Výsledky stretnutí – hrací deň 20.- 21.4.2013 – Mládež

Súťaže riadené BFZ

Dorast SD3R – 21. kolo

20.4. 9.30 PŠC Pezinok – FK Dúbravka   3:0 Kont.
20.4. 10.00 ŠKP I. Dúbravka – Domino 1:6 (0:2)
20.4. 11.30 Ivanka – Sv. Jur                       3:0 (1:0)

20.4. 17.00 Vrakuňa – D. Lužná              nenahlásené
21.4. 10.00 Petržalka – Rača                       4:4 (3:1)

21.4. 14.30 Bernolákovo – Kostolište     6:1 (2:0)

Dorast MD3R – 19. kolo

20.4. 12.00 Vrakuňa – MŠK Iskra Petrž.   2:2 (1:0)
20.4. 14.00 Senec – ŠKP I. Dúbravka         1:3 (0:1)

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 19. kolo

20.4. 12.00 Žolík Malacky – Iskra (iba ml.žiaci) /           3:1
20.4. 9.00-11.00 FA BA – Ružinov          2:6      /           1:2

20.4. 9.00-10.30 Domino – Ivanka          4:0      /           2:1
20.4. 9.00-11.00 Lozorno – Pezinok       0:8      /           1:1
20.4. 9.00-10.30 D. N. Ves – D. Lužná   1:1      /           7:1
21.4. 9.30-11.00 Rača – BCT                       1:3       /          0:5    nahlásené 22.4.

LMŽ SFZ U-12   /   U-13- 14.kolo

18.4. 15.30-17.00 Petržalka – Slovan      nenahlásené
20.4. 14.00-15.30 ŠKP – Domino            0:7      /           nenahlásené – (6:2 podľa ISSF)

20.4. 10.45-9.00 Inter – Ružinov             2:1      /           0:0
20.4. 15.30-14.00 Senec – Karlova Ves 0:4      /           3:1

Prípravka ( PMA ) 16. kolo 

20.4. 11.00 Slovan „B“ – Rača                 9:0
21.4. 9.00 ŠKP – Žolík Malacky               9:1
21.4. 9.00 FA BA – Karlova Ves               2:4

20.4. 14.00 Domino – Slovan „A“            nenahlásené
18.4. 17.30 Ružinov – Petržalka             4:1
20.4. 9.00 Inter – Senec                            3:0 Kont.

Prípravka ( PMB ) 16. kolo 

20.4. 10.00 Slovan „B“ – Rača                   4:0

21.4. 10.00 ŠKP – Žolík Malacky              2:10
21.4. 10.15 FA BA – Karlova Ves              1:7
20.4. 14.00 Domino – Slovan „A“               1:6
18.4. 16.00 Ružinov – Petržalka                1:4
20.4. 9.00 Inter – Senec                              3.3

Prípravka ( PMC ) 16. kolo

20.4. 9.00 Slovan „B“ – Rača                   4:9
21.4. 11.00 ŠKP – Žolík Malacky             10:0
21.4. 11.30 FA BA – Karlova Ves                        nenahlásené
20.4. 15.00 Domino – Slovan „A“            3:2
18.4. 16.00 Ružinov – Petržalka             9:1
20.4. 10.45 Inter – Senec                          3:1

Prípravka ( PMA 2 ) 16. kolo 

20.4. 9.00 Vrakuňa – Scorpions              nenahlásené
20.4. 13.15 D. Lužná – Vajnory               nenahlásené
21.4. 9.30 Karlova Ves „B“ – Iskra           4:3
21.4. 10.30 Karlova Ves „A“ – BCT          nenahlásené
20.4. 12.45 Inter – D. N. Ves                     1:5

Prípravka ( PMB 2 ) 16. kolo 

20.4. 10.00 Vrakuňa – Záh. Bystrica       nenahlásené
20.4. 14.30 D. Lužná – Kalinčiakova      nenahlásené
21.4. 10.30 Danubia – Jarovce                2:4
21.4. 8.30 Karlova Ves „A“ – Čunovo     7:1
20.4. 9.30 Karlova Ves „B“ – Dúbravka 5:5
20.4. 10.45 Inter – D. N. Ves                     nenahlásené

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-mesto

Starší dorast IV. liga ( SD4M ) – 20. kolo

20.4. 14.00 D. N. Ves  –  Slovan ž. „B“    6:2 (2:0)

21.4. 10.00 BCT – Jarovce                        1:0 (0:0)

21.4. 15.00 Karlova Ves – Lamač          nenahlásené – (2:4 podľa ISSF)

Starší žiaci  (SZM ) – 19. kolo

20.4. 11.00Lamač – Rusovce                   nenahlásené

21.4. 15.00 BIS – Karlova Ves „C“           9:1

21.4. 15.00 Ekonóm – Domino „B“          0:12

Mladší žiaci  (MZM ) – 14. kolo

20.4. 9.30 Lamač –  Záhorská Bystrica   nenahlásené

20.4. 10.00 Iskra „B“ –  Bernolákovo       nenahlásené

21.4. 9.30 Vajnory –  Rovinka                  nenahlásené

21.4. 11.00 FK Dúbravka – Sv. Jur          4:1 (3:0)

21.4. 15.00 Scorpions – Rusovce            2:1(0:0)

21.4. 15.00 Slovan žiačky – Rača „B“     3:1(1:0)

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

Dorast – SD4VA – 12. kolo
20. 4. 14.30 Pl. Štvrtok – ŠK Malacky     nenahlásené

20. 4. 17.00 Pl. Mikuláš – Lozorno          2:4 (1:2)
21. 4. 14.30 Stupava – Žolik Malacky     1:4 (0:1)

Dorast – SD4VB – 19. kolo 

20. 4. 17.00 Limbach – Báhoň                 0:5 (0:1)

21. 4. 14.30 Viničné – Malinovo              0:8 (0:3)
21. 4. 14.30 Igram – Králová p. S.            1:0 (1:0)

21. 4. 14.30 N. Dedinka – Šenkvice        1:3 (1:1)
21. 4. 14.30 Slov. Grob – Častá               6:2 (2:0)
21. 4. 14.30 B. Pezinok – Budmerice      1:2 (0:2)

Žiaci – SZVMA – 16. kolo
21. 4. 15.00 Zohor – Gajary                      2:3 (2:2)
21. 4. 14.00 Závod – Stupava                   1:2 (0:0) opravené 22.4.
21. 4. 15.00 Rohožník – Jablonové        9:2 – nahlásené 22.4.
21. 4. 10.00 Žolik MA – Jakubov              nenahlásené
21. 4. 11.00 Láb – Kuchyňa-diev.            nenahlásené

Žiaci – SZVPK – 12. kolo
21. 4. 15.00 Dubová – Budmerice           5:0 (3:0)
21. 4. 15.00 Častá – B. Pezinok               0:0
21. 4. 15.00 Šenkvice – Doľany               0:1 (0:1)
20. 4. 10.30 Jablonec – Modra                 1:13 (0:5)
21. 4. 10.30 Báhoň – Sl. Grob.                 nenahlásené

Žiaci – SZVSC – 12. kolo
21. 4. 10.00 Igram – N. Dedinka              0:0
21. 4. 11.00 Hr. Šúr – Ch. Grob                0:1 (0:0)
21. 4. 10.00 Malinovo – Králová p. S.     2:1 (2:1)
21. 4. 10.00 Tomášov – Most p. B.           7:0 (4:0)

Žiaci – MZV – 15. kolo
20. 4. 15.00 Šenkvice – Modra                 3:2 (3:1)
21. 4. 15.00 Limbach – Pl. Štvrtok A       1:0 (1:0)
20. 4. 14.00 Marianka – B. Pezinok        1:2 (0:2)
21. 4. 15.00 V. Leváre – Kuchyňa           8:1 (3:0)
21. 4. 15.00 Vištuk – Pl. Štvrtok B            0.4 (0:0)

Prípravka – PrMA – 13. kolo
20. 4. 14.00 Sološnica – Záh. Ves             nenahlásené
20. 4. 15.00 Pl. Štvrtok A – Zohor            nenahlásené
20. 4. 1100 Lozorno – Jakubov                 nenahlásené
21. 4. 9.30 Láb – Rohožník                          7:1 (3:0)
20. 4. 10.00 Pl. Štvrtok B – Stupava        nenahlásené

Prípravka – PrPK – 13. kolo
20. 4. 12.00 B. Pezinok – Grinava           7:1   nahlásené 26.4.
20. 4. 11.00 Ch. Grob – Viničné               nenahlásené

20. 4. 13.30 PŠC Pezinok – Sv. Jur           8:2 (4:0)

21. 4. 10.00 Sl. Grob – Jablonec              nenahlásené

Prípravka – PrSC – 16. kolo
21. 4. 10.00 Králová p.S. B – Bernolákovo        nenahlásené
20. 4. 17.00 Malinovo – Čataj                               4:4 (3:2)
20. 4. 10.00 N. Dedinka – Miloslavov                 5:0 (0:0)
21. 4. 14.30 Kalinkovo A – Králová p. S. A        5:2 (3:1)
21. 4. 9.30 Most p. B. – Kalinkovo B                    1:4 (0:2)
20. 4. 9.30 Ivanka p. D. – Rovinka                      nenahlásené

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV