Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 17.- 21.5.2014

Súťaže riadené SFZ

I. LMD – U17, U16 – 11. kolo
17.5. 11.00-13.00 Slovan – FC Nitra      Somoši, Gosiorovský, Vašš (AR2) za Kroneraffa (Rapid)

I. LMŽ U13 – U12 – 12. kolo
17.5. 10.00 -11.30 Senec – Myjava      Kardelis, Polakovič A. za ObFZ-v, ObFZ-v

II. Liga ženy BA – 19. kolo
17.5. 15.00 K. Ves – Sv. Jur      Ruc, Štofík, Mistrík za ObFZ-m
18.5. 14.00 Láb – Kuchyňa      ObFZ-v

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 26. kolo
17.5. 10.00-12.30 Inter – Levice      Dujava, Lauer, Maretta; Páchnik (D) za Darleu

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 30. kolo – 21.5. 17.30 (Streda)
S. Grob – Sv. Jur      Bohun, Smolíková, Somoši; Brody
Lozorno – Ružinov      Tanglmayer, Rozinek, Gaži; Hájek
ŠKP – Domino      Vašš, Ježík, Zálesňák; Príkopa
Báhoň – Inter      Kočický, Straka, Havrila; Šuniar
Most p/B – P. Štvrtok      Henček, Brody, Dujava; Darlea
Kráľová p/S – Stupava      Chromý, Bláha, Hajnala; Truchlý
Rohožník – Bernolákovo      Parilák, Cvengroš, Martiška; Keller
Rovinka – Limbach      Polakovič Ľ., Srna, Martiš za SFZ; Jablonický

Seniori S4A – 21. kolo – dohrávky
21.5. 17.30 (Streda) K. Ves – Malinovo      Ruc, Samko, Čižmár ObFZ-m; Marczell (BCT)
21.5. 18.00 (Streda) D. N. Ves – Lamač      Gosiorovský, Lackovič, Křivan; Slezák

Seniori S4B – 22. kolo
18.5. 17.00 Viničné – Gajary      Križko, Lauer, Hádek; Darlea (D) za Minaroviča

Dorast SD3R – 26. kolo
17.5. 10.30 Iskra – PŠC Pezinok      Cvengroš, Hajnala, Bohun (AR2) za Ježíka
17.5. 11.00 Ivanka p/D – Kostolište      Olša D., Polomský (AR1) za Vašša, Szakáll (AR2) za ObFZ-m
17.5. 14.30 Vrakuňa – BCT      Olša D., Szakáll, Kramár za ObFZ-m
17.5. 14.30 Rohožník – D. Lužná      Pirník, Ďuriš za ObFZ-v

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 22. kolo
17.5. 10.00-11.45 Rača – D. N. Ves      Ježík za Bohuna, Láska za ObFZ-m
17.5. 10.00-11.30 Rusovce – BCT      Abrman, Mistrík za ObFZ-m
17.5. 13.00 – 15.00 FA Bratislava – Vrakuňa      Paracková, Randa za ObFZ-v, (Malinovo)
18.5. 13.00-15.30 Ivanka p/D – Ružinov      Dujava, Jaššo za ObFZ-m

Prípravka (PMA1) 19. kolo
18.5. 9.00 Inter – FC Petržalka      Šesták za Štofíka

Prípravka (PMA3) 14. kolo
21.5. (Streda) 17.00 Scorpions – FC Petržalka      Plonka za Lehutu

Turnaj regionálnych výberov U „14“
19.5. Pondelok (Tomášov)
9.30 ZsFZ – VsFZ      Bláha, Parilák, Vašš
11.00 SsFZ – BFZ      Vašš, Parilák, Bláha
20.5. Utorok (Veľký Biel)
9.30 SsFZ – ZsFZ      Straka, Gaži, Křivan
11.00 BFZ – VsFZ      Křivan, Gaži, Straka
21.5. Streda (Viničné)
9.00 VsFZ – SsFZ      Chromý, Vašš, Henček
10.30 ZsFZ – BFZ      Henček, Vašš, Chromý

Školský pohár – (BCT)
20.5. Utorok
9.00-14.00      Krčová, Kuzmová za ObFZ-m
21.5. Streda
9.00-14.00      Křivan, Gaži

Súťaže riadené ObFZ-v

Seniori – S5VA
18.5. 17,00 Kuchyňa – Studienka      Surovský za Hudyho, AR1 za Surovského

Seniori – S5VB – 26. kolo
17.5.2014 17,00 Sl. Grob B – Modra      Augustovič st., Brejcha, Kardelis nové obsadenie!
18.5. 17,00 Grinava – Ch.Grob      Polakovič A. za Haba, Brejcha za Polakoviča A.
18.5. 17,00 Častá – Dubová      Kováč za Brejchu, AR2 za Kováča
18.5. 17.00 Kaplna – Doľany      Grác, Kašper, Teťák; Doboš za ObFZ-m

Dorast S4VA – 16. kolo
17.5. 14.00 Lamač – Stupava      Abrman, Bočák Jo., Lupták V. za ObFZ-m
17.5. 17,00 Pl.Mikuláš – Závod      Ďuriš, AR1 nové obsadenie!
17.5. 17,00 Jakubov – DNV      Gilan, AR1 nové obsadenie!

SZV MA – 24.kolo
18.5. 13,00 V.Leváre – Rohožník      Lukeš za R + zmena času!

MZV – 19.kolo
18.5. 15,00 Limbach – Kalinkovo      Huska za R
18.5. 9,30 CFK Cajla – Viničné      Huska za R

PrPK – 15.kolo
17.5. 11,00 Viničné – Sv.Jur      Huska za R
Šenkvice – PŠC Pezinok – odložené na 20.5. o 17,00 Huska

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV