Obsadenie R a DS – PR BFZ na 20.- 27.8.2014 č. 05

Súťaže riadené SFZ

I. LSD – U19 – 3. kolo
24.8. 11.00 Senica – Prešov      Chudá, Lauer, Smolíková; Likavský
27.8. 14.00 Slovan – Žilina      Trenčanský, Cvengroš, Vašš; Udvardy (Prievoz)

I. LMD – U17, U16 – 1. kolo
26.8. 13.00-15.00 Slovan – Ružomberok      Kočický, Bohun, Gaži (Prievoz)
26.8. 14.00-16.15 Senec – Prešov      Tanglmayer, Křivan, Smolíková (V. Biel)

I. LMD – U17, U16 – 3. kolo
23.8. 11.00-13.15 Senec – Senica      Cvengroš, Vašš, Lauer (V. Biel)

I.LSŽ – U15, U14 – 1. kolo
20.8. 10.00-12.00 Senec – Šamorín      Malárik, Křivan, Gaži (V. Biel)

I.LSŽ – U15, U14 – 3. kolo
20.8. 14.00-16.00 Slovan – Inter      Bláha, Dobrovský, Ďurčo M. (Prievoz)

I. LMŽ U13 – U12 – 1. kolo
20.8. 11.00-12.30 Inter – H. Nitra      Kuzmová, Krčová za ObFZ-m (Drieňová)
3.9. 15.30-17.00 Slovan – Levice       R, AR1 (Pasienky)

I. LMŽ U13 – U12 – 3. kolo
23.8. 17.00- 15.30 Inter – Levice      Lovás, Takáč za ObFZ-m (Drieňová)
24.8. 10.00- 12.00 Senec – D. Streda      ObFZ-v, ObFZ-v (Reca)
3.9. 17.30- 16.00K. Ves – Nitra      R, AR1

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 4. kolo
23.8. 17.00 Sv. Jur – Rohožník      Martinkovič ml., Straka, Dujava; Brody
24.8. 10.30 Inter – Bernolákovo      Ďurčo M., Cvengroš, Zálesňák; Somoláni (ŠKP)
24.8. 17.00 S. Grob – Báhoň      Tanglmayer, Martiš, Dobrovský; Hájek
24.8. 17.00 D. Lužná – Kráľová p/S      Chromý, Ježík, Bláha; Truchlý
24.8. 17.00 Most p/B – Rovinka      Bohun, Henček, Brody; Ľupták
24.8. 17.00 Lozorno – Viničné      Gaži, Vašš, Srna; Keller
24.8. 17.00 Stupava – Ivanka p/D      Piatka, Havrila, Lackovič; Darlea
24.8. 17.00 Tomášov – Rača      Lauer, Polakovič Ľ., Smolíková; Jablonický

Seniori IV. Liga S4A – 2. kolo
23.8. 10.00 Ružinov – Rusovce      Fischer, Tanglmayer, Jendruš; Beňo
23.8. 17.00 Lamač – FK Dúbravka      Černý, Kočický, Bohun; Richtárik
23.8. 17.00 Domino – Štart Nepočujúci      Křivan, Brody, Gosiorovský; Farbula
24.8. 17.00 Čunovo – ŠKP      Ralbovský, Gosiorovský, Moravec; Príkopa
24.8. 17.00 Malinovo – Danubia      Martinkovič st., Somoši, Hádek; Elefant
24.8. 17.00 Vajnory – Vrakuňa      Čižmár, Szakáll, Augustovič ml., Hilka
24.8. 17.00 Kalinkovo – D. N. Ves      Valko, Olša D., Berner; Pinček

Seniori IV. Liga S4B – 2. kolo
24.8. 17.00 PŠC Pezinok – Kostolište      Malárik, Martiška, Hrazdira; Chladek
24.8. 17.00 Budmerice – Zohor      Kočický, Křivan, Grác; Páchnik
24.8. 17.00 Šenkvice – V. Leváre      Kardelis, Abrman, Matejová; Dadykin
24.8. 17.00 Malacky – P. Štvrtok      Ruc, Chálka, Strapek; Minárik
24.8. 17.00 Jakubov – Závod      Križko, Ďurčo M., Maretta; Lazar
24.8. 17.00 Dubová – Limbach      Hudy, Koštrna, Pirník; Banič
24.8. 17.00 Jablonové – Jablonec      Polomský, Cvengroš, Zálesňák; Marczell

Dorast III. Liga SD3R – 2. kolo
23.8. 10.30 Iskra Petržalka – PŠC Pezinok      Havrila, Abrman, Henček
23.8. 12.30 Ružinov – Kráľová p/S      Bláha, Tanglmayer, Jendruš
23.8. 14.30 Domino – Petržalka akadémia      Brody, Gosiorovský, Gaži
23.8. 14.30 Rohožník – Rača      Hudy, Lackovič, Pirník
23.8. 15.00 D. Lužná – Kostolište      Koštrna, Valko, Hádek
23.8. 17.00 Vrakuňa – Žolík Malacky      Polakovič Ľ.,Grác, Smolíková
24.8. 13.30 BCT – D. N. Ves      Straka, Augustovič ml., Szakáll
24.8. 14.30 Báhoň – Ivanka p/D      Abrman, Matejová, Kardelis (Šenkvice)

Dorast III. Liga MD3R – 2. kolo
23.8. 11.00 BCT – Domino      Čižmár, Chálka, Matejová
23.8. 12.30 Iskra Petržalka – Zohor      Henček, Abrman, Havrila
23.8. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – Tomášov      Olša D., Strapek
24.8. 10.00 D. N. Ves – Petržalka akadémia      Gosiorovský, Koštrna, Maretta
24.8. 14.30 PŠC Pezinok – Žolík Malacky      Martiška, Hrazdira
24.8. 14.30 Ekonóm – Rača      Takáč, Kravárik za ObFZ-m
24.8. 14.30 Stupava – V. Leváre      Lackovič, Havrila

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 1. kolo
23.8. 9.00-10.30 Domino – Rača      Križko, Martiška
23.8. 9.30-11.30 D. N. Ves – BCT      Ralbovský, Ruc
23.8. 10.00-11.45 Rusovce – Petržalka akadémia      Kardelis, Malárik
23.8. 10.00-11.45 Šamorín Hamuliakovo – Žolík Malacky      Olša D., Strapek
23.8. 10.00-11.45 D. Lužná – Ružinov      Valko, Hádek
24.8. 9.30-11.30 FA Bratislava – PŠC Pezinok      Strapek, Olša D. (CFK Pezinok)
24.8. 13.00-15.30 Ivanka p/D – Rohožník      Somoši, Černý
24.8. 10.45 Vrakuňa – Slovan „C“      Chálka (Mzrl)

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 2. kolo
27.8. 17.00-15.30 PŠC Pezinok – Ružinov      Bláha, Malárik
27.8. 17.00-15.30 Žolík Malacky – D. Lužná      Zálesňák, Pirník
27.8. 17.00-15.30 Domino – Šamorín Hamuliakovo      Ralbovský, Ruc
27.8. 17.00-15.30 Rohožník – Rača      Lackovič, Hudy
27.8. 17.00-15.30 Slovan „C“ – Ivanka p/D      Chálka, Kardelis
27.8. 17.00-15.30 BCT – Vrakuňa      Maretta, Koštrna
27.8. 17.00-15.30 Petržalka akadémia – D. N. Ves      Abrman, Křivan (ZŠ Pankúchová)
27.8. 17.00-15.30 FA Bratislava – Rusovce      Olša D., Strapek (CFK Pezinok)

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

Seniori S5VA 1. kolo
23.08. 17:00 Vysoká – Marianka      Rybár, Mičura, AR2
24.08. 17:00 Gajary – Rohožník B      Ďuriš, AR1, AR2
24.08. 17:00 Borinka – Studienka      Patlevič, Paracková, AR2
24.08. 17:00 Z. Ves – Kuchyňa      Ďurčo P., AR1, AR2
24.08. 17:00 Pernek – Pl. Mikuláš      Polakovič A., AR1, AR2
24.08. 17:00 Suchohrad – M. Leváre      Gilan, AR1, AR2

Seniori S5VB 2. kolo
24.08. 17:00 Doľany – Častá      Olša M., Sobolová, AR2
24.08. 17:00 Sv. Jur B – Modra      Augustovič, AR1, AR2
24.08. 17:00 Vinosady – Grinava      Brejcha, Opálek, AR2
24.08. 17:00 Vištuk – Cajla      Kováč, AR1, AR2

Seniori S5VC 2. kolo
23.08. 17:00 Kráľová B – Igram      Augustovič, Kováč, AR2
24.08. 17:00 Ch. Grob – Hr. Šúr      Huska, AR1, AR2
24.08. 17:00 Miloslavov – Blatné      Miško, AR1, AR2
24.08. 17:00 Kaplna – N. Dedinka      Bočák, Mičura, AR2

Starší žiaci SZVB 1. kolo
23.08. 10:30 Jablonec – Malinovo      Olša M.
23.08. 11:00 Šenkvice – Vištuk      Polakovič A.
24.08. 10:00 Budmerice – Modra      Sobolová
24.08. 10:00 Dubová – Doľany      Olša M.
24.08. 14:30 Kráľová – Most      R
24.08. 14:30 Častá – Bernolákovo      Tahotný

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV