Obsadenie R a DS – PR BFZ na 29.- 30.3.2014

Súťaže riadené SFZ

I. LMD – U17, U16 – 5. kolo
29.3. 11.00-13.00 Slovan – Bardejov      Lauer, Kroneraff, Chromý (Rapid)

I.LSŽ – U15, U14 – 18. kolo
29.3. 10.00-12.00 FC Petržalka – Dubnica      Tanglmayer, Křivan, Gosiorovský (ZŠ Pankúchová)
30.3. 14.00-16.00 Inter – Senec                          ObFZ-m, ObFZ-m, ObFZ-m (Drieňová)

I. LMŽ U13 – U12 – 5. kolo
29.3. 10.00-11.30 Senec – Inter                     Lacena, Straka M. za ObFZ-m (Réca)
30.3. 10.00-11.30 Slovan – AS Trenčín       Krč, Barin za ObFZ-m (Pasienky)

II. Liga ženy BA – 12. kolo
30.3. 14.00 Láb – K. Ves                                     ObFZ-v

Regionálna liga žiačok Bratislava – 12.kolo
30.3. 10.00 FC Petržalka – K. Ves                     Černý

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 19. kolo
29.3. 10.00-12.30 FC Petržalka – Skalica      Vašš, Kočický, Olša D.; Šuniar (Sklodowskej)
29.3. 10.00-12.30 Inter – D. Dtreda                 Bláha, Brody, Henček; Príkopa (Drieňová)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 20. kolo
29.3. 16.00 P. Štvrtok – Domino                     Bohun, Ščepán, Smolíková; Somoláni
30.3. 16.00 S. Grob – Most p/B                       Kočický, Ježík, Kachnič; Ľupták
30.3. 16.00 Kráľová p/S – Ivanka p/D           Orlický, Mosor, Berner; Beňo
30.3. 16.00 Rohožník – Báhoň                        Cvengroš, Brody, Polakovič Ľ.; Darlea
30.3. 16.00 Rovinka – ŠKP                               Havrila, Vašš, Rozinek; Brody
30.3. 16.00 Limbach – Lozorno                      Chromý, Straka, Henček; Chladek
30.3. 16.00 Bernolákovo – Sv. Jur                  Parilák, Kroneraff, Bláha; Keller
30.3. 16.00 Stupava – Ružinov                        Tanglmayer, Lauer, Srna; Hájek

Seniori S4A – 15. kolo
29.3. 16.00 Vrakuňa – Vajnory               Martiška, Jendruš, Ďurčo M.; Jablonický
30.3. 16.00 D. N. Ves – Danubia           Zálesňák, Dávid D., Krč za ObFZ-m; Minárik
30.3. 16.00 Tomášov – Čunovo            Malárik, Ruc, Čižmár za ObFZ-m; Dadykin
30.3. 16.00 K. Ves – BCT                        Laciňák, Lackovič, Takáč za ObFZ-m; Elefant
30.3. 16.00 Malinovo – Rusovce           Somoši, Pacalaj, Ralbovský; Lazar
30.3. 16.00 Kalinkovo – Igram              Valko, Chálka, Martiška; Minarovič
30.3. 16.00 Jarovce – Lamač                 Křivan, Černý, Krčová za ObFZ-m; Marczell

Seniori S4B – 15. kolo
30.3. 16.00 Zohor – PŠC Pezinok               Maretta, Koštrna, Olša D.; Banič
30.3. 16.00 CFK Pezinok – Kostolište       Gosiorovský, Smolíková, Dujava; Vaško
30.3. 16.00 V. Leváre – Gajary                     Hádek, Ščerpán, Abrman; Slezák
30.3. 16.00 Závod – Viničné                         Hrazdira, Jendruš, Moravec; Rášo
30.3. 16.00 Budmerice – Jakubov              Gaži, Bohun, Hajnala; Truchlý
30.3. 16.00 Jablonové – Šenkvice              Križko, Ďurčo M., Polomský; Mazanec P.
Dorast SD3R – 18. kolo
29.3. 10.00 PŠC Pezinok – Rača               Polakovič Ľ. Rozinek, Černý
29.3. 10.30 Iskra – Ivanka p/D                   Hajnala, Polomský, Ščepán
29.3. 13.30 Vrakuňa – Báhoň                    Srna, Ďurčo M., Jendruš
29.3. 13.30 Rohožník – ŠKP                       Dávid D., Zálesňák, Lackovič
29.3. 13.30 D. Lužná – Bernolákovo        Ježík, Berner, Orlický
29.3. 13.30 Domino – Kostolište              Havrila, Gaži, Moravec

Dorast MD3R – 15. kolo
27.3. 15.30 ŠKP – BCT                                   Gaži, Malárik
29.3. 14.00 Senec – Rača                             Valko, Hádek (V. Biel)
30.3. 13.30 Zohor – Ružinov                         Olša D., Koštrna
30.3. 13.30 Tomášov – PŠC Pezinok         Ruc, Čižmár za ObFZ-m
30.3. 13.30 Domino – Vrakuňa                    ObFZ-m, ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 15. kolo
29.3. 9.00-11.00 D. N. Ves – PŠC Pezinok          Somoši, Križko
29.3. 9.00 Vrakuňa – Modra                                    Moravec (iba st. žiaci)
29.3. 9.30-11.15 K. Ves – BCT                                Ralbovský, Laciňák
29.3. 10.00-11.45 Rača – Žolík Malacky               Parilák, Malárik
29.3. 12.00-14.00 FA Bratislava – Rusovce        Teťák, Orlíková za ObFZ-m (Malinovo)
29.3. 13.30-15.30 Ružinov – Domino                   Chálka, Ruc
30.3. 12.00-14.30 Ivanka p/D – D. Lužná             Kroneraff, ObFZ-v

Prípravka (PMA1) 12. kolo
29.3. 10.00 Slovan – FA Bratislava      Žilavý
30.3. 9.00 FC Petržalka – ŠKP             Šesták
30.3. 9.00 Inter – Ružinov                      Plonka
30.3. 9.30 Rača – Domino                     Grác
30.3. 10.30 K. Ves – Hamuliakovo       Kašper

Prípravka (PMB1) 12. kolo
29.3. 9.00 Slovan – FA Bratislava        Dano
30.3. 10.00 FC Petržalka – ŠKP           Šesták
30.3. 9.00 Inter – Ružinov                      R
30.3. 10.45 Rača – Domino                  Grác
30.3. 9.30 K. Ves – Hamuliakovo         Kašper

Prípravka (PMC) 12. kolo
29.3. 9.00 Slovan – FA Bratislava        Žilavý
30.3. 11.00 FC Petržalka – ŠKP            Šesták
30.3. 11.00 Inter – Ružinov                    Plonka
30.3. 12.00 Rača – Domino                   Grác
30.3. 8.30 K. Ves – Hamuliakovo         Kašper

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

Seniori S5VA – 11. kolo
30.03. 16:00 Studienka – Pl. Štvrtok/Vysoká             Pirník, AR1, AR2
30.03. 16:00 Sološnica – Záhorská Ves                    Ďurčo P., Žilavý, AR2
30.03. 16:00 Pernek – M. Leváre                                 Huska, Brejcha, AR2
30.03. 16:00 Malacky – Borinka                                  Hudy, Rozbora, AR2
30.03. 16:00 Suchohrad – Pl. Mikuláš                       ObFZ-m, ObFZ-m, ObFZ-m

Seniori S5VB – 17. kolo
29.03. 16:00 Kráľová B – Sl. Grob B               Augustovič st., Polakovič A., Kardelis
30.03. 16:00 Doľany – Blatné                          Habo, Opálek, Lieskovský
30.03. 16:00 N. Dedinka – Dubová                Augustovič ml., Kováč, AR2
30.03. 16:00 Modra – Ch. Grob                      Olša M., Sobolová, AR2
30.03. 16:00 Čataj – Vištuk                              Patlevič, Gajarský, Paracková
30.03. 16:00 Kaplná – Sv. Jur B                      Bočák, Miško, AR2
30.03. 16:00 Miloslavov – Grinava                 Rybár, Mičura, AR2
30.03. 16:00 Hr. Šúr – Častá                           Gilbert, Strapek, AR2

Starší žiaci SZVMA – 17. kolo
30.03. 10.00 Žolík – Zohor                                          Žilavý
30.03. 10.00 Pl. Štvrtok/Vysoká A – Stupava           Hudy
30.03. 11.00 Láb – Závod                                            Rozbora
30.03. 13.00 Z. Ves – Pl. Štvrtok/Vysoká B               R
30.03. 14.00 Jabloňové – V. Leváre                          R
30.03. 14.00 Rohožník – Sološnica                          R

Starší žiaci SZVSC – 11. kolo
30.03. 10.00 Tomášov – Most               R
30.03. 14.00 Malinovo – Igram              R

Mladší žiaci MZV – 12. kolo
29.03. 10.00 Rovinka – Viničné                                   Paracková
29.03. 13.30 Pusté Úľany – Šenkvice                         Konečný
30.03. 10.30 Báhoň – Kalinkovo                                  R
30.03. 14.00 Bernolákovo – Š. Hamuliakovo            Augustovič st.
30.03. 14.00 Limbach – Cajla                                       R

Prípravka PrMA – 12. kolo
29.03. 10.00 Rohožník – Zohor                                   R
29.03. 13.00 Lozorno – Pl. Štvrtok/Vysoká                R
29.03. 13.30 Závod – Jakubov                                     R
29.03. 14.00 Sološnica – Stupava                              Pirník
29.03. 14.00 Malacky – Studienka                              Žilavý
30.03. 09.30 Láb – V. Leváre                                       R

Prípravka PrSC – 14. kolo
29.03. 09.30 Ivanka – Senec                              Konečný
29.03. 10.00 N. Dedinka – Čataj                        R
29.03. 10.00 Bernolákovo – Malinovo             Marczell
29.03. 11.00 Ch. Grob – Kalinkovo                   Randa
30.03. 09.30 Rovinka – Kráľová A                    Paracková
30.03. 10.00 Kráľová B – Most                          R

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV