Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 31.5.- 1.6.2014 doplnené!!!

Súťaže riadené BFZ

Seniori S4A – 24. kolo
1.6. 17.00 Kalinkovo – Čunovo      Křivan, Smolíková, Polakovič Ľ. (AR2) za Pacalaja; Marczell
1.6. 17.00 Jarovce – Vajnory      Križko, Kachnič, Koštrna; OndrušekOdložené na neurčito

Seniori S4B – 24. kolo
1.6. 17.00 V. Leváre – CFK Pezinok      Chálka, Rozinek, Cvengroš (AR2) za Moravca; Jablonický

Dorast SD3R – 28. kolo
31.5. 14.30 Vrakuňa – Rohožník      Moravec, Martinkovič st., Straka M. (AR2) za ObFZ-m

Dorast MD3R – 24. kolo
31.5. 15.30 Ružinov – Senec „B“      Chálka, Orlíková (AR1) za ObFZ-m

Prípravka PMA1 – 21. kolo
1.6. 12.00 FC Petržalka – Slovan      Žilavý L. (Zmena UHČ)

Prípravka PMB1 – 21. kolo
1.6. 9.30 K. Ves – FA Bratislava      Matejová za Kravárika
1.6. 13.00 FC Petržalka – Slovan      Žilavý L. (Zmena UHČ)

Prípravka PMC – 21. kolo
1.6. 8.30 K. Ves – FA Bratislava      Matejová za Kravárika
1.6. 14.00 FC Petržalka – Slovan      Žilavý L. (Zmena U8HČ)

Prípravka PMB2 – 17. kolo
31.5. 13.00 D. N. Ves – BCT      Vanek za Takáča (Zmena UHČ)

Prípravka PMA3 – 17. kolo
1.6. 12.00 FC Petržalka „B“ – Rusovce      Plonka (Zmena UHČ)

Súťaže riadené ObFZ Ba – vidiek

S5VA – 21. kolo
01.06. 17:00 Suchohrad – M. Leváre      Surovský, Ďuriš   Nové obsadenie!
01.06. 17:00 Pl. Mikuláš – Borinka      Paracková za AR1
01.06. 17:00 Pernek – Z. Ves       Čižmár, Szakáll, Bočák Jo.; Lehuta

S5VB – 28. kolo
01.06. 17:00 Sl. Grob B – N. Dedinka      Augustovič st., Brejcha   NT+NO
01.06. 17:00 Čataj – Kráľová B      Patlevič, Gajarský   Nové obsadenie!
01.06. 17:00 Miloslavov – Dubová      Kardelis, Vašš, Ježík   Nové obsadenie!
01.06. 17:00 Častá – Vištuk      Mičura za Brejchu

SD4VA – 18. kolo
31.05. 17:00 Jakubov – Lamač      Paracková za Rozboru

SD4VB – 18. kolo
31.05. 17:00 Šenkvice – Cajla      Polakovič A.za Kardelisa
01.06. 14:30 Jarovce – D. N. Ves       Koštrna, Láska, Choreň za ObFZ-m

SZV MA – 30.kolo – streda 4.6.
4.6. 17,30 Z.Ves – Zohor      Ďuriš za Rozboru

SZV PK – 18.kolo
31.5. 10,00 Budmerice – Jablonec      Olša M. za Sobolovú + zmena termínu!

MZV – 20.kolo / dohrávka /
3.6. 16,00 P.Uľany – Š.Hamuliakovo      Minárik za Kardelisa

MZV – 21.kolo
1.6. 10,30 Báhoň – P.Uľany      Olša M. za R

PrPK – 17.kolo
1.6. 10,00 Sl.Grob – Sv.Jur      Randa za R

PrSC – 26.kolo / streda 4.6.2014 /
4.6. 17,00 Most – Ch.Grob      Marczell za R

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV