Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 10.- 11.5.2014

Súťaže riadené SFZ

I. LMŽ U13 – U12 – 11. kolo
10.5. 10.00-11.30 FC Petržalka – Trenčín      Teťák za Triskala, Takáč za Ľuptáka Š. (ZŠ Pankúchová)

I. Liga ženy – Nadstavbová časť – 1. kolo
10.5. 13.00 Slovan – N. Zámky      Chromý, Parilák, Lauer (Pasienky)

II. Liga ženy BA – 18. kolo
10.5. 15.00 D. Lužná – K. Ves      Hajnala, Kroneraff (AR1) za Olšu D.
10.5. 15.00 Kuchyňa – Kopčany      R

Regionálna liga žiačok Bratislava – 18. kolo
10.5. 13.30 D. Lužná – K. Ves      Kroneraff (R) za Olšu D.

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 28. kolo
11.5. 17.00 Most p/B – Inter      Cvengroš, Rozinek, Ďurčo M.; Brody (R) za Kellera
11.5. 17.00 Limbach – Bernolákovo      Henček, Bláha, Gaži; Keller (D) za Brodyho

Dorast SD3R – 25. kolo
10.5. 17.00 D. Lužná – Ružinov      Hádek, Hajnala, Kroneraff (AR2) za Olšu D.

Dorast SD3R – 27. kolo – Predohrávka
10.5. 15.00 Kostolište – Báhoň      Pirník, Hudy za ObFZ-v

Prípravka (PMB1) 18. kolo
11.5. 9.00 ŠKP – Domino      Ľupták Š. za Lovása
10.5. 13.30 FC Petržalka – Senec      Kašper za Plonku (Zmena dňa a UHČ)

Prípravka (PMC) 18. kolo
10.5. 14.30 FC Petržalka – Senec      Kašper za Plonku (Zmena dňa a UHČ)

Prípravka (PMA2) 14. kolo
10.5. 9.00 D. Lužná – ŠKP      Šesták za Barina
11.5. 9.00 Šamorín – BCT      Kravárik za Barina

Prípravka (PMB2) 14. kolo
10.5. 10.15 D. Lužná – ŠKP      Šesták za Barina
11.5. 10.00 Šamorín – BCT      Kravárik za Barina

Súťaže riadené ObFZ-v

Seniori -S5VB – 25. kolo
11.5. 17.00 Grinava – Dubová      Grác, Matejová, Orlíková; Lehuta za ObFZ-m

SZV PK – 15. kolo
11.05. 14,30 Vištuk – Častá      Huska za R
11.05. 10,30 Dubová – Sl. Grob      Olša M. za R
10.05. 12,00 CFK Cajla – Budmerice      Sobolová za R
11.05. 10,30 Doľany – Sv.Jur      Sobolová za R

MZV – 18. kolo
10.05. 15,00 Šenkvice – Limbach      Olša M. za R 

PrMA – 18. kolo
10.05. 14,00 Sološnica – Jakubov      R za Hudyho

PrPK – 14. kolo
11.05. 10,00 Limbach – Grinava      R za Husku 

PrSC – 19. kolo
10.05. 11,00 Ch. Grob – Kráľová A      Marczell za R
11.05. 10,30 Malinovo – Čataj      Marczell za R

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV