Obsadenie R a D na 27. – 28.4.2013

Súťaže riadené SFZ

I. LS/M/D – 23. kolo
26.4. 14.00-16.15 Slovan – B. Bystrica Somoláni A. za SFZ, Kočický, Bohun, Tanglmayer ( Rapid )

II. LS/M/DZ – 23. kolo
27.4. 10.00-12.15 Ružinov – Púchov Zálesňák, Orlický, Dávid D.; Minárik
27.4. 10.00-12.15 Senec – D. Streda Bohun, Martinkovič ml., Valko; Lônčík ( V. Biel )
27.4. 10.00-12.15 Inter – Nitra „B“ Kočický, Vašš, Smolíková; Šuran ( Drieňová )

I. LSŽ-Z A+B – 22. kolo
27.4. 10.00-12.00 Petržalka – Dubnica Maretta, Gosiorovský, Abrman ( Pankúchová )
28.4. 10.00-12.00 K. Ves – Senica Ralbovský, Abrman, Křivan ( Lamač )

I. liga žien – 16. kolo
27.4. 15.00 Slovan – Šaľa Brody, Ščepán, Ježík ( Pasienky )

I. liga žiačok – 16.kolo
27.4. 13.15 Slovan – Šaľa Ščepán, Ježík ( Pasienky )

II. liga žien – 18. kolo
27.4. 14.00 Vrakuňa – K. Ves Chalka, Moravec, Krč
28.4. 15.00 Láb – Lady Team „B“ Zálesňák, ObFZ-v, ObFZ-v

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 22. kolo
27.4. 17.00 Sv. Jur – Bernolákovo Henček, Tanuška, Melíšek; Brody
28.4. 10.30 Rača – Ivanka Zálesňák, Polakovič Ľ., Martinkovič ml.; Sedlák
28.4. 17.00 Králová p/S – Jablonec Kočický, Tanuška, Rozinek; Pogány
28.4. 17.00 Sl. Grob – ŠKP Brody, Smolíková, Pinček; Truchlý
28.4. 17.00 Rohožník – Inter Cvengroš, Ježík, Vašš; Somoláni
28.4. 17.00 Rovinka – Lozorno Havrila, Dobrovský , Smirnov; Darlea
28.4. 17.00 Ružinov – Limbach Fischer, Bohun, Srna; Chladek
28.4. 17.00 Stupava – Pl. Štvrtok Tanglmayer, Chromý, Mosor; Hájek

Seniori S4A – 20. kolo
27.4. 9.30 BCT – Čunovo Hádek, Fischer, Srna; Banič
27.4. 17.00 Domino „B“ – D. N. Ves Chromý, Pinček, Křivan; Ondrušek
28.4. 17.00 Vrakuňa – Hrubý Šúr Lazar, Orlický, Malárik za ObFZ-m; Marczell
28.4. 17.00 Kalinkovo – Rusovce Lauer, Jendruš, Krč; Vyletel
28.4. 17.00 Vajnory – Igram Melíšek, Dujava, Kudlica; Príkopa
28.4. 17.00 Tomášov – Lamač Somoláni A ., Pacalaj, Maretta; Mazanec I.
28.4. 17.00 Most p/B – Danubia Dávid D., Lackovič, Dávid M.; Randa

Seniori S4B – 20. kolo
28.4. 17.00 Báhoň – B. Pezinok Čižmár, Moravec, Gosiorovský; Jablonický
28.4. 17.00 Budmerice – Zohor Bilčík, Ščepán, Martinka; Keller
28.4. 17.00 PŠC Pezinok – Jablonové Hrazdira, Martinkovič st., Sabo za ObFZ-m; Rášo
28.4. 17.00 Jakubov – Viničné Valko, Henček, Hádek; Dadykin
28.4. 17.00 Malacky – Závod Križko, Ralbovský, Křivan; Ležovič
28.4. 17.00 V. Leváre – Kostolište Chalka, Ďurčo M., Abrman; Ľupták

Dorast SD3R – 22. kolo
27.4. 10.00 Kostolište – ŠKP Lackovič, Lazar, Dávid M
27.4. 14.30 Sv. Jur – Bernolákovo Tanuška, Melíšek, ObFZ-v (opravené)
27.4. 16.30 K. Ves – Iskra Cvengroš, Martinka, Rozinek
28.4. 10.00 D. Lužná – FC Petržalka Páchnik za SFZ, ObFZ-m, ObFZ-m
28.4. 13.30 Rača – Ivanka Polakovič Ľ., Martinkovič ml.; Dujava

Dorast – SD3R – 16. kolo
24.4. 17.00 Sv. Jur – D. Lužná AR1 – Brejcha, AR2 – Miško
24.4. 17.00 PŠC Pezinok – Ivanka AR1 – BFZ, AR2 – Hošo

Dorast MD3R – 18. kolo
27.4. 11.30 PŠC Pezinok – Senec Pinček, Jendruš
27.4. 14.30 K. Ves – ŠKP Martinka, Cvengroš, Rozinek
28.4 9.00 Domino – Vrakuňa

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 20. kolo
27.4. 10.00-11.45 D. Lužná – Lozorno Moravec, Krč
27.4. 12.00-14.00 BCT – Žolík Malacky Fischer, Srna
27.4. 14.00-15.30 Ružinov – Rača Lauer, Križko
28.4. 9.00-10.30 PŠC Pezinok – Domino Valko, Hádek
28.4. 13.30-15.30 Ivanka – FA Bratislava Kudlica, ObFZ-v
28.4. 9.00 Iskra – Vrakuňa ObFZ-m ( iba ml. žiaci ) ( Budatínska )

LMŽ SFZ U-12, U-13- 15.kolo
27.4. 15.30-14.00 Senec – Petržalka Mráz ( V. Biel )
28.4. 10.45-9.00 Inter – K. Ves Kuzmová ( Štart )
27.4. 14.00-15.30 ŠKP – Ružinov Matejová
25.4. 17.30-16.00 Slovan – Domino Rataj

I.LMŽZ U-12, U-13
27.4. 13.30-15.15 Petržalka – D. Streda Nosek ( Pankúchová )

Prípravka ( PMA ) 17. kolo
24.4. 16.00 Inter – Slovan „B“ Dano ( Drieňová )
22.4. 16.30 Senec – Ružinov Randa
28.4. 9.00 Petržalka – Domino Randa
27.4. 11.00 Slovan „A“ – FA Bratislava Straka Martin
28.4. 10.30 K. Ves – ŠKP Lovás
28.4. 9.30 Žolík Malacky – Rača ObFZ-v

Prípravka ( PMB ) 17. kolo
24.4. 16.00 Inter – Slovan „B“ Švárny ( Drieňová )
27.4. 17.00 Senec – Ružinov Mráz
28.4. 10.00 Petržalka – Domino Randa
24.4. 16.30 Slovan „A“ – FA Bratislava Straka Martin
28.4. 9.30 K. Ves – ŠKP Lovás
28.4. 10.45 Žolík Malacky – Rača ObFZ-v

Prípravka ( PMC ) 17. kolo
24.4. 17.30 Inter – Slovan „B“ Švárny ( Drieňová )
27.4. 8.30 Senec – Ružinov R
28.4. 11.00 Petržalka – Domino Randa
27.4. 9.00 Slovan „A“ – FA Bratislava Straka Martin
28.4. 8.30 K. Ves – ŠKP Lovás
28.4. 12.00 Žolík Malacky – Rača ObFZ-v

Prípravka ( PMA 2 ) 17. kolo
27.4. 10.45 Inter – Vrakuňa Rataj ( Drieňová )
28.4. 9.00 D. N. Ves – K. Ves „B“ Takáč
28.4. 12.30 BCT – K. Ves „A“ Švárny
27.4. 9.00 Iskra – D. Lužná Lehuta
27.4. 10.00 Vajnory – Scorpions Kravárik

Prípravka ( PMB 2 ) 17. kolo
27.4. 12.15 Inter – Vrakuňa Rataj
28.4. 11.00 D. N. Ves – K. Ves „B“ Takáč
28.4. 9.30 Dúbravka – K. Ves „A“ Kravárik
27.4. 10.30 Čunovo – Danubia Dano
28.4. 10.30 Jarovce – D. Lužná Janošovský
28.4. 9.00 Kalinčiakova – Z. Bystrica Príkopa

Obsadenie ObFZ Bratislava-vidiek

Seniori – S5VA – 17. kolo
28. 4. 17.00 Suchohrad – Pernek Višváder, Žilavý, AR2, D
28. 4. 17.00 M. Leváre – Pl. Mikuláš Hurban, Hušek, AR2, D
27. 4. 17.00 Marianka – Studienka Patlevič, Mičura, Gajarský, D
28. 4. 17.00 Borinka – Sološnica Pirník, Boldižár, AR2, D
27. 4. 17.00 P.Š./Vysoká B – Gajary Boldižár, Pirník, Surovský, D

Seniori – S5VB – 22. kolo
28. 4. 17.00 Sv. Jur B – Vištuk Zborovan, Huska, Gajarský, D
27. 4. 17.00 Sl. Grob B – Doľany Mrva, Miško, Hošo, D
28. 4. 17.00 Častá – N. Dedinka Olša M., Olša D., Zárecký, D
28. 4. 17.00 Dubová – Modra Biháry, Habo, Opálek , D
27. 4. 17.00 Králová p. S. B – Blatné Habo, Brejcha, Strapek, D
28. 4. 17.00 Ch. Grob – Kaplná Rybár, Brejcha, Hošo, D
28. 4. 17.00 Malinovo – Grinava Augustovič, Mrva, AR2, D
28. 4. 17.00 Miloslavov – Čataj Bočák Miško, Boško, D

Dorast – SD4VA – 13. kolo
28.4. 14.30 Stupava – Rohožník Chromý, Mosor
27.4. 14.00 Žolik MA Pl. Mikuláš Gilan, Boldižár v Pl. Podhradí
28.4. 14.30 Jakubov – Malacky Henček, Hádek

Dorast – SD4VB – 20. kolo
28.4. 14.30 Báhoň – B. Pezinok Moravec, Gosiorovský
28. 4. 14.30 Budmerice –Sl. Grob Ščepán, Martinka
27. 4. 17.00 Častá – N. Dedinka Zárecký, Lieskovský
27. 4. 17.00 Šenkvice – Igram Huska, AR
27. 4. 14.30 Králová p. S. – Viničné Strapek, Brejcha
28. 4. 14.30 Malinovo – Modra Mrva, AR

Žiaci – SZVMA – 17. kolo
28. 4. 11.00 Láb – Zohor Višváder
27. 4. 17.00 Kuchyňa – diev. – ŽOLIK B Gilan
27. 4. 17.00 Jakubov – Jablonové Hudy
28. 4. 15.00 Rohožník – Závod Surovský
28. 4. 10.00 Malacky – Gajary Surovský

Žiaci – SZVPK – 14. kolo
28. 4. 15.00 Dubová – B. Pezinok Opálek
28. 4. 10.00 Budmerice Doľany Biháry
28. 4. 15.00 Častá – Modra Zárecký
28. 4. 15.00 Šenkvice – Sl. Grob R
27. 4. 10.30 Jablonec – Báhoň Olša D.

Žiaci – SZVSC – 13. kolo
28. 4. 10.00 Tomášov – Igram Strapek
26. 5. 11.30 Most p. B. – Malinovo R
28. 4. 15.00 Králová p. S. – Hr. Šúr R

Žiaci – MZV – 16. kolo
27. 4. 10.00 Modra – P. Úľany Huska
28. 4. 9.30 Pl. Štvrtok A – Šenkvice Gilan
27. 4. 10.00 B. Pezinok – Limbach Habo
28. 4. 10.00 Kuchyňa – Marianka Hurban
28. 4. 12.00 Pl. Štvrtok B – V. Leváre Gilan

Prípravka – PrMA – 14. kolo
28. 4. 14.30 Záh. Ves – Pl. Štvrtok B R – D
27. 4. 15.00 Zohor – Sološnica R – D
28. 4. 10.00 Jakubov – Pl. Štvrtok A R – D
27. 4. 10.00 Rohožník – Lozorno R – D
28. 4. 9.00 Stupava – Láb R – D

Prípravka – PrPK – 14. kolo
28. 4. 10.00 Sl. Grob – Grinava Randa
28. 4. 15.30 Jablonec – PŠC Pezinok R – D
28. 4. 9.30 Sv. Jur – Ch. Grob R – D
28. 4. 12.00 Modra – B. Pezinok R – D

Prípravka – PrSC – 17. kolo
27. 4. 17.00 Malinovo – Králová p. S. B R – D
27. 4. 9.30 Rovinka – Bernolákovo  Randa
28. 4. 14.30 Kalinkovo B – Ivanka p. D. R – D
27. 4. 10.00 Králová p. S. A – Most p. B. Marczell
28. 4. 10.00 Miloslavov – Kalinkovo A R – D
28. 4. 15.00 Čataj – N. Dedinka R – D

Dohrávky:
Seniori – S5VB – 17. kolo
24.4. 17.30 Častá – Dubová Bočák, Olša M., Olša D.

Žiaci – SZVMA
30.4. 17.00 ŠK Malacky – Žolík Surovský

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV