Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 27.9.-1.10. 2014

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 8. kolo
28.9. 10.00-12.00 Senec – Slovan      Křivan, Bláha za Gráca, Abrman (V. Biel)

Súťaže riadené JmKFS

A1A – Krajský přebor dospělých – 8. kolo
28.10. Brno Bohunice – Bzenec      Piatka, Smolíková, Bláha; Keller (Nový termín )

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 9. kolo
28.9. 15.30 Rovinka – S. Grob      Ježík, Martinkovič ml., Chromý; Príkopa (D) za Páchnika

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 7. kolo – dohrávky
1.10. 16.00 Rohožník – D. Lužná      Chromý, Ďurčo M., Bláha; Richtárik (D) za Darleu
1.10. 16.00 Inter – Most p/B      Gaži, Srna, Smolíková; Truchlý (ŠKP)

Seniori IV. Liga S4A – 7. kolo
27.9. 10.30 ŠKP – Kalinkovo      Hudy, Križko, Dávid D.; Pinček (D) za Príkopu
27.9. 15.30 Danubia – D. N. Ves      Lauer, Matejová, Kardelis; Beňo (Hrubý Šúr)

Seniori IV. Liga S4A – 5. kolo – dohrávky
30.9. 16.00 D. N. Ves – Čunovo      Piatka (R) za Laciňáka, Vašš (AR1) za Gosiorovského, Dávid D.; Marczell
30.9. 16.00 Vrakuňa – Rusovce      Hajnala, Polomský., Strapek; Elefant
30.9. 16.00 Danubia – Ružinov      Valko, Martinkovič st. (AR1) za Martišku, Maretta; Jablonický (M.C.Sklodowskej)
30.9. 16.00 Štart Nepočujúci – Kalinkovo      Ruc, Koštrna, Polakovič Ľ. (AR2) za Moravca; Dadykin (D) za Beňa (BCT)
30.9. 16.00 FK Dúbravka – Vajnory      Čižmár, Henček, Tanglmayer (AR2) za Lauera; Brody
30.9. 16.00 ŠKP – Malinovo      Kočický, Hádek, Gosiorovský; Ondrušek
30.9. 16.00 Lamač – Domino      Srna, Cvengroš, Křivan (AR2) za Matejovú; Banič

Seniori IV. Liga S4B – 7. kolo
27.9. 15.30 P. Štvrtok – Limbach      Piatka (R) za Gráca, Černý, Ralbovský; Banič

Seniori IV. Liga S4B – 5. kolo – dohrávky
30.9. 16.00 Limbach – PŠC Pezinok      Malárik, Bohun (AR1) za Mosora, Dobrovský (AR2) za Olšu D., Pinček
1.10. 16.00 Závod – Jablonec      Somoši, Koštrna, Straka (AR2) za Gráca; Mydlárik
1.10. 16.00 P. Štvrtok – Jablonové      Havrila, Dávid D., Křivan; Farbula
1.10. 16.00 Kostolište – Malacky      Fischer, Augustovič ml., Brody (AR2) za Srnu; Slezák
1.10. 16.00 Budmerice – Šenkvice      Hudy, Kočický, Černý; Ľupták

Dorast III. Liga SD3R – 7. kolo
27.9. 13.00 Ivanka p/D – D. N. Ves      Vašš, Koštrna, Lacena za ObFZ-m

Dorast III. Liga MD3R – 7. kolo
27.9. 12.00 V. Leváre – Domino      Zálesňák, Surovský za ObFZ-v
28.9. 11.00 Žolík Malacky – Šamorín Hamuliakovo       Lackovič, Surovský za ObFZ-v
28.9. 15.00 FC Petržalka akadémia – Ružinov      Černý, Laciňák (Zmena UHČ Rusovce)

Dorast III. Liga MD3R – 1. kolo – dohrávka
1.10. 16.00 Ružinov – PŠC Pezinok      Abrman, Hádek

Dorast III. Liga MD3R – 5. kolo – dohrávka
30.9. 16.30 Iskra Petržalka – D. N. Ves       Ďurčo M., Brody

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 7. kolo
27.9. 10.30-12.15 Rača – Rusovce      Laciňák, Sabo za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší SZRL – 2. kolo – dohrávky
1.10. 15.30 BCT – Vrakuňa      Maretta, Smirnov
1.10. 16.00 PŠC Pezinok – Ružinov      Malárik, Kardelis

Žiaci II. liga starší SZRL – 14. kolo – dohrávka
2.10. 17.00-15.30 D. N. Ves – Rohožník      Triskal, Takáč za ObFZ-m

Regionálna liga žiačok – 5. kolo
27.9. 16.00 Slovan – Sv. Jur      Kašper za ObFZ-m

Prípravka PMA1 – 4. kolo
28.9. 12.00 Domino – Rača      Sabela za Štvrteckého

Prípravka PMB1 – 4. kolo
28.9. 14.00 ŠKP – FC Petržalka akadémia      Štvrtecký (Zmena hracieho dňa)

Prípravka PMC – 2. kolo – dohrávka
30.9. 17.30 K. Ves „A“ – Ružinov      Dano za Ľuptáka

Prípravka PMA2 – 4. kolo
27.9. 9.00 Vrakuňa – D. Lužná       Krčová za Dana

Prípravka PMB2 – 4. kolo
27.9. 10.30 Vrakuňa – D. Lužná      Krčová za Dana

Prípravka PMA3 – 4. kolo
28.9. 11.00 Danubia – Vajnory      Kocurek za Štvrteckého

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

S5VA – 6. kolo
27.09. 15:30 Marianka – M. Leváre      Rybár, Mičura, Augustovič st. Nové obsadenie!
28.09. 15:30 Rohožník B – Kuchyňa      Polomský, Ruc, AR2 Nové obsadenie!
28.09. 15:30 Vysoká – Pernek      Kováč, Paracková za Rozboru, AR2 za Parackovú
28.09. 15:30 Borinka – Z. Ves      Bočák, Križko za Polakoviča A., AR2
28.9. 15.30 Studienka – Pl. Mikuláš      Sabo, Kocurek, Takáč; Lehuta

S5VB – 7. kolo
28.09. 15:30 Grinava – Doľany      Habo, Kardelis, Brejcha    Nové obsadenie!
28.09. 15:30 Častá – Cajla      Bláha, Cvengroš, AR2    Nové obsadenie!
28.09. 15:30 Vinosady – Modra      Augustovič ml., Jendruš, AR2    Nové obsadenie!
28.09. 15:30 Vištuk – Sv. Jur B      Miško, Mičura, Hádek za AR2

S5VC – 6. kolo
27.09. 15:30 Ch. Grob – Miloslavov      Kováč, Huska, Habo    Nové obsadenie!
28.09. 15:30 Hr. Šúr – Kráľová B      Rybár, Valko za Tahotného, Tahotný za AR2
28.09. 15:30 Čataj – Blatné      Olša M., Křivan, Abrman    Nové obsadenie!
28.09. 15:30 Igram – N. Dedinka      Huska, Opálek, Polakovič A. za AR2

SD4VA – 5. kolo
27.09. 13:00 Vysoká – Jarovce      Surovský, AR1 za Ďuriša
27.09. 15:30 Jakubov – Láb      R za Žilavého V., AR1
28.09. 15:30 Závod – Jablonové      R , AR1

SZVB – 5.kolo
28.9. 10,00 Bernolákovo – Malinovo      Marczell za Parackovú
28.9. 13,00 Kraľova – Dubova      R za Konečného

MZVB – 5.kolo
27.9. 10,00 Malinovo – Bernolákovo      Randa za Patleviča

Prípravka PrSC – 4.kolo
28.9. 10,00 Tomašov – Senec B      Marczell za R
28.9. 10,30 Malinovo – Kraľova B      R za Konečného


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV