Obsadenie R a DS – PR BFZ na 29.8.- 4.9.2014 č. 06 – opravené

Súťaže riadené SFZ

I. LSD – U19 – 4. kolo
30.8. 11.00 Senec – Žilina      Špaček, Lauer, Smolíková; Likavský (V. Biel)

I. LMD – U17, U16 – 4. kolo
2.9. 13.00-15.00 Slovan – Michalovce      Lauer, Cvengroš, Smolíková (Prievoz)

I.LSŽ – U15, U14 – 4. kolo
30.8. 10.00-12.00 K. Ves – Spartak Trnava      Čižmár, Gosiorovský, Abrman
1.9. 10.00-12.00 Senec – FC Nitra      Bohun, Dobrovský, Grác

I. LMŽ U13 – U12 – 1. kolo
3.9. 15.30-17.00 Slovan – Levice      ObFZ-m, ObFZ-m (Pasienky)

I. LMŽ U13 – U12 – 3. kolo
3.9. 17.30-16.00 K. Ves – Nitra      Rataj, Vanek za ObFZ-m

I. LMŽ U13 – U12 – 4. kolo
28.8. 14.00- 15.30 Inter – Myjava      Jaššo, Ľupták za ObFZ-m
31.8. 10.00-11.30 Slovan – Púchov      Kravárik, Volek za ObFZ-m

I. Liga ženy – 1. kolo
30.8. 13.00 Slovan – FK Dúbravka      Ralbovský, Matejová, Ruc

I. Liga juniorky – 1. kolo
30.8. 15.00 Slovan – FK Dúbravka      Ruc, Matejová, Ralbovský

II. Liga ženy BA – 1. kolo
30.8. 15.00 D. Lužná – Sv. Jur      Triskal, Krčová za ObFZ-m

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 5. kolo
29.8. 17.00 Ivanka p/D – Rača      Bohun, Henček, Vašš; Brody
29.8. 17.00 Rovinka – Lozorno      Cvengroš, Dobrovský, Bláha; Chladek
30.8. 17.00 Báhoň – D. Lužná      Lauer, Martinkovič ml., Smolíková; Príkopa
31.8. 17.00 Rohožník – S. Grob      Polakovič Ľ., Dujava, Hajnala; Richtárik
31.8. 17.00 Tomášov – Sv. Jur      Zálesňák, Chromý, Lackovič; Darlea
31.8. 17.00 Viničné – Stupava      Chudá, Tanglmayer, Ďurčo M.; Ľupták
31.8. 17.00 Bernolákovo – Most p/B     Piatka, Ježík, Gaži; Beňo
31.8. 17.00 Kráľová p/S – Inter      Straka, Brody, Srna;Páchnik

Seniori IV. Liga S4A – 3. kolo
29.8. 10.00 Štart Nepočujúci – Malinovo      Brody, Valko, Grác; Marczell
30.8. 10.30 ŠKP – Lamač      Hádek, Kočický, Strapek; Hilka
30.8. 17.00 Vrakuňa – Kalinkovo      Křivan, Piatka, Dobrovský; Truchlý
30.8. 17.00 FK Dúbravka – Domino      Grác, Polomský, Maretta; Banič
31.8. 17.00 Rusovce – Čunovo      Kočický, Křivan, Berner; Farbula
31.8. 17.00 D. N. Ves – Ružinov      Martiška, Kardelis, Chálka; Keller
31.8. 17.00 Vajnory – Danubia      Fischer, Križko, Moravec; Šuniar

Seniori IV. Liga S4B – 3. kolo
30.8. 17.00 P. Štvrtok – Jakubov      Hudy, Vašš, Olša M.; Hájek
31.8. 17.00 Jablonec – PŠC Pezinok      Henček, Laciňák, Martinkovič st.; Lazar
31.8. 17.00 Limbach – Jablonové      Gosiorovský, Cvengroš, Somoši; Elefant
31.8. 17.00 Závod – Dubová      Augustovič ml., Valko, Jendruš; Pinček
31.8. 17.00 V. Leváre – Malacky      Bláha, Hrazdira, Matejová; Lônčík
31.8. 17.00 Zohor – Šenkvice      Abrman, Koštrna, Ruc; Somoláni
31.8. 17.00 Kostolište – Budmerice      Čižmár, Černý, Ralbovský; Mydlárik

Dorast III. Liga SD3R – 3. kolo
30.8. 9.30 PŠC Pezinok – Domino      Ďurčo M., Cvengroš, Ježík
30.8. 13.00 Ivanka p/D – Rača      Gaži, Polakovič Ľ., Straka
30.8. 14.00 D. N. Ves – Ružinov      Laciňák, Takáč, Rataj za ObFZ-m
30.8. 14.30 Kráľová p/S – D. Lužná     Valko, Berner, Augustovič ml.
30.8. 14.30 Rohožník – BCT      Chromý, Henček, Srna
30.8. 14.30 Vrakuňa – FC Petržalka akadémia      Piatka, Dobrovský, Chálka
30.8. 17.00 Žolík Malacky – Báhoň      Lackovič, Zálesňák, ObFZ-v
30.8. 17.00 Kostolište – Iskra Petržalka      Hajnala, Brody, Bláha

Dorast III. Liga SD3R – 14. kolo
2.9. 17.00 Rohožník – Domino      ObFZ-v, ObFZ-v, ObFZ-v (Zmena termínu, kolízia Slovnaft Cup)
3.9. 17.00 D. Lužná – BCT      Bohun, Kočický, Grác
3.9. 17.00 Ružinov – Rača      Brody, Martinkovič ml., Polakovič Ľ.,
3.9. 17.00 Kráľová p/S – Báhoň      Dobrovský, Ralbovsjý, Ruc
3.9. 17.00 D. N. Ves – Vrakuňa      Pirník, Lackovič, Hudy
3.9. 17.00 Ivanka p/D – Iskra Petržalka      Tanglmayer, Henček, Křivan
3.9. 17.00 Žolík Malacky – Kostolište      Bláha, Gaži, Maretta
3.9. 17.00 FC Petržalka akadémia – PŠC Pezinok      Straka, Hajnala, Havrila

Dorast III. Liga MD3R – 1. kolo
4.9. 17.00 Tomášov – Stupava      Hádek, Strapek

Dorast III. Liga MD3R – 3. kolo
31.8. 11.00 Žolík Malacky – Iskra Petržalka      Olša D., Strapek
31.8. 14.30 Domino – Ružinov      Lauer, Krčová, Kravárik za ObFZ-m
31.8. 14.30 Tomášov – BCT      Lackovič, Chromý
31.8. 14.30 V. Leváre – Šamorín Hamuliakovo      Hrazdira, Matejová
31.8. 14.30 Stupava – Rača      Strapek, Olša D.
31.8. 14.30 Ekonóm – FC Petržalka akadémia      Polomský, ObFZ-m
31.8. 14.30 Zohor – D. N. Ves      Koštrna, Ruc

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 3. kolo
30.8. 9.30-11.30 D. N. Ves – FA Bratislava      Koštrna, Černý
30.8. 10.00-11.45 Šamorín Hamuliakovo – Rohožník      Križko, Kardelis
30.8. 10.00-11.45 D. Lužná – Domino      Krčová, Triskal za ObFZ-m
31.8. 9.00-10.45 Ružinov – Žolík Malacky      Křivan, Moravec
30.8. 10.00-11.30 Slovan „C“ – Rača      Bródy, Bláha
31.8. 13.00-15.30 Ivanka p/D – BCT      Križko, Hádek
17.9. 17.00-15.30 Rusovce – PŠC Pezinok      R, AR1
31.8. 10.45 Vrakuňa – FC Petržalka akadémia   Chalka   (Mzrl)
17.9. 17.00 Vrakuňa – FC Petržalka akadémia      R, AR1 (Szrl )

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 14. kolo
3.9. 17.00-15.30 PŠC Pezinok – FC Petržalka akadémia      Kardelis, Malárik
3.9. 17.00-15.30 FA Bratislava – BCT      Valko, Olša D. (CFK Pezinok)
3.9. 17.00-15.30 Rusovce – Slovan „C“      Čižmár, Abrman
3.9. 17.00-15.30 D. N. Ves – Rohožník      Triskal, Takáč za ObFZ-m (kolízia)
3.9. 17.00-15.30 Vrakuňa – Domino      Gosiorovský, Černý
3.9. 17.00-15.30 Ivanka p/D – Žolík Malacky      Augustovič ml., Augustovič st. za ObFZ-m (kolízia)
3.9. 17.00-15.30 Šamorín Hamuliakovo – D. Lužná      Hádek, Strapek
4.9. 17.00-15.30 Ružinov – Rača      Koštrna, Laciňák (Zmena termínu, kolízia SD3R)

Regionálna liga žiačok – 1. kolo
30.8. 13.00 D. Lužná – Sv. Jur      Krčová za ObFZ-m
30.8. 13.00 Slovan – K. Ves      Olša M.
1.9. 16.00 Senec – FC Petržalka akadémia     Strapek

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

S5VA – 2. kolo
30.08. 17:00 Gajary – Vysoká      Ďurčo P., Ďuriš, Gilan
30.08. 17:00 Marianka – Borinka      Rybár, Paracková
31.08. 17:00 Rohožník B – M. Leváre      Ďurčo P., AR1, AR2
31.08. 17:00 Pl. Mikuláš – Suchohrad      ObFZ-m
31.08. 17:00 Kuchyňa – Pernek      Gilan, Žilavý, AR2
31.08. 17:00 Studienka – Z. Ves      Ďuriš, Rozbora, AR2

S5VB – 14. kolo
29.08. 17:00 Doľany – Grinava      Olša M., Sobolová, AR2
29.08. 17:00 Cajla – Častá      Ďurčo P., Ďuriš, Rozbora
29.08. 17:00 Modra – Vinosady      Augustovič, Brejcha, AR2
29.08. 17:00 Sv. Jur B – Vištuk      Habo, Paracková, AR2

S5VB – 3. kolo
31.08. 17:00 Modra – Doľany      Habo, Olša M., AR2
31.08. 17:00 Cajla – Sv. Jur B      Augustovič, Sobolová, AR2
31.08. 17:00 Grinava – Vištuk      Rybár, Mičura, AR2
31.08. 17:00 Častá – Vinosady      Brejcha, AR1, AR2

S5VC – 14. kolo
29.08. 17:00 Kaplna – Čataj      Patlevič, Gajarský, AR2
29.08. 17:00 Kráľová B – Blatné      Kováč, Miško, AR2
29.08. 17:00 N. Dedinka – Hr. Šúr      Huska, Polakovič A., AR2
29.08. 17:00 Miloslavov – Igram      Bočák, Mičura, AR2

S5VC – 3. kolo
31.08. 17:00 Blatné – Kaplna      Huska, Paracková, AR2
31.08. 17:00 Hr. Šúr – Miloslavov     Patlevič, Gajarský, AR2
31.08. 17:00 N. Dedinka – Kráľová B      Bočák, Mičura, AR2
31.08. 17:00 Čataj – Ch. Grob      Miško, Polakovič A., AR2

SD4VA – 1. kolo
30.08. 14:30 Vysoká – Jakubov      Rozbora
31.08. 13:30 Závod – Lamač      R
31.08. 14:30 Láb – Jablonové      R
31.08. 14:30 Jarovce – Lozorno      ObFZ-m

SD4VB – 1. kolo
30.08. 14:00 Modra – Dubová      Polakovič A., Tahotný
31.08. 14:30 Viničné – Doľany      R
31.08. 14:30 N. Dedinka – Sl. Grob      Mičura, Bočák
31.08. 14:30 Budmerice – Igram      R

Starší žiaci SZVB – 1. kolo
30.8. 10,00 Modra – Častá      Tahotný
30.8. 12,00 Bernolákovo – Šenkvice      Marczell
02.9. 17,30 Doľany – Most      Opálek
31.8. 14,30 Malinovo – Dubova      R
31.8. 14,30 Vištuk – Jablonec      R

Mladší žiaci MZVB – 1. kolo
31.8. 10,00 Bernolákovo – Kráľova      Augustovič
31.8. 10,00 Čataj – Malinovo      R
01.9. 17,00 N.Dedinka – Kalinkovo      Marczell

Prípravka PrSC – 13. kolo
30.8. 09,30 Rovinka – Kraľova A      Paracková
31.8. 10,00 Miloslavov – Bernolákovo      R
31.8. 10,00 Tomašov – Ch.Grob      R
02.9. 18,00 Malinovo – Kalinkovo      Marczell
31.8. 11,00 Kráľova B – Čataj      R

Prípravka PrSC – 12. kolo /štvrtok 4.9./
4.9. 17,30 Čataj – Tomašov       R
4.9. 17,30 Ch.Grob – Most      Marczell
4.9. 17,30 N.Dedinka – Malinovo      R
4.9. 17,30 Kalinkovo – Miloslavov      R
4.9. 17,30 Senec  – Rovinka / ihr. V.Biel /      Paracková
4.9. 17,30 Kraľova A – Kraľova B      R

Prípravka PrPK – 11. kolo /štvrtok 4.9./
4.9. 17,30 Sv.Jur – Viničné      Brejcha
4.9. 17,30 Sl.Grob – Jablonec      R
4.9. 17,30 Limbach – Vištuk      R
4.9. 17,30 PŠC Pezinok – Modra      Huska
4.9. 17,30 Grinava – Cajla      Tahotný

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV