Obsadenie R a DS – PR BFZ na 12.- 17.8.2014

Súťaže riadené SFZ

Slovnaft Cup – 2. kolo
12.8. 17.00 Limbach – Skalica Srna, Fischer, Koštrna; Páchnik
12.8. 17.00 Stupava – Senec Kočický, Dobrovský, Somoši; Truchlý
12.8. 17.00 Rovinka – N. Mesto n/V Cvengroš, Ďurčo M., Smolíková; Darlea
12.8. 17.30 Lamač – Šaľa Bohun, Polakovič Ľ., Malárik; Hájek (i. Šaľa)
13.8. 17.00 Šenkvice – Rača Straka, Olša D., Kardelis; Keller
13.8. 17.00 Ivanka p/D – Šamorín Martiš, Vašš, Ralbovský; Farbula
13.8. 17.00 Jablonec – D. Lužná Ježík, Gaži, Valko; Brody
13.8. 17.00 Danubia – Lozorno Brody, Martiška, Martinkovič st.; Jablonický (Polygraf)
13.8. 17.00 Sv. Jur – Rohožník Martinkovič ml., Rozinek, Hádek; Pinček
13.8. 17.00 PŠC Pezinok – Dubnica Piatka, Hajnala, Maretta; Šuniar
13.8. 17.00 Vrakuňa – Myjava SFZ, SFZ, SFZ; SFZ
13.8. 17.00 S. Grob – Inter Zálesňák, Lackovič, Hudy; Somoláni
13.8. 17.00 D. N. Ves – Most p/B Křivan, Abrman, Pirník; Príkopa
13.8. 17.00 Báhoň – Bernolákovo Chromý, Gosiorovský, Chálka; Banič
13.8. 17.00 Kráľová p/S – Žilina SFZ, SFZ, SFZ; SFZ
13.8. 17.30 Vajnory – Sereď Tanglmayer, Havrila, Polomský; Richtárik

Prípravné stretnutia
14.8. 11.00 Slovensko 19 – Srbsko 19 Šuniar, Vašš, Smolíková (NTC Senec)
14.8. 15.00 Slovensko 17 – Bielorusko 17 Cvengroš, Chromý, Ďurčo (Viničné)

I. LSD – U19 – 2. kolo
16.8. 11.00 Senec – Slovan Špaček, Chromý, Henček; Kopča

I. LMD – U17, U16 – 2. kolo
16.8. 11.00-13.15 Slovan – Žilina Kočický, Havrila, Gaži (Prievoz)

I.LSŽ – U15, U14 – 2. kolo
16.8. 10.00-12.00 Inter – Myjava Cvengroš, Čižmár, Kardelis (Ekonóm)
16.8. 10.00-12.00 K. Ves – Senica Křivan, Tanglmayer, Koštrna (Lamač)
17.8. 10.00-12.00 Senec – D. Streda Čižmár, Kardelis, Ruc (V. Biel)

I. LMŽ U13 – U12 – 2. kolo
17.8. 10.00-11.30 Slovan – Inter Volek, Krčová za ObFZ-m

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 3. kolo
16.8. 17.00 Báhoň – Sv. Jur Dobrovský, Bohun, Smolíková; Beňo
17.8. 17.00 S. Grob – D. Lužná Vašš, Chromý, Mosor; Minárik
17.8. 17.00 Rohožník – Rača Cvengroš, Ďurčo M., Smolíková; Keller
17.8. 17.00 Tomášov – Stupava Srna, Henček, Rozinek; Richtárik
17.8. 17.00 Ivanka p/D – Lozorno Martinkovič ml., Tanglmayer, Straka; Somoláni
17.8. 17.00 Viničné – Most p/B Lackovič, Zálesňák, Havrila; Príkopa
17.8. 17.00 Rovinka – Inter Piatka, Gaží, Ježík; Jablonický
17.8. 17.00 Bernolákovo – Kráľová p/S Martiš, Polakovič Ľ., Lauer; Hájek

Seniori IV. Liga S4A – 1. kolo
16.8. 10.00 Ružinov – Čunovo Olša D., Fischer, Hudy; Marczell
16.8. 10.00 Štart Nepočujúci – Lamač Abrman, Valko, Chálka; Banič (BCT)
16.8. 17.00 Vrakuňa – Malinovo Ruc, Ďurčo M., Malárik; Pinček
16.8. 17.00 Domino – Danubia Polomský, Čižmár, Kardelis; Dadykin
16.8. 17.00 FK Dúbravka – ŠKP Hádek, Martinkovič st., Augustovič ml.; Lazar
17.8. 17.00 Rusovce – Kalinkovo Koštrna, Martinkovič st., Hádek; Ondrušek
17.8. 17.00 D. N. Ves – Vajnory Bohun, Maretta, Ralbovský; Farbula

Seniori IV. Liga S4B – 1. kolo
16.8. 17.00 P. Štvrtok – Šenkvice Somoši, Černý, Križko; Chladek
17.8. 17.00 Jablonové – PŠC Pezinok Chálka, Valko, Matejová; Šuniar
17.8. 17.00 Jablonec – Dubová Kočický, Malárik, Černý; Elefant
17.8. 17.00 Limbach – Jakubov Augustovič ml., Hrazdira, Jendruš, Darlea
17.8. 17.00 Závod – Malacky Fischer, Hudy, Pirník; Hilka
17.8. 17.00 V. Leváre – Budmerice Martiška, Strapek, Berner, Truchlý
17.8. 17.00 Zohor – Kostolište Křivan, Somoši, Križko; Brody

Dorast III. Liga SD3R – 1. kolo
16.8. 9.30 PŠC Pezinok – Kostolište Ďurčo M., Srna, Malárik
16.8. 10.00 Iskra Petržalka – Petržalka akadémia Polakovič Ľ., Matejová, Rozinek
16.8. 12.30 Ružinov – D. Lužná Fischer, Martiška, Hudy
16.8. 13.00 Ivanka p/D – Vrakuňa Piatka, Strapek, Jendruš
16.8. 14.00 D. N. Ves – Rača Straka T., Kuzmová, Triskal za ObFZ-m
16.8. 14.30 Kráľová p/S – BCT Valko, Chálka, Abrman
16.8. 14.30 Rohožník – Báhoň Zálesňák, Pirník, Ďuriš za ObFZ-v
16.8. 17.00 Žolík Malacky – Domino Lauer, Vašš, Ralbovský

Dorast III. Liga MD3R – 1. kolo
16.8. 12.30 Iskra Petržalka – Petržalka akadémia Rozinek, Matejová, Polakovič Ľ.
16.8. 14.00 Rača – D. N. Ves Martinkovič ml., Olša D.
16.8. 15.00 Ružinov – PŠC Pezinok Hudy, Martiška, Fischer
17.8. 14.30 Rusovce – BCT Martinkovič st., Hádek
17.8. 14.30 Domino – Šamorín Hamuliakovo Abrman, Kravárik, Štofík za ObFZ-m
17.8. 14.30 V. Leváre – Ekonóm Strapek, Berner
17.8. 14.30 Zohor – Žolík Malacky Križko, Somoši
4.9. 17.00 Tomášov – Stupava R, AR1, AR2

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

S5VB – 1. kolo
17.08. 17:00 Sv. Jur B – Doľany Patlevič, Paracková, AR2
17.08. 17:00 Modra – Vištuk Miško, Opálek, AR2
17.08. 17:00 Cajla – Vinosady Rybár, Mičura, AR2
17.08. 17:00 Grinava – Častá Ďurčo P., Ďuriš, Rozbora

S5VC – 1. kolo
17.08. 17:00 Kaplná – Králová B Huska, Uhrín, AR2
17.08. 17:00 N. Dedinka – Miloslavov Augustovič, Brejcha, AR2
17.08. 17:00 Blatné – Ch. Grob Olša M., Sobolová, AR2
17.08. 17:00 Čataj – Igram Bočák, Polakovič A., AR2

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV