Obsadenie R a DS – PR BFZ na 24.- 28.9.2014 č. 10

Súťaže riadené SFZ

DoXXbet liga – 10. kolo
27.9. 15.00 N. M. N. Váhom – Šamorín      Špaček, Roszbeck, Sluk, Cvengroš; Cuninka

Slovnaft Cup – 3. kolo – dohrávka
24.9. 16.00 Inter – Most p/B      Cvengroš, Smolíková, Chromý, Richtárik

I. LSD – U19 – 8. kolo
27.9. 11.00 Senec – Michalovce      Michlian, Chromý, Ďurčo M., Kopča
28.9. 11.00 Senica – Podbrezová      Krivošík, Lauer, Smolíková; Medveď

I. LMD – U17, U16 – 8. kolo
27.9. 11.00-13.15 Slovan – Prešov      Tanglmayer, Hajnala, Brody

I.LSŽ – U15, U14 – 8. kolo
27.9. 10.00-12.00 K. Ves – Inter      Henček, Gosiorovský, Smirnov (Údernícka Petržalka)
28.9. 10.00-12.00 Senec – Slovan      Křivan, Grác, Abrman (V. Biel)

I. LMŽ U13 – U12 – 6. kolo – dohrávka
24.9. 14.00-15.30 Inter – AS Trenčín      Triskal, Kašper za ObFZ-m(Drieňová)

I. LMŽ U13 – U12 – 8. kolo
27.9. 16.00-14.30 Inter – Šamorín      Mistrík, Kuzmová za ObFZ-m (Drieňová)
28.9. 10.00-11.30 Slovan – Senec      Červenák, Láska za ObFZ-m

II. Liga ženy Západ „A“ – 5. kolo
28.9. 15.00 K. Ves – Bodíky      Ralbovský, Matejová

Súťaže riadené JmKFS

A1A – Krajský přebor dospělých – 8. kolo
27.9. 16.00 Brno Bohunice – Bzenec       Piatka, Smolíková, Bláha; Keller

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 7. kolo – dohrávky
24.9. 17.00 Ivanka p/D – S. Grob      Piatka, Zálesňák, Lackovič; Keller
24.9. 17.00 Bernolákovo – Stupava      Polakovič Ľ., Bláha (AR1) za Smolíkovú, Hajnala; Príkopa
25.9. 16.30 Rovinka – Rača      Straka, Henček, Martiš (AR2) za Ježíka; Richtárik
25.9. 16.30 Kráľová p/S – Lozorno      Bohun, Tanglmayer, Havrila; Chladek

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 9. kolo
28.9. 10.30 Inter – Stupava      Brody, Cvengroš, Mosor; Minárik (ŠKP)
28.9. 15.30 Tomášov – D. Lužná      Ďurčo M., Tanglmayer, Hajnala; Truchlý
28.9. 15.30 Ivanka p/D – Rohožník      Vodák, Černý D., Petrucha; Černý J. za JmKFS; (Keller)
28.9. 15.30 Viničné – Báhoň      Gaži, Martiš, Henček; Richtárik
28.9. 15.30 Rovinka – S. Grob      Ježík, Martinkovič ml., Chromý; Páchnik
28.9. 15.30 Bernolákovo – Sv. Jur      Straka, Bohun, Havrila; Somoláni
28.9. 15.30 Kráľová p/S – Rača      Vašš, Zálesňák, Lackovič; Hájek
28.9. 15.30 Most p/B – Lozorno      Polakovič Ľ., Dobrovský, Srna; Chládek

Seniori IV. Liga S4A – 7. kolo
27.9. 10.00 Štart Nepočujúci – Rusovce      Malárik, Somoši, Kroneraff; Jablonický (BCT)
27.9. 10.30 ŠKP – Kalinkovo      Hudy, Križko, Dávid D.; Príkopa
27.9. 15.30 Vrakuňa – Čunovo      Valko, Augustovič ml., Jendruš; Marczell
27.9. 15.30 Danubia – D. N. Ves      Lauer, Matejová, Kardelis; Beňo
27.9. 15.30 FK Dúbravka – Ružinov      Křivan, Chálka, Kočický; Dadykin
27.9. 15.30 Lamač – Vajnory      Fischer, Berner, Maretta; Elefant
27.9. 15.30 Domino – Malinovo      Abrman, Polomský, Ruc; Ondrušek

Seniori IV. Liga S4B – 7. kolo
27.9. 15.30 Závod – PŠC Pezinok      Strapek, Laciňák, Hádek; Darlea
27.9. 15.30 P. Štvrtok – Limbach      Grác, Černý, Ralbovský; Banič
28.9. 15.30 V. Leváre – Jablonec      Čižmár, Gosiorovský, Smirnov; Mydlárik
28.9. 15.30 Zohor – Jablonové      Dávid D., Hudy, Pirník; Slezák
28.9. 15.30 Kostolište – Dubová      Koštrna, Kočický, Hrazdira; Farbula
28.9. 15.30 Budmerice – Jakubov      Martiška, Berner, Martinkovič st.; Šuniar
28.9. 15.30 Šenkvice – Malacky      Dujava, Fischer, Olša D.; Brody

Dorast III. Liga SD3R – 5. kolo – dohrávka
24.9. 16.30 Iskra Petržalka – Domino      Brody, Ďurčo M., Gaži

Dorast III. Liga SD3R – 14. kolo – dohrávky
23.9. 16.30 Ružinov – Rača      Kočický, Martinkovič ml., Polakovič Ľ.
24.9. 16.00 FC Petržalka akadémia – PŠC Pezinok      Kočický (R) za Hajnalu, Havrila, Matejová
24.9. 16.30 D. N. Ves – Vrakuňa      Gosiorovský, Křivan, Abrman

Dorast III. Liga SD3R – 7. kolo
27.9. 9.30 PŠC Pezinok – BCT      Kardelis, Ježík, Matejová
27.9. 10.00 FC Petržalka akadémia – Ružinov      Bohun, Martinkovič st., Čižmár
27.9. 10.30 Iskra Petržalka – Báhoň      Havrila, Dobrovský, Straka
27.9. 13.00 Rohožník – D. Lužná     Srna, Polakovič Ľ., Dujava
27.9. 13.00 Ivanka p/D – D. N. Ves      Vašš, Koštrna, ObFZ-m
27.9. 13.00 Domino – Vrakuňa      Polomský, Ruc, Abrman
27.9. 15.30 Žolík Malacky – Kráľová p/S      Martiš, Martinkovič ml., Gaži
27.9. 15.30 Kostolište – Rača      Dávid D., Zálesňák, Hudy

Dorast III. Liga MD3R – 2. kolo – dohrávka
25.9. 17.00 PŠC Pezinok – Žolík Malacky      Bláha, Ruc

Dorast III. Liga MD3R – 5. kolo – dohrávka
24.9. 16.30 V. Leváre – Ružinov      Hudy

Dorast III. Liga MD3R – 7. kolo
27.9. 12.00 V. Leváre – Domino      Zálesňák, ObFZ-v
27.9. 13.00 Iskra Petržalka – Stupava      Dobrovský, Straka
28.9. 10.00 D. N. Ves – Ekonóm      Polomský, Kroneraff
28.9. 11.00 Žolík Malacky – Šamorín Hamuliakovo      Lackovič, ObFZ-v
28.9. 12.30 FC Petržalka akadémia – Ružinov       Černý, Laciňák (Rusovce)
28.9. 13.00 Tomášov – PŠC Pezinok      Hajnala, Tanglmayer
28.9. 13.00 Zohor – BCT       Pirník, Hudy

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 15. kolo
24.9. 17.00-15.30 D. Lužná – PŠC Pezinok       Hádek, Valko
24.9. 17.00-15.30 Ružinov – Šamorín Hamuliakovo       Chálka, Malárik
24.9. 17.00-15.30 Žolík Malacky – Rača       Pirník
24.9. 17.00-15.30 Domino – Ivanka p/D      Čižmár, Kardelis
24.9. 17.00-15.30 BCT – Rusovce       Ralbovský, Koštrna
24.9. 17.00-15.30 FC Petržalka akadémia – FA Bratislava       Martinkovič st., Černý (ZŠ Pankúchová)
25.9. 17.00-15.30 Slovan „C“ – D. N. Ves       Maretta, Smirnov

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 7. kolo
27.9. 9.00-10.30 Domino – Rohožník      Ralbovský, Ruc
27.9. 10.00-11.45 Šamorín Hamuliakovo – FA Bratislava      Hádek, Moravec
27.9. 10.00-11.45 D. Lužná – FC Petržalka akadémia      Augustovič ml., Jendruš
27.9. 10.00-12.00 Žolík Malacky – Slovan „C“      Lackovič, Pirník
27.9. 10.30-12.15 Rača – Rusovce      Laciňák, ObFZ-m
28.9. 9.00-10.45 Vrakuňa – PŠC Pezinok      Križko, Chálka
28.9. 9.00-10.45 Ružinov – BCT      Somoši, Kardelis
28.9. 11.30-14.00 Ivanka p/D – D. N. Ves      Strapek, Moravec

Regionálna liga žiačok – 5. kolo
27.9. 16.00 Slovan – Sv. Jur      ObFZ-m
28.9. 13.00 FK Dúbravka – Senec      Malárik
28.9. 13.00 K. Ves – FC Petržalka akadémia      Matejová

Prípravka PMA1 – 2. kolo – dohrávka
25.9. 16.15 K. Ves „A“ –Ružinov      Hargaš

Prípravka PMA1 – 4. kolo
27.9. 9.00 Inter – Senec      Mistrík
28.9. 9.00 FA Bratislava – Ružinov      Gliševič
28.9. 11.30 K. Ves „A“ – D. N. Ves      Kružliak A.
28.9. 12.00 Domino – Rača      Štvrtecký

Prípravka PMB1 – 2. kolo – dohrávka
25.9. 17.30 K. Ves „A“ –Ružinov      Hargaš

Prípravka PMB1 – 4. kolo
2.10. 16.30 Inter – Senec      Ľupták
28.9. 10.30 FA Bratislava – Ružinov      Gliševič
28.9. 10.00 K. Ves „A“ – D. N. Ves      Kružliak A.
28.9. 12.00 Domino – Rača      Plonka
27.9. 14.00 ŠKP – FC Petržalka akadémia      Štvrtecký

Prípravka PMC – 2. kolo – dohrávka
30.9. 17.30 K. Ves „A“ – Ružinov      Ľupták

Prípravka PMC – 4. kolo
27.9. 9.00 Inter – Senec Lovás
28.9. 12.00 FA Bratislava – Ružinov      Glisevič
28.9. 8.30 K. Ves „A“ – D. N. Ves      Kružliak A.
28.9. 13.00 Domino – Rača      Plonka
27.9. 15.00 ŠKP – FC Petržalka akadémia      Štvrtecký

Prípravka PMA2 – 4. kolo
26.9. 18.15 K. Ves „B“ – Šamorín Hamuliakovo      Štvrtecký
27.9. 9.00 Vrakuňa – D. Lužná      Dano
27.9. 9.00 FA Bratislava „B“ – Hargašova Z. Bystrica      Kuzmová
27.9. 13.00 BCT – Iskra Petržalka      Vanek
28.9. 9.30 Žolík Malacky – Ivanka p/D      ObFZ-v

Prípravka PMB2 – 4. kolo
26.9. 17.00 K. Ves „B“ – Šamorín Hamuliakovo      Štvrtecký
27.9. 10.30 Vrakuňa – D. Lužná      Dano
27.9. 10.30 FA Bratislava „B“ – Hargašova Z. Bystrica      Kuzmová
27.9. 13.00 Štart Nepočujúci – Iskra Petržalka      Plonka
28.9. 9.30 FC Malacky – Ivanka p/D      ObFZ-v

Prípravka PMA3 – 4. kolo
25.9. 16.45 Inter „B“ – FK Dúbravka      Ľupták
25.9. 17.00 ŠKP „B“ – Čunovo      Straka M.
27.9. 9.30 Lamač – Rusovce      Plonka
28.9. 9.30 Jarovce – FA Lafranconi      Dano
28.9. 11.00 Danubia – Vajnory      Štvrtecký

Obsadenie VIDIEK 27.-28.09.2014

S5VA – 6. kolo
27.09. 15:30 Marianka – M. Leváre      Rybár, Ďurčo P., Mičura,
28.09. 15:30 Rohožník B – Kuchyňa      Žilavý V., Ďuriš, AR2
28.09. 15:30 Studienka – Pl. Mikuláš      ObFZ-m
28.09. 15:30 Gajary – Suchohrad      Ďurčo P., Surovský, AR2
28.09. 15:30 Vysoká – Pernek      Kováč, Rozbora, Paracková
28.09. 15:30 Borinka – Z. Ves      Bočák, Polakovič A., AR2

S5VB – 7. kolo
28.09. 15:30 Grinava – Doľany      Brejcha, AR1, AR2
28.09. 15:30 Častá – Cajla      Habo, Sobolová, AR2
28.09. 15:30 Vinosady – Modra      Augustovič, AR1, AR2
28.09. 15:30 Vištuk – Sv. Jur B      Miško, Mičura, AR2

S5VC – 6. kolo
27.09. 15:30 Ch. Grob – Miloslavov      Augustovič, Huska, Habo
28.09. 15:30 Hr. Šúr – Kráľová      Rybár, Tahotný, AR2
28.09. 15:30 Čataj – Blatné      Olša M., AR1, AR2
28.09. 15:30 Igram – N. Dedinka      Huska, Opálek, AR2

SD4VA – 5. kolo
27.09. 13:00 Vysoká – Jarovce      Surovský, Ďuriš
27.09. 15:30 Jakubov – Láb      Žilavý V., AR1
28.09. 15:30 Závod – Jablonové     R , AR1

SD4VB – 5. kolo
27.09. 15:30 Cajla – Doľany      Brejcha, Polakovič A.
28.09. 13:00 N. Dedinka – Modra      Tahotný, AR1
28.09. 13:00 Budmerice – Viničné      Mičura, Miško
28.09. 13:00 Igram – Dubová      Opálek, Huska

SZVA – 2.kolo – dohrávka
25.9. 17,00 Zohor – Z.Ves      Konečný

SZVB – 3.kolo – dohrávky
25.9. 17,00 Modra – Jablonec      Opálek
25.9. 17,00 Budmerice – Častá      Sobolová
25.9. 17,00 Malinovo – Most      Augustovič
25.9. 17,00 Vištuk – Doľany      Olša M.
26.9. 17,00 Kraľova – Šenkvice      Augustovič

MZVA – 2.kolo – dohrávky
23.9. 17,00 Šenkvice – Jabloňové      Tahotný
23.9. 17,00 PŠC Pezinok B – Sv.Jur      Brejcha
23.9. 17,00 V.Leváre – Viničné      Lukeš
23.9. 17,00 Sl.Grob – Žolík B      Augustovič

MZVB – 3.kolo – dohrávka
23.9. 17,00 Čataj – Kraľova      R
24.9. 17,00 Kalinkovo – Malinovo      Konečný

MZVB – 10.kolo – predohrávka
25.9. 17,00 Bernolákovo – Malinovo      Marczell

SZVA – 4.kolo
27.9. 15,30 V.Leváre – Lozorno      Lukeš
28.9. 10,00 Láb – Marianka      R
28.9. 11,00 Vysoká – Z.Ves      R

SZVB – 5.kolo
27.9. 10,00 Modra – Doľany      Huska
28.9. 10,00 Bernolákovo – Malinovo / zmena termínu /      Paracková
28.9. 10,00 Budmerice – Jablonec      Huska
28.9. 13,00 Vištuk – Most      R
28.9. 13,00 Kraľova – Dubova      Konečný
28.9. 13,00 Častá – Šenkvice      R

MZVA – 4.kolo
27.9. 11,45 PŠC Pezinok B – Šenkvice      Huska
28.9. 10,00 V.Leváre – Jabloňové      Lukeš
28.9. 11,00 Sl.Grob – Báhoň      Randa
28.9. 11,00 Žolík B – Viničné      R
28.9. 13,00 Studienka – Sv.Jur      R

MZVB – 5.kolo
27.9. 10,00 Malinovo – Bernolákovo      Patlevič
28.9. 10,00 N.Dedinka – Kraľova      Augustovič
28.9. 13,00 Kalinkovo – Čataj      R

Prípravka PrMA – 2.kolo – dohrávka
26.9. 16,30 Láb – Studienka      Konečný

Prípravka PrPK – 2.kolo – dohrávka
25.9. 17,00 Šenkvice – Vištuk      R

Prípravka PrPK – 10.kolo – dohrávka
25.9. 17,00 Jablonec – Sv.Jur      R

Prípravka PrSC – 11.kolo – dohrávka
23.9. 17,30 Malinovo – Ch.Grob      Randa

Prípravka PrSC – 3.kolo – dohrávka
23.9. 17,30 N.Dedinka – Čataj      Patlevič

Prípravka PrMA – 4.kolo
27.9. 14,00 Sološnica – Lozorno      R
28.9. 9,30 Vysoká – Jakubov      R
28.9. 10,00 Zohor – Studienka      R
28.9. 13,30 Závod – Láb      R

Prípravka PrPK – 4.kolo
27.9. 9,30 Šenkvice – Sv.Jur      R
27.9. 10,00 Cajla – Vištuk      R
28.9. 9,00 PŠC Pezinok – Sl.Grob      R
28.9. 10,00 Viničné – Limbach      R
28.9. 13,00 Grinava – Jablonec      Brejcha

Prípravka PrSC – 4.kolo
27.9. 10,00 N.Dedinka – Kalinkovo      Marczell
28.9. 9,30 Most – Kraľova A      Patlevič
28.9. 10,00 Miloslavov – Rovinka      R
28.9. 10,00 Tomašov – Senec B      R
28.9. 10,30 Malinovo – Kraľova B      Konečný
28.9. 13,30 Ch.Grob – Bernolákovo      R

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV