Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 24.- 28.5.2014

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 26. kolo
24.5. 10.00-12.00 Slovan – Myjava      Ježík, Bohun za Kroneraffa, Moravec

I. LMŽ U13 – U12 – 13. kolo
24.5. 10.00-11.30 FC Petržalka – Spartak Trnava      Kašper, Lacena za Kravárika za ObFZ-m

II. Liga ženy BA – 20. kolo
24.5. 15.00 Kuchyňa – Skloplast Trnava      Surovský (R) za ObFZ-v

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 25. kolo – dohrávka (Streda)
28.5. 17.00 Inter – Rovinka      Lauer, Smolíková (AR1) za Straku, Vašš; Somoláni

Seniori MRB – 28. kolo – dohrávka (Streda)
28.5. 17.30 Ivanka p/D – Domino      Tanglmayer, Srna, Maretta; Jablonický
28.5. 18.00 S. Grob – Lozorno      Straka, Parilák, Polakovič Ľ. (AR1) za Ježíka; Marczell (D) za Darleu

Seniori S4A – 23. kolo
25.5. 17.00 Vajnory – Lamač      Martiška, Ščepán, Čižmár (AR2) za ObFZ-m; Vaško
25.5. 17.00 D. N. Ves – Kalinkovo      Laciňák, Cvengroš, Maretta; Sochor (D) za Ondrušeka
25.5. 17.00 K. Ves – Vrakuňa      Gosiorovský, Lauer, Matejová (AR 2) ObFZ-m; Minárik (BCT)

Seniori S4A – 22. kolo – dohrávka (Streda)
28.5. 17.30 Lamač – Čunovo      Hádek, Dávid D., Abrman; Brody (D) za Jablonického

Seniori S4B – 23. kolo
25.5. 17.00 CFK Pezinok – Závod      Křivan, Križko (AR1) za Orlického, Janco ObFZ-m (AR2) za Križka; Truchlý

Dorast SD3R – 27. kolo
24.5. 14.30 Rohožník – Ružinov      Dávid D., Lackovič
24.5. 14.30 Domino – Ivanka p/D      Valko (R) za Fischera, Ščepán, Černý
24.5. 17.00 D. Lužná – Vrakuňa      Fischer (R) za Valka, Martiška, Ralbovský
25.5. 10.30 BCT – Iskra      Ďurčo M., Lauer, Kašper (AR2) za ObFZ-m

Dorast SD3R – 29. kolo – predohrávka
24.5. 17.00 Kostolište – Bernolákovo      Ďuriš, Rozbora za ObFZ-v

Dorast SD3R – 22. kolo – dohrávka (Streda)
28.5. 17.00 BCT – PŠC Pezinok      Chálka, Malárik, Moravec

Dorast MD3R – 23. kolo
25.5. 12.30 BCT – Ružinov      Lauer, Kašper (AR2) za ObFZ-m
25.5. 15.00 Rača – Šamorín-Hamuliakovo      Choreň, Volek za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL) – 23. kolo
24.5. 9.00 D. N. Ves – Ivanka p/D      Chromý za Pacalaja, Ďurčo M.
24.5. 10.00 Modra – Žolík Malacky      Húska ObFZ-v za Orlického

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 19. kolo (Streda)
28.5. 17.00 Domino – BCT      Koštrna

Prípravka (PMA1) 20. kolo
25.5. 9.00 FC Petržalka – K. Ves      Mistrík za Lásku

Prípravka (PMB1) 20. kolo
24.5. 9.00 ŠKP – Senec      Grác za Šestáka
25.5. 10.00 FC Petržalka – K. Ves      Mistrík za Lásku

Prípravka (PMB1) 17. kolo
29.5. 16.30 Inter – Slovan      Žilavý L.

Prípravka (PMC) 20. kolo
25.5. 11.00 FC Petržalka – K. Ves      Mistrík za Lásku

Prípravka (PMA2) 16. kolo
24.5. 10.45 D. Lužná – BCT      Žilavý L. (Zmena UHČ)

Prípravka (PMB2) 16. kolo
24.5. 12.00 D. Lužná – BCT      Žilavý L. (Zmena UHČ)
24.5. 11.00 ŠKP „B“ – D. N. Ves      Grác za Šestáka

Prípravka (PMA3) 16. kolo
25.5. 11.00 Scorpions – FK Dúbravka      Lehuta (Zmena UHČ)
24.5. 10.00 Z. Bystrica – FC Petržalka „B“      Šesták za Dana

Turnaj prípraviek – Slovan Bratislava – Pasienky
25.5. 11.00-14.00 Kuzmová, Krčová, Takáč, Lovás

Súťaže riadené ObFZ-v

S5VA – 20. kolo
25.05.2014 17:00 Studienka – Borinka      Hudy, Gilan nové obsadenie!
25.05.2014 17:00 Z. Ves – Malacky      Patlevič, Gajarský nové obsadenie!
25.05.2014 17:00 Pl. Štvrtok-Vysoká B – Pernek      Rozbora, Surovský nové obsadenie!

S5VB – 27. kolo
24.05. 17:00 Kráľová B – Kaplna      Augustovič st., Rybár, Strapek nové obsadenie!
25.05. 17:00 Ch. Grob – Častá      Rybár, Brejcha nové obsadenie!
25.05. 17:00 Dubová – Hr. Šúr      Opálek za AR2
25.05. 17:00 N. Dedinka – Modra      Augustovič st. za Sobolovú

Dorast S4VA – 17. kolo
24.5. 14.00 D. N. Ves – Lamač      Páchnik, Dano, Takáč za ObFZ-m

Dorast S4VB – 17. kolo
25.5. 14.30 CFK Pezinok – Modra      Križko, Janco ObFZ-m (AR2)

SZV MA – 23.kolo / dohrávky /
27.5. 17,00 Rohožník – Žolík B      Lazar za R 

SZV PK – 17.kolo
25.5. 15,00 Dubova – Sv.Jur      Opálek za R

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV