Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 4.- 8.10. 2014

Súťaže riadené SFZ

I. LMD – U17, U16 – 9. kolo
4.10. 13.00-15.00 Senec – Bardejov      Tanglmayer, Křivan, Hajnala (UT Senec)

I. LMŽ U13 – U12 – 9. kolo
5.10. 10.00-12.00 Senec – Inter      Randa, Olša M. za ObFZ-v (Reca)

II. Liga ženy Západ „A“ – 6. kolo
4.10. 12.30 Sv. Jur – Bodíky      Gaži
4.10. 13.30 D. Lužná – K. Ves      Chromý

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 10. kolo
5.10. 15.00 Báhoň – Rovinka      Chromý, Čižmár (AR1) za Durča M., Parilák; Darlea

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 8. kolo – dohrávka
8.10. 16.00 Stupava – Kráľová p/S      Henček, Dujava, Srna; Ľupták

Seniori IV. Liga S4A – 8. kolo
5.10. 15.00 D. N. Ves – Štart Nepočujúci      Ralbovský, Martiška, Hrazdira; Pinček (D) za Ondruška

Seniori IV. Liga S4B – 8. kolo
5.10. 15.00 Jablonec – Zohor      Brody, Křivan, Ďurčo M. (AR2) za Čižmára; Richtárik
5.10. 15.00 Závod – P. Štvrtok      Polomský, Lauer (AR1) za Gráca, Kardelis; Farbula

Dorast III. Liga SD3R – 8. kolo
4.10. 15.30 D. Lužná – Vrakuňa      Fischer, Chromý (AR1) za Martišku, Olša D.
5.10. 12.30 Báhoň – Domino      Ruc, Hádek (Šenkvice)
5.10. 13.30 BCT – Kostolište      Smirnov, Žilavý L., Červenák za ObFZ-m (Štart Nepočujúci)

Dorast III. Liga SD3R – 5. kolo – dohrávky
8.10. 15.30 D. N. Ves – D. Lužná      Hádek, Malárik, Gosiorovský
8.10. 15.30 Žolík Malacky – BCT      Černý, Pirník, Ruc
8.10. 15.30 FC Petržalka akadémia – Rača      Fischer, Chálka, Laciňák
8.10. 15.30 PŠC Pezinok – Báhoň      Dobrovský, Bláha, Abrman
8.10. 15.30 Kostolište – Vrakuňa      Hudy, Lackovič, Dávid D.
8.10. 16.00 Ivanka p/D – Ružinov      Čižmár, Bródy, Křivan

Dorast III. Liga MD3R – 8. kolo
5.10. 12.30 Domino – Rača      Volek, Straka M. za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 8. kolo
5.10. 10.00-12.00 BCT – Žolík Malacky      Smirnov, Láska za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 5. kolo – dohrávky
7.10. 16.00-14.30 D. N. Ves – PŠC Pezinok      Malárik, Abrman
7.10. 16.00-14.30 Vrakuňa – Rusovce      Bláha, Černý
7.10. 16.00-14.30 FA Bratislava – Ivanka p/D      Gaži, Kardelis (CFK Pezinok)
7.10. 16.00-14.30 FC Petržalka akadémia – Rača      Chálka, Laciňák
7.10. 16.00-14.30 Šamorín Hamuliakovo – BCT      Ralbovský, Koštrna
7.10. 16.00-14.30 Ružinov – Rohožník      Křivan, Gosiorovský
7.10. 16.00-14.30 Žolík Malacky – Domino      Hudy, Pirník

Žiaci II. liga starší SZRL – 15. kolo – dohrávka
9.10. 16.00 D. Lužná – PŠC Pezinok      Hádek, Valko

Regionálna liga žiačok –6. kolo
4.10. 12.00 D. Lužná – K. Ves      Chromý (R) za Olšu D.
5.10. 11.30 Sv. Jur – FC Petržalka akadémia      Brejcha ObFZ-v za Augustoviča ml.

Prípravka PMA1 – 5. kolo
5.10. 9.00 D. N. Ves – Domino      Štvrtecký (Odložené)

Prípravka PMA2 – 5. kolo
4.10. 9.00 Iskra Petržalka – K. Ves „B“      Hargaš za Gliševiča

Prípravka PMA2 – 2. kolo – dohrávka
8.10. 17.15 K. Ves „B“ – Hargašova Z. Bystrica      Vanek

Prípravka PMB2 – 2. kolo – dohrávka
8.10. 17.15 K. Ves „B“ – Hargašova Z. Bystrica      Štofík

Prípravka PMA3 – 5. kolo
4.10. 9.00 Vajnory – Lamač      Triskal za Rataja
5.10. 9.30 FK Dúbravka – Danubia      Žilavý L. za Takáča
5.10. 11.00 Rusovce – Jarovce      Jaššo za Voleka

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

S5VA – 7. kolo
5.10. 15.00 Z. Ves – Rohožník „B“      Sabo, Krčová, Kuzmová, Lehuta za ObFZ-m
5.10. 15.00 M. Leváre – Gajary      Krč, Bočák Jo., Kašper; Doboš za ObFZ-m
04.10. 15:00 Kuchyňa – Studienka      Huska, Hudy, Pirník Nové obsadenie!
05.10. 15:00 Suchohrad – Vysoká     Surovský, Ďuriš za AR1, AR2

S5VB – 8. kolo
04.10. 15:00 Doľany – Sv. Jur B      Kováč, Opálek, Brejcha Nové obsadenie!
05.10. 15:00 Vinosady – Cajla      Kováč za Augustoviča st., Tahotný za Brejchu, AR2

S5VC – 7. kolo
04.10. 15:00 Blatné – Igram      Augustovič st., Piatka, Olša M. Nové obsadenie!
05.10. 15:00 Hr. Šúr – Čataj      Augustovič st. za Kováča, Brejcha za Tahotného, AR2

SD4VA – 6. kolo
04.10. 15:00 Závod – Vysoká      Surovský za R
5. 10. 12.30 Jarovce – Jakubov      Triskal, Kocurek za ObFZ-m

SD4VB – 6. kolo
04.10. 14:00 Modra – Budmerice      Tahotný, Farkaš za AR1
04.10. 15:00 Cajla – N. Dedinka      Miško za Olšu M., Gajdošík za AR1

SZVB – 6. kolo
4.10. 11,00 Most – Šenkvice      R za Marczella

MZV A – 5. kolo
4.10. 09,30 Sv.Jur – V.Leváre      Farkaš za R
4.10. 12,30 Báhoň – Žolík B      Roziak za R

PrPK – 5. kolo
5.10. 09,30 Sv.Jur – Grinava      Brejcha za R
5.10. 11,00 Sl.Grob – Šenkvice      Gajdošík za R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV