Obsadenie R a D –PR BFZ na 15.-23.4.

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 21. kolo
17.4. (Štvrtok) 10.00-12.00 Senec – Nitra                Hádek, Abrman, Hajnala (V. Biel)
17.4. (Štvrtok) 14.00-16.00 Slovan – D. Streda       Vašš, Křivan, Ďurčo (Pasienky)

I. LMŽ U13 – U12 – 8. kolo
17.4. (Štvrtok) 10.00-11.30 Inter – Myjava                      Kuzmová, Triskal (Ekonóm)
17.4. (Štvrtok) 14.00-15.30 FC Petržalka – Púchov      Jaššo, Krčová (Pankúchová)

II. Liga ženy BA – 15. kolo
16.4. (Streda) 17.30 D. Lužná – FK Dúbravka       Moravec, Triskal za ObFZ-m
19.4. 11.00 Sv. Jur – Kuchyňa                                    Henček, Gosiorovský
19.4. 15.00 K. Ves – FC Povoda                                Malárik, Černý

Regionálna liga žiačok Bratislava – 15.kolo
16.4. 16.00 (Streda) D. Lužná – FK Dúbravka         Triskal za ObFZ-m
19.4. 10.00 Slovan – Skloplast Trnava                      Koštrna
19.4. 13.30 K. Ves – FC Povoda                                  Černý

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 22. kolo
16.4. (Streda) 10.00-12.30 Senec – FC Petržalka          Kočický, Bohun, Parilák; Brody (V. Biel)
16.4. (Streda) 14.30-12.30 K. Ves – Levice                     Orlický, Vašš, Hádek; Somoláni (Lamač)
17.4. (Štvrtok) 10.00-12.30 Inter – L. Trnava               Cvengroš, Brody, Gaži; Marczell (Drieňová)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 23. kolo
17.4. (Štvrtok) 16.30 Ružinov – Rovinka               Henček, Straka, Rozinek; Príkopa
17.4. (Štvrtok) 17.00 ŠKP – Most p/B                     Tanglmayer, Kočický, Chromý; Keller
18.4. (Piatok) 16.30 Inter – Bernolákovo              Polakovič Ľ., Parilák, Bláha; Truchlý
18.4. (Piatok) 16.30 Lozorno – Kráľová p/S         Kroneraff, Berner, Ježík; Jablonický
19.4. 10.30 Domino – Limbach                               Srna, Rozinek, Straka; Brody
19.4. 16.30 P. Štvrtok – S. Grob                              Vašš, Smirnov, Orlický; Chladek
19.4. 16.30 Sv. Jur – Rohožník                                Cvengroš, Berner; Smolíková; Darlea
19.4. 16.30 Báhoň – Ivanka p/D                             Bohun, Brody, Chromý; Somoláni

Seniori MRB – 24. kolo – (Streda)
23.4. 17.00 S. Grob – Báhoň                       Kočický, Smolíková, Gaži; Banič
23.4. 17.00 Ivanka p/D – ŠKP                    Bláha, Kachnič, Ščepán; Jablonický
23.4. 17.00 Most p/B – Lozorno               Straka, Srna, Vašš; Truchlý
23.4. 17.00 Kráľová p/S – Sv. Jur            Parilák, Smirnov, Tanglmayer; Príkopa
23.4. 17.00 Rohožník – Ružinov               Chromý, Ježík, Polakovič Ľ.; Hájek
23.4. 17.00 Rovinka – Domino                  Brody, Berner, Kroneraff; Keller
23.4. 17.00 Limbach – Inter                      Orlický, Rozinek, Cvengroš; Darlea
23.4. 17.00 Stupava – P. Štvrtok              Henček, Bohun, Havrila; Šuniar

Seniori S4A – 18. kolo
16.4. (Streda) 17.00 BCT – D. N. Ves            Ralbovský, Havrila, Polomský; Šuniar
17.4. (Štvrtok) 17.00 K. Ves – Lamač          Martiška, Smirnov, Gosiorovský; Ondrušek (BCT
18.4. (Piatok) 10.30 Vajnory – Čunovo       Křivan, Hajnala, Abrman; Páchnik
20.4. 16.30 Kalinkovo – Danubia                  Maretta, Henček, Martiška; Elefant
20.4. 16.30 Jarovce – Malinovo                    Koštrna, Hajnala, Gosiorovský; Ľupták
20.4. 16.30 Igram – Vrakuňa                          Ďurčo M., Hádek, Olša D.; Dadykin
20.4. 16.30 Rusovce – Tomášov                    Dávid D., Hrazdira, Dujava; Vaško

Seniori S4B – 18. kolo
19.4. 16.30 PŠC Pezinok – Budmerice           Ruc, Polakovič Ľ., Chálka; Banič
20.4. 16.30 Jablonové – Závod                        Martinkovič st., Samko, Jendruš; Hájek
20.4. 16.30 Šenkvice – V. Leváre                    Valko, Križko, Křivan; Marczell
20.4. 16.30 Viničné – CFK Pezinok                 Kachnič, Zálesňák, Lackovič; Minárik
20.4. 16.30 Gajary – Zohor                                Kočický, Malárik, Černý; Lazar
20.4. 16.30 Jablonec – Kostolište                   Gaži, Ježík, Moravec; Rášo

Dorast SD3R – 21. kolo
17.4. (Štvrtok) 14.00 Domino – BCT                         Bláha, Smirnov, Parilák
17.4. (Štvrtok) 17.00 PŠC Pezinok – Ružinov         Hajnala, Hádek, Abrman
19.4. 10.00 Kostolište – D. Lužná                              Lackovič, Zálesňák, Dávid D.
19.4. 14.00 Báhoň – Ivanka p/D                                Jendruš, Brody, Chromý
19.4. 16.30 Bernolákovo – Iskra                                Parilák, Ďurčo, Abrman
20.4. 13.00 Rača – Rohožník                                      Bláha, Kroneraff, Abrman

Dorast MD3R – 18. kolo
15.4. (Utorok) 17.00 BCT – Tomášov                    Malárik, Ruc
16.4. (Streda) 16.00 Ružinov – Domino               Straka, Martiška
17.4. (Štvrtok) 17.00 Vrakuňa – Senec „B“           Ruc, Chálka
20.4. 14.00 Gajary – Zohor                                      Malárik, Černý
20.4. 15.00 Rača – PŠC Pezinok                           Abrman, Kroneraff, Bláha

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 18. kolo
16.4. (Streda) 18.00-16.30 Žolík Malacky – K. Ves                  Křivan, Tanglmayer
22.4. (Utorok) 17.30-16.00 PŠC Pezinok – Ivanka p/D          Orlický, Černý
22.4. (Utorok) 17.30-16.00 Rača – FA Bratislava                    Martiška, Křivan
22.4. (Utorok) 17.30-16.00 D. Lužná – Vrakuňa                      Valko, Hádek
22.4. (Utorok) 17.30-16.00 Rusovce – Ružinov                       Hajnala, Malárik
22.4. (Utorok) 17.30-16.00 BCT – D. N. Ves                             Koštrna, Abrman
22.4. (Utorok) 17.30 Modra – Domino                                        Olša D. (iba st. žiaci)

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

S5VA – 15. kolo
20.04. 16:30 Malacky – Studienka                                  Hudy, AR1, AR2
20.04. 16:30 Suchohrad – Pernnek                                Rozbora, Ďuriš, AR2
20.04. 16:30 Pl. Mikuláš – Kuchyňa                               Ďurčo Peter, Gilan, AR2
20.04. 16:30 Borinka – Sološnica                                  Randa, Mičura, Paracková
20.04. 16:30 M. Leváre – Pl. Štvrtok-Vysoká B            Žilavý, Surovský, AR2

S5VB – 20. kolo
19.04. 16:30 Sl. Grob B – Miloslavov             Augustovič ml., Augustovič st., Randa
20.04. 16:30 Častá – Čataj                              Strapek, Kardelis, AR2
20.04. 16:30 Grinava – Modra                         Bočák, Miško, AR2
20.04. 16:30 Hr. Šúr – Kaplna                         Augustovič ml., Kováč, AR2
20.04. 16:30 Sv. Jur B – N. Dedinka              Rybár, Gajarský, AR2
20.04. 16:30 Vištuk – Doľany                          Olša M., Uhrín, Sobolová
20.04. 16:30 Ch. Grob – Kráľová B                 Augustovič st., Brejcha, AR2
20.04. 16:30 Dubová – Blatné                         Gilbert, Opálek, AR2

SD4VA – 12. kolo
19.4. 14.00 Lamač – Žolík Malacky             Krč, Rataj, Choreň za ObFZ-m
19.04. 16:30 Pl. Mikuláš – Jarovce              Hudy, Gilan
19.04. 16:30 Jakubov – Závod                      Rozbora, Surovský

SD4VB – 12. kolo
19.04. 16:30 Šenkvice – Budmerice            Huska, Sobolová
20.4. 14.00 Viničné – Modra                         Zálesňák, Lackovič
20.04. 14:00 Sl. Grob – Cajla                        Patlevič

PrSC – 16. kolo – ŠTVRTOK
17.04. 17.00 Bernolákovo – Senec             Marczell

SZV MA – 16. kolo – ŠTVRTOK
17.04. 17.30 Závod – Rohožník                   Rozbora

SD4VB – 12. kolo – ŠTVRTOK
17.04. 17.00 D. Lužná B – Kráľová             Augustovič ml., Augustovič st.

SZV MA – 20. kolo – UTOROK
22.04. 17.00 Leváre – Pl.Štvrtok A               Lukeš
22.04. 17.00 Z.Ves – Žolík B                         Rozbora
22.04. 17.00 Pl.Štvrtok B – Rohožník          Konečný 
22.04. 17.00 Stupava – Láb                          Randa
22.04. 17.00 Zohor – Lozorno                     Gilan
22.04. 17.00 Sološnica – Jakubov              Hudy
22.04. 17.00 Závod – Jabloňove                Žilavý

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV