Obsadenie R a DS – PR BFZ na 13. – 19.10. 2014

Súťaže riadené SFZ

DOXXbet liga – 13. kolo
18.10. 14.00 N. Mesto – Spartak Trnava „B“      Somoláni A., Roszbeck, Tománek, Vašš; Kopča

I. LSD – U19 11. kolo
18.10. 11.00 Slovan – FC Nitra      Perašín, Ďurčo M., Smolíková; Likavský

I. LMD – U17-16 – 4. kolo – dohrávka
14.10. 12.30-14.30 Slovan – Michalovce      Vašš, Cvengroš, Gaži

I.LSŽ – U15, U14 – 11. kolo
18.10. 10.00-12.00 Slovan – FC Nitra      Dobrovský, Havrila, Straka
18.10. 10.00-12.00 Inter – Senica      Polakovič Ľ., Srna, Hajnala (Ekonóm)

I. LMŽ U13 – U12 – 11. kolo
18.10. 10.00-12.00 K. Ves – Levice      Ľupták, Sabo za ObFZ-m (Údernícka Petržalka)
19.10. 10.00-12.00 Senec – Púchov      Valko, Szakáll (Reca)

I. Liga žien – 7. kolo
18.10. 13.00 Slovan – H. Nitra      Martiš, Kuzmová, Krčová
18.10. 13.00 FK Dúbravka – Bardejov      Gaži, Kuzmová, Triskal za ObFZ-m

I. Liga junioriek – 7. kolo
18.10. 15.00 Slovan – H. Nitra      Krčová, Kuzmová, Martiš
18.10. 15.00 FK Dúbravka – Bardejov      Kuzmová, Gaži, Triskal za ObFZ-m

II. Liga ženy Západ „A“ – 8. kolo
18.10. 12.00 Sv. Jur – D. Lužná      Ježík
18.10. 15.00 K. Ves – Spartak Trnava      Bláha

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 12. kolo
18.10. 14.30 Sv. Jur – Most p/B      Cvengroš, Piatka, Ježík; Truchlý
18.10. 14.30 Báhoň – Kráľová p/S      Parilák, Bohun, Brody; Keller
19.10. 10.30 Rača – Lozorno      Chromý, Dobrovský, Čižmár; Príkopa
19.10. 14.30 D. Lužná – Stupava      Vašš, Martiš, Havrila; Beňo
19.10. 14.30 S. Grob – Inter      Bláha, Mosor, Srna; Minárik
19.10. 14.30 Rohožník – Bernolákovo      Hajnala, Tanglmayer, Lauer; Brody
19.10. 14.30 Tomášov – Rovinka      Straka, Smolíková, Polakovič Ľ; Ľupták
19.10. 14.30 Ivanka p/D – Viničné      Zálesňák, Ďurčo M., Henček; Hájek

Seniori IV. Liga S4A – 6. kolo – dohrávka
15.10. 15.30 Čunovo – Domino      Čižmár, Chálka, Szakáll; Príkopa

Seniori IV. Liga S4A – 10. kolo
18.10. 10.00 Ružinov – Domino        Křivan, Somoši, Kroneraff; Mydlárik
18.10. 14.30 Vrakuňa – FK Dúbravka      Abrman, Kočický, Szakáll; Hilka
18.10. 14.30 Danubia – Štart Nepočujúci      Hudy, Berner, Strapek; Darlea (H. Šúr)
19.10. 14.30 Čunovo – Vajnory      Piatka, Križko, Maretta; Banič
19.10. 14.30 Kalinkovo – Malinovo      Kardelis, Koštrna, Moravec; Richtárik
19.10. 14.30 Rusovce – Lamač      Grác, Martinkovič ml., Martinkovič st.; Marczell
19.10. 14.30 D. N. Ves – ŠKP      Polomský, Dujava, Chálka; Ondrušek

Seniori IV. Liga S4B – 10. kolo
18.10. 14.30 P. Štvrtok – V. Leváre      Martiška, Laciňák, Valko; Somoláni
19.10. 14.30 PŠC Pezinok – Jakubov       Fischer, Augustovič ml., Hádek; Jablonický
19.10. 14.30 Dubová – Malacky      Bohun, Křivan, Gosiorovský; Farbula
19.10. 14.30 Jablonové – Šenkvice      Gaži, Hrazdira, Matejová; Dadykin
19.10. 14.30 Jablonec – Budmerice      Kočický, Černý, Ralbovský; Lazar
19.10. 14.30 Limbach – Kostolište      Ruc, Cvengroš, Martiška; Šuniar
19.10. 14.30 Závod – Zohor      Dávid D., Lackovič, Pirník; Pinček

Dorast III. Liga SD3R – 15. kolo – dohrávky
15.10. 15.30 Kostolište – FC Petržalka akadémia      Dávid D., Zálesňák
15.10. 15.30 Báhoň – D. N. Ves      Bláha, Koštrna, Olša D. (Šenkvice)

Dorast III. Liga SD3R – 10. kolo
18.10. 12.00 Kráľová p/S – Kostolište      Henček, Chromý, Ruc
18.10. 12.00 Rohožník – FC Petržalka akadémia      Zálesňák, Dávid D., Lackovič
18.10. 12.30 Ružinov – Iskra Petržalka      Fischer, Kroneraff, Somoši
18.10. 13.00 Ivanka p/D – Žolík Malacky      Martinkovič ml., Čižmár, Gosiorovský
18.10. 14.00 D. N. Ves – PŠC Pezinok      Lauer, Kardelis, Moravec
18.10. 15.00 D. Lužná – Báhoň      Tanglmayer, Grác, Černý
19.10. 13.30 Rača – Vrakuňa      Brody, Čižmár, Dobrovský
19.10. 13.30 BCT – Domino      Parilák, Laciňák, Abrman

Dorast III. Liga MD3R – 5. kolo – dohrávky
15.10. 15.30 Domino – PŠC Pezinok      Moravec, Krčová za ObFZ-m
15.10. 15.30 BCT – Rača      Chromý, Ralbovský (Štart Nepočujúci)
15.10. 15.30 FC Petržalka akadémia – Šamorín Hamuliakovo      Parilák, Maretta
15.10. 15.30 Žolík Malacky – Ekonóm      Hajnala, Brody

Dorast III. Liga MD3R – 10. kolo
13.10. 15.30 Domino – Zohor      Gosiorovský, Křivan
18.10. 11.00 BCT – D. N. Ves      Križko, Polomský
18.10. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – Ekonóm      Hádek, Chálka
18.10. 15.00 Ružinov – Iskra Petržalka      Somoši, Fischer
19.10. 12.00 PŠC Pezinok – Stupava      Augustovič ml., Hádek
19.10. 12.00 Tomášov – FC Petržalka akadémia      Polakovič Ľ., Smolíková
19.10. 12.00 V. Leváre – Rača      Hudy

Žiaci II. liga starší SZRL – 14. kolo – dohrávka
14.10. 16.00 Ružinov – Rača      Koštrna, Laciňák

Žiaci II. liga starší MZRL – 14. kolo – dohrávka
15.10. 16.00 Ružinov – Rača       Abrman

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 10. kolo
18.10. 9.30-11.30 D. N. Ves – D. Lužná      Kardelis, Moravec
18.10. 10.00-11.45 PŠC Pezinok – Slovan „C“      Strapek, Olša D.
18.10. 10.00-11.30 FC Petržalka akadémia – Domino      Martinkovič st., Maretta
18.10. 10.00-11.45 Rusovce – Ružinov      Laciňák, Koštrna
19.10. 9.00-10.45 Vrakuňa – Šamorín Hamuliakovo      Strapek, Kroneraff
19.10. 9.30-11.30 FA Bratislava – Žolík Malacky      Ježík, Olša D. (CFK Pezinok)
19.10. 10.00-12.00 BCT – Rohožník      Laciňák, Abrman
19.10. 10.30-12.30 Ivanka p/D – Rača      Henček, Ďurčo M.

Regionálna liga žiačok – 6. kolo – dohrávka
15.10. 17.00 Slovan – FK Dúbravka      Kardelis

Regionálna liga žiačok – 8. kolo
18.10. 13.00 K. Ves – Slovan      Bláha
19.10. 10.00 FC Petržalka akadémia – Senec      Somoši
19.10. 11.30 Sv. Jur – D. Lužná      Martiška

Prípravka PMA1 – 7. kolo
16.10. 16.00 Ružinov – Inter      Červenák
19.10. 9.00 D. N. Ves – ŠKP      Dano
19.10. 9.00 Senec – FA Bratislava      Kruzliak A.
19.10. 11.30 K. Ves „A“ – Domino      Kravárik

Prípravka PMA1 – 6. kolo – dohrávka
16.10. 16.00 D. N. Ves – Domino      Štvrtecký

Prípravka PMB1 – 7. kolo
16.10. 17.30 Ružinov – Inter      Červenák
19.10. 10.30 D. N. Ves – ŠKP      Dano
19.10. 10.30 Senec – FA Bratislava      Kružliak A.
19.10. 10.00 K. Ves „A“ – Domino      Kravárik
18.10. 10.45 Rača – FC Petržalka akadémia      Vanek

Prípravka PMC – 7. kolo
16.10. 16.00 Ružinov – Inter      Žilavý L.
19.10. 12.00 D. N. Ves – ŠKP      Dano
19.10. 12.00 Senec – FA Bratislava      Kružliak A.
22.10. 17.15 K. Ves „A“ – Domino      Kravárik
18.10. 12.00 Rača – FC Petržalka akadémia      Vanek

Prípravka PMA2 – 7. kolo
16.10. 16.30 Hargašova Z. Bystrica – BCT      Takáč
18.10. 9.00 Iskra Petržalka – FA Bratislava „B“      Lehuta
18.10. 10.00 D. Lužná – Ivanka p/D      Kravárik
18.10. 10.00 Šamorín-Hamuliakovo – Žolík Malacky      Plonka
18.10. 10.00 K. Ves „B“ – Vrakuňa      Kružliak A.

Prípravka PMB2 – 7. kolo
18.10. 12.00 Hargašova Z. Bystrica – Štart Nepočujúci      Štofík
19.10. 9.00 Iskra Petržalka – FA Bratislava „B“      Kravárik
18.10. 11.30 D. Lužná – Ivanka p/D      Kravárik
18.10. 11.30 Šamorín-Hamuliakovo – FC Malacky      Plonka
18.10. 8.30 K. Ves „B“ – Vrakuňa      Kružliak A.

Prípravka PMA3 – 7. kolo
18.10. 9.00 FA Lafranconi – Inter „B“      Dano
18.10. 9.00 Vajnory – Inter „B“      Rataj
19.10. 9.30 FK Dúbravka – Jarovce      Plonka
19.10. 10.30 Rusovce – Čunovo      Láska
19.10. 11.00 Danubia – Lamač      Vanek

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

S5VA – 9. kolo
18.10. 14:30 Pl. Mikuláš – Vysoká      Ďurčo P., Ďuriš, AR2
19.10. 14:30 Pernek – Rohožník B      Ďurčo P., AR1, AR2
19.10. 14:30 Suchohrad – Z. Ves      Ďuriš, AR1, AR2
19.10. 14:30 M. Leváre – Borinka      Surovský, AR1, AR2
19.10. 14:30 Kuchyňa – Gajary      Patlevič, Mičura, AR2
19.10. 14:30 Studienka – Marianka      ObFZ-m

S5VB – 10. kolo
18.10. 14:30 Vinosady – Častá      Augustovič st., Olša M., Brejcha
19.10. 14:30 Doľany – Modra      Olša M., Paracková, AR2
19.10. 14:30 Sv. Jur B – Cajla      Bočák, Miško, AR2
19.10. 14:30 Vištuk – Grinava      Polakovič A., Opálek, AR2

S5VC – 10. kolo
18.10. 14:30 Kráľová B – Kaplna      Miško, Bočák, Kováč
18.10. 14:30 Igram – Čataj      Rybár, Mičura, Paracková
19.10. 14:30 Miloslavov – N. Dedinka      Kováč, Tahotný, Rybár
19.10. 14:30 Ch. Grob – Blatné      Huska, Sobolová, AR2

SD4VA – 8. kolo
18.10. 12:00 Jablonové – Láb      Ďuriš, Ďurčo P.
18.10. 14:30 Jakubov – Vysoká      R
19.10. 11.30 Lamač – Závod      ObFZ-m, ObFZ-m

SD4VB – 8. kolo
18.10. 14:00 Modra – Sl. Grob      Polakovič A.
18.10. 14:30 Doľany – Dubová      Opálek
18.10. 14:30 Cajla – Igram      Tahotný
19.10. 12:00 N. Dedinka – Budmerice      Tahotný, Kováč

SZV A – 7.kolo
18.10. 12,00 Marianka – Vysoká      Blecha
18.10. 14,30 Zohor – V.Leváre      R
19.10. 11,30 Z.Ves – Láb      Ďuriš

SZV B – dohrávka 3.kolo
15.10. 16,00 Vištuk – Doľany      Olša M.

SZV B – 8.kolo
18.10. 12,00 Bernolákovo – Modra      Farkaš M.
19.10. 10,00 Dubova – Šenkvice      Opálek
19.10. 11,00 Most – Jablonec      Marczell
19.10. 12,00 Malinovo – Budmerice      R
19.10. 12,30 Kraľova – Vištuk      R

MZV A – 7.kolo
18.10. 09,30 Sv.Jur – Žolík B      Brejcha
18.10. 12,00 Báhoň – PŠC Pezinok B      Roziak
19.10. 09,30 Šenkvice – Sl.Grob      Olša M.
19.10. 12,00 Jabloňové – Viničné      R
19.10. 12,00 Studienka – V.Leváre      R

MZV B – dohrávka 6.kolo
15.10. 16,30 Malinovo – Čataj      Augustovič st.

MZV B – 8.kolo
18.10. 10,00 Kraľova – Čataj      Marczell
18.10. 10,00 Malinovo – Kalinkovo      Augustovič st.
20.10. 16,30 Bernolákovo – N.Dedinka      Marczell

Prípravka PrMA – 7.kolo
18.10. 12,00 Závod – Vysoká      R
18.10. 12,30 Lozorno – Stupava      R
19.10. 10,00 Jakubov – Láb      R
19.10. 10,00 Zohor – Sološnica      R

Prípravka PrPK – 7.kolo
18.10. 14,30 Vištuk – Viničné      R
19.10. 09,00 PŠC Pezinok – Šenkvice      R
19.10. 10,00 Limbach – Grinava      R
19.10. 11,00 Sl.Grob – Cajla      R
19.10. 13,00 Jablonec – Modra      R

Prípravka PrSC – 7.kolo
18.10. 09,30 Rovinka – Tomašov      Paracková
18.10. 10,00 Bernolákovo – Čataj      Farkaš M.
19.10. 10,00 Miloslavov – Malinovo      R
19.10. 09,30 Kraľova A – N.Dedinka      R
19.10. 11,00 Kraľova B – Ch.Grob      R
19.10. 13,30 Senec B – Kalinkovo      R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV