Zmeny v obsadení na 20.- 21.4.2013

Súťaže riadené SFZ

II. LS/M/DZ – 17. kolo
24.4. 14.00-16.15 Senec – Senica „B“ Fischer, Brody, Ježík za Pariláka; Darlea (V. Biel)
24.4. 14.00-16.15 Inter – Púchov Chromý R za Martinkoviča ml., Vašš, Maretta za Ščepána;; Jablonický za Truchlého (Drieňová)

I. LSŽ-Z A+B – 16. kolo
24.4. 12.00-14.00 K. Ves – Púchov Orlický, Rataj za ObFZ-m, Valko ( K. Ves )

I. LSŽ-Z A+B – 21. kolo
20.4. 10.00-12.00 Senec – Trenčín Čižmár, Valko, Melíšek ( V. Biel )

II. liga žien – 17. kolo
21.4. 10.00 Sv. Jur – Láb Křivan, Gosiorovský, Brejcha za ObFZ-v
21.4. 15.00 Lady Team „B“ – Vrakuňa Rozinek, Malárik, Matejová za ObFZ-m ( Polygraf )

I. liga žiačok – 12.kolo
24.4. 14.45 Slovan – N. Zámky Henček , Martinka ( Pasienky )

Súťaže riadené BFZ  

Dorast SD3R – 16. kolo
24.4. 17.00 K. Ves – Rača Valko, Orlický, Rataj za ObFZ-m
24.4. 17.00 Sv. Jur – D. Lužná Smirnov, Brejcha za Bláhu, Miško za ObFZ-v
24.4. 17.00 Domino – Iskra Pacalaj, Melíšek, Svrčan za Černého
24.4. 17.00 Dúbravka – Vrakuňa Gosiorovský R za Havrilu, Takáč za Gubančoka, Martiška za Lacenu
24.4. 17.00 ŠKP – Bernolákovo Dujava, Abrman, Ginda za Rataja za ObFZ-m
24.4. 17.00 PŠC Pezinok – Ivanka AR1 – Brejcha, AR2 – Hošo

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 19. kolo
20.4. 9.00-11.00 Lozorno – Pezinok Zálesňák, Lazar
20.4. 12.00 Žolík Malacky – Iskra Surovský za ObFZ-v ( iba ml.žiaci )
21.4. 9.30-11.00 Rača – BCT Krčová, Kuzmová ObFZ-m za Gosiorovského a Moravca

LMŽ SFZ U-12, U-13- 14.kolo
21.4. 13.00-14.30 ŠKP – Domino Kuzmová
21.4. 10.45-9.00 Inter – Ružinov Triskal ( Štart )

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

Seniori – S5VA – 16. kolo
20. 4. 17.00 P.Š./Vysoká B – Sološnica Rybár, Žilavý

Seniori – S5VB – 17. kolo – dohrávka
24.4. 17.30 Častá – Dubová Bočák, Olša M., Olša D.

Seniori – S5VB – 21. kolo
21. 4. 17.00 Kaplná – Malinovo Žilavý za Rusinka

Dorast – SD4VA – 12. kolo
20. 4. 14.30 Pl. Štvrtok – Malacky Višváder, Gilan
20. 4. 17.00 Pl. Mikuláš – Lozorno Ďurčo, Hušek

Dorast – SD4VB – 19. kolo
20. 4. 17.00 Limbach – Báhoň Hošo, Gajarský
21. 4. 14.30 Slov. Grob – Častá Strapek, Žilavý

Žiaci – SZVMA – 16. kolo
21. 4. 15.00 Zohor – Gajary Krč za BFZ
21. 4. 15.00 Rohožník – Jablonové Hudy
21. 4. 10.00 Žolik MA – Jakubov Hudy v Záh. Vsi

Žiaci – SZVPK – 12. kolo
21. 4. 15.00 Dubová – Budmerice Opálek
21. 4. 15.00 Častá – B. Pezinok Mičura
21. 4. 15.00 Šenkvice – Doľany Hošo

Žiaci – SZVSC – 12. kolo
21. 4. 11.00 Hr. Šúr – Ch. Grob Valko
21. 4. 10.00 Tomášov – Most p. B. Hádek

Prípravka – PrPK – 13. kolo
20. 4. 11.00 Ch. Grob – Viničné Randa
20. 4. 13.30 PŠC Pezinok – Sv. Jur Randa

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV