Kráľová – Tomášov 0:3
Ch. Grob – Malinovo
N. Dedinka – Blatné

1. Tomášov 9 6 0 3 47:19 18
2. Ch. Grob 6 6 0 0 31:8 18
3. N. Dedinka 7 6 0 1 28:10 18
4. Hr. Šúr 7 4 0 3 36:13 12
5. Kráľová 7 3 1 3 22:19 10
6. Igram 9 3 1 5 17:25 10
7. Most 9 3 0 6 21:34 9
8. Blatné 7 1 0 6 12:41 3
9. Malinovo 7 1 0 6 9:54 3

 

Mladší žiaci

14. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

P. Úľany – Pl.Štvrtok B 1:0
Kuchyňa – Vištuk 2:10
B. Pezinok – V. Leváre 4:0
Pl.Štvrtok A – Marianka 5:1
Šenkvice – Limbach 1:1

1. Pl. Štvrtok B 11 10 0 1 50:8 30
2. B. Pezinok 11 7 1 3 42:12 22
3. Pl. Štvrtok A 11 6 2 3 35:18 20
4. Modra 10 6 1 3 32:7 19
5. V. Leváre 11 5 4 2 33:21 19
6. Vištuk 11 5 2 4 47:26 17
7. Marianka 11 3 4 4 11:15 13
8. P. Úľany 11 3 3 5 19:23 12
9. Limbach 11 2 3 5 19:41 9
10. Šenkvice 11 2 2 7 24:43 8
11. Kuchyňa 11 0 0 11 4:102 0

 

Prípravka MA

12. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

Z. Ves – Stupava 3:5
Rohožník – Pl.Štvrtok B 8:5
Jakubov – Láb 1:0
Zohor – Lozorno 5:2
Sološnica – Pl.Štvrt A 0:14

 

Prípravka PK

12. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

Grinava – Jablonec 1:3
Sv. Jur – Sl. Grob 0:2
Viničné – PŠC Pezinok 0:13
Modra – Ch. Grob 16:0

 

Prípravka SC

15. kolo – 13./14. 4. – 16.30:

Čataj – Kráľová B 1:5
Miloslavov – Malinovo
Kráľová A – N. Dedinka
Kalinkovo B – Kalink. A 1:11
Rovinka – Most 5:3
Bernolákovo – Ivanka

 

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV