Obsadenie R a DS – PR BFZ 30.9.- 5.10. 2014 č. 11

Súťaže riadené SFZ

I. LMD – U17, U16 – 9. kolo
4.10. 13.00-15.00 Senec – Bardejov      Tanglmayer, Křivan, Hajnala

I.LSŽ – U15, U14 – 9. kolo
4.10. 10.00-12.00 Slovan – D. Streda      Dujava, Dobrovský, Ďurčo M.
4.10. 10.00-12.00 Inter – Senec      Polakovič Ľ., Parilák, Brody

I. LMŽ U13 – U12 – 9. kolo
4.10. 10.00-12.00 K. Ves – Púchov      Kuzmová, Ľupták (Údernícka Petržalka)
5.10. 10.00-12.00 Senec – Inter      ObFZ-v, ObFZ-v (Reca)

I. Liga žien – 5. kolo
4.10. 13.00 Slovan – Žilina      Martiš, Smolíková, Straka
4.10. 13.00 FK Dúbravka – Selce      Havrila, Ralbovský, Malárik

I. Liga junioriek – 5. kolo
4.10. 15.00 Slovan – Žilina      Straka, Smolíková, Martiš
4.10. 15.00 FK Dúbravka – Selce      Malárik, Ralbovský, Havrila

II. Liga ženy Západ „A“ – 6. kolo
4.10. 12.30 Sv. Jur – Bodíky       Zálesňák, Gaži
4.10. 13.30 D. Lužná – K. Ves      Martiška, Olša D.

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 7. kolo – dohrávky
1.10. 16.00 Rohožník – D. Lužná      Chromý, Dobrovský (AR1) za Ďurča M., Bláha; Richtárik
1.10. 16.00 Inter – Most p/B      Gaži, Srna, Smolíková; Truchlý (ŠKP)

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 10. kolo
4.10. 15.00 Sv. Jur – Kráľová p/S      Lauer, Zálesňák, Gaži; Chladek
5.10. 10.30 Rača – Inter      Henček, Havrila, Piatka; Keller
5.10. 15.00 D. Lužná – Lozorno      Cvengroš, Smolíková, Mosor; Jablonický
5.10. 15.00 Stupava – Most p/B      Hajnala, Tanglmayer, Ježík; Beňo
5.10. 15.00 S. Grob – Bernolákovo      Lackovič, Dobrovský, Srna; Brody
5.10. 15.00 Báhoň – Rovinka      Chromý,Durčo M., Parilák; Darlea
5.10. 15.00 Rohožník – Viničné      Martinkovič ml., Martiš, Polakovič Ľ.; Hájek
5.10. 15.00 Tomášov – Ivanka p/D      Bláha, Bohun, Dujava; Ľupták

Seniori IV. Liga S4A – 5. kolo – dohrávky
30.9. 16.00 D. N. Ves – Čunovo        Piatka, Vašš, Dávid D.; Marczell
30.9. 16.00 Vrakuňa – Rusovce      Hajnala, Polomský., Strapek; Elefant
30.9. 16.00 Danubia – Ružinov      Valko, Martinkovič st., Maretta; Jablonický (Zmena ihriska Ružinov!)
30.9. 16.00 Štart Nepočujúci – Kalinkovo      Ruc, Koštrna, Polakovič Ľ.; Dadykin (BCT)
30.9. 16.00 FK Dúbravka – Vajnory      Čižmár, Henček, Tanglmayer; Brody
30.9. 16.00 ŠKP – Malinovo      Kočický, Hádek, Gosiorovský; Ondrušek
30.9. 16.00 Lamač – Domino      Srna, Cvengroš, Křivan; Banič

Seniori IV. Liga S4A – 8. kolo
4.10. 10.00 Ružinov – ŠKP      Kardelis, Ruc, Smirnov; Truchlý
4.10. 15.00 Vrakuňa – Danubia      Hádek, Bohun, Abrman; Slezák
5.10. 15.00 Čunovo – Malinovo      Laciňák, Fischer, Malárik; Dadykin
5.10. 15.00 Vajnory – Domino      Kočický, Abrman, Gosiorovský; Mydlárik
5.10. 15.00 Kalinkovo – Lamač      Križko, Hudy, Pirník; Minárik
5.10. 15.00 Rusovce – FK Dúbravka      Černý, Somoši, Szakáll; Somoláni
5.10. 15.00 D. N. Ves – Štart Nepočujúci      Ralbovský, Martiška, Hrazdira; Ondrušek

Seniori IV. Liga S4B – 5. kolo – dohrávky
30.9. 16.00 Limbach – PŠC Pezinok      Malárik, Bohun , Dobrovský, Pinček
1.10. 16.00 Závod – Jablonec      Somoši, Koštrna, Straka; Mydlárik
1.10. 16.00 P. Štvrtok – Jablonové      Havrila, Dávid D., Křivan; Farbula
1.10. 16.00 Kostolište – Malacky      Fischer, Ralbovský (AR1) za Augustoviča ml., Brody; Slezák
1.10. 16.00 Budmerice – Šenkvice      Hudy, Kočický, Černý; Lônčík

Seniori IV. Liga S4B – 8. kolo
5.10. 15.00 PŠC Pezinok – Malacky      Chudá, Koštrna, Maretta; Šuniar
5.10. 15.00 Jakubov – Šenkvice      Vašš, Valko, Kroneraff; Príkopa
5.10. 15.00 Dubová – Budmerice      Straka, Augustovič ml., Strapek; Lazar
5.10. 15.00 Jablonové – Kostolište      Chálka, Gaži, Moravec; Elefant
5.10. 15.00 Jablonec – Zohor      Brody, Křivan, Čižmár; Richtárik
5.10. 15.00 Limbach – V. Leváre      Martinkovič st., Olša D., Berner; Banič
5.10. 15.00 Závod – P. Štvrtok      Polomský, Grác, Kardelis; Farbula

Dorast III. Liga SD3R – 14. kolo – dohrávka
30.9. 16.30 Rohožník – Domino Ďurčo P., ObFZ.v, ObFZ-v

Dorast III. Liga SD3R – 8. kolo
4.10. 12.30 Ružinov – PŠC Pezinok       Kočický, Ruc, Smirnov
4.10. 12.30 Kráľová p/S – FC Petržalka akadémia       Augustovič ml., Rybár, Mičura za ObFZ-v
4.10. 12.30 Rohožník – Ivanka p/D      Hudy, Lackovič, Pirník
4.10. 14.00 D. N. Ves – Žolík Malacky      Henček, Polomský, Laciňák
4.10. 15.30 D. Lužná – Vrakuňa       Fischer, Martiška, Olša D.
5.10. 12.30 Báhoň – Domino       Ruc, Lauer, Hádek, (Šenkvice)
5.10. 13.30 Rača – Iskra Petržalka      Piatka, Havrila, Henček
5.10. 13.30 BCT – Kostolište       Smirnov, ObFZ-m, ObFZ-m (Štart Nepočujúci)

Dorast III. Liga MD3R – 1. kolo – dohrávka
1.10. 16.00 Ružinov – PŠC Pezinok      Abrman, Hádek

Dorast III. Liga MD3R – 5. kolo – dohrávka
30.9. 16.30 Iskra Petržalka – D. N. Ves      Ďurčo M., Brody

Dorast III. Liga MD3R – 8. kolo
4.10. 11.00 BCT – Žolík Malacky      Somoši, Križko (Štart Nepočujúci)
4.10. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – Iskra Petržalka      Vašš, Bláha
4.10. 15.00 Ružinov – Zohor       Smirnov, Kočický
5.10. 12.30 PŠC Pezinok – Ekonóm      Koštrna, Maretta
5.10. 12.30 Stupava – D. N. Ves      Tanglmayer, Ježík
5.10. 12.30 Domino – Rača      Straka M., Volek za ObFZ-m
5.10. 12.30 Tomášov – V. Leváre      Bohun, Dujava

Žiaci II. liga starší SZRL – 2. kolo – dohrávky
1.10. 15.30 BCT – Vrakuňa      Maretta, Smirnov
1.10. 16.00 PŠC Pezinok – Ružinov      Malárik, Kardelis

Žiaci II. liga starší SZRL – 14. kolo – dohrávka
2.10. 17.00-15.30 D. N. Ves – Rohožník      Triskal, Takáč za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 8. kolo
4.10. 9.30-11.30 D. N. Ves – Rača       Polomský, Laciňák
4.10. 10.00-11.45 PŠC Pezinok – Rohožník      Chálka, Koštrna
4.10. 10.00-11.30 FC Petržalka – Ružinov      Srna, Moravec (ZŠ Pankúchová)
4.10. 10.00-11.45 Rusovce – Šamorín Hamuliakovo      Martinkovič st., Gosiorovský
5.10. 9.00-10.45 Vrakuňa – Ivanka p/D      Gosiorovský, Abrman
5.10. 9.30 -11.30 FA Bratislava – D. Lužná       Strapek, Olša D. (CFK Pezinok)
5.10. 10.00-11.30 Slovan „C“ – Domino      Gaži, Malárik
5.10. 10.00-12.00 BCT – Žolík Malacky       Smirnov, ObFZ-m

Regionálna liga žiačok –6. kolo
4.10. 12.00 D. Lužná – K. Ves      Olša D.
4.10. 13.30 Slovan – FK Dúbravka      Maretta
5.10. 11.30 Sv. Jur – FC Petržalka akadémia      Augustovič ml.

Prípravka PMA1 – 5. kolo
2.10. 16.00 Ružinov – ŠKP       Straka M.
4.10. 9.30 Rača – FA Bratislava      Žilavý L.
5.10. 9.00 D. N. Ves – Domino       Štvrtecký
5.10. 9.00 Senec – K. Ves „A“      Gliševič

Prípravka PMB1 – 5. kolo
14.10. 16.00 FC Petržalka akadémia – Inter      R
2.10. 17.30 Ružinov – ŠKP      Straka M.
4.10. 10.45 Rača – FA Bratislava       Žilavý L.
5.10. 10.30 D. N. Ves – Domino      Štvrtecký
5.10. 10.30 Senec – K. Ves „A“      Gliševič

Prípravka PMC – 5. kolo
1.10. 17.00 FC Petržalka akadémia – Inter       Plonka
2.10. 16.00 Ružinov – ŠKP       Kravárik
4.10. 12.00 Rača – FA Bratislava      Žilavý L.
5.10. 12.00 D. N. Ves – Domino       Štvrtecký
5.10. 12.00 Senec – K. Ves „A“      Gliševič

Prípravka PMA2 – 5. kolo
2.10. 16.30 Hargašova Z. Bystrica – Žolík Malacky      Plonka
4.10. 9.00 Iskra Petržalka – K. Ves „B“      Gliševič
14.10. 17.00 Ivanka p/D – BCT      ObFZ-v
4.10. 9.00 D. Lužná – FA Bratislava „B“      Bočák Jo.
4.10. 10.00 Šamorín Hamuliakovo – Vrakuňa      Vanek

Prípravka PMB2 – 5. kolo
4.10. 12.00 Hargašova Z. Bystrica – FC Malacky      Plonka
5.10. 9.00 Iskra Petržalka – K. Ves „B“      Kružliak A.
4.10. 11.00 Ivanka p/D – Štart Nepočujúci      ObFZ-v
4.10. 10.30 D. Lužná – FA Bratislava „B“      Bočák Jo.
4.10. 11.30 Šamorín Hamuliakovo – Vrakuňa      Vanek

Prípravka PMA3 – 5. kolo
4.10. 9.00 FA Lafranconi – ŠKP „B“       Kružliak A.
4.10. 9.00 Vajnory – Lamač      Rataj
4.10. 10.30 Čunovo – Inter „B“      Lovás
5.10. 9.30 FK Dúbravka – Danubia      Takáč
5.10. 11.00 Rusovce – Jarovce      Volek

Družobné stretnutia – Viničné
1.10. 11.00 BFZ U13 – JmKFS U 13      Valko, Hádek
1.10. 12.45 BFZ U14 – JmKFS U 14      Vašš, Hádek, Valko

Krajské kolo MCHL žiačky – D. Lužná
1.10. od 9.00      Malárik

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

S5VA – 7. kolo
04.10. 15:00 Kuchyňa – Studienka      Surovský, AR1, AR2
05.10. 15:00 Z. Ves – Rohožník B      ObFZ-m
05.10. 15:00 Pernek – Borinka      Patlevič, Paracková, AR2
05.10. 15:00 Suchohrad – Vysoká      Surovský, AR1, AR2
05.10. 15:00 M. Leváre – Gajary      ObFZ-m
05.10. 15:00 Pl. Mikuláš – Marianka      Ďurčo P., AR1, AR2

S5VB – 8. kolo
04.10. 15:00 Doľany – Sv. Jur B      Ďurčo P., AR1, AR2
05.10. 15:00 Vištuk – Modra      Polakovič A. , Opálek, AR2
05.10. 15:00 Vinosady – Cajla      Augustovič st., Brejcha, AR2
05.10. 15:00 Častá – Grinava      Olša M., Sobolová, AR2

S5VC – 7. kolo
04.10. 15:00 Kráľová B – Miloslavov      Rybár, Augustovič ml., Mičura
04.10. 15:00 Blatné – Igram      Huska, Opálek, Augustovič st.
05.10. 15:00 Kaplna – Ch. Grob      Bočák, Miško, AR2
05.10. 15:00 Hr. Šúr – Čataj      Kováč, Tahotný, AR2

SD4VA – 6. kolo
04.10. 15:00 Závod – Vysoká      R
05.10. 12:30 Bratislava – Jakubov      ObFZ-m
05.10. 14:30 Láb – Lamač      R

SD4VB – 6. kolo
04.10. 14:00 Modra – Budmerice      Tahotný, AR1
04.10. 15:00 Cajla – N. Dedinka      Olša M., AR1
05.10. 12:30 Dubová – Sl. Grob      R
05.10. 12:30 Viničné – Igram      R

SZVA – 5. kolo
4.10. 10,00 Lozorno – Vysoká      Konečný
4.10. 12,30 Marianka – Zohor      R
5.10. 12,00 Z.Ves – Závod      R

SZVB – 6. kolo
4.10. 10,30 Jablonec – Častá      Olša M.
4.10. 11,00 Most – Šenkvice      Marczell
5.10. 10,00 Dubova – Budmerice      R
5.10. 12,30 Kraľova – Doľany      R
5.10. 12,30 Malinovo – Modra      R
5.10. 12,30 Vištuk – Bernolákovo      Opálek
1.10. 17,00 Bernolákovo – Dubova      R

MZVA – 5. kolo
4.10. 09,30 Sv.Jur – V.Leváre      R
4.10. 11,00 Viničné – PŠC Pezinok B      Huska
4.10. 12,30 Báhoň – Žolík B      R
5.10. 09,30 Šenkvice – Studienka      R
5.10. 12,30 Jabloňové – Sl.Grob      R
2.10. 16,30 Studienka – Báhoň      R

MZVB – 6. kolo
4.10. 10,00 Kraľova – Bernolákovo      Marczell
4.10. 15,00 Malinovo – Čataj      Randa
5.10. 12,30 Kalinkovo – N.Dedinka      R

PrMA – 5. kolo
4.10. 12,30 Lozorno – Vysoká      Konečný
4.10. 12,30 Závod – Zohor      R
4.10. 15,00 Studienka – Sološnica      R
5.10. 10,30 Stupava – Láb       Konečný

PrPK – 5. kolo
5.10. 09,30 Sv.Jur – Grinava      R
5.10. 10,00 Modra – Viničné      R
5.10. 10,00 Limbach – PŠC Pezinok      R
5.10. 11,00 Sl.Grob – Šenkvice      R
5.10. 13,30 Jablonec – Cajla      R
1.10. 17,00 Limbach – Sv.Jur      R
2.10. 16,30 PŠC Pezinok – Jablonec      Huska

PrSC – 5. kolo
4.10. 09,30 Rovinka – Malinovo      R
4.10. 10,00 Kalinkovo – Čataj      R
5.10. 09,30 Kraľova A – Tomašov      R
5.10. 11,00 Kraľova B – Most      R
5.10. 13,30 Senec B – Ch.Grob      R
6.10. 16,30 Bernolákovo – N.Dedinka      Augustovič
1.10. 17,00 Ch.Grob – N.Dedinka      Marczell
2.10. 17,00 Malinovo – Senec B      Marczell
1.10. 17,00 Rovinka – Kraľova A      R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV