Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 13.- 17.9. 2014

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 6. kolo
13.9. 10.00-12.00 K. Ves – Levice Tanglmayer, Křivan, Havrila za Gosiorovského (Údernícka Petržalka)

I. LMŽ U13 – U12 – 3. kolo – dohrávka
17.9. 16.30-15.00 Inter – Levice      Lovás, Červenák za Takáča ObFZ-m (Drieňová)

I. LMŽ U13 – U12 – 6. kolo
14.9. 10.00-11.30 Slovan – K. Ves      Lacena, Kocurek za za ObFZ-m

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 7. kolo
17.9. 17.00 Bernolákovo – Stupava      Polakovič Ľ., Smolíková (AR1) za Martiša, Hajnala; Príkopa (preložené na 17.9.2014 17.00 pre nespôsobilú hraciu plochu)

Seniori IV. Liga S4A – 5. kolo
13.9. 10.30 ŠKP – Malinovo      Kočický, Hádek, Gosiorovský (AR2) za Abrmana; Ondrušek
14.9. 16.30 Danubia – Ružinov      Valko, Martiška, Maretta; Jablonický (D) za Ľuptáka

Seniori IV. Liga S4B – 5. kolo
13.9. 16.30 P. Štvrtok – Jablonové      Havrila, Dávid D., Kŕivan (AR2) za Smirnova; Farbula
14.9. 16.30 Kostolište – Malacky      Fischer, Augustovič ml., Srna (AR2) za Abrmana; Slezák
14.9. 16.30 Budmerice – Šenkvice      Hudy, Kočický, Černý; Ľupták (D) za Jablonického

Dorast III. Liga SD3R – 5. kolo
13.9. 16.30 Žolík Malacky – BCT      Černý, Pirník, Ruc (AR2) za Abrmana

Dorast III. Liga SD3R – 14. kolo – dohrávka
15.9. 15.00 Rohožník – Domino      Ďurčo P., Ďuriš, Gilan za ObFZ-v

Dorast III. Liga SD3R – 15. kolo (STREDA)
17.9. 17.00 PŠC Pezinok – D. Lužná      Vašš, Straka, Havrila
17.9. 17.00 Kostolište – FC Petržalka akadémia      Dávid D., Zálesňák, Lackovič
17.9. 17.00 Iskra Petržalka – Žolík Malacky      Bohun, Henček, Matejová
17.9. 17.00 Domino – Ivanka p/D      Křivan, Dobrovský, Kardelis
17.9. 17.00 Vrakuňa – Rohožník      Fischer, Chromý, Chálka
17.9. 17.00 Báhoň – D. N. Ves      Bláha, Koštrna, Olša D. (Šenkvice)
17.9. 17.00 Kráľová p/S – Rača      Piatka, Hádek, Berner
17.9. 17.00 BCT – Ružinov      Cvengroš., Gaži, Brody

Dorast III. Liga MD3R – 5. kolo
13.9. 11.00 BCT – Rača      Chromý, Ralbovský (Štart Nepočujúci)
14.9. 14.00 Domino – PŠC Pezinok      Moravec, Krčová (AR1 ObFZ-m) za Smirnova

Dorast III. Liga MD3R – 15. kolo
16.9. 17.00 Iskra Petržalka – Rača      Gosiorovský, Bródy
17.9. 15.00 BCT – Ružinov      Brody, Gaži
17.9. 17.00 Zohor – PŠC Pezinok      Pirník, Ďuriš za ObFZ-v
17.9. 17.00 Žolík Malacky – FC Petržalka akadémia      Hudy, Rozbora za ObFZ-v
17.9. 17.00 D. N. Ves – V. Leváre      Čižmár, Černý
17.9. 17.00 Ekonóm – Tomášov      Tanglmayer, Grác
17.9. 17.00 Stupava – Domino      Malárik, Maretta

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 5. kolo
14.9. 9.00-10.45 Ružinov – Rohožník      Křivan, Gosiorovský za Abrmana

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 14. kolo – dohrávka
15.9. 10.00-11.30 D. N. Ves – Rohožník      Triskal, Takáč za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 2. kolo – dohrávky
16.9. 17.00 Žolík Malacky – D. Lužná      Dávid D., Pirník (SZRL)

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 3. kolo – dohrávky
16.9. 17.00 Vrakuňa – FC Petržalka akadémia      Hajnala, Moravec (SZRL)
17.9. 17.00-15.30 Rusovce – PŠC Pezinok      Ruc, Ralbovský

Regionálna liga žiačok – 1. kolo
14.9. 15.00 Slovan – K. Ves      Kocurek za ObFZ-m (Prievoz)

Regionálna liga žiačok – 3. kolo
13.9. 8.30 Senec – Sv. Jur      Augustovič st. za ObFZ-v (V. Biel)
17.9. 17.00 FK Dúbravka – FC Petržalka akadémia      Jaššo za ObFZ-m

Prípravka PMB1 – 2. kolo
14.9. 12.00 Domino – Petržalka akadémia      Janco za Vaneka

Prípravka PMC – 2. kolo
14.9. 12.00 Domino – Petržalka akadémia      Hargaš

Prípravka PMA2 – 2. kolo
13.9. 13.00 BCT – Šamorín Hamuliakovo      Volek za Plonku
13.9. 10.00 K. Ves „B“ – Hargašova Z. Bystrica      Kašper za Plonku

Prípravka PMB2 – 2. kolo
13.9. 8.30 K. Ves „B“ – Hargašova Z. Bystrica      Kašper za Plonku

Prípravka PMA3 – 2. kolo
14.9. 11.00 Danubia – FA Lafranconi      Štofík (Pankúchova) (Odložené)

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

S5VA – 4. kolo
13.09. 16:30 Marianka – Pernek      Rybár, Kováč, Gajarský Nové obsadenie!
13.09. 16:30 Rohožník B – Pl. Mikuláš      Bočák, Mičura, Patlevič za Parackovú

S5VB – 5. kolo
13.09. 16:30 Vinosady – Vištuk      Augustovič st., Brejcha, Opálek za Rybára
14.09. 16:30 Častá – Sv. Jur B      Olša M., AR1 za Sobolovú, AR2
14.09. 16:30 Cajla – Doľany      Habo za Augustoviča st., Polakovič A. za Haba

S5VC – 5. kolo
14.09. 16:30 Čataj – Kaplna      Patlevič za Haba, Gajarský za Polakoviča A.

SD4VB – 3. kolo
14.09. 14:00 Cajla – Viničné      Polakovič A. za Haba, Habo za AR1

SZVA – 2. kolo
13.9. 14,00 Marianka – Lozorno      Nehrá sa!

SZVB – 3. kolo
14.9. 14,00 Malinovo – Most      Randa za R

MZVA – 2. kolo
13.9. 11,00 Šenkvice – Jabloňové      Polakovič A. za Husku Zmena termínu a času!

MZVB – 3. kolo
12.9. 17,00 N. Dedinka – Bernolákovo      Randa za Augustoviča st. Zmena termínu a času! 

PrPK – 2. kolo
13.9. 09,30 Šenkvice – Vištuk      Polakovič A.
14.9. 09,00 PŠC – Jablonec      Minárik
14.9. 10,00 Viničné – Sl. Grob      R
14.9. 14,00 Grinava – Modra      Brejcha
14.9. 14,30 Limbach – Sv. Jur      Huska

PrSC – 2. kolo
14.9. 09,30 Most – Bernolákovo      Patlevič
14.9. 10,00 Tomašov – Kalinkovo      R
14.9. 10,00 Miloslavov – Kraľova A      Strapek
14.9. 10,30 Malinovo – Senec B      Marczell
14.9. 14,30 Ch. Grob – N. Dedinka      R
14.9. 14,30 Čataj – Rovinka      R

PrSC – 10. kolo /štvrtok 18.9./
18.9. 17,30 Čataj – Most      R
18.9. 17,30 Tomašov – Malinovo      Marczell
18.9. 17,30 Ch. Grob – Miloslavov      Konečný
18.9. 17,30 Kalinkovo – Rovinka      R
18.9. 17,30 Bernolákovo – Kraľova B      Augustovič st.
18.9. 17,30 Senec B – Kraľova A      R

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV