Obsadenie R a DS – PR BFZ na 7. – 12.10. 2014 č. 12

Súťaže riadené SFZ

DOXXbet liga – 12. kolo
12.10. 10.30 Spartak Trnava „B“ – Skalica      Korista, Budáč, Jánošík; Vašš; Hodoško (Červeník)

I. LSD – U19 – 10. kolo
11.10. 11.00 Senec – AS Trenčín      Chudá, Lauer, Smolíková; Likavský

I.LSŽ – U15, U14 – 10. kolo
11.10. 10.00-12.00 K. Ves – Púchov       Bohun, Henček, Brody (Údernícka Petržalka)
12.10. 10.00-12.00 Senec – Myjava      Kočický, Křivan, Matejová

I. LMŽ U13 – U12 – 10. kolo
11.10. 15.30-14.00 Inter – D. Streda      Kuzmová, R
12.10. 10.00-11.30 Slovan – Senica      Láska, Ľupták

II. Liga ženy Západ „A“ – 7. kolo
11.10. 15.00 K. Ves – Senica      Ďurčo M.

Súťaže riadené JmKFS

A1A – Krajský přebor dospělých – 10. kolo
11.10. 15.00 Moravská Slavia Brno – Ivančice      Polakovič Ľ., Vašš, Gaži; Richtárik

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 8. kolo – dohrávka
8.10. 16.00 Stupava – Kráľová p/S      Henček, Dujava, Srna; Ľupták

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 11. kolo
11.10. 15.00 Rovinka – Rohožník      Cvengroš, Dujava, Bláha; Somoláni
12.10. 10.30 Inter – Sv. Jur      Tanglmayer, Lackovič, Martinkovič ml.; Banič (ŠKP)
12.10. 15.00 Ivanka p/D – D. Lužná      Piatka, Lauer, Srna; Minárik
12.10. 15.00 Viničné – Tomášov      Dobrovský, Brody, Chromý; Darlea
12.10. 15.00 Bernolákovo – Báhoň      Čižmár, Havrila, Henček; Truchlý
12.10. 15.00 Kráľová p/S – S. Grob      Ježík, Martiš, Ďurčo M.; Jablonický
12.10. 15.00 Most p/B – Rača      Bohun, Smolíková, Straka; Príkopa
12.10. 15.00 Lozorno – Stupava      Martinec, Lenfeld, Procházka; Pelikán za JmKFS (Richtárik)

Seniori IV. Liga S4A – 9. kolo
11.10. 10.00 Štart Nepočujúci – Vrakuňa      Kočický, Martiš, Laciňák; Farbula (BCT)
11.10. 10.30 ŠKP – Rusovce      Křivan, Parilák, Polomský; Lazar
11.10. 15.00 FK Dúbravka – D. N. Ves      Koštrna, Ježík, Kroneraff; Brody
11.10. 15.00 Lamač – Ružinov      Olša D., Hádek, Matejová; Chladek
11.10. 15.00 Domino – Kalinkovo      Dávid D., Chálka, Ralbovský; Hájek
12.10. 15.00 Danubia – Čunovo      Fischer, Valko, Ralbovský; Šuniar (Ružinov)
12.10. 15.00 Malinovo – Vajnory      Parilák, Mosor, Ruc; Pinček

Seniori IV. Liga S4B – 9. kolo
11.10. 15.00 P. Štvrtok – PŠC Pezinok      Strapek, Chromý, Černý; Elefant
12.10. 15.00 V. Leváre – Závod      Dujava, Grác, Abrman; Dadykin
12.10. 15.00 Zohor – Limbach      Gosiorovský, Polomský, Malárik; Ľupták
12.10. 15.00 Kostolište – Jablonec      Hajnala, Berner, Hrazdira; Keller
12.10. 15.00 Budmerice – Jablonové      Augustovič ml., Kardelis, Maretta; Marczell
12.10. 15.00 Šenkvice – Dubová      Somoši, Chálka, Černý; Hilka
12.10. 15.00 Malacky – Jakubov      Zálesňák, Hudy, Pirník; Mydlárik

Dorast III. Liga SD3R – 5. kolo – dohrávky
8.10. 15.30 D. N. Ves – D. Lužná      Hádek, Malárik, Gosiorovský
8.10. 15.30 Žolík Malacky – BCT      Černý, Pirník, Ruc
8.10. 15.30 FC Petržalka akadémia – Rača      Fischer, Chálka, Laciňák
8.10. 15.30 PŠC Pezinok – Báhoň      Dobrovský, Bláha, Abrman
8.10. 15.30 Kostolište – Vrakuňa      Hudy, Lackovič, Dávid D.
8.10. 16.00 Ivanka p/D – Ružinov      Čižmár, Brody, Křivan

Dorast III. Liga SD3R – 9. kolo
11.10. 9.30 PŠC Pezinok – Kráľová p/S      Martinkovič ml., Dobrovský, Kardelis
11.10. 10.00 FC Petržalka akadémia – D. N. Ves      Straka, Maretta, Somoši
11.10. 10.30 Iskra Petržalka – BCT      Havrila, Gosiorovský, Fischer
11.10. 12.30 Domino – Rača      Ralbovský, Chálka, Grác
11.10. 13.00 Ivanka p/D – D. Lužná      Piatka, Berner, Valko
11.10. 15.00 Žolík Malacky – Rohožník      Somoši, Maretta, Straka
11.10. 15.00 Kostolište – Ružinov      Polomský, Parilák, Křivan
11.10. 15.00 Vrakuňa – Báhoň      Srna, Kardelis, Čižmár

Dorast III. Liga MD3R – 9. kolo
11.10. 13.00 Iskra Petržalka – BCT      Fischer, Gosiorovský
11.10. 14.00 Rača – Tomášov      Tanglmayer, Abrman
12.10. 10.00 D. N. Ves – Šamorín Hamuliakovo      Bláha, Malárik
12.10. 11.00 Žolík Malacky – Ružinov      Hudy, Pirník
12.10. 12.30. V. Leváre – PŠC Pezinok      Abrman, Grác
12.10. 12.30 FC Petržalka – Domino      Laciňák, Kroneraff (Rusovce)
12.10. 12.30 Ekonóm – Stupava      Jaššo, Mistrík za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 5. kolo – dohrávky
7.10. 16.00-14.30 D. N. Ves – PŠC Pezinok      Malárik, Abrman
7.10. 16.00-14.30 Vrakuňa – Rusovce      Koštrna, Maretta
7.10. 16.00-14.30 FA Bratislava – Ivanka p/D      Gaži, Kardelis (CFK Pezinok)
7.10. 16.00-14.30 FC Petržalka akadémia – Rača      Chálka, Bláha (ZŠ Pankúchová)
7.10. 16.00-14.30 Šamorín Hamuliakovo – BCT      Ralbovský, Černý
7.10. 16.00-14.30 Ružinov – Rohožník      Křivan, Gosiorovský
7.10. 16.00-14.30 Žolík Malacky – Domino      Hudy, Pirník

Žiaci II. liga starší SZRL – 15. kolo – dohrávka
9.10. 16.00 D. Lužná – PŠC Pezinok      Hádek, Valko

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 9. kolo
11.10. 9.00-10.30 Domino – BCT      Bláha, Grác
11.10. 10.00-11.45 Šamorín Hamuliakovo – D. N. Ves      Hádek, Malárik
11.10. 10.00-11.45 D. Lužná – Rusovce      Valko, Moravec
11.10. 10.00-12.00 Žolík Malacky – FC Petržalka akadémia      Dávid D., Hudy
11.10. 10.00-11.45 Rohožník – Slovan „C“      Pirník
11.10. 10.30-12.15 Rača – Vrakuňa      Tanglmayer, Abrman
12.10. 9.00-10.45 Ružinov – FA Bratislava      Gaži, Strapek
12.10. 11.00-13.00 Ivanka p/D – PŠC Pezinok      Lauer, Srna

Regionálna liga žiačok – 7. kolo
11.10. 13.00 K. Ves – Senec      Ďurčo M.
12.10. 10.00 FC Petržalka akadémia – D. Lužná      Koštrna
12.10. 13.00 FK Dúbravka – Sv. Jur      Moravec

Prípravka PMA1 – 6. kolo
11.10. 9.00 Inter – K. Ves „A“      Gliševič
11.10. 14.00 ŠKP – Rača      Kružliak A.
12.10. 9.00 FA Bratislava – D. N. Ves      Vanek
12.10. 12.00 Domino – Senec      Kruzliak A.

Prípravka PMB1 – 6. kolo
9.10. 16.30 FC Petržalka akadémia – Ružinov      Sabo
11.10. 9.00 Inter – K. Ves „A“      Gliševič
11.10. 14.00 ŠKP – Rača      Plonka
12.10. 10.30 FA Bratislava – D. N. Ves      Vanek
14.10. 16.00 Domino – Senec      Straka M.

Prípravka PMC – 6. kolo
8.10. 16.30 FC Petržalka akadémia – Ružinov      Sabo
11.10. 10.30 Inter – K. Ves „A“      Gliševič
11.10. 15.00 ŠKP – Rača      Plonka
12.10. 12.00 FA Bratislava – D. N. Ves      Vanek
12.10. 13.00 Domino – Senec      Kružliak A.

Prípravka PMA2 – 6. kolo
11.10. 9.00 Vrakuňa – Iskra Petržalka      Straka M.
11.10. 9.00 FA Bratislava „B“ – Šamorín Hamuliakovo      Dano
11.10. 9.30 Ivanka p/D – Hargašova Z. Bystrica      ObFZ-v
11.10. 13.00 BCT – K. Ves „B“      Štvrtecký
12.10. 9.30 Žolík Malacky – D. Lužná      ObFZ-v

Prípravka PMB2 – 6. kolo
11.10. 10.30 Vrakuňa – Iskra Petržalka      Straka M.
11.10. 10.30 FA Bratislava „B“ – Šamorín Hamuliakovo      Dano
11.10. 11.00 Ivanka p/D – Hargašova Z. Bystrica      ObFZ-v
11.10. 13.00 Štart Nepočujúci – K. Ves „B“      Jaššo
12.10. 9.30 FC Malacky – D. Lužná      ObFZ-v

Prípravka PMA3 – 6. kolo
9.10. 16.45 Inter „B“ – Danubia      Straka M.
9.10. 17.00 ŠKP „B“ – Rusovce      Ľupták
11.10. 9.30 Lamač – FK Dúbravka      Plonka
11.10. 10.30 Čunovo – FA Lafranconi      Kravárik
12.10. 9.30 Jarovce – Vajnory      Dano

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

S5VA – 8. kolo
11.10. 15:00 Vysoká – M. Leváre      Ďurčo P., Surovský, Ďuriš
11.10. 15:00 Marianka – Kuchyňa      Augustovič st., Rybár, Kováč
12.10. 15:00 Rohožník B – Studienka      Vašš, Gaži, Ďuriš,
12.10. 15:00 Gajary – Pl. Mikuláš      Dávid D., Ďurčo P., Surovský
12.10. 15:00 Borinka – Suchohrad      Koštrna, Miško
12.10. 15:00 Z. Ves – Pernek      ObFZ-m

S5VB – 9. kolo
12.10. 15:00 Častá – Doľany      Patlevič, Polakovič Ľ., Olša D.
12.10. 15:00 Grinava – Vinosady      Rybár, Brejcha, AR2
12.10. 15:00 Cajla – Vištuk      Olša M., Paracková, Mičura
12.10. 15:00 Modra – Sv. Jur B      Habo, Polakovič A., AR2

S5VC – 8. kolo
12.10. 15:00 Čataj – Kráľová B      Kováč, Strapek, AR2
12.10. 15:00 Igram – Hr. Šúr      Bočák, Opálek, AR2
12.10. 15:00 Ch. Grob – N. Dedinka      Cvengroš, Bláha, AR2
12.10. 15:00 Miloslavov – Kaplna      Huska, Tahotný, AR2

SD4VA – 7. kolo
11.10. 12.30 P. Štvrtok – Jablonové      Chromý, Černý za BFZ
11.10. 15:00 Jakubov – Závod      R
12.10. 11:30 Lamač – Jarovce      ObFZ-m

SD4VB – 7. kolo
11.10. 12.30 Budmerice – CFK Pezinok      Kardelis, Maretta za BFZ
12.10. 12:30 N. Dedinka – Doľany     Tahotný, Huska
12.10. 12:30 Budmerice – Cajla      BFZ
12.10. 12:30 Igram – Modra      Opálek
12.10. 12:30 Sl. Grob – Viničné      Bláha, Cvengroš


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV