Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 3.- 8.5.2014

Súťaže riadené SFZ

I. LMD – U17, U16 – 9. kolo
7.5. 14.00-16.00 Slovan – Žilina      Smirnov za Polomského, Křivan, Laciňák (Rapid)

I.LSŽ – U15, U14 – 22. kolo – dohrávka – streda
7.5. 11.00-13.00 Inter – Senica      Chromý, Brody, Hádek

I. LMŽ U13 – U12 – 10. kolo
3.5. 10.00-11.30 Inter – Púchov      Krčová, Bočák Jo. za Ľuptáka Š. (Ekonóm)

I. LMŽ U13 – U12 – 9. kolo – dohrávka
8.5. 10.00-11.30 FC Petržalka – Levice      Teťák, Jaššo (Pankúchová)

II. Liga ženy BA – 10. kolo – dohrávka
8.5. 14.00 Sv. Jur – Kopčany      Ralbovský, Koštrna

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 26. kolo
3.5. 17.00 Báhoň – Lozorno      Tanglmayer, Hajnala (AR1) za Bernera, Ježík; Chladek
4.5. 17.00 S. Grob – ŠKP      Chromý, Smolíková, Malárik (AR2) za Hádeka; Beňo
4.5. 17.00 Most p/B – Ružinov      Kočický, Parilák, Somoši (AR2) za Jendruša; Ľupták
4.5. 17.00 Kráľová p/S – Domino     Brody, Tanglmayer (AR1) za Cvengroša, Dujava; Keller
4.5. 17.00 Rohožník – Inter      Henček, Martiš (AR1) za Kachniča, Cvengroš (AR2) za Smirnova; Brody
4.5. 17.00 Bernolákovo – Stupava      Srna, Bláha (AR1) za Bernera, Ďurčo M. (AR2) za Bláhu; Darlea

Seniori MRB – 27. kolo – streda
7.5. 17.00 Bernolákovo – S. Grob      Polakovič Ľ., Somoši (AR1) za Smirnova, Maretta (AR2) za Dujavu; Minárik
7.5. 17.00 Stupava – Limbach      Bohun, Kočický, Zálesňák (AR2) za Jendruša; Somoláni
7.5. 17.00 P. Štvrtok – Rovinka      Bláha, Tanglmayer, Polomský (AR2) za Bernera; Keller
7.5. 17.00 Ružinov – Ivanka p/D      Cvengroš, Ježík, Gaži (AR2) za Hádeka; Hájek

Seniori S4A – 20. kolo
3.5. 9.30 BCT – Vajnory      Ďurčo M., Lackovič (AR1) za Pariláka, Smirnov; Ondrušek
3.5. 17.00 Lamač – Tomášov      Somoši, Samko, Laciňák (AR2) za Martinkoviča st.; Banič
4.5. 17.00 Danubia – Malinovo      Dávid D. (R) za Martinkoviča st., Koštrna, Křivan; Lazar
4.5. 17.00 K. Ves – Kalinkovo      Križko, Jendruš (AR1) za Somošiho, Laciňák; Minarovič (BCT)
4.5. 17.00 Jarovce – Vrakuňa      Zálesňák, Berner (AR1) za Dávida D., Černý; Rášo

Seniori S4B – 20. kolo
4.5. 17.00 Šenkvice – CFK Pezinok      Hádek (R) za Malárika, Orlický, Mosor; Páchnik
4.5. 17.00 Jakubov – Zohor      Polomský, Ralbovský, Smirnov (AR2) za Samka; Slezák
4.5. 17.00 Gajary – Jablonec      Fischer, Samko (AR1) za Tanglmayera, Ruc; Mazanec P.

Dorast SD3R – 24. kolo – streda
7.5. 17.00 Rohožník – PŠC Pezinok      Lackovič, Pirník, Rozbora za ObFZ-v
7.5. 17.00 D. Lužná – BCT                        Fischer, Hádek (AR2) za Gažiho, Malárik

Dorast MD3R – 20. kolo
3.5. 15.30 Ružinov – ŠKP         Abrman (R) za Hajnalu, Durčo M. (AR) za Abrmana
4.5. 14.30 Šamorín-Hamuliakovo – Tomášov      Krčová, Teťák, Lovás za ObFZ-m

Dorast MD3R – 18. kolo – dohrávka
8.5. (Štvrtok) 10.00 Gajary – Zohor      Rozbora, Žilavý za ObFZ-v, ObFZ-v

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 20. kolo
3.5. 11.30 BCT – Modra             Lackovič (R) za Pariláka, Smirnov (iba st. žiaci)
3.5. 11.30 Rača – Vrakuňa       Křivan (iba ml.žiaci)
4.5. 10.00 Rača – Vrakuňa      Cvengroš, Křivan (iba st.žiaci)

Prípravka (PMA1) 17. kolo
3.5. 10.30 Domino – FA Bratislava                      Kravárik za Choreňa
8.5. 9.00 Ružinov – Šamorín-Hamuliakovo       Lovás za Dana

Prípravka (PMB1) 17. kolo
3.5. 10.30 Domino – FA Bratislava          Matejová za Voleka
13.5. 18.00 Senec – K. Ves                        Žilavý L. Zmena hracieho dňa

Prípravka (PMC) 17. kolo
3.5. 12.00 Domino – FA Bratislava                        Kravárik za Voleka
8.5. 10.00 Ružinov – Šamorín-Hamuliakovo      Lovás za Dana

Prípravka (PMA2) 13. kolo
4.5. 9.00 D. N. Ves – Jarovce       Volek za Ľuptáka Š.

Prípravka (PMB2) 13. kolo
4.5. 10.30 D. N. Ves – Jarovce      Volek za Ľuptáka Š.

Súťaže riadené ObFZ-v

Seniori S5VA – 17. kolo
4.5. 17.00 P. Mikuláš – P. Štvrtok „B“      Grác, Triskal, Krč; Doboš

Seniori S5VB – 23. kolo
4.5. 17.00 Doľany – Častá                          Čižmár, Kuzmová, Lacena; Lehuta
04.05. 17:00 Blatné – Sv. Jur B                 Patlevič, Gajarský, AR2 /nové obsadenie/
04.05. 17:00 N. Dedinka – Hr. Šúr           Strapek za Brejchu, Brejcha za AR2
04.05. 17:00 Modra – Miloslavov              Opálek za Strapeka
04.05. 17:00 Čataj – Kaplná                      Olša M., Sobolová, AR2 /nové obsadenie/

Dorast S4VB – 14. kolo
4.5. 14.30 S. Grob – D. Lužná „B“             Malárik (R) za Hádeka

SZV MA – 22. kolo
03.05. 11,30 Stupava – Jakubov              Kardelis za R

SZV PK – 14. kolo
04.05. 15,00 Častá – Dubová                   Opálek za R
03.05. 10,30 Jablonec – Vištuk                 Olša M. za R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV