Obsadenie R a DS – PR BFZ na 27.5.- 1.6.2014

Súťaže riadené SFZ

I. LMD – U17, U16 – 13. kolo
30.5. 11.00-13.00 Slovan – Podbrezová      Koštrna, Laciňák, Olša D. (Rapid)

I.LSŽ – U15, U14 – 25. kolo (Streda) – dohrávka
28.5. 15.00-17.00 FC Petržalka – Inter      Havrila, Ralbovský, Ruc

II. Liga ženy BA – 21. kolo
1.6. 14.00 Láb – D. Lužná      ObFZ-v

Regionálna liga žiačok Bratislava – 21. kolo
1.6. 9.30 Sv. Jur – Slovan      Tanglmayer
1.6. 10.00 FC Petržalka – D. Lužná      Ruc

Coca Cola Cup – Finále (NTC Senec)
28.5. (Streda) 13.00 – 17.15      Páchnik, Křivan, Valko, Gaži, Krčová, Kuzmová
29.5. (Štvrtok) 9.00-13.30      Páchnik, Vašš, Hajnala, Smirnov, Gaži, Malárik
29.5. (Štvrtok) 13.00-17.30      Chromý, Hádek, Křivan, Valko, Krčová, Kuzmová
30.5. (Piatok) 9.00 – 16.30      Páchnik, Vašš, Chromý, Bláha, Smirnov, Křivan,
                                                              Malárik, Krčová, Kuzmová

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 28. kolo
31.5. 10.00-12.30 Inter – Púchov      Martiška, Abrman, Malárik; Beňo
31.5. 10.00-12.30 Senec – K. Ves      Kočický, Maretta, Križko; Rášo

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 25. kolo – dohrávka (Streda)
28.5. 17.00 Inter – Rovinka      Lauer, Smolíková (AR1) za Straku, Vašš; Somoláni

Seniori MRB – 28. kolo – dohrávka (Streda)
28.5. 17.30 Ivanka p/D – Domino      Tanglmayer, Srna, Henček (AR2) za Marettu; Jablonický
28.5. 18.00 S. Grob – Lozorno       Straka, Parilák, Polakovič Ľ. (AR1) za Ježíka; Marczell (D) za Darleu

Seniori MRB – 32. kolo
31.5. 17.00 S. Grob – Ružinov      Polakovič Ľ., Bláha, Zálesňák; Minárik
31.5. 17.00 Sv. Jur – Domino      Ďurčo M., Tanglmayer, Ruc; Truchlý
31.5. 17.00 Lozorno – Inter      Bohun, Srna, Hajnala; Chladek
31.5. 17.00 Báhoň – P. Štvrtok      Henček, Straka, Gaži; Brody
31.5. 17.00 Ivanka p/D – Stupava      Vašš, Rozinek, Somoši; Banič
31.5. 17.00 Most p/B – Bernolákovo      Cvengroš, Smolíková, Lackovič; Keller
31.5. 17.00 Kráľová p/S – Limbach      Lauer, Brody, Ralbovský; Somoláni
31.5. 17.00 Rohožník – Rovinka      Chromý, Havrila, Valko; Príkopa

Seniori S4A – 22. kolo – dohrávka (Streda)
28.5. 17.30 Lamač – Čunovo Hádek, Dávid D., Abrman; Brody (D) za Jablonického

Seniori S4A – 24. kolo
1.6. 17.00 Danubia – Vrakuňa      Hádek, Tanglmayer, Abrman; Mazanec P. (Rapid)
1.6. 17.00 K. Ves – Tomášov      Olša D., Brody, Černý; Šuniar (BCT)
1.6. 17.00 Malinovo – D. N. Ves      Dujava, Somoši, Ruc; Ľupták
1.6. 17.00 Kalinkovo – Čunovo      Křivan, Smolíková, Pacalaj; Marczell
1.6. 17.00 Jarovce – Vajnory      Križko, Kachnič, Koštrna; Ondrušek
1.6. 17.00 Lamač – BCT      Hrazdira, Gaži, Maretta; Lônčík
1.6. 17.00 Igram – Rusovce      Laciňák, Hajnala, Malárik; Páchnik

Seniori S4B – 24. kolo
1.6. 17.00 V. Leváre – CFK Pezinok      Chálka, Rozinek, Moravec; Jablonický
1.6. 17.00 Závod – Zohor      Dávid D., Zálesňák, Lackovič; Hájek
1.6. 17.00 Budmerice – Kostolište      Martinkovič st., Havrila, Martiška; Richtárik
1.6. 17.00 Jablonové – Jablonec      Kočický, Bláha, Ralbovský; Slezák
1.6. 17.00 Šenkvice – Gajary      Gosiorovský, Straka, Samko; Sochor
1.6. 17.00 Jakubov – Viničné      Fischer, Smirnov, Valko; Lazar

Dorast SD3R – 22. kolo – dohrávka (Streda)
28.5. 17.00 BCT – PŠC Pezinok      Chálka, Malárik, Moravec

Dorast SD3R – 28. kolo
31.5. 10.30 Iskra – D. Lužná      Bláha, Rozinek, Ruc
31.5. 11.00 Ivanka p/D – PŠC Pezinok      Havrila, Brody, Ralbovský
31.5. 13.00 ŠKP – Kostolište      Tanglmayer, Gosiorvský, Křivan
31.5. 14.30 Báhoň – Domino     Straka, Gaži, ObFZ-v
31.5. 14.30 Vrakuňa – Rohožník      Moravec, Martinkovič st., ObFZ-m
31.5. 17.00 Bernolákovo – Rača      Fischer, Hádek, Abrman

Dorast MD3R – 24. kolo
29.5. 17.00 (Štvrtok) Vrakuňa – BCT      Bláha, Černý
31.5. 15.00 ŠKP – Zohor      Křivan, Gosiorovský
31.5. 15.30 Ružinov – Senec „B“      Chálka, ObFZ-m
1.6. 14.30 Domino – PŠC Pezinok      Srna, Chromý
1.6. 14.30 Šamorín-Hamuliakovo – Gajary      Lauer, Vašš

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 19. kolo (Streda)
28.5. 17.00 Domino – BCT      Koštrna

Žiaci II. liga starší (SZRL) – 25. kolo – predohrávka
27.5. 17.00 (Utorok) Rusovce – Žolík Malacky      Chromý, Abrman

Žiaci II. liga starší (MZRL) – 25. kolo – predohrávka
28.5. 17.00 (Streda) Rusovce – Žolík Malacky      Martiška

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 24. kolo
31.5. 9.30-11.15 K. Ves – Ružinov      Bohun, Srna
31.5. 10.00 Rača – Modra      Křivan (Szrl)
31.5. 10.00-11.45 D. Lužná – Rusovce      Hádek, Valko
31.5. 13.00-15.30 PŠC Pezinok – Vrakuňa      Smirnov
31.5. 13.00-15.00 FA Bratislava – D. N. Ves      Somoši, Černý (Malinovo)
31.5. 15.00-17.00 Žolík Malacky – BCT      Dávid D., ObFZ-v
1.6. 13.00-15.30 Ivanka p/D – Domino      Henček, Ďurčo M.

Prípravka PMA1 – 21. kolo
29.5. 17.00 K. Ves – FA Bratislava      Kravárik
1.6. 9.00 FC Petržalka – Slovan      Žilavý L.
1.6. 9.00 Inter – ŠKP      Štvrtecký
1.6. 9.00 Senec – Šamorín-Hamuliakovo      Dano
1.6. 9.30 Rača – Ružinov      Volek

Prípravka PMB1 – 21. kolo
1.6. 9.30 K. Ves – FA Bratislava      Kravárik
1.6. 10.00 FC Petržalka – Slovan      Žilavý L.
1.6. 9.00 Inter – ŠKP      R
1.6. 10.00 Senec – Šamorín-Hamuliakovo      Dano
1.6. 10.45 Rača – Ružinov      Volek

Prípravka PMC – 21. kolo
1.6. 8.30 K. Ves – FA Bratislava      Kravárik
1.6. 11.00 FC Petržalka – Slovan      Žilavý L.
1.6. 11.00 Inter – ŠKP       Štvrtecký
1.6. 11.00 Senec – Šamorín-Hamuliakovo      Dano
1.6. 12.00 Rača – Ružinov      Volek

Prípravka PMA2 – 17. kolo
29.5. 18.00 Iskra – Šamorín      Mistrík
31.5. 13.00 D. N. Ves – BCT      Takáč
1.6. 9.30 K. Ves „B“ – Žolík Malacky      Vanek
1.6. 10.30 Jarovce – D. Lužná      Láska

Prípravka PMB2 – 17. kolo
29.5. 18.00 Iskra – Šamorín       Plonka
31.5. 14.30 D. N. Ves – BCT      Takáč
1.6. 8.30 K. Ves „B“ – Žolík Malacky      Vanek
1.6. 9.15 Jarovce – D. Lužná      Láska
31.5. 10.30 Vrakuňa – ŠKP       Straka M.

Prípravka PMA3 – 17. kolo
29.5. 16.30 Inter – Z. Bystrica      Žilavý L.
31.5. 9.30 Lamač – Danubia      Plonka
31.5. 10.30 Čunovo – Scorpions      Dano
1.6. 9.30 FK Dúbravka – ZŠ Kalinčiakova      Lovás
1.6. 12.00 FC Petržalka – Rusovce      Plonka

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

S5VA – 21. kolo
01.06. 17:00 Sološnica – Studienka      Ďurčo Peter, Gilan
01.06. 17:00 Kuchyňa – Pl. Štvrtok-Vysoká B      Pirník
01.06. 17:00 Pernek – Z. Ves      ObFZ-m
01.06. 17:00 Suchohrad – M. Leváre      Rozbora, Surovský
01.06. 17:00 Pl. Mikuláš – Borinka      Hudy

S5VB – 28. kolo
31.05. 17:00 Sl. Grob B – N. Dedinka      Augustovič ml., Augustovič st., Strapek
01.06. 17:00 Doľany – Modra      Strapek, Uhrín, Opálek
01.06. 17:00 Čataj – Kráľová B      Augustovič st.
01.06. 17:00 Kaplna – Blatné      Bočák, Miško
01.06. 17:00 Miloslavov – Dubová      Rybár, Mičura
01.06. 17:00 Hr. Šúr – Ch. Grob      Randa, Kučera
01.06. 17:00 Častá – Vištuk      Olša M., Brejcha, Sobolová
01.06. 17:00 Grinava – Sv. Jur B      Augustovič ml., Kováč

SD4VA – 18. kolo
1.6. 14.30 Jarovce – D. N. Ves      Koštrna, Láska za ObFZ-m
1.6. 14.30 Budmerice – S. Grob      Havrila, Martiška
1.6. 14.30 Igram – Viničné      Malárik
31.05. 17:00 Malacky – Stupava      Pirník, Surovský
31.05. 17:00 Jakubov – Lamač      Ďuriš, Rozbora

SD4VB – 18. kolo
31.05. 17:00 Šenkvice – Cajla      Kardelis, Polakovič A.
01.06. 14:30 Modra – Kráľová      R
01.06. 14:30 Budmerice – Sl. Grob      R
01.06. 14:30 Igram – Viničné      R

SZV MA – 24.kolo / dohrávky /
29.5. 18,00 Žolík B – Láb      Ďuriš
29.5. 18,30 Pl.Štvrtok B – Jabloňove      Gilan / ihr. Vysoká /

PrMA – 16.kolo / dohrávka /
29.5. 17,00 Vysoká – Zohor      Gilan

SZV MA – 26.kolo
1.6. 15,00 V.Leváre – Láb      Konečný
31.5. 12,00 Rohožník – Lozorno      Ďurčo Peter
31.5. 14,30 Jakubov – Žolík B      Surovský
1.6. 10,00 Pl.Štvrtok A – Jabloňove      Gilan
31.5. 11,30 Stupava – Závod      Blecha
31.5. 17,00 Zohor – Sološnica      Gilan

SZV MA – 30.kolo – streda 4.6.
4.6. 17,30 V.Leváre – Jakubov      Lukeš
4.6. 17,30 Lozorno – Jabloňove      Ďurčo Peter
4.6. 17,30 Žolík B – Závod      Surovský
4.6. 17,30 Pl.Štvrtok A – Sološnica      Gilan
4.6. 17,30 Z.Ves – Zohor      Rozbora

SZV PK – 17.kolo / dohrávka /
3.6. 17,30 Vištuk – Budmerice Huska

SZV PK – 18.kolo
1.6. 15,00 Šenkvice – CFK Cajla      Polakovič A.
1.6. 15,00 Doľany – Dubová      Opálek
31.5. 9,30 Sv.Jur – Vištuk      Kardelis
1.6. 10,00 Budmerice – Jablonec      Sobolová
31.5. 15,00 Sl.Grob – Častá      Strapek

SZV SC – 20.kolo
31.5. 16,00 Igram – Š.Hamuliakovo      Olša M.
1.6. 15,00 Malinovo – Tomašov      R

MZV – 20.kolo / dohrávka /
3.6. 16,00 P.Uľany – Š.Hamuliakovo      Kardelis

MZV – 21.kolo
1.6. 10,30 Báhoň – P.Uľany      R
31.5. 10,00 Rovinka – Šenkvice      Mičura
1.6. 15,00 Bernolákovo – Viničné      R
1.6. 15,00 Limbach – N.Dedinka      R
1.6. 9,30 CFK Cajla – Š.Hamuliakovo      Minárik

PrMA – 21.kolo
1.6. 9,30 Láb – Rohožník      R
1.6. 10,00 Zohor – Sološnica      R
31.5. 10,00 Jakubov – V.Leváre      R
31.5. 13,00 Lozorno – Stupava      R
1.6. 15,00 Studienka – Vysoká      R

PrPK – 17.kolo
30.5. 16,30 Modra – PŠC Pezinok      R
1.6. 10,00 Šenkvice – Limbach      R
31.5. 10,00 CFK Cajla – Jablonec      Minárik
1.6. 10,00 Sl.Grob – Sv.Jur      R
1.6. 15,00 Grinava – Viničné      R

PrSC – 22.kolo
1.6. 10,00 Kraľova B – Miloslavov      R
1.6. 10,30 Malinovo – Senec      Marczell
1.6. 15,00 Čataj – Kraľova A      R
1.6. 13,00 Kalinkovo – Rovinka       R
1.6. 9,30 Most – Ivanka      R
31.5. 10,00 N.Dedinka – Bernolákovo      R

PrSC – 26.kolo / streda 4.6.2014 /
4.6. 17,00 Kraľova B – Kraľova A      R
4.6. 17,00 Senec – Rovinka      R
4.6. 17,00 Miloslavov – Ivanka      Strapek
4.6. 17,00 Čataj – Bernolákovo      R
4.6. 17,00 Kalinkovo – N.Dedinka      R
4.6. 17,00 Most – Ch.Grob      R

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV