Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 26.4.- 1.5.2014

Súťaže riadené SFZ

I. LMŽ U13 – U12 – 10. kolo
29.4. 16.30-18.00 (Utorok) Senec – Slovan  Augustovič st., Randa

I. Liga ženy – 13. kolo – Nové obsadenie zmena hracieho dňa
27.4. 14.30 Slovan – Šaľa  Kroneraff, Triskal, Krčová  za ObFZ-m  (Pasienky)

I. Liga juniorky – 13. kolo – Nové obsadenie zmena hracieho dňa
27.4. 16.30 Slovan – Šaľa  Triskal, Kroneraff, Krčová za ObFZ-m  (Pasienky)

II. Liga ženy BA – 15. kolo – dohrávka
27.4. 13.30 K. Ves – FC Povoda  Lauer (R) za Kroneraffa

II. Liga ženy BA – 16. kolo
26.4. 13.00 FK Dúbravka – Sv. Jur  Sivák, Grác (AR1) za Čižmára, Kuzmová za ObFZ-m

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 23. kolo
26.4. 10.00-12.30 FC Petržalka – Myjava  Parilák, Ďurčo M., Ralbovský (AR2) za Rozinka; Chladek

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 25. kolo
26.4. 10.30 ŠKP – Báhoň  Cvengroš, Havrila, Rozinek (AR2) za Kachniča; Jablonický

Seniori S4B – 19. kolo
27.4. 17.00 Kostolište – Gajary  Olša D., Križko, Bláha (AR2) za Koštrnu; Dadykin

Dorast SD3R – 22. kolo
26.4. 11.00 Ivanka p/D – ŠKP  Kočický, Hádek, Valko (AR2) za Koštrnu

Pohár BFZ St. dorast – Štvrťfinále
30.4. 17.00 (Streda)Báhoň – Ivanka p/D  Chromý, Hajnala, Hádek (AR2) za Laciňáka
27.4. 15.00 Rača – Ružinov  Polakovič (R) za Ježíka, Straka (AR1) za Polakoviča Ľ.

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL)  – 18. kolo – dohrávky
1.5. (Štvrtok) 11.00 Rusovce – Ružinov  Černý (iba ml. žiaci)
30.4. (Streda) 16.30-15.00 BCT – D. N. Ves  Ruc, Gaži

Družobné stretnutie 29.4. (Utorok) o 13.00 v Lozorne U „15“

BFZ – JmKFS  Hudy, Rozbora, Ďuriš za ObFZ-v

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

SZV MA – 21.kolo
27.4. 14,30 Jakubov – Zohor            Konečný za R
27.4. 10,00 Žolík B – Pl.Štvrtok A      Gilan ZMENA!!! /hrá sa 15.05. 17.00!!!/

SZV PK – 13.kolo
26.4. 12,00 CFK Cajla – Častá                     Minárik za Konečného

MZV – 16.kolo

27.4. 10,30 Báhoň – CFK Cajla                     R za Randu

PrPK – 12.kolo
26.4. 10,00 CFK Cajla – Sl.Grob       Minárik za Konečného

PrSC – 17.kolo
27.4. 15,00 Čataj – Kalinkovo                       R za Uhrína

S5VA 12. kolo
01.05. 15:00 Malacky – Borinka       Ďurčo Peter, Ďuriš, Gilan

S5VB 22. kolo
01.05. 17:00 Sl. Grob B – Kaplna      Augustovič st., Brejcha, Polakovič A.
01.05. 17:00 Miloslavov – Čataj        Rybár, Kardelis, AR2
01.05. 17:00 Hr. Šúr – Modra             Bočák, Miško, AR2
01.05. 17:00 Častá – N. Dedinka      Patlevič, Gajarský, Uhrín
01.05. 17:00 Grinava – Doľany          Pirník, Hudy, Surovský
01.05. 17:00 Sv. Jur B – Kráľová B    Augustovič ml., Kováč, Mičura
01.05. 17:00 Vištuk – Blatné              Olša M., Opálek, Sobolová
01.05. 17:00 Ch. Grob – Dubová      Strapek, Huska, Randa

SD4VB 11. kolo
01.05. 15:00 Dun. Lužná B – Cajla    Kardelis, Rybár

SD4VB – 12. kolo
29.04. 17:00 Viničné – Modra            Brejcha, Huska

SZVMA – 28.kolo
01.05. 10,00 V.Leváre – Lozorno      Lukeš
01.05. 10,00 Láb – Jakubov              Žilavý
01.05. 10,00 Rohožník – Jabloňové  Gilan
01.05. 10,00 Z.Ves – Závod              Rozbora
01.05. 16,30 Pl.Štvrtok B – Sološnica /ihr. Vysoká/   R
01.05. 10,00 Stupava – Zohor                       Randa

MZV – 15.kolo
30.04. 17.00 N. Dedinka – Šenkvice            Augustovič ml.
01.05. 10,00 CFK Cajla – Rovinka               Minárik
01.05. 10,00 Bernolákovo – P.Uľany            Augustovič st.
01.05. 13,00 Š.Hamuliakovo – Báhoň         R
01.05. 10.00 Viničné – Kalinkovo                  Huska

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV